• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کم کردن سوخت خودرو های بنزینی

• شروع کننده موضوع

mohammadreza7589

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان فلاحی
شهر
فارس - فسا
دانشگاه
علوم کشاورزی ساری
رشته دانشگاه
ماشین الات صنایع غذایی
سلام ب همه ی دوستان میخواستم ببینم کسی تا بحال در این مورد تحقیق کرده؟و ایا ایده یا نظری برای این کار داره؟من خودم 2سال و نیم هست دارم روی این طرح کار و فعالیت میکنم و حدودا ب نتایج مطلوبی رسیدم ک با استفاده از جداسازی موادی ک توی سوخت خودرو ها و هوا هست این بهینه سازی تا حدود 50%عملی میشه اما ب دلایلی هنوز نتونستم کاملش کنم و فعلا معلق گذاشتم این طرح رو تا مشکلاتم حل بشه.ممنون میشم هر اطلاعاتی ک بنظر مفید میاد در این بازه بذارید تا هم من استفاده کنم و هم بقیه ی دوستان اطلاعات عمومیشون در این باره بیشتر بشه.ممنون

sadra.h.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی تبریز
شهر
Tabriz
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
هیچچی !
دانشگاه
Tabriz uni
رشته دانشگاه
C.E eng
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : کم کردن سوخت خودرو های بنزینی

البته منم خیلی روی این موضوع فکر کردم البته در حد ابتدایی ;;)

ولی اگه شما طرحی دارین ( ابته نه کل طرحو فقط در حد یه چشم انداز ) در اینجا مطرح کنید شاید ماهم تونستیم یه کمکی بکنیم :-?

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

قصد جسارت ندارم ولی وقتی سیستم هیبریدی داره کل دنیا رو تسخیر میکنه به نظرتون چرا باید فقط متمرکز بشین روی بحث سوخت فسیلی پر بازده ؟ اینی که گفتم فقط یه سوال بود. چون خودم به این موضوعی که شما روش مطالعه میکنین علاقه داشتم ولی وقتی با سیستم های هیبریدی آشنا شدم حدس زدم شاید دوره سوخت فسیلی دیگه داره تموم میشه!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

منم یک سوال بپرسم. کلا چه عواملی توی طراحی خودرو رو مصرف سوخت تاثیر میگذاره؟ چجوری میشه ماشین میسازن که 6 تا مصرف میکنه. ماشین میسازن که 10 تا مصرف میکنه.

بالا