• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوره‌ی دوم بازی مافیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......
پاسخ : دوره‌ی دوم بازی مافیا

من نمردم که!!!!!!!صبا اعدام شد......ا

فقط من برای هزارمین بار میگم که علی مافیاس!!!!حالا باز شما گوش نکنین!هرچند بیشترتون مافیایین!
عاقای خدا من رایمو دادم باز بعدش‌نگی تاپیک بسته شد رای من حساب نمیشه....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97

اینایی که به زهرا رای دادن همشون مافیان. از این رو میگم که ما فقط دو شهروند داریم (من فکر میکردم سه تاییم ولی ظاهرا دو تا) و الان سه نفر به زهرا رای دادن که در بهترین حالت یکیشون مافیاست و از اون جایی که مافیا نمیان به خودشون رای بدن (البته در حالت عادی واسه ظاهرسازی میان ولی الان چون نیازی ندارن این کارو نمیکنن) پس نتیجه میگیریم که زهرا مافیا نیست و اگه زهرا مافیا نباشه و خودمم که میدونم نیستم پس ظرفیت تکمیله و بقیه مافیان! :)) زهرا بیا بدبخت شدیم! :))

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از ali 73 :
من در مورد پرن مطمئنم که نیس !
am.ma تا الان هیچ کی ادعای نقش خاصی رو نکرد و تو اولین نفر بودی !! ادعای کردن به این که مثلا شهروندم یا کارگاهم و فلان و بلان همیشه کار مافیاس . اگه به این چیزاس که منم الکی ادعا کنم پلیسم و استعلام تو مثبت بوده یا بگم با اسنایپر کشتمت و دکتر اشتباهی تو رو خوب کرده بود! اینا همیشه ادعاهای دروغ بوده .

فک کنم دیگه واسه همه واضح باشه تو مافیایی !!
استعلام این عاقا مثبت بود ! حاضرم سر زندگیم شرط ببندم که مافیایی :|
دوستانِ شهروند ، تا اینجا که حسابی ری*یم ، خواهشا نذارید زهرا27 حذف شه ! خیلی جالبه همه اومدن گفتم پرن و من مافیایم ، ولی به اعدام زهرا رای میدم :))
یکم دقت کنین ، زهرا27 امروز ساعت 5 آنلاین شده و چیزی نگفته ! تابلوئه که توسط ناتاشا لال شده ! حالا ببینید کیا به زهرا رای دادن :| یه برنامه ریزی واسه خفه کردن زهرا و حذف کردنش !!! مثل روزای قبل که به کسایی که حق دفاع نداشتن رای دادن ...
همه کساییکه به زهرا رای دادن مافیان !!
هر کی که شهروند عادیه ، خواهشا امروز به ali73 رای بدید .

من به اعدام ali73 رای میدم .

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

خودمم که میدونم نیستم
از پرن
هر کی که شهروند عادیه ، خواهشا امروز به ali73 رای بدید .

من به اعدام ali73 رای میدم .
من كه خودمم مي دونم شهروند عاديم،،،،،كسي كه به علي راي بده مافيا نيست پس من به علي راي ميدم :))
مافيا ديده دور آخره فقط داره بيشتر با شهروندا بازي مي كنه و سعي مي كنه بفهمونه تو پياماش به طور مستقيم كه مافيا نيستن :))
هر چند مي دونم كه ديگه فايده نداره چون كمترن شهروندا ولي تقسيم بندي فءك كنم اينطوره (اشتباه كردم مافيا ارزو و علي رو به جون هم انداخته بود و امثال منو گول زد در حالي كه فك كنم جفتشون شهروند باشن)
شهروندا
علي٧٣
آرزو
خودم

مافيا
Am.ma
پرن
زهرا ٢٧
ميس زر زر

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از Hossein9021 :
از پرنمن كه خودمم مي دونم شهروند عاديم،،،،،كسي كه به علي راي بده مافيا نيست پس من به علي راي ميدم :))
مافيا ديده دور آخره فقط داره بيشتر با شهروندا بازي مي كنه و سعي مي كنه بفهمونه تو پياماش به طور مستقيم كه مافيا نيستن :))
هر چند مي دونم كه ديگه فايده نداره چون كمترن شهروندا ولي تقسيم بندي فءك كنم اينطوره (اشتباه كردم مافيا ارزو و علي رو به جون هم انداخته بود و امثال منو گول زد در حالي كه فك كنم جفتشون شهروند باشن)
شهروندا
علي٧٣
آرزو
خودم

مافيا
Am.ma
پرن
زهرا ٢٧
ميس زار زار

به نقل از ali73]حسین هم کاملا واضح شد با این حرفش که مافیاس و من میخام به همین زهرا رای بدم تا یار خودشون بمیره ! الان گف با رای من کاری نمیشه و حالا اگه جرات داری رایتو عوض کن :دی امشب یارت میمیره[/quote] اینجا علی به حسین اتهام میزنه ، بعد حسین میاد از علی طرفداری میکنه که به علی بفهمونه فلا وقتش نیس به جون هم بیفتن :-" برو عامو ، برو :د من که استعلام پرن رو گرفتم ، پرن مافیا نیست ! زهرا27 هم که امروز لال شده تابلوئه ، پس اون هم مافیا نیست ! خودم هم که مردم عادی مطمئنم فهمیدن مافیا نیستم ! [b]حسین و زر زر و علی73 که همه به زهرا 27 هم رای دادن ، تابلوئن که مافیان ! [/b] خواهشا همه به علی73 رای بدید ، دکتر اگه امشب خوب بازی کنی ، فردا شب هم حسین رو حذف می‌کنیم !! حسین آرزو رو هم تو لیستش گذاشته ، به احتمال زیاد آرزو هم مافیا باشه ... + امشب استعلام آرزو رو می‌گیرم ! [quote author=Hossein9021 :
آقا جان خواهشا انقدر با شهروندا بازي نكنيد و خودتونو معرفي كنيد ديگه X-( الان همه مي دونن بازي به فردا نمي كشه چون مافيا بيشترن ولي باز شما با اينكه مي دونيم مي خواي بي خود مثلا بگي دلسوز شهروندايي ؟؟؟؟؟
حسین آرزو رو هم تو لیستش گذاشته ، به احتمال زیاد آرزو هم مافیا باشه ...

یکم تمیز و مرتب پست بده خب :-"

اینقد راحت خودتو لو نده که :)) اگه به همه ی مافیاها بگی شهروند که تابلو میشی ! یعنی اینقد احمق نیستی که اینکارو بکنی :-"

حسین و زر زر و علی73 مافیان ! مطمئنم !! یعنی حاضرم شرط ببندم اگه مافیا نباشن ، دیگه هیچوقت تو عمرم مافیا بازی نکنم :| خیلی تابلوئه اصن !! هر کی که بازی هم حالیش نباشه میفهمه :|

الان کلا 4 تا مافیا داریم و 3 تا شهروند ! و 3 نفر به زهرا 27 یی رای دادن که لاله ! یکیشون هم زر زر عه که همه میدونن مافیاس و اون یکی علی 73 هم فرض میکنیم شهروند باشه اصن (که نیس ! ) . اول از همه حسین رای میده به زهرا ، بعد علی 73 ! آخر سر هم زر زر !
به نظرت و به نظرتون ، آیا زر زر اینقد احمقه که بخواد اینقد مسخره یه مافیای دیگه رو حذف کنه و مافیا رو بازنده کنه ؟ :| چون اگه یه مافیا حذف شه احتمالِ اینکه شهروندا برنده شن ، از صفر به 20 میرسه !

من نمیدونم دیگه ! وافعا همه چی تابلوئه ...

بازم میگم همه به علی73 رای بدن !

فقط دوست دارم یه دلیل منطقی بیاری واسه اینکه چرا به زهرا27 رای دادی :| و اینکه چرا علی 73 و زر زر بعد تو بهش رای دادن ؟ :|

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

خواهشا همه به علی73 رای بدید ، دکتر اگه امشب خوب بازی کنی ، فردا شب هم حسین رو حذف می‌کنیم !!
آقا جان خواهشا انقدر با شهروندا بازي نكنيد و خودتونو معرفي كنيد ديگه X-( الان همه مي دونن بازي به فردا نمي كشه چون مافيا بيشترن ولي باز شما با اينكه مي دونيم مي خواي بي خود مثلا بگي دلسوز شهروندايي ؟؟؟؟؟
حسین آرزو رو هم تو لیستش گذاشته ، به احتمال زیاد آرزو هم مافیا باشه ...

[/size][SIZE=small]واقعا استدلالا ،،،،الان ميس زر زر تو ليست من و شما هست به عنوان مافيا اون رو چطور توجيه مي كنيد ؟؟؟؟؟[/SIZE]
[font=verdana, arial, helvetica, sans-serif][/size]بازم ميگم لطفا ديگه بيش از اين شهروندا رو مسخره نكنيد و خودتون هويتتون رو بگيد [size=small][/font]

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

اینی ک‌من ب زهرا رای دادم ربطی ب حرف بقیه نداره من روزای قبل هم ب اعدام‌زهرا رای دادم
این ک ام ای مافیا باشه کاملا مشخصه و با بی گناه جلوه دادن خودش و مافیا دونستن بقیه داره بازی رو‌پیش میبره تا ب اهداف خودش برسه و بین خود شهروند هاهم جنگ راه بندازه و حتی باعث باشه مافیاها واسه رد گم‌کنی خودشون خودشون رو حذف کنن بعد اینی ک الکی بیای بگی شهروندی کاری نداره و خب کاملا معلومه ک شهروند نیستی

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

الان اینطور که بوش میاد :-" مافیا داره برای جذّاب‌ترشدنِ بازی تلاش می‌کنه و به خودش هم رأی میده :))
در حالتِ منطقی، باید بدونید که مافیا برنده‌س و تمام. ولی اینجا مافیا به شهروندا آوانس داده. وگرنه می‌تونست خیلی راحت بزنه کشتار راه بندازه :-"
خب امشبم تاپیک قفل میشه و فازِ شب شروع میشه. بنا به آرا، رأی زهرا27 و ali73 برابر شده! :| و خب کسی تو این فاز اعدام نمی‌شه! :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خب اینم از سریِ دوّمِ مافیا!

بازیِ خوبی بود تقریباً. هرچند انتظار می‌رفت که بچّه‌ها - علی‌الخصوص شهروندان :-" - حرفه‌ای‌تر از اینی که بود، بازی کنن و بازی هم نسبت به سریِ پیشین داغیِ بیشتری داشته باشه. امّا خب، همه چیز که دستِ آدم نیست! :D

برنده‌ی «قطعی» ِ بازی، مافیاس و تونستن خیلی خوب با هم همکاری کنن و تا حالا حتّی یک نفر هم ازش کشته نشده! چه با رأیِ شهروندان و چه توسطِ اسنایپر. اسنایپر داشت خوب هدف‌گیری می‌کرد اما دکتر اومد نجاتش داد :))

برای سری‌های بعدی هم تصمیم بر این شد که کسانی که داوطلب هستن، شماره‌هاشونو بدن و تو وایبر یه گروه بزنیم و به صورت آنلاین و گروهی، با سرعتِ خیلی بیشتر بازی کنیم و چنین چیزی شدنی‌ست.

فعلاً این سری با بُردِ مافیا به پایان می‌رسه، از تک‌تکِ کسایی که شرکت کردن تو بازی هم تشکّر می‌کنم و امیدوارم که بهشون خوش گذشته باشه و هرچند می‌دونم خیلی طبق انتظارات پیش نرفت، ولی در هر صورت من که خودم به شخصه لذّت بردم از بازیِ شماها :D

تاپیک هم قفل میشه و تا اطّلاعِ ثانوی اینجا می‌مونه تا بلکه تصمیم در موردِ آرشیوشدنش گرفته بشه و شایدم نشه.

نقشِ اعضای باقیمونده رو هم معرّفی می‌کنم و از حضورتون مرخص میشم
[nb]هرچند همچنان خدا هستم :))[/nb] :)

arezoo.s =======> کارآگاه
am.ma ========> گادفادر
ᵯịʂʂ-ȤᵰɍȤᵰɍ ツ ===> مافیا
پــَـــرن ========> دکتر
Hossein9021 ====> ناتاشا
ali 73 ========> مافیا
زهرا27 =======> شهروند ساده

به نقل از hamed.yas :
:-" :-" در جریان بازی و اینا نیستم.
اما خوبه که بگم :