• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های نیشابور

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
پاسخ : سمپادی‌های نیشابور

دوستان دیگه این محدودیت ها رو خیلی بزرگ نکنین. همه جا محدودیت داره ولی ما نفهمیدیم محدودیت های مدرسه شما در چه حده که تاپیک های غرفه زبان همش مال کتاب سامیت بوده!!!!! ولی خب تلاشتون برای رسیدن به مدرسه ی ما قابل تحسین بود.هرچند که حاصل نشد!!!!!

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نقل از pouya BT :
دوستان دیگه این محدودیت ها رو خیلی بزرگ نکنین. همه جا محدودیت داره ولی ما نفهمیدیم محدودیت های مدرسه شما در چه حده که تاپیک های غرفه زبان همش مال کتاب سامیت بوده!!!!! ولی خب تلاشتون برای رسیدن به مدرسه ی ما قابل تحسین بود.هرچند که حاصل نشد!!!!!
خوب :)
من اصن نمیخوام دو تا مدرسه رو مقایسه کنیم کار درستی نیس !
مقایسه زمانی باید صورت بگیره ک شرایط یکسان باشه !!!
میتونستیم بهتر برگزار کنیم ولی خوب دیگه ... :-<
من خودم چون یکسال دیگه بیشتر تو این مدرسه نیستم زیاد ناراحت نبودم ب خاطر نمایشگاه اما دلم میسوزه برا کسانی ک قراره هفت سال از این پس تو اون مدرسه درس بخونند ! خدا خودش کمکشون کنه !!! 8->

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از pouya BT :
ببین دوستِ عزیز، وقتی نمایشگاه رو میدن دستِ چهارتا بچه راهنمایی انتظار نداشته باش چیزی از این بهتر از آب دربیاد.
ما سالِ پیش خودمونو انجام دادیم و کلی برنامه داشتیم، که در آخر وقتی همه‌چی رو به راه شده بود مِستر سلیمی گفتن بودجه نداریم و انقد میتونیم بهتون پول بدیمو این حرفا و بعد هم نمایشگاه رو دادن دست چندتا ناشی و عملا دستاوردی ندیدیم تو اون نمایشگاه. حالا بماند که بعدها فهمیدیم فقط 2، 3 میلیون دادن که بَنرِ جملات قصار و "بسیج لشکر مخلص خداست" چاپ کنن. خلاصه که من سرِ این قضیه و مسابقه‌هایی که برگزار کردیم با بچه‌ها فهمیدم که این مرکز و مسئولین‌ش ذره‌ای ارزشِ زحمت‌کشیدن ندارن و برای زحمت‌هات هم ارزشی قائل نیستن. محدودیت‌هایی که آرش میگه ایناس.‎‎‌

فرشاد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

نمی خواستم خودمو تو این بحث قاطی کنم ولی خب نشد!
اولا آدم تو محدودیت ها ستاره میشه!
دوما همینکه دور هم بودیم و در فضای سالم با هم آشنا شدیم خودش یه موفقیته
سوما می خواستیم فرهنگسرا رو بگیریم یه سری مشکل پیش اومد نشد
چهارما طوری که من شنیدم توی مدرسه فرزانگان به هر سرپرست غرفه مقداری (حالا عددشو نمی دونم) پول دادن که توی مدرسه ما اول از بچه ها پول گرفتن بعد با صد تا جنگ و دعوا پول هارو پس دادن
پنجما نمایشگاه ما با 100 هزار تومن سر و تهش هم اومد
ششما برای ناهماهنگی روز اول هم همون طور که تو نمایشگاه اعلام کردم قرار بود که مدیران مراکز به دانش آموزان اطلاع بدن که متاسفانه کم لطفی کردند
هفتما مگه برگزاری نمایشگاه مسابقس که بگیم مال ما یا مال اونا بهتر بود؟ هر دو مدرسه زحمت کشیدن و خدا رو شکر آبرومندانه هم برگزار شد
در نهایت امیدوارم که سال بعد هم از این دست رویداد ها داشته باشیم تا از این حالت تک بعدی که متاسفانه گریبان ما رو گرفته(و من ازش شدیدا بدم میاد) دربیایم.

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

خب من در مورد کم لطفی مسئولینتون قانع شدم! ولی خیلی تعریف مدیرتونو شنیده بودم ها!!
ولی اینو در نظر داشته باشین که همه جا رقابت هست و هیچ کس هم نمیتونه انکار کنه ، مخصوصا بین این دو تا مرکز.
همچنین اینکه بچه های ما هم کم از خودشون مایه نگذاشتند چن تا غرفه رو که من شاهد بودم خودشون خرجشو می دادند!!

من قصد توهین به کسی یا کسانی رو نداشتم.اگه کسی دلخور شده ، شرمنده!!! :-"

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نقل از فرشاد :
چهارما طوری که من شنیدم توی مدرسه فرزانگان به هر سرپرست غرفه مقداری (حالا عددشو نمی دونم) پول دادن که توی مدرسه ما اول از بچه ها پول گرفتن بعد با صد تا جنگ و دعوا پول هارو پس دادن
ششما برای ناهماهنگی روز اول هم همون طور که تو نمایشگاه اعلام کردم قرار بود که مدیران مراکز به دانش آموزان اطلاع بدن که متاسفانه کم لطفی کردند
هفتما مگه برگزاری نمایشگاه مسابقس که بگیم مال ما یا مال اونا بهتر بود؟ هر دو مدرسه زحمت کشیدن و خدا رو شکر آبرومندانه هم برگزار شد
در نهایت امیدوارم که سال بعد هم از این دست رویداد ها داشته باشیم تا از این حالت تک بعدی که متاسفانه گریبان ما رو گرفته(و من ازش شدیدا بدم میاد) دربیایم.
واقعا از فرشاد جون دوس خوبم متشکرم ک تو این بحث به ما کمک کرد و فک کنم دیگه همه چی روشنه !!!

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از -arash- :
واقعا از فرشاد جون دوس خوبم متشکرم ک تو این بحث به ما کمک کرد و فک کنم دیگه همه چی روشنه !!!
موافقم لطفا این بحثو تموم کنین دیگه... ;;)

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از فرشاد :
الان منظورتون از پول دادن چیه؟ :-"
بچه ها پول دادن یا به بچه ها پول دادن؟

والا همه ی بچه های فرزانگان دست به دست هم دادن پول اون موارد متفرقه رو خودشون جمع کردن و تهیه کردن ! مدرسه هیچ پولی واسه موارد متفرقه نداد مثل دومینو ها و غیره.
البته من باز هم تشکر میکنم از اینکه همون موارد اولیه رو برامون درست تهیه کرده.

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

وقتی می بینم دغدغه هاتون اینقد درشته اصن اشک می ریزم قطره قطره :-"

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از مُحَــدِّثـه :

والا همه ی بچه های فرزانگان دست به دست هم دادن پول اون موارد متفرقه رو خودشون جمع کردن و تهیه کردن ! مدرسه هیچ پولی واسه موارد متفرقه نداد مثل دومینو ها و غیره.

ما هرچی خرج کردیم براشون فاکتوراشو بردیم تمام کمال دادن بهمون...

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

والا من از دوست عزیزمون فاطمه پرسیدم گف همه پولشو خودمون دادیم !

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نقل از مُحَــدِّثـه :

بچه ها " برا غرفه هاشون " پول دادن ...

سجاد بسکتی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

نمی خواستم تاحالا چیزی بگم ولی دیگه خیلی حساس شده .
این حرف یکی از بچه هاست که تو فیس بوک نوشته . امیدوارم جواب همتونو داده باشم .

با سلام.این پست حرف دل خیلی از بچه های شهید بهشتی نیشابود(سمپاد) هست.فقط جنبه ی جوابیه داره.هر سوالی و هر حرفی هم جواب داده میشه.کسی اگر سوال داره یا انتقاد داره بدون بی احترامی بیان کنه.فقط قبلش این مسائل رو بخونید شاید سوالاتون برطرف بشه.
1- اول از اون عده ی کثیری که اومدن و از نمایشگاه مرکز ما بازدید به عمل آوردن کمال تشکر رو داریم.
2- متاسفانه دوستان من در هنگام تهیه کار برای نمایشگاه با مشکلات زیادی مواجه بودن.یکی از اینها مدیریت مرکز بود.همه معنای تفکیک جـنس‍‌‍یتی رو میدونن و افکار فردی که این افکار رو به اجرا در میاره هم مشخصه.این پست برای کل کل نیست.چون نمایشگاه ها در شرایط مساوی برگزار نشد.در جواب عده ای که گفتن قسمت قشنگ نمایشگاهتون اون تایمی بود که خانمی قطعه ی بتوون رو زد بگم دوست عزیز،امید(کیبوردیست گروه) هم جوابی برای اون خانم داشت.ولی مدیریت مرکز رو که همه دیدن.ما حاضر بودیم دو تا موزیک رو نزنیم و اون موزیک که کار خودمون بود رو اجرا کنیم.حضرت بانو،شما چند سال موسیقی خوندید؟؟؟؟؟؟معنی تنظیم دوباره ی آهنگ رو میدونید؟؟؟؟؟؟موزیکی که اجرا شد با تنظیمی متفاوت از اصل آهنگ بود.برای این اجرای به ظاهر ساده از عید داشت تمرین میشد.از تمامی درس ها زدیم تا برای نمایشگاه کارها رو برسونیم.بحث ما سر باقی غرفه ها نیست.موزیک و یا قطعه ی زیبا رو هم ما هم میتونستیم اجرا کنیم.نزدیک 10 عدد شعر و ملودی برای اجرا به مدیریت تحویل دادیم که سه تاشون انتخاب شد.اگر میبینید که موزیک های ما سبکی آکوستیک رو همراه داشت برای زیبا سازیش بود و گرنه پیدا کردن فردی که گیتار بیس یا الکتریک بزنه برای هنرمندایی امثال ما کار ساده ایه.باز یک خدا رو شکر میکنیم که لااقل نمایشگامون همش محصول خودمون بود و از پژوهش سرا یا ... چیزی نیاورده بودیم.
3- در تمامیه بحثا اعلام شد که پسرای مدرسه ما از نظر مجوز گرفتن مشکل دارن.همه اون لحظه رو دیدن.ما به خاطر اون خانمی که قطعه زد موزیک اصلیه گروه رو اجرا نکردیم.پس هی نگید .......
4- از همینجا به نوبه ی خودم از خانم جهانگیری تشکر میکنم چون اگر موسیقی ما بخواد تغییری توش ایجاد شه از همینجاست ولی سوال من اینه که آیا این قطعه فالش زده نشد؟؟؟؟؟؟آکوردای اصلی این قطعه به گوش من و باقی هنرجوهای موسیقی،فالش(خارج از نت)زده شد.ولی در هر صورت تشکری بینهایت را از اجرا کننده ی این قطعه داریم که باعث از بین رفتن حدود بین پسرها و دخترها بود.مهم نیست اولین موزیک گروه اجرا نشد.مهم اینه عده ای از روی عقیدشون بین پسر ها و دختر ها تفاوت نذارن.همه ی افراد در اون لحظه مدیریت و نحوه ی عمل ایشون رو دیدن.پس همه ی تقصیرات رو بر گردن ما نندازید.ما سعی در اجرا کردن به بهترین شکل را داشتیم ولی افراد مانع شدن.

باتشکر از دوست خوبم پرهام خطیب .
قانع که شدید ؟؟؟

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نقل از سجــــــــــــاد :
نمی خواستم تاحالا چیزی بگم ولی دیگه خیلی حساس شده .
این حرف یکی از بچه هاست که تو فیس بوک نوشته . امیدوارم جواب همتونو داده باشم .

با سلام.این پست حرف دل خیلی از بچه های شهید بهشتی نیشابود(سمپاد) هست.فقط جنبه ی جوابیه داره.هر سوالی و هر حرفی هم جواب داده میشه.کسی اگر سوال داره یا انتقاد داره بدون بی احترامی بیان کنه.فقط قبلش این مسائل رو بخونید شاید سوالاتون برطرف بشه.
1- اول از اون عده ی کثیری که اومدن و از نمایشگاه مرکز ما بازدید به عمل آوردن کمال تشکر رو داریم.
2- متاسفانه دوستان من در هنگام تهیه کار برای نمایشگاه با مشکلات زیادی مواجه بودن.یکی از اینها مدیریت مرکز بود.همه معنای تفکیک جـنس‍‌‍یتی رو میدونن و افکار فردی که این افکار رو به اجرا در میاره هم مشخصه.این پست برای کل کل نیست.چون نمایشگاه ها در شرایط مساوی برگزار نشد.در جواب عده ای که گفتن قسمت قشنگ نمایشگاهتون اون تایمی بود که خانمی قطعه ی بتوون رو زد بگم دوست عزیز،امید(کیبوردیست گروه) هم جوابی برای اون خانم داشت.ولی مدیریت مرکز رو که همه دیدن.ما حاضر بودیم دو تا موزیک رو نزنیم و اون موزیک که کار خودمون بود رو اجرا کنیم.حضرت بانو،شما چند سال موسیقی خوندید؟؟؟؟؟؟معنی تنظیم دوباره ی آهنگ رو میدونید؟؟؟؟؟؟موزیکی که اجرا شد با تنظیمی متفاوت از اصل آهنگ بود.برای این اجرای به ظاهر ساده از عید داشت تمرین میشد.از تمامی درس ها زدیم تا برای نمایشگاه کارها رو برسونیم.بحث ما سر باقی غرفه ها نیست.موزیک و یا قطعه ی زیبا رو هم ما هم میتونستیم اجرا کنیم.نزدیک 10 عدد شعر و ملودی برای اجرا به مدیریت تحویل دادیم که سه تاشون انتخاب شد.اگر میبینید که موزیک های ما سبکی آکوستیک رو همراه داشت برای زیبا سازیش بود و گرنه پیدا کردن فردی که گیتار بیس یا الکتریک بزنه برای هنرمندایی امثال ما کار ساده ایه.باز یک خدا رو شکر میکنیم که لااقل نمایشگامون همش محصول خودمون بود و از پژوهش سرا یا ... چیزی نیاورده بودیم.
3- در تمامیه بحثا اعلام شد که پسرای مدرسه ما از نظر مجوز گرفتن مشکل دارن.همه اون لحظه رو دیدن.ما به خاطر اون خانمی که قطعه زد موزیک اصلیه گروه رو اجرا نکردیم.پس هی نگید .......
4- از همینجا به نوبه ی خودم از خانم جهانگیری تشکر میکنم چون اگر موسیقی ما بخواد تغییری توش ایجاد شه از همینجاست ولی سوال من اینه که آیا این قطعه فالش زده نشد؟؟؟؟؟؟آکوردای اصلی این قطعه به گوش من و باقی هنرجوهای موسیقی،فالش(خارج از نت)زده شد.ولی در هر صورت تشکری بینهایت را از اجرا کننده ی این قطعه داریم که باعث از بین رفتن حدود بین پسرها و دخترها بود.مهم نیست اولین موزیک گروه اجرا نشد.مهم اینه عده ای از روی عقیدشون بین پسر ها و دختر ها تفاوت نذارن.همه ی افراد در اون لحظه مدیریت و نحوه ی عمل ایشون رو دیدن.پس همه ی تقصیرات رو بر گردن ما نندازید.ما سعی در اجرا کردن به بهترین شکل را داشتیم ولی افراد مانع شدن.

باتشکر از دوست خوبم پرهام خطیب .
قانع که شدید ؟؟؟
اصن این حرفا برا چیه ؟؟؟
ب خدا با این حرفا ب جایی نمیرسیم !!!
درسته ما دوس داشتیم ب بهترین شکل ممکن انجام بدیم ولی ی سری محدودیت ها داشتیم " دوستانی ک منطق دارن میفهمن "
تشکر کنم از گروه موسیقی ک خودم شاهد بودم واقعا این دوستان زحمات زیادی کشیدن ! واقعا از کلاس و درسشون زدن ...
و همچنین شهامت و جرئت و مهارت خانم جهانگیری رو تحسین میکنم " حالا نمیدونم فامیلشون همینه یا نه ؟؟؟ "
حتی دوس داشتیم ک ب ایشون هدیه ای داده بشه
ولی زمانی ک دوستان ب مدیریت مرکز " عاقای سلیمی " گفتن !
ب دوستان گفته شما بیخود کردین ک گذاشتین این خانوم اجرا داشته باشه !!!
اصن خوب نیس بین دو مدرسه تا این حد اختلاف وجود داشته باشه !!!
:)

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

فقط یه چیزی مونده که باید بگم ;;)
شما مگه نمیدونستید که تفکیک جنسیتی شده و دخترا رو راه نمیدن حداقل کاری که میتونستین بکنین این بود که توی سایت مینوشتین! ;;)

arminsl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

نه ماهم نمیدونستیم تفکیک جـنس‍‌‍یتی شده و روز قبل نمایشگاه گفتن.
برای سایت هم اونقدر کارا سریع پیشرفت که حتی فرصت اعلام خبرش تو سایت نبود.
برگزاری همزمان مسابقات دومینو و نمایشگاه واقعا سخت بود.
برای موضوع تفکیک جـنس‍‌‍یتی هم به همه ی مدارسی که پوستر فرستاده شد نامه زدن.
به نقل از -arash- :
...
ولی زمانی ک دوستان ب مدیریت مرکز " عاقای سلیمی " گفتن !
ب دوستان گفته شما بیخود کردین ک گذاشتین این خانوم اجرا داشته باشه !!!
...
آرش راس میگه !
وقتی تو انتقادا بود که چرا هدیه ندادین نامه رو بردیم پیش آقای سلیمی و ایشون همین جوابو دادن !
:)

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نقل از ناهیــــــــــــــــــــــد :
فقط یه چیزی مونده که باید بگم ;;)
شما مگه نمیدونستید که تفکیک جـنس‍‌‍یتی شده و دخترا رو راه نمیدن حداقل کاری که میتونستین بکنین این بود که توی سایت مینوشتین! ;;)
آره راس میگی فقط ب قول دوست عزیزم آرمین
خیلی ناگهانی بود این موضوع ! شما ب بزرگی خودتون ببخشید
ولی ما ب مدارسی ک پوستر داده بودیم نامه زدیم نمیدونم چرا ی عده ای بازم اومده بودن !؟

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از -arash- :
آره راس میگی فقط ب قول دوست عزیزم آرمین
خیلی ناگهانی بود این موضوع ! شما ب بزرگی خودتون ببخشید
ولی ما ب مدارسی ک پوستر داده بودیم نامه زدیم نمیدونم چرا ی عده ای بازم اومده بودن !؟
خواهش میکنم.
شما کی دقیقا نامه زدید؟ :-/

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نقل از ناهیــــــــــــــــــــــد :
خواهش میکنم.
شما کی دقیقا نامه زدید؟ :-/
روز شنبه ! بعد از مسابقه ی دومینو " فک کنم " :D
البته قرار بر این تفکیک نبود ... ;;)
ب خاطر ی سری مسائل در مسابقه ی دومینو این اتفاق افتاد :)

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

بهتر که تفکیک شد #S-: درسته که یه سری از بچه ها روز اول اومدن و برگشتن اما اگه تفکیک نمیشد واقعا جا نمیشدیم خو

بالا