• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های نیشابور

پاسخ : سمپادی‌های نیشاپور

اتحاااااااااااااااااااد....

ღ¸.•MoOnShInE•.¸ღ من نگفتم که دعوا میکنید.
همانطور که مهران عزیز گفت در مورد چیزی بحث کنید که ارزش داشته باشه

این مسابقه ی پژوهش گران جوان سمپاد مال دبیرستانیام بوده؟؟؟

به نقل از Dr.Eniac :
مثلا الان روي نمايشگاه فرزانگان بحث كنين
جدی؟ از کی شروع شده؟
اگه وقت کنم میرم. یعنی اگه طرح ضربت 3 فیزیک تموم بشه!

13 اردیبهشته......

برا بچه هاي فرزانگان لطفا يه توضيح درباره ي نمايشگاهشون بدن ببينيم قضيه از چه قراره!!!

راس میگه پدرام ، بیاین توضیح بدین.ما اگه تو مسابقات استانی به چهار تیم اول نرسیم سیزدهم نیشابورم!منم دوست دارم بیام+تا حالا نرفتم تو فرزانگان ، مدرسشونم میبینم چه جوریه.

به نقل از ღ¸.•MoOnShInE•.¸ღ :
من یک چیزی همین جا بگم:اولا من با کسی دعوا نکردم.....نظرای بالام هم دعوایی نبوده دارین با هم بحث میکنید :D
دوما:تاپیکا را واسه این میذارن که افراد با هم بحث کنن....اگه فرق دعوا و بحث را نمیدونید لطفا نظر ندید.... :-$
سوما:اقا میلاد ما اگه با هم اتحاد داشته باشیم میخوایم چی کار کنیم؟؟؟!!! :-/
چهارمن:خواهش میکنم بحث را به دعوا نگیرین.... :|
پنجمن:اقا میکائیل:یک کمی باجنبه باشین!!!الان به نظرتون من باهاتون دعوا کردم....شما با من دعوا داری نه من باشما....
ششمن: #S-:
تاپیک واسه بحثه نه دعوا و پز دادن و ...!
* و در مورد نمایشگاه فرزانگان ....اصلا" اسمش میاد لرزه به جونم میفته !:)
من خودم با این نمایشگاه به شخصه مخالفم که هر سال باید اجرا شه !
حداقل هر 2-3 سال یه بار نمایشگاه بزنن ...
تو این 2-3 سال روی نمایشگاه کار کنن که یه نمایشگاه درست حسابی بزن نه اینکه ....!
من که یه سال مسئول غرفه شدم توبه کردم دیگه اسم نمایشگاهو به زبون بیارم !
حالا امسال (همین امروز ) معاون گرامی مارو صدا زدن میگن واسه غرفه زیست چه کردی؟!:-O
در کل مخالفتم رو اعلام میکنم !

گفتیم توضیح بده
اصلا من خودم میگم
یه نمایشگاهه مثل هر سال (من تا حالا نرفتم ها!)یازدهم و دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ، صبح برای بازدید مدارس سیزدهم بعد از ظهر هم بازدید برای همه.

میگین دو سه سال رو نمایشگاه کار کنن!!بعد نمایشگاه بزنن!!!فکرشو بکن از سال اول دبیرستان روی نمایشگاه کار کنی که سوم دبیرستان بالاخره نمایشگاه برپابشه،باحال میشه.!!!!.

لطفا از نمایشگاه فرزانگان بد نگین
چون ما مجبوریم این نمایشگاهو بذاریم و اگه کاشفی رو بشناسین متوجه میشین که چاره دیگه ای هم نداریم ~X( ~X( ~X(

معلمای ما مجبورن واسه هر درسی یه مقداری از نمره مستمر رو به کاری که هر کدوم از بچه ها واسه درس اون درست کردن اختصاص بدن
:(( :(( :(( ~X( ~X( ~X( ~X( :(( :(( :((

خودمونم میدونیم نمایشگاهمون بی خوده ولی بهتر از اینه که کارایی که دست ساز بچه ها نیست رو تو غرفه ها بذاریم

پس دیگه اینقدر غر نزنین :D :D :D :D

به نقل از -elham- :
لطفا از نمایشگاه فرزانگان بد نگین
چون ما مجبوریم این نمایشگاهو بذاریم و اگه کاشفی رو بشناسین متوجه میشین که چاره دیگه ای هم نداریم ~X( ~X( ~X(

معلمای ما مجبورن واسه هر درسی یه مقداری از نمره مستمر رو به کاری که هر کدوم از بچه ها واسه درس اون درست کردن اختصاص بدن
:(( :(( :(( ~X( ~X( ~X( ~X( :(( :(( :((

خودمونم میدونیم نمایشگاهمون بی خوده ولی بهتر از اینه که کارایی که دست ساز بچه ها نیست رو تو غرفه ها بذاریم

پس دیگه اینقدر غر نزنین :D :D :D :D
به نظر من مهم ترین چیز در این مسابقه ها و نمایشگاه ها در کنار هم بودن و همکاریه وگرنه اجرای این کار ها برای ما چیزی جز زدن از درس و وقت زدن که نیست.پس بهتره با تمام مشکلاتی که وجود داره این کار ها انجام بشه. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

x:

بله بله ، مثل فیلسوفا حرف میزنه!!
اینا رو ول کن، میلاد جون،عکست برام جالبه!!!!!!!

در کل نمایشگاه خوبیه اگه میشه وقتشو بیشتر کنید
باتشکر از برنامه خوبتون :D

:D

من که خاله ندارم که پسر خاله ی هم بشیم ولی منظورت چیه؟گفتم عکست جالبه،حالا برا چی عوضش کردی؟

وحید جان اسپم نده فردا باهم تو مدرسه کل کل کنید

به نقل از *وحــــــــید* :
بله بله ، مثل فیلسوفا حرف میزنه!!
اینا رو ول کن
میلاد ، عکس خودته؟
به نقل از milad R :
حالا پسر خاله نشو *وحید* X-( X-( X-( X-( X-(
به نقل از *وحــــــــید* :
من که خاله ندارم که پسر خاله ی هم بشیم ولی منظورت چیه؟گفتم عکست جالبه،حالا برا چی عوضش کردی؟
این اسپم بازیتون منو کشته!
تو رو خدا از بحث خارج نشین. داشتیم درباره ی نمایشگاه فرزانگان بحث می کردیم.
اگه می شد نمایشگاه مدرسه ی ما با نمایشگاه فرزانگان یکی بشه بهتر بود. چون ایده ها و فعالیت ها متنوع تر می شد و از این حالت کلیشه ای در میومد. اما احتمال عملی شدن این طرح صفره. البته فکر نمی کنم آقای سلیمی نسب با این موضوع مشکلی داشته باشن. فقط مشکل اصلی خانم کاشفیه!!! وای غلط کردم. من نبودم!!!

من تا به حال نمايشگاه فرزانگان نرفتم
ولي اين خيلي خوبه كه برگزاري اين نمايشگاه تبديل به يه سنت شده
بچه هاي فرزانگان ميتونن هر سال بهتر از سال قبل برگزار كنن
البته اگه تجربه هاشون رو در اختيار هم بزارن.

به نقل از Pedram.fe :
من تا به حال نمايشگاه فرزانگان نرفتم
ولي اين خيلي خوبه كه برگزاري اين نمايشگاه تبديل به يه سنت شده
بچه هاي فرزانگان ميتونن هر سال بهتر از سال قبل برگزار كنن
البته اگه تجربه هاشون رو در اختيار هم بزارن.
منم تا حالا نمایشگاه شون رو ندیدم ولی واسه کارای زیادی (از نجوم بگیر تا پل ماکارونی) اونجا رفتم و امکاناتشونو دیدم. البته امکانات که چه عرض کنم عدم وجود امکانات! آزمایشگاهشون که خیلی خالیه! خیلی ستمه انصافا!

Back
بالا