• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایه هشتم

tk22

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی زاهدان
شهر
zahedan
پاسخ : هشتم راهنمایی

عه? زمان من نبود ورودی:) بستگی ب خودتون داره... اگه درستون نسبت به بقیه بهتره میتونید تو یه درس همراه سال سوم خودتونو جلو بندازید مثلا شیمی سال دوم دبیرستانو بخونید و درسای اختصاصی سال هشتم...ولی اگه احتمال میدید ک نتونید قبول بشید توی ازمون ورودی بیشتر وقتتونو بزارید واسه هشتم... بالاخره یه جاهایی برای اختلاف انداختن با بقیه باید ریسک کرد! بهتون قول میدم وقتی یه سال از بقیه تو یه درس جلو بیفتید و سر کلاس یه سرو گردن از همه سرتر بشید انرژیتون بیشتر میشه... اگه دوس دارید مدال بیارید میتونید از الان شرو کنید... این یه پیشنهاد بود:) ولی وقتی برسی به تابستون سال دوم معنی حرفمو میفهمید... اگه خواستید واسه المپیاد بخونید حتمن دنبال یه کتاب ساده بگردید... با ارزوی موفقیت:)

Sent from my SKY using Tapatalk

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

به نقل از tk22 :
عه? زمان من نبود ورودی:) بستگی ب خودتون داره... اگه درستون نسبت به بقیه بهتره میتونید تو یه درس همراه سال سوم خودتونو جلو بندازید مثلا شیمی سال دوم دبیرستانو بخونید و درسای اختصاصی سال هشتم...ولی اگه احتمال میدید ک نتونید قبول بشید توی ازمون ورودی بیشتر وقتتونو بزارید واسه هشتم... بالاخره یه جاهایی برای اختلاف انداختن با بقیه باید ریسک کرد! بهتون قول میدم وقتی یه سال از بقیه تو یه درس جلو بیفتید و سر کلاس یه سرو گردن از همه سرتر بشید انرژیتون بیشتر میشه... اگه دوس دارید مدال بیارید میتونید از الان شرو کنید... این یه پیشنهاد بود:) ولی وقتی برسی به تابستون سال دوم معنی حرفمو میفهمید... اگه خواستید واسه المپیاد بخونید حتمن دنبال یه کتاب ساده بگردید... با ارزوی موفقیت:)

مرسی....
مثلا کتاب وزارتی سال دوم خوبه؟ چ درسی مثلا بهتره ؟ آسون تره؟
اگه رتبه بیاریم تو المپیاد کنکور فِرت میشه؟

tk22

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی زاهدان
شهر
zahedan

اره اگه طلا بیارید... اگه نقره و برنز بیارید به رتبه کنکورتون کمک میکنه... کتاب وزارتی خیلی بد توضیح داده... ب نظرم بعد یه مدت زده میشید از خوندنش... من شیمی میخوندم..وسط سال اول با کتاب شیمی 2 مبتکران بهمن بازرگانی شرو کردم...بعد یه مدت ک کم خوندم احساس کردم عقبمو دیگه نمیرسم ب مدال...خیلی خوب توضیح داده ولی اگه خوشتون نیومد میتونید یه کتاب ساده تر انتخاب کنید..چه رشته ای میخاید برید? بستگی ب خودتون داره ک چه درسیو دوس داشته باشید... هر درسی سختی خودشو داره... اگه واسه شما سخته واسه بقیم مطمئنن سخته...

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

من میخوام برم تجربی ولی رشته ها تغییر کرده و شده...علوم پایه(ریاضی و تجربی) انسانی,هنرستان

ینی باید برم علوم پایه!
خوب ی کتاب آسون میخوام ک درکنار درس خوندن واسه ورودی مروری رو اون داشته باشم

tk22

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی زاهدان
شهر
zahedan

نهه! مگه میشه??? علوم پایه??? عی بابا:) پس من هیچی نمیدونم:) انصافن روم نمیشه تو افق محو شم:D

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

به نقل از tk22 :
نهه! مگه میشه??? علوم پایه??? عی بابا:) پس من هیچی نمیدونم:) انصافن روم نمیشه تو افق محو شم:D

:)) :)) :)) :))
فعلن ک اینطوریه....رسما ما نسل سوخته ایم!! موش آزمایشگاهیو رد کردیم... :(

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

احتمالن از همه هست :D

زمان ما هم همین وعض بود :D

بهتون نگفتن نهایی دارین نهم یا نع ؟
چون انتخاب رشته شرط معدلی شده :D

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

به نقل از sadlove :
احتمالن از همه هست :D

زمان ما هم همین وعض بود :D

بهتون نگفتن نهایی دارین نهم یا نع ؟
چون انتخاب رشته شرط معدلی شده :D
نه نگفتن ولی احتمالا داریم نهایی....سخته؟
ینی منکه بخوام برم علوم پایه باید ریاضی و زیست و فیزیک و شیمی و زمینمو 20 بشم؟؟؟؟

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل

سلام.دوستان .ظاهرا این ازمونه که برای تیزهوشان دهم میگیرن پا برجاست :-?? :-s :((
ولی حالا سوالم اینه که اقاجان میانگین پیشرفت تحصیلی های سمپپادم اونجا تاثیر داره تو رو خدا جواب بدین من تا هشتم شل گرفتم با این که معدلم خوب بود و این ترم هم20شدم ولی تو اون پیشرفت های سمپاد خوب نبودم.اخه اگه قراره اونا ملاک باشن که بچه های مدارس عادی ندادن که!! ~X( :-??
کمممممک

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

هشتم راهنمایی؟؟...خدایی؟؟؟
چه پیشرفت کرده مملکت...زمان ما راهنمایی تا سومش اومده بود :-<

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از YaSm!nA :
نه نگفتن ولی احتمالا داریم نهایی....سخته؟
ینی منکه بخوام برم علوم پایه باید ریاضی و زیست و فیزیک و شیمی و زمینمو 20 بشم؟؟؟؟

تو این مملکت چی قابل پیش بینیه اخه ک من بت بگم الان سخته یا اسون ؟ :D
برا زمان ما اسون بود نهایی راهنمایی اما خب شوما نظامتون فرق میکنه و اگه جنبه رقابتی پیدا کنه احتمالن سخت میدن تا همه 20 نشن راحت :D

سوال دومیتم نمیدونم :D 20 انتظار زیادیه البته . شاید بالا 19 مثلن :D

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل

اقا جواب منو بديننننننن X_X پيشرفت تحصيلي هاي سمپاد سالي دوتا كلا٦تا تاثير داره تو موندن يا رفتن؟يني از ملاكهاي انتخابه؟دوما ما با همه ازمون ميديم يا اول سمپاديا حذف ميشن و بعد بچه هاي مدارس عادي ازمون ميدن؟؟؟؟؟

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از skyhacker79 :
اقا جواب منو بديننننننن X_X پيشرفت تحصيلي هاي سمپاد سالي دوتا كلا٦تا تاثير داره تو موندن يا رفتن؟يني از ملاكهاي انتخابه؟دوما ما با همه ازمون ميديم يا اول سمپاديا حذف ميشن و بعد بچه هاي مدارس عادي ازمون ميدن؟؟؟؟؟
تا اونجایی که من میدونم ازمون های سمپاد و پیشرفت ها ملاک نیست تو این ازمون ورودی بچه های مدارس عادیم هستن اما اونا که این ازمونا رو ندادن. پس امکان نداره ملاک برای قبولی باشه B-) B-)

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل

منم در همین فکرم که اصلا نمیتونه ملاک باشه دقیقا به همین خاطر .بیشتر که فکر میکنم میبینم که اقا خدا وکیلی این مسئولان مدرسه برای اینکه ما بترسیم و فکر کنیم اگه اینارو بد بدیم حذف میشیم گفتن تا رتبه مدرسه تو استان و شهر بهتر شه.ینی کاملا یه استراتژی هست

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل

داستان من بعد از هزار تحقیق و جستجوی اینترنتی هیچ چیز به درد بخوری پیدا نکردم.به هر حال نهایتا نظر من اینه؟
1-احتمال اینکه از ما ازمون نگیرن بالاست ولی ما باید بخونیم
2-اگر ازمونی بگیرن احتمال99درصد فقط از نهمه.
3-ملاک های ریزشم احتمالا اینها خواهند بود:معدل-درصد ازمون نهایی ینی نظر شخصی من اینه که پیشرفت تحصیلی های ویژه سمپاد اثر ندارن.
پ ن:پسر خاله من اولین گروه سمپاد بود که بدون ریزش بودن و رفتن دوره2وم که دیروز به من گفت به اونا هم تا چند روز قبل ازمون گفتن ازمون دارن نهایتا لغو شده.
یه مسئله هم منو درگیر خود کرده اینه که ما سالی که هفتم بودیم7کلاس تو مدرسمون سومداشتیم که چون یه مدرسه سمپاد اضافه شد شهر ما اونا فقط تعیین سطح شدن.ینی شهر ما حد اقل 7کلاس گنجایش داره و ما ناحیه1مون 3کلاسه و ناحیه2مون سه کلاس.حالا ما که میشیم6کلاس و یک کلاس هم خالی چرا باید غربال شه؟منطقی نیس که!!! :| :| :| :| :|
یه نکته دیگه وقتی ما دهم شیم یک سال بزرگتر ها میشن سوم دبیرستان یکی جای اینکه فقط یک مقطع خالی باشه میشه دو مقطع خالی

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

به نقل از sadlove :
تو این مملکت چی قابل پیش بینیه اخه ک من بت بگم الان سخته یا اسون ؟ :D
برا زمان ما اسون بود نهایی راهنمایی اما خب شوما نظامتون فرق میکنه و اگه جنبه رقابتی پیدا کنه احتمالن سخت میدن تا همه 20 نشن راحت :D

سوال دومیتم نمیدونم :D 20 انتظار زیادیه البته . شاید بالا 19 مثلن :D

خخخخخ
اگه شانسه ماست.....نهایی رو میگن سمپادیا باید جدا بدن!
جدی میگم! ما شهرمون هرسال یه آزمون پیشرفت تحصیلی (سنجش)میگیره! که از بچه های بهترین مدرسه گرفته تا بچه های مدارس دورافتاده روستاها...باید بدن!مثل همه سوالا...
از اولین سالی که این آزمون گرفته شده تا موقع ما اینجوری بوده!
ولی دقیقا موقعی که ما میخواستیم اینو بدیم گفتن تیزهوشانا باید سوالاشون فرق داشته باشه....
بعله .... ما اینیم..... نسل سوخته! :|

mohammad.math

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت

بچه ها من تازه دارم میرم هشتم میخواستم چن تا کتاب خوب برای هشتم هم واسه علوم هم ریاضی بهم معرفی کنید

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی