• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اسم این فیلمه چی بود؟!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
یه فیلم جنگی که توش یه کشتی هست که دوتا شی چرخشی میان میخورن بهش و با چرخیدنشون کشتی رو میبرن و جلو میرن تو قسمت های مختلفش و غرقش میکنن. دیدید اینو؟

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
یه فیلم جنگی که توش یه کشتی هست که دوتا شی چرخشی میان میخورن بهش و با چرخیدنشون کشتی رو میبرن و جلو میرن تو قسمت های مختلفش و غرقش میکنن. دیدید اینو؟
من Battleship 2012 رو ندیدم ولی بر اساس trailer که خاطرم هست بنظرم فیلم مورد نظرت همین باشه.

• لایک
امتیازات: admin

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی

آخرین ویرایش:

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
آقا دمت گرم خودش بود. کلی حال کردم با فیلمش.
پس برم خودمم نگاهش کنم خیلی وقته اکشن ندیدم :))
اقا یه فیلمی هست یه موجودی از فضا میاد زمینو نابود کنه
چنتا به اصطلاح منجی هم داره
بعد یه عده یه عکسی رو ازش پیدا میکنن میگن از عیسی کپی کرده، یا شایدم عیسی از اون کپی کرده!

اینا رو از تریلرش فهمیدم :-"
اسم فیلمش چیه؟
من یکم جستجو کردم
Prometheus 2012 شاید فیلمی باشه که دنبالش هستی
(من باز هم فیلم رو ندیدم پیشنهاد میشه اوّل تریلرش رو ببینی که تشخیص بدی خودش بود یا نه :)) )

_nedaaaa_

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
1395
اقا ي سريالي بود شبكه دو ميزاشت ي خواهر برادر بودن دنبال باباشون بعد ميرفتن مثلا به ي جايي بعد بايد براي برگشتن حتما اون وسيله اي كه نشونه بودو پيدا ميكردن تا بتونن برگردن به موقعيت اصليشون
كلا فك كنم گند زدم با تعريف كردنم:-s

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
اقا ي سريالي بود شبكه دو ميزاشت ي خواهر برادر بودن دنبال باباشون بعد ميرفتن مثلا به ي جايي بعد بايد براي برگشتن حتما اون وسيله اي كه نشونه بودو پيدا ميكردن تا بتونن برگردن به موقعيت اصليشون
كلا فك كنم گند زدم با تعريف كردنم:-s

مسافری از گرونگول؟

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
**يه فيلمي بود يه زني سر آشپز بود تو يه رستوراني بعد خواهرش مي مرد و مجبور مي شد دختر خواهرشو نگهداري كنه ...

**يه بارم وقتي بچه بودم تلويزيون يه فيلمي گذاشت كه يه سري سرباز ميان وسط جنگ يه جنازه اي رو روي يه مين مي زارن بعد معلوم مي شه طرف زنده بوده يه سري وقايع هول اين محور كه طرفو نجات بدن يا نه يا اينكه چجور نجاتش بدن رخ ميده آخرم طرفو ول كردن روي همون مين ،

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
**يه فيلمي بود يه زني سر آشپز بود تو يه رستوراني بعد خواهرش مي مرد و مجبور مي شد دختر خواهرشو نگهداري كنه ...

**يه بارم وقتي بچه بودم تلويزيون يه فيلمي گذاشت كه يه سري سرباز ميان وسط جنگ يه جنازه اي رو روي يه مين مي زارن بعد معلوم مي شه طرف زنده بوده يه سري وقايع هول اين محور كه طرفو نجات بدن يا نه يا اينكه چجور نجاتش بدن رخ ميده آخرم طرفو ول كردن روي همون مين ،
برای اوّلی No Reservations 2007
دومی هم شاید 2001 No Man's Land باشه

آخرین ویرایش:

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.
یکی دوسال پیش یه فیلمی از تلویزیون دیدم؛ راستش از اوّلش ندیدم :-" ولی ماجرای یه دختربچّه بود که با پدر و مادرش میان یه خونه ویلایی تو جنگل، -فکر کنم فقط آخر هفته ها- و روابطشون با دخترشون اصلا خوب نیست . یعنی در حد شب به خیر گفتن مثلن. دختره بهش می خوره یازده-دوازده سالش باشه، چند تا گل روبروی خونه شون کاشته که منتظره سبز بشن ولی نمیشن. هرروز میاد نگاهشون می کنه و یه روز که خسته می شه فرار می کنه به جنگل، تو درختا یه جایی با شاخ و برگ واسه خودش درست می کنه و چند روز همون جا می مونه، برنمی گرده و پدرومادرش از اون جا می رن و دختره تو خونه می بینه هیچ کس نیست و فقط یه قوطی کنسرو پیدا می کنه که نمی تونه بازش کنه. دیگه یادم نمیاد چی میشه ولی آخرش وقت شب دختره تو جاده جلوی خونه قایم شده که ماشین مامان و باباش میاد و اونم می ره سوار می شه و برمی گردن، فکر کنم همین جا فیلم تموم می شه :‌-"
من با این توضیحاتم فیلم رو نابود کردم، ولی لطفا اگه کسی اسم فیلم رو می دونه بگه. :د

کسی نمی‌دونست اسم این چیه؟ :-<

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
اگه یه تیکه از یه کتاب باشه چی؟ من تاپیکشو پیدا نکردم. :(
یه کتابه بود راجب یه سری بچه که توی یه اردوی تابستونی بودن و هر چند وقت باید یه آزمون خطرناک‌میدادن و میرفتن توی یه جنگل و هر گروهی که زنده میموند برنده بود. مجموعه کتاب بود فکر کنم. ژانر وحشت...
هفته پیش باغ کتابو بخاطرش وجب کردم تک تک کتابها رو چک کردم. :(

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
یه کتابه بود راجب یه سری بچه که توی یه اردوی تابستونی بودن و هر چند وقت باید یه آزمون خطرناک‌میدادن و میرفتن توی یه جنگل و هر گروهی که زنده میموند برنده بود. مجموعه کتاب بود فکر کنم. ژانر وحشت...
The maze runner خيلي شبيهِ تا جايي كه قصشو يادمه

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
The maze runner خيلي شبيهِ تا جايي كه قصشو يادمه
میدونستم نباید تو گروه فیلم بگم....:)):)):))
نه این نبود. نمیدونم نویسنده‌ش فکر کنم آر ال استاین بود. شایدم نه. خیلی بچه بودم که میخوندمش و به وسطش که رسیدم گمش کردم. هنوزم گاهی کابوس لحظه‌ای که از پل رد شدن رو میبینم... میخواستم بخونمش که از شر کابوسه خلاص شم.:-s

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.
یکم فکر کن ببین چیز بیشتری یادت نمیاد د:

نه هیچ‌چی دیگه یادم نمیاد. یه سری صحنه‌های بریده‌بریده یادمه فقط :د‌ی ولی فکر کنم بازیگر نقش دختربچه‌هه، همون دختره توی No Reservations بودش. [فکرکنم :د ]

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
نه این نبود. نمیدونم نویسنده‌ش فکر کنم آر ال استاین بود. شایدم نه. خیلی بچه بودم که میخوندمش و به وسطش که رسیدم گمش کردم. هنوزم گاهی کابوس لحظه‌ای که از پل رد شدن رو میبینم... میخواستم بخونمش که از شر کابوسه خلاص شم.:-s
تازه من هانگر گیمز به ذهنم رسیده بود :))
به هر حال این 2 تا رو نگاه بنداز
(Welcome to Camp Nightmare (Goosebumps #9
(Welcome To Camp Slither (Goosebumps HorrorLand #9
نه هیچ‌چی دیگه یادم نمیاد. یه سری صحنه‌های بریده‌بریده یادمه فقط :د‌ی ولی فکر کنم بازیگر نقش دختربچه‌هه، همون دختره توی No Reservations بودش. [فکرکنم :د ]
خب من که فیلم‌هایی که پیدا می‌کنم رو معمولاً ندیدم واسه همین دنبال یه نشونه بودم که با اونا بتونم سرچ کنم.
با توجه به توضحاتت شاید Kit Kittredge: An American Girl باشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97

nightmare room trilogy: 1-fear games 2-what scares you the most? 3-no survivors

فکر کنم همینو میگین. اسم مجموعه منتشر شده‌ش فکر کنم بود تالار وحشت و کتاب اولشم بود بازی‌های ترس بقیشونو یادم نیست. البته الان که فکر میکنم به نظرم تالار وحشت اسم کل اون مجموعه کتابشه نه فقط این سه تا :)) اینا فکر کنم سگانه‌ی باز‌ی‌های ترسه. حالا درکل :-"

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
يه فيلمي راجع به يه زندان تو شيلي بود كه مسيحيون إفراطي ادارش ميكردن
اوم چيز بيشتري ازش نديدم كه بخوام تعريف كنم براتون
دو تا آمريكايي نميدونم به چه هدفي وارد اين اسارتگاه ميشن و ...
واقعا نميدونم ديگه :))
آيا با اين اطلاعات كم اسم فيلم رو ميتونين بگين؟;;)

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
احتمالا سه گانه ی تالار وحشت از آر ال استاین بوده اسم یکی از کتاباش هم بازی های ترس بود

آخرین ویرایش:
بالا