• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراخوان پادکست شماره هفت رادیو سمپادیا

• شروع کننده موضوع s!na
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
سلام،
همون جوری که مستحضرید تابستونه و هوا گرمه و همه خوشحالن و مرغابی تو باغش میخونه، و، -از همه مهمتر- ما هم تصمیم گرفتیم پادکستی بزنیم. این پادکست فعلی موضوع علمی خاصی رو دنبال نمیکنه و با مضمون‌‌های عمومی تابستون-سمپادیا هست. شما هم آزاد هستید در مورد هر موضوعی که خواستید حرف بزنید(حتی کنکور تجربی ۹۳)؛ اگه با کلیّت کانسپت پادکست های عمومی سمپادیا آشنا نیستید، به اینجا سری بزنید و ببینید.

روال کلی مثل قبلی هاست:
۱.وُیس هاتون رو روی یک سرور معتبر آپلود کنید. پیکوفایل و mega پیشنهاد میشند.
۲.لینک هاتون رو به من یا میترا پ.خ بدید.
۳.وُیس ها در حد کمتر از ۲ دقیقه بمونند بهتر هست.(جدا بیشتر از یه دیقه هم نمیتونید دووم بیارید، برید ببینید حالا :-")
۴.کسی خواست قطعه موسیقی بده آزاد هست.توصیه می‌کنم اگر قطعه می‌دید توی مسابقه نوازندگان هم شرکت کنید باهاش. گناه دارند بنده های خدا :-"
۵.تا آخر هفته بعد «جمعه، هیفدهم مرداد» برای وُیس دادن وقت دارید. تمدید شد، تا دو هفته‌ی بعد[سی‌ام مرداد] وقت دارید وُیس بدبد.
۶.حتما وُیس بدید :D و اگه باورتون نمیشه که این پادکست ها خاطره‌ست از اونایی که برای برای عید شرکت کردن بپرسید.

اگه «صرفا» به خاطر این که «نمی‌دونید» چی میخواید بگید، شرکت نمی‌کنید و مثلا اگه می‌دونستید چی بگید شرکت می‌کردید، حتما یه صحبتی با ما داشته باشید. شاید بتونیم کمکتون کنیم. به ـفاتـــــ یا کهــربامی‌تونید رجوع کنید؛ می‌تونن کمکتون کنن.

تذکر دیگه این که اگه جای مناسبی برای ضبط کردن صدا هاتون میخواید. من و همید اینجا مال خودمون رو درست کردیم پارسال:
Screen_Shot_2014_07_26_at_11_31_54_PM.png

مکانش هم خیلی استراتژیکه. نزدیک پارک لاله، نزدیک پارک دانشجو، نزدیک متروی انقلاب، نزدیک متروی چهار راه ولیعصر، نزدیک افق، نزدیک کافه هنر، نزدیک کافه وصال، فرعی، دنج، اکازیون، قیمت مقطوع، فروش فوری پول لازم.

هی من پست همید رو ویرایش میکنم، هی خودش پاک میکنه..
هیچ تضمینی وجود نداره که پشت وُیس شما ساسی مانکن و آهنگ بندری پخش نشه. صرفا به خدا توکل کنید :-"

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی
پاسخ : فراخوان پادکست شماره هفت رادیو سمپادیا

× دوستانی که با کامپیوتر و میکروفون می‌خواید ضبط کنید، اگه می‌بینید صدای فایلی که ضبط کردید خیلی پایینه و قابل شنیدن نیست، برید به Control Panel و گزینه‌ی Sound رو انتخاب کنید، بعد از تب Recording میکروفونتون رو انتخاب کنید و از تب Levels، گزینه‌ی Microphone boost رو یه مقدار ببرید بالاتر و دوباره تست کنید، تاحدی که نویز وویس‌هاتون بیش‌ از اندازه زیاد نشه. خلاصه حواستون به کیفیت وویس‌هاتون باشه، پادکست قبلی گوشمون رو چسبونده بودیم به اسپیکر. :د‌ی

4.jpg

× موضوع پادکست عمومیه، طبق روال می‌تونید درمورد خاطراتتون از سمپادیا و موضوعات جالبی که (مخصوصاً امسال) براتون اتفاق افتاده صحبت کنید، درمورد سال کنکور و یا دانشگاه حرف بزنید، یا یه‌سری مسائل جدی‌تر مثل تأثیرات سمپادیا روی اعضاش. سخت‌گیری هم نکنید، به‌هرحال هر ایده و صحبتی که به ذهنتون می‌رسه رو می‌تونید بگید، ما هم سخت‌گیری خاصی نداریم. اگه براتون امکان‌پذیره به صورت گروهی وویس ضبط کنید. هم موضوع صحبت‌هاتون راحت‌تر پیدا می‌شه و هم جوّ کارتون فان‌تر می‌شه و کلاً بهتره.

× اگه درمورد پادکست‌ها آشنایی کامل ندارید می‌تونید این پست علی رو بخونید.

× در آخر هم این تضمین رو می‌دم که سینا این‌دفعه روی وویس‌تون پس‌زمینه‌ی آهنگ بندری نذاره. راحت باشید. :))

سینا صحبت می‌کنه، دیدید آخرش گذاشتم؟ ها ها ها.

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
پاسخ : فراخوان پادکست شماره هفت رادیو سمپادیا

دوستان تا دو هفته‌ی دیگه مهلت وُیس دادن تمدید می‌شه؛ ینی تا سی‌ام. تا جو کنکورُ اینا بره و فرصت بیشتری داشته باشن اونایی که هنوز وُیس ندادن.

سعی کنین وُیس بدین سریع‌تر. :-"

می‌تونین وُیس‌هاتون رو توی واتساپ یا وایبر بدین اگه اون‌جا راحت‌ترین. برای هماهنگی به من یا سینا پ.خ بدین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا