• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گپ دانشجویی

عمومی هام ارائه شده تو سایت ولی میخوام ببینم میشه دور زد این گواهی ها رو یا نه
قبلا سوالاش لو میرفت
الان ی کانال گذاشتن ی سری نمونه سوال میدن شاید سوالاش تکراری بوود
گروهشم جوین شو ب نظرم
@NahadFree

امسالم که عمومی هارو راحت میتونیم سپری کنیم.اطلاعیه اومده که ۱۵ نمره از سایت نهاده فقط ۵ نمرش مال استاده

امسالم که عمومی هارو راحت میتونیم سپری کنیم.اطلاعیه اومده که ۱۵ نمره از سایت نهاده فقط ۵ نمرش مال استاده
ن سایتش خرابه من از رو نگاه می کنم مطمئتم جوابش همینه بعد بهم نمره ی کم تر می ده‍♀️داغونه سایتش~X(

سکوت مطلقی بین دانشجویان برقراره):هرچند ما دوران سمپاد راگذر کردیم باهمه خوبی ها و بدی هاش.روز سمپاد رو به همه فارغ التحصیلان پزشکان و مهندسان و همه سمپادی های گل تبریک میگم.انشالا مسیر موفقیت و پیشرفت را در جای جای خاک این کشور بپیمایید
اراتمند شما‍

بچه‌ها بیاین این درسای سایت نهاد رو باهم بزنیم :D

بچه ها این ایام که نمیشه کلاس و این ها رفت،سایتی کانالی چیزی میشناسید که تبادل مهارت ها بشه؟
من خیلی فکر کردم چه مهارتی دارم،دیدم آمار و احتمال مقدماتی و ریاضی ـم تو یه سطحی هست به کسی کمک کنم،در عوض میخوام خوشنویسی با خودکار و چیزهایی مثل این ازش یاد بگیرم.
به طور رندوم اینجا رو انتخاب کردم که بگم،امیدوارم یه مهربون جوابم رو بده ((:

آقا یه بنده خدایی میاد توضیح مشروح سیر تا پیاز راجب نهاد و کاربردش بگه؟

آره:-" هیچی ازش نمی دونم!
خوب مثلا ما توی دانشگاهمون همه ی استادا یه گروه واتس اپ زدن و اونجا قشنگ توضیح دادن،ک باید توی گروه ها و کانالای دانشگاه بگردی پیداشون کنی. ولی به طور کلی به ازای هر جلسه کلاسی ک برگزار نشده باید 2 جلسه از اینایی ک توی نهاد هست رو بری حالا اولویتشم از توی اون قسمتی ک نوشته ورود به دوره جبرانی انتخاب میکنی.

در واقع چون رسما هیچی ازش نمی دونم، این بیشتر گیجم کرد!
آدرس سایتش رو داری؟ باید فیلم ببینی جزوه داره،آزمون میدی و نمره می گیری یه گواهی هم می گیری. یکم وقت گیره و شلوغ میشه ارور میده. یکم باید عجله کنی اونطور که بچه هامون میگفتن سنگین میشه.
اگر میخوای هزینه کنی و کسی برات انجام بده من چندتا کانال دارم. اگر نه هم که زودتر بری سراغش بهتره

نه ندارمش:-"
تقلب‌م تو مرام ما نیست #هه #شاخ

حدودا چقد میگیرن؟ :-"
راستش من نميدونم و قيمت ها متفاوته. اما بچه ها يه درس كوفت رو براش بيست هزارتومن داده بودن.
ميدوني،يكم زودتر گفته بودين انقدر حوصله م سر رفته بود واسه همه تون ميشستم حل ميكردم،الان هر روز كوييز دارم ((:
حالا اگر ميخواي آدرس ـش رو بدم بپرسي اصلا.

راستش من نميدونم و قيمت ها متفاوته. اما بچه ها يه درس كوفت رو براش بيست هزارتومن داده بودن.
ميدوني،يكم زودتر گفته بودين انقدر حوصله م سر رفته بود واسه همه تون ميشستم حل ميكردم،الان هر روز كوييز دارم ((:
حالا اگر ميخواي آدرس ـش رو بدم بپرسي اصلا.
حقیقتا میترسم فقط به سایت نهاد ختم نشه و قسمت اعظمی از نمره دست استاد باشه بازم، برا همین به احتمال زیاد حذف کنم درسو؛ مرسی :*

حقیقتا میترسم فقط به سایت نهاد ختم نشه و قسمت اعظمی از نمره دست استاد باشه بازم، برا همین به احتمال زیاد حذف کنم درسو؛ مرسی :*
نههه حذف نكن حيفه،اگه واحداتون مثل ما همه ش سه واحدي چهار واحدين ـن يه عمومي ـم يه عموميه،نيست؟ ((:
واستا از همكلاسي هام كه تهش رو درآوردن بپرسم باز،تو پ.خ بهت ميگم

گروه تلگرامی نداریم؟

درسی رو حذف نمیکنید این ترم؟
انقدر تنبلی کردم تو این قرنطینه که باید دو درس ( 5 واحد ) رو حذف کنم ~X(

Back
بالا