• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تابستون بعد کنکور

• شروع کننده موضوع

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
بچه ها کنکور تموم شد ورفت .دیگه هر چی هم که الان غصه بخوریم فایده نداره پس بیاین از این حال وهوا در بیاین...

خب اون تابستونی که واسش لحظه شماری میکردیم رسید بیاین اینجا و از برنامه ها و تفریحاتون تو تابستون بگین تا بلکه کمتر به کنکور فک کنیم!

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
پاسخ : تابستون بعد کنکور

من مدت ها قبل کنکور به امید بعد کنکور زندگی میکردم !
ولی الان هیچگونه هدف خاصی ندارم !
تصمیم دارم یه مدت صبح رو شب کنم شب رو صبح !
تا به حدی که از شدت بی کاری خسته شم مثلن !
:-"

• شروع کننده موضوع

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من خودم کلی برنامه داشتم واینا گفتم چند روز فقط میخوابم که حالا کمتر از قبل کنکور میخوابم از خواب میپرم همش!! :-<

فک میکنم شدم یه کوه بزرگی که به هیچ وجه از زمین کنده نمیشه بره یه کار مفید بکنه اصن حس سنگینی میکنم هنوز..... :D

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

اوپس،اینارو باش،
باو ول کنین این سنت چیز رو،
من خودم با این که قهوه ایه البالویی شد درصدام، :-" ؛ ولی خب امسال به همه چیز گفتم،صبر کن تا پنج تیر،بعدش میام سراغت،میام و تا تهش باهاتم :D
اولین چیزی که کنکور از من گرفت،ریاضیات بود،اولین چیزی هم که برمیگردم بهش همینه،احتمالا هم اول از نظریه گراف شرو کنم،همون کتاب معروف باندی مورتی و اینا،
دومین چیزی که کنکور از من گرفت،مسابقات شطرنج بود،ینی مسابقه که نرفتم که هیچ،تو خونه هم نشد کار کنم،این هوا[نویسنده با دست هایش در هوا،سی چهل سانتی را نشان میدهد] کتاب دست نخورده دارم،خلاصه این که تو برنامم هست امسال رِیتینگ بگیرم،مهر ماه هم دانشگاهم هر جا بیوفته،میرم تو یه مدرسه شطرنج،بهشون میگم که من چقد شاخم و بیاین با من همکاری کنید، :-"
سومین چیز،تیم فوتسالمون بود،قبل کنکور،حداقل هفته ای یه بار میرفتیم مسابقه میدادیم،شاید یخورده تیممون رو بزرگتر کنیم،و از این چیزا،ولی خب از ماه رمضون به بعد،این "هر هفته ای یه بار" شرو میشه،
اوه؛اوه،سریال،اخرین سریالی که داشتم میدیدم بیگ بنگ بود که فک کنم هشت ماهی میشه ندیدم،از سیزن شیش به اینورش مونده،بعد خب بریکینگ بد و گیم او ترونز،اینا اونایی هستن که خیلی خودمو نگه داشتم که امسال نبینموشن :-"
خب به اغوش بچه محل ها برمیگردم،شبا پامیشیم با هم میریم میدوییم،کلی حال میده،که خب همینو هم مجبور شده بودم برا کنکور بزارم کنار،
خب تا اینجا چیزایی که الان یادم اومدن که تو سال کنکور ازشون فاصله گرفتم،اما خب چیزایی هستن که مخصوص همین تابستونن؛اولیش گواهینامس،دومیش یه برنامه ی عجیب غریبه،نمیدونم دقیقا هدفم از اینکار چیه،ولی خ ایران گردی خواهم داشت با مضمونِ دانشگاه،مثن میخوام برم تبریز،یا اینکه مثن اگه برم مشد،به فردوسی سر خواهم زد و اینا،
اها اینم الان یادم اومد،کلی مجله،مث دانشمند و اینا،کلی رمان،مث رمانای دن براون،از این برنامه ها هم دارم دیگه :D

toofanz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
عمران

با کلی خواهش و التماس مامان و بابام اجازه دادن من کار کنم،حالا هم باید به دنبال کاری با شرایط اونها باشم......
بعدم یه عالمه کتاب نخونده دارم...
مامانم میگن بیا کنارم وایسا یکم اشپزی یاد بگیر اگه شهر دیگه قبول شدی نمیری از گشنگی...

happymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
هنر اسلامی تبریز

برنامه زیاد نوشته بودم واسه تابستون!
مثلا برم دنبال صنایع مستظرفه ، اون شغلی که دوس دارم رو به دست بیارم ، آشپزی یاد بگیرم ، کلی کتاب بخونم ، کلی آهنگ گوش بدم ، بنویسم ، دو فصل از سریال مورد علاقه که دیدنش به تعویق افتاد رو نگا کنم ، شربت آلبالو درست کنم ، دکور اتاقم رو عوض کنم ، رانندگی یاد بگیرم ، اون دوست قدیمی رو پیدا کنم و تا جایی که میتونم آدم مفیدی باشم!
اما الان رکود وحشتناکی حس میشه که به شدت تلاش میکنم از بین بره!
باشد که بتوانم :D

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

اول خواب دوم خواب سوم خواب چهارم دستشويى پنجم خواب شيشم خواب هفتم ناهار هشتم خواب نهم خواب... فك كنم امروز كلا افتاده م تو تخت :))
حالا جدى برا اولين قدم دارم تو allrecipes ميچرخم در حال حاضر :))

نارمیلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مکطب فرزانگان
شهر
M2A

باز کنکور بود یه برنامه ای داشتم
همه برنامه هام برا تابستون امروز تموم میشه بقیه تابستون نمیدونم چی کار کنم

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

چنان پژمرده شدم که حال هیچ کاری نه دارم.هیچ کاری.فقط میخوابم.
قشنگ کنکور عزیز گند زد به همه چیز.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

:(

خوش به حالتون :(

من از صب میرم سر کار ، هفت بیدارم میکنن ، تا دو دنبال کارای بابامم ، دارایی و بیمه و شرکت توزیع برق و ثبت فاکتور ها و ...

2 که وقت اداری تموم میشه میام خونه به زور با ته مونده انرژیم غذا میخورم ، مثه جنازه میوفتم رو تخت بعد تازه مامانم یادش میوفته باید برم دنبال این کار ، بابام صدام میزنه ، علی برو فلان چیزو بخر و .. جنازه تر از قبل بر میگردم ، میبینم شد پنج ، وقت دکتر دارم ، شیش و نیم بر میگردم ، میگم بزار این آهنگ رو تموم کنم حداقل تو همین هفته کلاسا سنتورمو دوباره شروع کنم ، بعد میبینم سنتورم کوک نیس ، اما واقعن فکر کردی انرژی واسم مونده کوکش کنم ؟ نههه !!! با یه کوک مزخرف آهنگه رو میزنم ، ، حالا شبه ، من میترسم :| قراره چی پیش بیاد ؟؟؟

به هر حال با کلی وق به زور قبل کنکور گواهینامه گرفتم ، که تابستونی بترکونم ، اینقد با این ماشین ما رو این ور اون ور دووندنو ، منو امروز دنبال جای پارک گشتم ، رسمن متنفر شدم از هر چی ماشینه و رانندگی :rolleyes:

روز های دیگم ، 7 تا 2 ش به همین منوال ، بقیشم ؟؟؟!!!

:( من کنکور موخوام :( :(

پ.ن : گوه خوردم :D من شکر خوردم کنکور خواستم ، الان یه لحظه حس کدم این دوعام بعد نتایج قراره مقول حق بشه :D

پ.ن 2 : دوعا کنین یه شهر دیگه قبول شم ، فقط از اینجا خلاص شم :) نه واسه همه این کارای بالا ، واسه که اینجا دیگه هیچی نیس :rolleyes:

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

من ميخوام برم كلاس شنا ،برم كلاس زبانمو آدامه بدم ،درس بخونم شهريورر :))

Milad96

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتي شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

من که کاملا وضعیتم رندوم ئه! در هر لحظه یکی از این دو حالته!

یک ثانیه یاده اون چند تا سوالی که شک داشتم(اونایی که خیلی شک دار زدم!) و فقط اونارو چک کردم و دیدم به غیر از یکی، همه شون غلطه، یاده اونا می افتم و میگم هیچی دیگه! تموم شد زندگی رفت بدبخت شدیم!

یک ثانیه بعد هم میگم که نه بابا! دیگه هر چه قدر گند زدی باشی که از فلان درصد کمتر نزدی که دیگه! می نیمم دیگه فلان جا قبولی!

که در حالت دومش بازی کامپیوتر میکنم! :D

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

منم مث بقیه حوصله ی هیچ کاریو ندارم! حتی حوصله ی هزار تا برنامه که ریخته بودم! :|اخلاقمم گند شده! :|

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

من برنامم از دیشب تاحالا اینه که برم حموم و هنوز موفق به انجامش نشدم :| :|
اصلا یه وعضی!!

mahen1375

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
دو بار مرحله اول فیزیک یه بار کامپیوتر یه بار ریاضی!
دانشگاه
اگه خدا بخواد شریف
رشته دانشگاه
عمران سازه برق ریاضی محض فی

فکر میکردم تابستون بعد از کنکورم خیلی بهتر باشه ولی افتضاحه حوصلم سر رفته حوصله هیچکس و هیچ چیزو ندارم
هیچ برنامه خاصی هم ندارم بیکار بیکار

میدونم اینقد بدشانسم که روز اعلام نتایج میشه روز تولدم بعد از 2سال که تولدم تو ماه رمضون نیست باید نتیجه افتضاح کنکورمو ببینم و حرص بزنم :(( :(( :((

اگه کسی واسه این بی حوصلیگیا راهی پیدا کرد به منم بگم ضرر نمیکنه :D :D

بالایی:من 2 روزه میخوام موهامو شونه بزنم وقت نمیشه حموم رفتن که جای خود دارد!!!

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

پیشنهاد میکنم برید مث من دسبند ببافید! ;;) :))

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از :: باران :: :
پیشنهاد میکنم برید مث من دسبند ببافید! ;;) :))
اقا بلد نیستم خب یادم بده :| :D
الان در این حدم که میام اینترنت حوصلم سر میره :|

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

[size=8pt][size=10pt]فعلا ک تصمیم دارم این سه ماهو یه منشی بگیرم.واسه جواب دادن به چندی سوال از قبیل "کنکور چطور بود؟چجوری دادی؟" یه ماه بعد:رتبت چند شد؟" یه ماه بعد:کدوم دانشگاه قبول شدی؟" یعنی تو تاریخ چند ساله عمرم بدترین سوالان.بابا یه دانشگاهی قبول میشم میرم میبینین [/size][/size]دگ

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

از صبح سه تا کتاب خریدم بماند اونایی که دی ال شدن : ) "صبح شده لبـ: )ـخند بزنید "کنکور بعد بود من امید به پزشکی هیچ جا ندارم ..... حتی رفسنجان..... ولی نمیخوام علاوه بر یه سالی که زجر کشیدم نه چون درس خوندم چون فشار روم بود تفریحام هم همه به خاطر کنکور بود نمیخوام علاوه بر اون این تابستونم رو هم نداشته باشم رانندگی هم که دیگه خوراک بعد از کنکوره نت هم که هستیم خدمتش ....

• شروع کننده موضوع

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من میخواستم برم با ورزش بترکونم ولی تا حالا که هیچی!!!! :D فقط خوابم... :D

شنا و والیبال و بد مینتون و دوچرخه سواری رو که میرم حتمن!!شطرنجم شاید!!

خوشنویسی که دلم واقعا براش تنگ شده جوری که گفتم امسال باید مدرک بعدیشو بگیرم حتما!!!نقاشی هم میخوام خب... :D

بعد مامانم لطف کردن کلاس اشپزی ثبت نام کردن مارو :D

اها باشگاهم که قراره برم....!!

رانندگی و فیلم واینا که پایه ثابتن دیگه!!! :D

خودمم میدونم تا اخر تابستون جز خواب هیچ کدوم انجام نمیشه!! :D

بالا