• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سی دیهای آموزشی

• شروع کننده موضوع

mohammad 76

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
اقا این سیدی های کنکور اسان و ونوس و بقیه چه جوریه بخریم نخریم کدوم موسسه بهتره؟

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه
پاسخ : سی دیهای آموزشی

به نقل از mohammad 76 :
اقا این سیدی های کنکور اسان و ونوس و بقیه چه جوریه بخریم نخریم کدوم موسسه بهتره؟
خداوکیلی برا کنکور آسان فیزیکش خیلییییییییییی خوبه اینو جدی میگم من با این که سال اول بودم(طی این سال پر دردسر) ولی فیزیک دو رو گرفتم و خیلی خداییش خوبه به نظر من بگیر بدرد میخوره

+اگه پولداری که مث آدم خرید کن
+اگه مث ما فقیر فقرا پول این چیزارو نداری ی سری افراد هستن که اینارو کپی میکنن و زیر قیمت میفروشن ی سرچ کنی تو گوگل پیدا میکنی ازونا میتونی بخری

Aroosak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من از كنكور آسان است هرچي فكرشو كني دارم. خيلياشونم خوبن ولي تنها چيزي كه ميتونم به كسي توصيه كنم رياضي و فيزيك امير مسعودي هستن. من عالي ياد گرفتم باهاش همه راه حل هاي مفهومي تست زني رو ياد ميده. منتها اشتباهي كه كردم اين بود كه وقتي ديدم فيزيكش خوبه رفتم بقيه محصولاتشونم گرفتم كه 90 درصدشون آشغال بودن واقعا مخصوصا زيست شناسي عرفان اكبري.

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی نمونه دولتی kr.حقانی bnd
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
همین دانشگاه استان خودمون
رشته دانشگاه
-

ببین DVDهای مسعودی واسه فیزیکش عالیه ولی ریاضیش مزخرفه نه بخاطر درس دادنش فقط بخاطر زیاد بودنش مثلا معادلات رو تو 6DVDزده مال سال 89 هم هست میندازن به مردم اگه خواستی من خودم دارم تقریبا کل محصولاتش رو هم میدم 120 تومن+ پول یه هارد 1 ترا

mahdi7p

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

سلام.لطفا کسانی که ازین dvdها استفاده کردن(هر شرکتی) راهنمایی کنن
من الان به صورت خیلی فوری و ضروری به سی دی های تدریس دروسی مثل :(دیفرانسیل،فیزیک،تحلیلی،گسسته)نیاز دارم
لطفا بگید توی هر درس چه معلمی بهترین تدریسو داره

Aroosak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من رشت تجربی رو کامل دارم.
البته مباحثی مثل حد و مشتق و تصاعد و فیزیک و ... مشترک ریاضی و تجربی هستن.
در مورد ریاضی هم مهندس مسعودی و دکتر اکبری رو قبول دارم. بقیه موسسه ها مفت نمیارزن

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

اکثرا کلاهبرداران بی سواد و بی وجدان هستن تولید کننده های اینا مخصوصا گروه کنکور اسان است زیستشم مزخرفه!
واسه عربی dvd گاج خوبه واقعا
واسه ریاضی من ندیدیم از نزدیک اماdvd استاد منتظری میگن خیلی خوبه استاد به نامی هم هستن که کتابم دارن و قیمتشم خوبه کل ریاضیات300 و خورده ای
باور کن وقت و هزینه ای که پای dvdمیزاری پای کتاب خوب بذاری و خوب روش کار کنی نتیجش بهتره تا2درس رو هم برو کلاس کنکور به نظرم مفیده واقعا dvd اخرین گزینت باشه
نکته مهم:هیچ راه میانبری نیست!

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

1. با استاد احمدی که واقعا کنکور آسونه......دروغ نمیگم واقعا آسونه.....چهارتا دی وی دی میگیری با یه مشت تخمه بعد میشینی نگاه می کنی.....خیلی هم خنده داره......واسه روحیه بچه ها هم خیلی خوبه.....همش که نمیشه تست زد......آخرش میرین دانشگاه آزاد و عشق و صفا.....از این بهتر؟
2.! من خیلیا رو دیدم استفاده کردن و بدبخت شدن حالا چی؟
3. استاد مسعودی که واقعا استادن!!!؟ یه مشت چرت و پرت میگه و میره. یارو 20تا دی وی دی میزنه فقط برای دینامیک و حرکت شناسی!!!! بابا تو این 20 تا دی وی دی که کل فیزیکو میشه جمع کرد.....تازه هر 20 تا رو هم نگاه کنی سر کنکور که به دردت نمیخوره.......اگه طراح یه ذره سوالو بپیچونه دیگه همه اون تکنیکای مزخرف به درد نمیخورن.......خوبه آدم برای کل بحث دینامیک فقط یه راه حل بلد باشه نه به اندازه 10تا دی وی دی تکنیک بلد باشه..
4.استاد یزدانی رو که....!!! البته اگه یه دوره گفتاردرمانی بره و وسط فیلم برداری هی فیلمو قطع نکنه بهتر هم میشه!!!!
5.استاد احمدی هم که خارق العاده است! بی نظیره!! شما اگه یه نفر دیگه مثل این موجود عجیب الخلقه پیدا کردین بگین. 1ساعت ادبیات درس میده در بیت 45 دقیقه چرت و پرت میگه! چرت و پرت منظورم نیست به در نخور ، واقعا چرت و پرته!:-)

بدون تحقیق سراغ هیچ کدوم از اینها نـرید
موسساتی مث کنکور آسان است و اینا دارن از اب گل آلود ماهی میگیرن .کنکور سخته. کنکور تلاش میخواد . کنکور ترفند و تکنیک سرش نمیشه .اخه دیدم خیلی از بچه ها هزینه های میلیونی کردن
من همه این موسسات و محصولاتشون رو با یه چشم نمیبینم . تعریف بعضی از اینها رو شنیدم . ولی دیگه باتوجه به دست به دامان شدن این موسسات به کارهای عجیب! دیگه نمیشه به حرفای هرکسی اعتماد کرد .بازم میگم اگر خواستید بیشتر در مورد این موسسات اطلاعات کسب کنید بعضی از دوستانی که خودشون استفاده کردن اومدن یه سری وبلاگهایی ساختن که به معرفی واقعی این موسسات پرداختن که با سرچ تو گوگل میتونید پیداشون کنید.

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

دوستم با توصیه ی مشاورش همه ی کلاساشو تعطیل کرده رفته سراغ این دی وی دیا. به چه زبونی بهش بگم داری خودتو بدبخت میکنی؟ ~X( این مشاورا و موسسه ها همشون با همن، میخوان جیبتو خالی کنن ذره ایم واسشون اهمیتی نداره قبول شی یا نشی...

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

واقعا جای تاسف داره که حتی صدا و سیما هم میاد تبلیغ میکنه. رسما خودشون دارن به ضعف سیستم آموزشی اقرار میکنن.
یکی از دوستان خیلی خوب گفت که مثلا میاد تو 3 دی وی دی حرکت شناسی میگه! حتما نصفشم استاد[!] دارن حرفای انگیزشی میزنن که آره فلان دانش آموز با دی وی دی های ما رفت صد زد. یا فلانی پول نداشت بخره رفتم مسجد دعا کردم که پول بیاد دستش.(اینا عین حرفاییه که احمدی میزنه).
بعد طرف میاد صد تا تکنیک حرکت شناسی میگه واسه صد نوع سوال مختلف! اونوقت شما به این میگید خوب؟ اصلا از چجوری میخواید این همه تکنیک رو حفظ کنید؟ اصلا از کجا معلوم یه سوالی ندن که با این تکنیکا حل نشه. اگه یه ذره سوال رو عوض کنن چی؟ لابد یه تکنیک دیگه واسه اون سوال سال بعد تو دی وی دیاشون میگن!
درس رو باید یاد گرفت تا بشه هر مدل سوالی بدن حل کرد. و باید تعداد تست زیادی زد تا سرعت عمل بره بالا. نه با این تکنیکای مسخره که حداقل نمیگه چجوری به دست اومده.

• لایک
امتیازات: ZDM

.:$_$:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از Sanctum :
واقعا جای تاسف داره که حتی صدا و سیما هم میاد تبلیغ میکنه. رسما خودشون دارن به ضعف سیستم آموزشی اقرار میکنن.
یکی از دوستان خیلی خوب گفت که مثلا میاد تو 3 دی وی دی حرکت شناسی میگه! حتما نصفشم استاد[!] دارن حرفای انگیزشی میزنن که آره فلان دانش آموز با دی وی دی های ما رفت صد زد. یا فلانی پول نداشت بخره رفتم مسجد دعا کردم که پول بیاد دستش.(اینا عین حرفاییه که احمدی میزنه).
بعد طرف میاد صد تا تکنیک حرکت شناسی میگه واسه صد نوع سوال مختلف! اونوقت شما به این میگید خوب؟ اصلا از چجوری میخواید این همه تکنیک رو حفظ کنید؟ اصلا از کجا معلوم یه سوالی ندن که با این تکنیکا حل نشه. اگه یه ذره سوال رو عوض کنن چی؟ لابد یه تکنیک دیگه واسه اون سوال سال بعد تو دی وی دیاشون میگن!
درس رو باید یاد گرفت تا بشه هر مدل سوالی بدن حل کرد. و باید تعداد تست زیادی زد تا سرعت عمل بره بالا. نه با این تکنیکای مسخره که حداقل نمیگه چجوری به دست اومده.
این همه جبهه گرفتن هم درست نیست دی وی دی هایی باید تهیه بشه که در کنار تکنیک درس رو هم اساسی درس بده مثلا دی وی دی های فیزیک دکتر رحمانی رو من تهیه کرده بودم اول میومد درس رو توضیح میاد و وقتی کامل مفهوم رومی رسوند تکنیک رو میگفت

بالا