• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397
پاسخ : جام جهانی 2014

به نقل از آنیتا شایق :
ببین حذف انگلیس ربطی به این که توی گروه مرگ بود، نداشت. اگه لیگ انگلیس رو زود تر تموم کرده بودن تا بازیکن ا بتونن استراحت کنن و قدرت بدنی ایده آل شون رو بدست بیارن و بهترین مهاجم شون رو در اختیار داشتن، مشکلی توی این گروه نداشتن. به نظرم دلیل اصلی حذف اسپانیا م همین بود نه این که تیم ضعیف باشه!!
انگلیس قبول دارم ولی یکی از دلایلشم میتونه بودن تو گروهی باشه که ایتالیا و اروگوئه بودند
ولی اسپانیا گروهش از انگلیس سخت تر نبود هلندو قبول دارم که قویه ولی شیلی چی؟ چرا 2-0 ؟؟؟ 4سال قبلو یادت میاد برد اسپانیا. بله اسپانیا ضعیف شده و شیلی قوی. ولی انگلیس هم ضعیف شده(هر چند کم) هم گروهش مرگ بود هم لیگشو دیر تعطیل کرد

نمیخاین نظرسنجی رو عوض کنید؟
بزارید قهرمان کیه؟با 16 گزینه :D

~دوپست متوالی ادغام شد،لطفا پست متوالی ندید.

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

خاصیت ما ایرانیاست که همیشه نون رو به نرخ روز بخوریم!
من در مجموع از عملکرد ایران تو جام جهانی راضیم و یه خسته نباشید به بازیکنا بخاطر درخششون تو این تورنومنت میگم. <D=
درسته که ما باز هم صعود نکردیم و بچه‌ها تو بازی آخر خیلی بد بازی کردن ولی این دلیل نمیشه هرچی کاسه کوزه هست سرشون بشکویم.
بعد از بازی با آرژانتین چنان جوی توسط رسانه‌ها و مردم به وجود اومد که خیلی‌ها هنوز بازی بوسنی شروع نشده ایران رو برنده میدونستن و همش با اتکا به این مطلب که بوسنی تا به حال تو هیچ بازیه ملی نتونسته ایران رو شکست بده صعود ایران رو به هم تبریک میگفتن.
خوب مشخص بود با این اعتماد به نفس کاذب نتیجه چی میشه و همون هم شد!
در هرحال این عملکرد به نظر من جای تقدیر و تشکر داره و نباید فقط تیم ملی رو بخاطر این شکست ملامت کرد.

sigma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
دانشگاه
_
رشته دانشگاه
_

به نقل از مُشک :
هلندو قبول دارم که قویه ولی شیلی چی؟ چرا 2-0 ؟؟؟ 4سال قبلو یادت میاد برد اسپانیا. بله اسپانیا ضعیف شده و شیلی قوی. ولی انگلیس هم ضعیف شده(هر چند کم)
من فکر نمی کنم باخت اسپانیا به دلیل قوی شدن شیلی و ضعیف شدن اسپانیا باشه، چونکه اصلا وقتی بازیکن ـای اسپانیایی قدرت بدنی لازم رو ندارن چه فرقی داره که تیم مقابلش ضعیف باشه یا قوی؟! وقتی دفاعی که به غیر قابل نفوذ بودن مشهوره (مدتی قبل مجله تایمز اعلام کرد که دفاع اسپانیا بهترین عملکرد رو بین تیم ـای ملی داشته و دفاعشون رو غیرقابل نفوذ توصیف کرد.) ولی در بازی ـای اخیرش از مهاجمـا جا می مونه، می تونیم نتیجه بگیریم که اونا از نظر جسمی و روحی آماده نبودن(شاید به خاطر فشار ـای ناش از باشگاه هاشون در لالیگا) و نه از لحاظ تاکتیکی(!). فرض کن شما مربی هستی؛ هر چی به مهاجم هات میگی که بِدَوَن، نمی تونن چون دیگه نای دویدن ندارن
و البته در مقابل شیلی اونها نه تنها نیرو و قدرت بدنی ندارن بلکه دیگه روحیه و انگیزه شون رو هم در مقابل هلند از دست دادن، که اینم دلیل مهمیه!!
اینکه متاسفانه انگلیس یه کم( فقط یه کم ها نه بیشتر!!! :D من طرفدار همیشگی انگلیسی ـام!) ضعیف شده رو البته قبول دارم!

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از آنیتا شایق :
من فکر نمی کنم باخت اسپانیا به دلیل قوی شدن شیلی و ضعیف شدن اسپانیا باشه، چونکه اصلا وقتی بازیکن ـای اسپانیایی قدرت بدنی لازم رو ندارن چه فرقی داره که تیم مقابلش ضعیف باشه یا قوی؟! وقتی دفاعی که به غیر قابل نفوذ بودن مشهوره (مدتی قبل مجله تایمز اعلام کرد که دفاع اسپانیا بهترین عملکرد رو بین تیم ـای ملی داشته و دفاعشون رو غیرقابل نفوذ توصیف کرد.) ولی در بازی ـای اخیرش از مهاجمـا جا می مونه، می تونیم نتیجه بگیریم که اونا از نظر جسمی و روحی آماده نبودن(شاید به خاطر فشار ـای ناش از باشگاه هاشون در لالیگا) و نه از لحاظ تاکتیکی(!). فرض کن شما مربی هستی؛ هر چی به مهاجم هات میگی که بِدَوَن، نمی تونن چون دیگه نای دویدن ندارن
و البته در مقابل شیلی اونها نه تنها نیرو و قدرت بدنی ندارن بلکه دیگه روحیه و انگیزه شون رو هم در مقابل هلند از دست دادن، که اینم دلیل مهمیه!!
اینکه متاسفانه انگلیس یه کم( فقط یه کم ها نه بیشتر!!! :D من طرفدار همیشگی انگلیسی ـام!) ضعیف شده رو البته قبول دارم!
اصن بحثِ اسپانیا جداست به نظرِ من..دل‌بوسکه به خودش و کشورش و فوتبال بد کرد به نظرِ من..ترکیبی که 6 سالِ تکون نخورده معلومه به این روز می‌اُفته. مسئله‌یِ دیگه هم این اختلافات و متحدِ نبودنِ بازیکنانِ اسپانیا بود.

• لایک
امتیازات: sigma

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

چقدر نقش نمای اضافه :D

تیمای آسیایی که همه تو گروهشون آخر شدن ... همون ژاپن و کره جنوبی هم با اون همه ادعا هیچی نشدن :rolleyes:
نصف تیمای یک هشتم نهایی هم آمریکایی اند که نشون میده از میزبانیشون دارن خیلی خوب استفاده میکنن. البته خودشون باید خودشونُ حذف کنن چون برنده بازی برزیل-شیلی با برنده بازی کلمبیا-اروگوئه بازی میکنه.
تیمای اروپایی هم 6 تا بیشتر نیستن که یکیشون مثل یونان با خرشانسی تمام صعود کرد آخه تیم خرشانس تر از یونان داریم؟ تو وقتای اضافه؟!!! :|
اگه باز هم شگفتی نشه [ که میشه! ] از بین آرژانتین/هلند یکیشون تو فینالن :-"
ولی تیمای آسیایی خجالت بکشن واقعاً ... هرچی باشه امکاناتشون از تیمای آفریقا بیشتره ولی بازم هیچکدوم صعود نکردن اما نیجریه و الجزایر تونستن از گروهشون بالا بیان!

sigma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
دانشگاه
_
رشته دانشگاه
_

به نقل از Mysterious Quéèn :
ترکیبی که 6 سالِ تکون نخورده معلومه به این روز می‌اُفته. مسئله‌یِ دیگه هم این اختلافات و متحدِ نبودنِ بازیکنانِ اسپانیا بود.
اینکه ۶سال ترکیبشون عوض نشده رو مطمئنی؟؟ اگه اینجوری باشه که خیلی مسخره س، یعنی دل بوسکه فکر همچین روزی رو نمی کرده؟! حداقل برای ارتقا سطح بازیکن ـای ذخیره ش هم باید اینکارو می کرد! مطمئنـــی؟!
اما تا جایی که من یادم می آد که بازیکن ـا با هم خوب بودن؟!

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

از یورو 2008 تا حالا اسپانیا داره با همین ترکیب بازی می‌کنه به جز دو سه نفر.

کشوری هم که هرکدوم از ایالتهاش پرچم و سرود ملی و ... خاص خودشونُ دارن بازیکنای تیم ملیش متحد نمیشن. همین چند سال هم قهرمانی تو یورو و جام جهانی بود که باعث شد با هم بسازن یه ذره :D

sigma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
دانشگاه
_
رشته دانشگاه
_

به نقل از GermanDirectioner :
چقدر نقش نمای اضافه :D
تیمای اروپایی هم 6 تا بیشتر نیستن که یکیشون مثل یونان با خرشانسی تمام صعود کرد آخه تیم خرشانس تر از یونان داریم؟ تو وقتای اضافه؟!!! :|
اگه باز هم شگفتی نشه [ که میشه! ] از بین آرژانتین/هلند یکیشون تو فینالن :-"
ولی تیمای آسیایی خجالت بکشن واقعاً ... هرچی باشه امکاناتشون از تیمای آفریقا بیشتره ولی بازم هیچکدوم صعود نکردن اما نیجریه و الجزایر تونستن از گروهشون بالا بیان!
منظورت از نمای اضافه چیه؟!؟ :)
خرشانسی یونان رو که نمیشه انکار کرد...! یعنی اگه خدا از این شانس ـا توی کارامون بهمون بده، چی میشه! 8-> [-o<
فکر می کنم منطقی باشه که هلند توی فینال باشه، اما توی این جام کدوم بازی منطقی بود که این دومیش باشه؟! :-" (دودورودو هلند دودورودو هلند!)
اینکه تیم ـای آسیایی امکانات بیشتری نسبت به آفریقایی ـا داشتن درست، اما یه چیز رو نباید فراموش کنیم که کشور های آفریقایی فوتبال خیزن یعنی استعداد ـای فوتبالی و آمادگی بیشتری توی اینکارا (مثلا دو میدانی) نسبت به آسیایی ـا دارن و اصلا نمی تونیم منکرش بشیم!

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از آنیتا شایق :
اینکه ۶سال ترکیبشون عوض نشده رو مطمئنی؟؟ اگه اینجوری باشه که خیلی مسخره س، یعنی دل بوسکه فکر همچین روزی رو نمی کرده؟! حداقل برای ارتقا سطح بازیکن ـای ذخیره ش هم باید اینکارو می کرد! مطمئنـــی؟!
اما تا جایی که من یادم می آد که بازیکن ـا با هم خوب بودن؟!
این رو یه کارشناس هم می‌گفت که دل‌بوسکه به بازیکنا احساسِ دِین می‌کرده و می‌تونسته خیلی بازیکنایِ دیگه رو انتخاب کنه و این کار رو نکرده.
در کُل از یورو2008 تا 2014 روندِ تغییراتِ تیم ملیِ اسپانیا رو ببین، اگر هم تغییری بوده باشه، تویِ چشم نبوده.

• لایک

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

آقا یکی این نظرسنجی رو قفل کنه ملت هنوز دارن رای میدن :))

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

خیرا چه زیاد شدن یه دفعه :/

حداقل پای حرف خودتون وایستین ! چرا الان میزنین خیر ؟

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

نظرسنجی قفل شد و با بعدا یه نظر سنجی دیگه برای قهرمان جام جهانی گذاشته میشه.

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

من بازيو ب دليل سفر ناگهاني در وسط جاده و با صداي خش خشي و كلن داغان راديو گوش دادم.
ولي خب ديگه نديدمش.
اما يني دغ كردما اون وسط .
حالا كه اقايون برگشتن امروز بگذريم.
ب نظر من واسه فوتبال ما كه زيادم اوضاعش جالب نيس ب چند دليل:
1-ليگي داريم كه متوسط دو 4-5 كيلو متره
2-كلن ليگمون خيلي خوبه هفته اي يكي حداكثر دوتا مسابقه و ذو روز تمرين
3-كيروش بعد از بازي با ارژانتين تمريني نداد بهشون فقط يه ريكاوري كوچولو بدبخت اصن ميتونس مگه تمرين بده همه رو ب موت بودن.
(اينا رو توي برنامه شنيدما)
بگذريم كاشكي زودتر اينا مثه واليبالمون يه فكري واسه فوتبالمون كنن
بازي با ارژانتين توقعارو بالا برد ب شدت

اين موضوع برامون در رنك فيفا هم تاثير گذاره ايا؟؟ :-/

• لایک

sigma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
دانشگاه
_
رشته دانشگاه
_

به نقل از @نگار :
من بازيو ب دليل سفر ناگهاني در وسط جاده و با صداي خش خشي و كلن داغان راديو گوش دادم.
ولي خب ديگه نديدمش.
اما يني دغ كردما اون وسط .
حالا كه اقايون برگشتن امروز بگذريم.
ب نظر من واسه فوتبال ما كه زيادم اوضاعش جالب نيس ب چند دليل:
1-ليگي داريم كه متوسط دو 4-5 كيلو متره
2-كلن ليگمون خيلي خوبه هفته اي يكي حداكثر دوتا مسابقه و ذو روز تمرين
3-كيروش بعد از بازي با ارژانتين تمريني نداد بهشون فقط يه ريكاوري كوچولو بدبخت اصن ميتونس مگه تمرين بده همه رو ب موت بودن.
(اينا رو توي برنامه شنيدما)
بگذريم كاشكي زودتر اينا مثه واليبالمون يه فكري واسه فوتبالمون كنن
بازي با ارژانتين توقعارو بالا برد ب شدت

اين موضوع برامون در رنك فيفا هم تاثير گذاره ايا؟؟ :-/

ببین شاید تو وُ خیلی ـای دیگه با عقیده من موافق نباشید اما:
بیاید منطقی فکر کنیم، اصلا هدف از فوتبال دیدن و فوتبال بازی کردن چیه؟ هدف سرگرمی و لذت بردنه، لذت بردن از بازی و گل ـاست!
اما بعضی ـا متاسفانه توی این ورزش که امروزه تبدیل شده به یه صنعت اینقدر غرق میشن که دیگه هدف اصلی رو فراموش می کنن و درگیر حواشی طرفداری از تیم ـای مورد علاقه شون میشن و فقط می خوان که تیم مورد نظرشون برنده بشه به هر قیمتی و اگه یه گل خیلی قشنگ رو مهاجم تیم حریف بزنه، به جای اینکه از اون گل زیبا لذت ببرن، به بازیکنی که گل رو زده و گل زده شده کلی بد وُ بیراه میگن و از گل که لذت نمی برن هیچ؛ کلی هم خون خودشون رو کثیف می کنن و تمام بازی رو با استرس به امید اینکه تیمشون گل بزنه، سپری می کنن!!!

بنابراین آدم باید از بازی لذت ببره و کیفیتش براش مهم باشه نه از تیمی که دوست داره!!
اینکه اوضاع فوتبال ما خوب نیست رو قبول دارم، اینم که هی میگن شیر مردان ایرانی و از این حرف ـا، برای اینه که ازشون برای تلاششون قدردانی کنن و روحیه شون بیشتر از این خراب نشه....

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

تاپیک جام جهانی 2014،تاپیکی است مختص جام جهانی 2014! که درمورد همین جام باید توش بحث بشه.حالا دقیقا بعد حذف تیم ملی این طبیعیه که مشکلات ریشه ای فوتبالمون هم بیشتر به چشم بیاد و یه بحثایی هم بشه ولی واقعا بعد از گذشت چندین روز از این مسئله هیچ موضوعیتی نداره اینجا راجع بهش بحث بشه.اگه خیلی مایل به این بحث هستید میتونید یه تاپیک جداگانه واسش ایجاد کنید.

ممنون که توجه می کنید.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

دیشب برزیل حذف نشد امشب هلند حذف شه [-o<
ویرایش‌:‌نشد L-:

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

برزیل ذره ای شایسته ی قهرمانی نیست :| :| :| :|ذره ای نیست..دقیقا عین اسپانیای قبلی..ک داشت جلو پاراگوئه میباخت و شانس آورد و اومد تو نیمه نهایی ما رو زد..و متاسفانه ما این بارم ب برزیل میخوریم تو نیمه نهایی و خدا کنه نبازیم این بار

هلند عالیه >:D<اگه آلمان نشه واقعا حق هلنده...عالیییییین اینا

farzane.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
مدال المپیاد
زیست
رشته دانشگاه
پزشکی

خب هلندم که رفت بالا
آرژانتینم حذف شه دیگه عالیه! :D

آلمان قهرمان میشه /m\ /m\

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

روند جام نشون میده برزیل-هلند فینال میشه.هر دو شانس دارن شدیدا. و هیچ کودوم هم شایسته قهرمانی نیستن

به نقل از پوریا عابدی :
برزیل ذره ای شایسته ی قهرمانی نیست :| :| :| :|ذره ای نیست..دقیقا عین اسپانیای قبلی..ک داشت جلو پاراگوئه میباخت و شانس آورد و اومد تو نیمه نهایی ما رو زد..و متاسفانه ما این بارم ب برزیل میخوریم تو نیمه نهایی و خدا کنه نبازیم این بار

هلند عالیه >:D<اگه آلمان نشه واقعا حق هلنده...عالیییییین اینا
تنها بازی به اصطلاح زیباشون هم جلو کامرون بود :)) برزیل هیچی نیست ولی تو کشور خودشه،باد شده و شانس هم داره(دو بار شیلی زد به تیر.یه بار افقی در جریان بازی یه بار عمودی تو پنالتی ها)

تیمی که جلو مکزیک تا دیقه 88 بازنده باشه چطور میتونه "محق" قهرمانی باشه؟

کلمبیا عجب تیمی شده ولی...این جیمز رودریگز! با 22 سال سن الان 5 گله س. البته متاسفانه کلمبیا میخوره به برزیل و داستانش تموم میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا