• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

پژواک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95
پاسخ : جام جهانی 2014

فقط برین ی سر ب پیج علیرضا حقیقی بزنین و با چار روز پیش مقایسه کنین
من دیگه حرفی ندارم :|

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

ببینید، حتی با این باخت، نتیجه ی ما خیلی بد نبوده...مجموعا از 11تا بازی تیمای آسیایی سه امتیاز گرفتن و فقط کره-بلژیک مونده که احتمالا کره هم امتیازی نمیگیره...
وقتی ژاپن با بازیکنایی مثل هوندا که تو میلان بازی میکنه یا کاگاوا که تو منچستره، و خیلی دیگه از بازیکناش تو لیگای بزرگی مثل بوندس لیگا، نمیتونه نتیجه ای بهتر از ما بگیره، ما نباید انتظار داشته باشیم با یه لیگ غیر حرفه ای مثل لیگ ایران و تیم ملی که کلا 4-5تا لژیونر داره، بتونیم جزو 16 تیم باشیم...

هرچند ما بهشون افتخار میکنیم و اونارو لایق جایگاهی بالاتر میدونیم، اما خب با این سیستم استعدادیابی و لیگ غیر حرفه ای و امکانات محدود، نمیشه نتایج فوقالعاده گرفت...

پ.ن: ازین زورم میاد که دوباره زبون یه افرادی مثل قلعه نویی دراز میشه و میگن کی روش خوب نبود، من خوبم X-(

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ::پژواک:: :
به نقل از ::پژواک:: :
کاملن حقشه.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از مُحَمَّد :
من فقط يه چيز بگم كه همه چيز امكان داره، يادمون نره تا همين چندسال پيش واليبالمون هيج حرفي واسه گفتن نداشت و اولين بار پارسال رفت ليگ جهاني، ولي الان اينقد پيشرفت كرده و طبق آخرين رده بندي تيم دومه.
به اميد پيشرفت فوتبالمون

معلومه که از برنامه ریزی و مدیریت والیبال هیچی نمیدونی!
از روی سکو رفتن تیم ملی جوانان و نوجوانان در مسابقات جهانی هیچی نمیدونی.

از آوردن مربیان بزرگ مثل گاییچ و ست کوویچ واسه والیبال پایه خبر نداری.

پارک مربی فعلی کره 10سال پیش، که شما نمیدونستی والیبال چیه، سرمربی والیبال ایران بود.اون موقع گفت که اگه همین بازیکنا در کره دراختیار من باشه قهرمان دنیا میشیم.
فدراسیون با یه برنامه ریزی خوب داره حرفای پارک رو محقق میکنه.

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از Reza Ghoochannezhad :
یعنی چی حقشه؟
این ملت چشون شده؟
چون حقیقی گل خورده باید برید پیجش خواهر و مادرشو یکی کنید؟ باید بهش فحش بدید؟
چون مسی گل زده باید اینجوری باهاش رفتار شه؟
چرا اینقد بی فرهنگ شدیمم ما؟
چرا اینقدر راحت فحش میدید؟
حقیقی به عنوان یه دروازه بان تمام تلالشو کرد، اما هر کسی گل میخوره...بنظرتون الان مردم اسپانیا هم رفتن پیج کاسیاس بهش فحس بدن؟

واقعا واسه این افرادی که میرن فحش میدن متاسفم...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

هرچقدر بگم حالم از دید ملتم ب هم میخوره کم گفتم :))
حالم از لنگ ب هم میخوره.حقیقی هم ی لنگیه.اما مرد بود و جلو آرژانتین کشورمو سرافراز کرد.پس بش افتخار میکنم.تو این بازی ده تا گلم میخورد باز پاش وایمیستادم
اونوقت ملت چیا میگن..

پژواک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Reza Ghoochannezhad :

اینک طی 4روز یهو همونای که میگفتن وای آفرین تو خیلی خوبی و اینا , حاا برن شخصیت طرفو ب رگبار ببندن حقه ؟
این ک احترام و شخصیت یه آدم که بالاخره تلاششو کرده و انصافا هم تو بازی قبل عالی ظاهر شده انقد راحت پایمال شه , این ک تا میاد از افتخار کردن ملتش بهش خوشحال شه اینجوری میزن تو ذوقش و عذاب وجدانشو بدتر میکنن , حقه ؟ واقعا حقشه ؟

بی انصاف نباشیم .

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

کلا فوتبال ما این جوری دیگه.. روی یه ریتم خاص نیستیم کلا... یه روز معمولی مثل بازی با نیجریه.. یه روز بسیار عالی مثل بازی با ارژانتین و یه روز بد مثل بازی با بوسنی.... باید خودمون رواصلاح کنیم و برنامه ریزی درستی داشته باشیم و سطح بازی هایمان رو بیاریم بالا... و حرف پولادی رو هم فراموش نکنیم که ما اصن بازی های تدارکاتی خوبی نداریم ، الان مهدوی کیا گفت این واقعیت فوتبال مایه... ما الان تو اسیا با کشورای مثل قطر و کره(که توی جام جهانی گل زیادی خورد) بازی میکنیم و بوسنی با کشور هایی مثل انگلیس و فرانسه.. ما اصنقابل مقایسه نیستیم..... ولی کلا قابل قبول بودن همشون برای مدتی هر چند کوتاه دل مردم رو شاد کردن... <D=

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

:|
به قول جناب فامیل دور : من دیگه هیــــــــــــــــــــــــچ حرفی ندارم ...........

واقعا که .... نه به اون بازی ایران آرژانتین ... نه به این ........ اه ... دقیقا 90 دیقه خاطرات فوتبال بازی کردن ما تو مدرسه جلو چشمم رژه میرفت....
این تیم ملی بود؟ یا توپ بازی سومای فرزانگان ؟؟ :| :| :| :|

جا داره تشکر کنم از اون یک کیلو تخمه آفتابگردون که الکی الکی حیف شد...

به قول بابام اینا عمدا باختن بیان ایران روزه هاشونو بگیرن :|

+فردوسی پور ~X( ~X( ~X(
همزاد پنداری با ابرقدرت های فوتبال _اسپانیا -ایتالیا_ :|

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از علیرضا! :
معلومه که از برنامه ریزی و مدیریت والیبال هیچی نمیدونی!
از روی سکو رفتن تیم ملی جوانان و نوجوانان در مسابقات جهانی هیچی نمیدونی.

از آوردن مربیان بزرگ مثل گاییچ و ست کوویچ واسه والیبال پایه خبر نداری.

پارک مربی فعلی کره 10سال پیش، که شما نمیدونستی والیبال چیه، سرمربی والیبال ایران بود.اون موقع گفت که اگه همین بازیکنا در کره دراختیار من باشه قهرمان دنیا میشیم.
فدراسیون با یه برنامه ریزی خوب داره حرفای پارک رو محقق میکنه.
معلومه که شما هیچی از فوتبال نمی دونی!
اگه می دونستی باید می فهمیدی وقتی والیبال ده سال زمان نیاز داره برای مدعی شدن توی فوتبال 20 سال نیازه و ما فقط 3 سالش رو رفتیم تا حالا! دو سال از سه سال هم داشتیم دنبال ایرانی هایی توی دنیا می گشتیم که سرشون به تنشون بیارزه!
اگه می دوستی می فهمیدی همه ناراحت هستن ولی حرف چرت نمی زنند!
اگه می دونستی به خودت اجازه نمی دادی فوتبالی که تازه داره ساخته می شه و بعد از چهل سال با وجود بازیکن هایی به مراتب ضعیف تر از ده سال قبل ایران می شه بهش امید داشتن رو نمی کوبیدی!
هر چیزی باید از یه جایی شروع بشه و وقتی شروع شد باید همه جوره ازش حمایت کنی تا به نتیجه برسه اما بعضیا انتظار داشتن بعد سه سال که تنها نقطه ی مثبت تیم ما سرمربی خوبش بود و هیچ چیز دیگه ای نداشتیم قهرمان جهان هم بشیم!

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از S2MA :
معلومه که شما هیچی از فوتبال نمی دونی!
اگه می دونستی باید می فهمیدی وقتی والیبال ده سال زمان نیاز داره برای مدعی شدن توی فوتبال 20 سال نیازه و ما فقط 3 سالش رو رفتیم تا حالا! دو سال از سه سال هم داشتیم دنبال ایرانی هایی توی دنیا می گشتیم که سرشون به تنشون بیارزه!
اگه می دوستی می فهمیدی همه ناراحت هستن ولی حرف چرت نمی زنند!
اگه می دونستی به خودت اجازه نمی دادی فوتبالی که تازه داره ساخته می شه و بعد از چهل سال با وجود بازیکن هایی به مراتب ضعیف تر از ده سال قبل ایران می شه بهش امید داشتن رو نمی کوبیدی!
هر چیزی باید از یه جایی شروع بشه و وقتی شروع شد باید همه جوره ازش حمایت کنی تا به نتیجه برسه اما بعضیا انتظار داشتن بعد سه سال که تنها نقطه ی مثبت تیم ما سرمربی خوبش بود و هیچ چیز دیگه ای نداشتیم قهرمان جهان هم بشیم!

به قول ولاسکو در اون کفپوشی که تیم ایران تمرین میکنه،تیم ملی ایتالیا بازی ملی انجام نمیده.
در والیبال زیر ساختهای خوبی داشتیم.استعداد یابی به خوبی انجام شده و میشه.فسادی وجود نداره اگه هم باشه خیلی کمه.

مطمعنا نتیجه ای که والیبال ما الان میگیره محصول ده سال نیست.
ما از 10-12 سال پیش به سطح اول آسیا رسیده بودیم و از سال 2009 اوج گرفتیم و خودمون رو از آسیا جدا کردیم.

فوتبال ما فاسده.زیر ساختهای خوبی نداریم.زمین چمن خوب واسه نمرین نداریم.

به این تیم ملی هم هیچ امیدی نداشتم از اول!فکر نمیکردم حتی این یک امتیاز رو هم بتونن بگیرن،با اینحال فراتر از انتظار ظاهر شدن.مخصوصا مقابل آرژانتین.
این یکی از ضعیف ترین تیم های ملی بود که داشتیم.ولی عملکردشون واقعا قابل قبول بود.

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از علیرضا! :
به قول ولاسکو در اون کفپوشی که تیم ایران تمرین میکنه،تیم ملی ایتالیا بازی ملی انجام نمیده.
در والیبال زیر ساختهای خوبی داشتیم.استعداد یابی به خوبی انجام شده و میشه.فسادی وجود نداره اگه هم باشه خیلی کمه.

مطمعنا نتیجه ای که والیبال ما الان میگیره محصول ده سال نیست.
ما از 10-12 سال پیش به سطح اول آسیا رسیده بودیم و از سال 2009 اوج گرفتیم و خودمون رو از آسیا جدا کردیم.

فوتبال ما فاسده.زیر ساختهای خوبی نداریم.زمین چمن خوب واسه نمرین نداریم.

به این تیم ملی هم هیچ امیدی نداشتم از اول!فکر نمیکردم حتی این یک امتیاز رو هم بتونن بگیرن،با اینحال فراتر از انتظار ظاهر شدن.مخصوصا مقابل آرژانتین.
این یکی از ضعیف ترین تیم های ملی بود که داشتیم.ولی عملکردشون واقعا قابل قبول بود.
ما همین الانش بدون هیچ بازیکنی چه از لحاظ رنک فیفا و چه از لحاظ نتایج جام جهانی بهترین تیم فوتبال آسیا هستیم!
درسته زیر ساخت نداریم ولی باید حمایت بشه نه این که فقط حرف صد من یه غاز بزنیم!
در ضمن من منتظر ارایه مدرک از جانب شما هستم که انقدر می گی فوتبال ما خیلی فاسده و کرم گذاشته!

به نقل از آیدا-ق :
بله مدعی هم نیستم سر زدم.من فقط یکی دو بار بعد مراسم قرعه کشی رفتم شاهکار ایجاد شده رو دیدم.واقعا لازم نمیدیدم بازم برم ببینم.
حالا واقعا چه فرقی میکنه من به پیج مسی سر زده باشم یا نه؟ چه ربطی به حرفایی که زدم داره؟دراینکه حرکت مسی ناجوانمردانه نبود فرقی ایجاد میکنه یا در اینکه کار سوارز بی اندازه زشت بود؟ یا در اینکه این لشکرکشی های مجازی بی معنیه و زشتن؟
بعد بازی ایران و آرژانتین پنج درصد مردم هم به مسی فحش ندادن! فقط کامنت هایی گذاشتن به دو یا سه زبان فارسی، انگلیسی و پرتغالی که مثلاً ایران به آرژانتین نباخت بلکه به داور باخت، یا گل زیبایی زدی ولی حق ما باخت نبود!
من این جمله ها رو توهین آمیز نمی دونم! شما رو دیگه نمی دونم!
البته مطمئنم زود و غلط قضاوت کردید!

×دوپست متوالی ادغام شد.لطفا پست متوالی ندید.

sasan bagheri maleki

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبايي
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله اول المپياد زيست و شيمي
دانشگاه
علوم پزشكي تبريز
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

حقيقي كه انصافا بد نبود اين همه بعضيا دارن بهش فحش ميدن.تو گل اول و دوم كه اصلا مقصر نبود.ولي قبول دارم كه تو گل سوم مقصر بود ولي يه اشتباه كه جلوي اين همه واكنش،خوب تو بازي با آرژانتين و ي عكس العمل خيلي سريع مقابل بوسني وقتي توپو به زاويه بسته زدن اصلا به چشم نمياد.هميشه ما قدر داشته هامونو نميدونيم

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

توهین و فحاشی به هرکودوم از بازیکنای تیم ملی کاملا غیرقابل قبول ه و بلافاصله پاک میشه
پست متوالی هم ندید لطفا
اسپم هم پاک میشه از این به بعد

به نقل از علیرضا! :
یکم واقع بین باشین!

بجز حقیقی و گوچی و اشکان هیچ کدوم از بازیکنایی که فیکس بازی کردن دیگه جام جهانی آینده کلا دیگ نیستن!

نه فوتبال پایه درست و حسابی نه زمینهای چمن درست وحسابی
،لیگ داغون،فوتبالی کاملا فاسد.

به چی امید دارین واقعا؟!

جهان بخش هم هست(حالا فیکس بازی نکرد ولی به هرحال بازی کرد) انصاری فرد هم هست.

نگفتم امیدوار بشیم که مثلا جام جهانی بعدی مدعی صعود از گروهمون باشیم یا جام ملت های پیش رو رو فتح کنیم! گفتم "امیدوار" باشیم.به یه سری تغییرات مثبت کوچیک.چون واقعا یه "تیم" داشتیم.که متحد بودن.که در حد توانشون جنگیدن. چیزی که 8 سال بود اصلا نداشتیم.
بله هیچ شکی نیست که ما فوتبال پایه نداریم،لیگمون در حد تیمایی که صعود میکنن جام جهانی نیست و فساد تو فوتبالمون موج میزنه.ولی
بازم باید از یه جایی شروع بشه که همین جاست.بعد همین جام جهانی ه.

به نقل از S2MA :
بعد بازی ایران و آرژانتین پنج درصد مردم هم به مسی فحش ندادن! فقط کامنت هایی گذاشتن به دو یا سه زبان فارسی، انگلیسی و پرتغالی که مثلاً ایران به آرژانتین نباخت بلکه به داور باخت، یا گل زیبایی زدی ولی حق ما باخت نبود!
من این جمله ها رو توهین آمیز نمی دونم! شما رو دیگه نمی دونم!
البته مطمئنم زود و غلط قضاوت کردید!
آره میدونم مثل بعد قرعه کشی جام جهانی نبوده و همش فحاشی نبوده، ولی بازم تعدادی بودن که فحش دادن.(لااقل بعد قرعه کشی که انقدر فحاشی و توهین زیاد بود که آدم خجالت میکشید کامنت ها رو بخونه.شاید از هر 10 تا یکیش حالت شوخی داشت بقیه همه فحش بودن) گفتم که بعد بازی نرفتم پیج مسی چون یه تجربه بد داشتم.ولی وقتی حرفمم در حالت "کلی" بود.اینکه ایتالیایی ها به سوارز توهین کردن دلیل خوبی نیست که ایرانی ها هم حق دارن توهین کنن و اگه توهین کردن مشکلی نیست و اینا. البته کاملا موافقم این تفکر که "فقط" ایرانی ها از این کارا میکنن و بی ادب ن هم کاملا غلطه.

تاسف انگیز اینه که میبینیم این لشکرکشی های مجازی به بازیکنای خودمون هم رسیده،خود زنی میکنیم :|

• لایک
امتیازات: reza7

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بعضیا اینقدر ، یعنی اینقدر سطح پایین و زیر خط فقر شعور حرف میزنن ، که ارزش جواب دادن هم ندارن !
×ملت قدر نشناسی هستیم ، شکی نیست !:د

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از ali.t :
حیف این همه پول بیت المال که داریم میریزیم به حلق فوتبالیست های آماتورمون ..... والا حیفه، بیارین یه جا دیگه این همه پولو سرمایه گذاری کنین ببینین چه ثمری میده ...
الان دیگه دوره ی کریم باقریا سر اومده الان فوتبالیست جماعت با تبانی میاد تو تیم مطرح بازی میکنه .... اینا هیچ کدوم به درد لای جرز دیوار هم نمیخورن ...
کشوری مثلِ کشورِ ما که مراکزِ مناسبی برایِ تفریح نداره در حالِ حاضر به فوتبال نیاز داره.
شاید شما خوشتون نیاد از فوتبال، اما یه جایگزین برایِ فوتبال در دُنیا نام ببر، بیش‌ترین بودجه‌یِ ورزشی در دنیا داره برایِ فوتبال هزینه می‌شه به جز یه سری کشورا مثلِ آمریکا که ورزشِ خاصِ خودشون رو دارن..
الان در دنیا جامعه‌شناسیِ فوتبال داریم، داره در سطوحِ بالا بررسی می‌شه این ورزش..
اون وقت این طوری حرف زدن واقعن بی‌رحمانه است.

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

من نمیدونم چرا بچه ها نمی تونن یه دقیقه بدون خطا پاس کاری کنن؟؟؟ :-?

اگه فقط به عملکرد هر کدوم از بازیکنا نگاه کنیم خوب بودن اما متاسفانه اصلا باهم هماهنگ نبودن یعنی کار گروهیشون خوب نبود ... احتمالا چون باهم زیاد تمرین نداشتن اینجوری شد.

sigma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
دانشگاه
_
رشته دانشگاه
_

دیدید سوارز مهاجم اروگوئه چه جوری و چقدر حرفه ای مدافع ایتالیا رو گاز گرفت؟! اینقدر م ماهرانه و سریع شونه بیچاره رو گاز گرفت که داور متوجه نشد، اگه می دید حتما اخراجش می کرد!
اصلا سوارز به نظر من بیماری روانی داره، آخه گاز گرفتن چه معنی داره!؟!؟ L-:
بعد اونوقت باشگاه بارسلونا اعلام کرده که " ما خواهان به خدمت گرفتن سوارز توی ترکیب تیمی مون هستیم" !!!! :O
به نظر من باید از بازیکنان قبل از شروع بازی ـای رسمی شون یه تست روانشناسی بگیرن ببینن اصلا طرف سالمه یا نه!!! [-(
ایتالیا در مقابل اروگوئه بی عرضگی نشون داد اما به نظرم حقش نبود حذف بشه!!!

اصلا از من می شنوید همه تیم‌‌ـای درست وُ حسابی حذف می شن؛ یه تیم مسخره قهرمان میشه، اون از اسپانیا و انگلیس، این م از ایتالیا!!!

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از آنیتا شایق :
اصلا از من می شنوید همه تیم‌‌ـای درست وُ حسابی حذف می شن؛ یه تیم مسخره قهرمان میشه، اون از اسپانیا و انگلیس، این م از ایتالیا!!!
من منتظر فینال ایران کاستاریکا بودم =))
اینا حذف شدن مشکل از خودشون بود انگلیس گروهش مرگ بود درسته ولی اسپانیا چرا از شیلی باخت پس حتما ضعیف تر بوده دیگه و همین طور ایتالیا که از اروگوئه باخت
فراموش نکنید برزیل ، هلند ، کلمبیا ، یا حتی اروگوئه و کاستاریکا ، فرانسه ،آرژانتین ، آلمان و... ضعیف نیستن ولی بعضیاشون تو دوره های قبل موفقیت نداشتن و ما اونا رو خوب نمیدونیم در صورتی که کاستاریکا الان اثبات کرد از هر سه تا تیم قوی گروهش که سابقه قهرمانی دارن قویتره.

sigma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
دانشگاه
_
رشته دانشگاه
_

به نقل از مُشک :
من منتظر فینال ایران کاستاریکا بودم =))
اینا حذف شدن مشکل از خودشون بود انگلیس گروهش مرگ بود درسته ولی اسپانیا چرا از شیلی باخت پس حتما ضعیف تر بوده دیگه و همین طور ایتالیا که از اروگوئه باخت
فراموش نکنید برزیل ، هلند ، کلمبیا ، یا حتی اروگوئه و کاستاریکا ، فرانسه ،آرژانتین ، آلمان و... ضعیف نیستن ولی بعضیاشون تو دوره های قبل موفقیت نداشتن و ما اونا رو خوب نمیدونیم در صورتی که کاستاریکا الان اثبات کرد از هر سه تا تیم قوی گروهش که سابقه قهرمانی دارن قویتره.
ببین حذف انگلیس ربطی به این که توی گروه مرگ بود، نداشت. اگه لیگ انگلیس رو زود تر تموم کرده بودن تا بازیکن ا بتونن استراحت کنن و قدرت بدنی ایده آل شون رو بدست بیارن و بهترین مهاجم شون رو در اختیار داشتن، مشکلی توی این گروه نداشتن. به نظرم دلیل اصلی حذف اسپانیا م همین بود نه این که تیم ضعیف باشه!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا