• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

.mahya

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان منحل شده:(((((
شهر
تهران
پاسخ : جام جهانی 2014

عاقا اين فردوسي پور ميگفت تو بازي ايران آرژانتين كي ميخواد آخر بازي پيرهنه مسي رو بگيره؟؟؟؟من يه راه حل دارم براي جلوگيري از هر گونه تعارض هر دو نفر پيرهنشونو در بيارن از دور پرت كنن!!!!!!!!!!!البته صدا و سيما جمهوري اسلامي ايران چون با موازين اسلامي منطبق نيست نشونش نميده!!!!!!

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

خدا رو شکر بلژیک داره می بره اگه الجزایر می برد من خودکشی می کردم!
دروازبان بلژیک که همون دروازه بان آتلتیکه رو دوس دارم! :D

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

یاهو کُلی رو حقیقی مانور داده بود امروز (شکلک تعجب)
https://en-maktoob.news.yahoo.com/lightbox/iran-v-nigeria-goalie-haghighi-s-hair-wins-the-night-slideshow/

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

ولی هرچی فِک می کنم هیچ مرگی بیهوده تر از این نیست که واسه دیدن بازیای جام جهانی ، از بی خوابی جلوی تلوزیون جون بدی :| این "چین" از بس جمعیت دآره همی شه تو همه ی موارد اشخاص ِ از آدم بدر ــی توی این کشور پیدا می شن که از این جور اخبار درموردشون به ثبت برسه >> http://www.mashreghnews.ir/fa/news/318680/%D9%85%D8%B1%DA%AF-%DB%8C%DA%A9-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D8%A8%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DB%8C

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از reihan9894 :
چرا کفش همه ی تیما یکیه؟مثلا صورتی و زرد زیاده...دورنگ هم هس...

چون بازیکنا همشون کفشهای آدیداس، نایک و پوما میپوشند که اونا هم تقریباً هر سال طرح کفشاشونُ عوض میکنن و تو یه مقطع زمانی از چند مدل خاص کفش استفاده میشه و اون مدل قدیمیا هم هیچی :D
مثلاً از این کفش زیاد شده الان :-"
81189.png

اون دو رنگ های آبی وصورتی هم مال پوماست که دستکش دورنگ هم داره :D
حالا واقعاً مهم بود که پرسیدی؟ :-"

منم یه چیز ِ غیرمهم دیدم تو بازی ایران-نیجریه. هرکدوم از بازیکنای ایران اسمشونُ یه جور پشت پیراهنشون نوشته بودن :-" مثلاً یکی نوشته بود Reza؛ یکی نوشته بود Nekounam؛ یکی نوشته بود Kh.Heidari؛ یکی نوشته بود Masoud.Sh. :-"
جالب نیست این ناهماهنگی :D

havard

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اندیشه
دانشگاه
دانشگاه تهران

من باب روحیه بخشی به دوستان :D

جام جهانی همراه با دانشجویان دانشگاه شریف
yon.ir/BoVg

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از GermanDirectioner :
منم یه چیز ِ غیرمهم دیدم تو بازی ایران-نیجریه. هرکدوم از بازیکنای ایران اسمشونُ یه جور پشت پیراهنشون نوشته بودن :-" مثلاً یکی نوشته بود Reza؛ یکی نوشته بود Nekounam؛ یکی نوشته بود Kh.Heidari؛ یکی نوشته بود Masoud.Sh. :-"
جالب نیست این ناهماهنگی :D
آره منم دیدم ، جالبه . یکی از بازیکنآی ایرانی نصف ِ پشت پیرهنش به دوربین بود ، نوشته بود MEH... گفتم این چه بازیکنی بوده که من نمی شناسمش ؟؟؟ بعدن شصتم خبردار شد نوشته بوده "MEHRDAD" :| مثلن گزارشگرای خارجی که از پشت لباس گاهی اسمُ می خونن باید بگن مهراد و رضا و سید ؟؟؟ :|

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه

طرفداری- بلافاصله پس از پایان مسابقه، تصاویر و نوشته های جالبی در مورد تیپ سه بازیکن تیم ملی در توئیتر مشاهده شدند.
اولین مسابقه تیم مرموز ایران در رقابت های جام جهانی، توجه فضای مجازی در سطح جهان را حداقل برای ساعاتی به سمت بازیکنان این تیم برگرداند.

بیشتر نگاه فرنگی ها البته شامل سرزنش هایی در باب بازی دفاعی و خسته کننده تیم ملی بودند اما عده ای نیز تحت تاثیر چهره بازیکنان ایرانی قرار داشتند.
بلافاصله پس از پایان مسابقه، تصاویر و نوشته های جالبی در مورد تیپ سه بازیکن تیم ملی در توئیتر مشاهده شدند.

علیرضا حقیقی مرد اول این ستایش های ظاهری بود و جواد نکونام و خسرو حیدری نیز تا حدود زیادی مورد توجه جماعت نسوان آن طرف آبی قرار گرفتند.

چه جالب

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

آره لینک ِ مربوط به حقیقی رو من صفه قبل گذاشته بودم ، ایناهاش : https://en-maktoob.news.yahoo.com/lightbox/iran-v-nigeria-goalie-haghighi-s-hair-wins-the-night-slideshow/

=======
اول بازی من جلوی تلوزیون بودم ، بابام اون سر ِ خونه بود... حقیقی رو دیدم گفتم بابا حقیقی تو دروازه س! حالا بابام و داداشم و کُلن هرکی تو خونه بود میگن نه تو اشتباه می کنی ، حتمن رحمان احمدیه :| میگم من مطمئنم حقیقیه هِی میگن نه نمیشه :| آخــ ــرش تا با چشآی خودشون ندیدن باور نکردن :|

+ حقیقی شانسم اورد که بازی به خوبی و خوشی تموم شد ، مشخص بود خیلی گیج بود و استرس داشت اول بازی

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه

الان ی سوال اونا میگن اینا خوشگلن یا زشتن؟

+هر دروازبانی باشه توی اولین بازیش توی جام جهانی استرس میگیره ولی خداییش خوب گلری کرد قبولش دارم x: x:

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بازی آلمان که نتیجه ش خودش پر واضحه.رونالدو هم گویا رویت نشده درزمین:)) دارنده ی توپ طلا و بهترین بازیکن حال حاضر دنیا و آماده ترین بازیکن جام جهانی :)) (نمیدونم چرا سعادت دیدن این بازی رو نداشتم :-<خیلی حیف شد)
سوارز،مسی،رونالدو،نیمار...هیچ کدام! "توماس مولر".سواز که فعلا معلوم نیست اصلا بتونه بازی کنه،رونالدو هم مشخصه داستانش،مسی هم با توجه به پستی که توش به کار گرفته شده امکان آقای گلیش کمه،نیمار به خاطر بازی کردن تو برزیل شاید.
این گوتزه چقد موقعیت هدرداده دقیقا؟:| نویر هم واکنشای خوبی داشت واقعا.روی معدود موقعیتای خطرناک پرتغال.

+فاز اونایی که در مورد داوری تو بازی که 4-0 شده و کاملا یک طرفه بوده حرف میزنن چیه واقعا؟!جز این بود که داور داشت پاس گل میداد عملا به بازیکنای پرتغال.همشم تو مسیر ضدحمله های آلمان قرارمیگرفت.

+این اولین بار نیست که آلمان جام رو طوفانی شروع میکنه و 4 تایی میکنه.نمونه ش همین 2010.آلمان همه رو 4تایی میکرد،اسپانیا تو 120 دیقه و به زور میبرد.تهشم اونا تو نیمه نهایی آلمان رو بردن.واقعا بردن بازی اول با نتیجه 4-0 اونقدرام مهم نیس...مهم استمراره...ولی چیزی که ازش خیلی خوشم اومد این بود که حتی "یک"نفر هم انتظار چنین نتیجه ای رو نداشت.خیلیا که در نهایت توهم و خوش خیالی دم از بردپرتغال میزدن:))

و اما بازی ایران.اونم سعادت دیدنش رو نداشتم ولی بعد یه مقداری از تکرارشو دیدم.خب ایران دفاع میکرد،خوبم دفاع میکرد،گل هم نخورد.ولی گل هم نزد.(البته واقعا خط حمله ما در حد گل زدن نیست)از بازی با نیجریه کاملا معلوم بود که کیروش میخواد 3تامساوی بدون گل بگیره.وقتی اینطور بازی کردن ننگ تیمای بزرگ نیست چرا وقتی ایران اینطوری بازی میکنه به باد انتقاد گرفته بشه؟

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه

دقت کردید الان اگه نیجریه با بوسنی مساوی کنه ما خیلیییییییی راحت میتونیم صعود کنیم؟ P:> P:> P:>

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

طبق محاسبات من ایران میتونه با 2 امتیاز هم صعود کته :-?
چجوری؟ خب اگه ایران و بوسنی و نیجریه با هم دیگه مساوی کنن و هر سه تاشون از آرژانتین ببازن، آرژانتین 9 امتیازی میشه و سه تیم دیگه 2 امتیازی...
در اینصورت تیمی به عنوان تیم دوم صعود میکنه که از آرژانتین گل کمتری خورده باشه...

اینجوری ممکنه ایران با 2 امتیاز هم صعود کنه... :))

حال میکنید؟

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

پیشبینی های یورونیوز واسه بازیای امشب: ;;)

هلند3-استرالیا0
اسپانیا2-شیلی1
کرواسی2-کامرون1

معمولا خوبه پیشبینیاش...
حدود 20 امتیاز از هر سه بازی میشه گرفت :>

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه

به نقل از ArOo(arsham) :
طبق محاسبات من ایران میتونه با 2 امتیاز هم صعود کته :-?
چجوری؟ خب اگه ایران و بوسنی و نیجریه با هم دیگه مساوی کنن و هر سه تاشون از آرژانتین ببازن، آرژانتین 9 امتیازی میشه و سه تیم دیگه 2 امتیازی...
در اینصورت تیمی به عنوان تیم دوم صعود میکنه که از آرژانتین گل کمتری خورده باشه...

اینجوری ممکنه ایران با 2 امتیاز هم صعود کنه... :))

حال میکنید؟
ممکنه ولی دقت داری که تفاضل گل بوسنی با آرژانتین 1 بوده؟تازه دقت داری که بوسنی 1 گل هم زده؟احتمال زیاد اگه قرار باشه کسی با دو امتیاز صعود کنه بوسنیه ما اگه میخواییم صعود کنیم باید یا با ارژانتین مساوی بگیریم و با سه امتیاز صعود کنیم یا این که بوسنی رو ببریم و با 4 امتیاز صعود کنیم

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

بیچاره گزارشگرای عربی که میخوان بازیای ایرانو گزارش کنن... :-?
دژاگه و قوچان نژاد و پولادی و پژمان منتظری و.... :-"

بدبختا هنگ میکنن با ریست هم نمیشه درسشون کرد! :)) =))

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از senator77 :
ممکنه ولی دقت داری که تفاضل گل بوسنی با آرژانتین 1 بوده؟تازه دقت داری که بوسنی 1 گل هم زده؟احتمال زیاد اگه قرار باشه کسی با دو امتیاز صعود کنه بوسنیه ما اگه میخواییم صعود کنیم باید یا با ارژانتین مساوی بگیریم و با سه امتیاز صعود کنیم یا این که بوسنی رو ببریم و با 4 امتیاز صعود کنیم
الان یعنی خواستی منو ضایع کنی؟ :-? :-w
خب اگه ایران با اختلاف 1 از آرژانتین ببازه مثلا و مساویش با بوسنی، پرگل باشه مثلا 2-2 ایران میره بالا... :-"

مهندس من نگفتم که ایران اینجوری میره بالا، گفتم که این امکان وجود داره، اما کلا احتمال این که این سه تا تیم همشون دو امتیازی بشن کمه، الآن من نگفتم امیدوارم که اینجوری بریم بالا، فقط وجود این احتمالو بررسی کردم! :)

تازه اگه همه این اتفاقای عجیب غریب بیفته و این بازیا مساوی بشه و...اینم که ایران 3-2 ببازه هم خیلی بعید نیست! :))

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

بازی بلژیک-الجزایر فکر کنم تا گل مساوی بلژیک همه شوکه شده بودن ... مخصوصاً به خاطر پیش بینی هاشون :D ولی خب بلژیک بهتر بازی کرد و حقش برد بود. الجزایر هم نشون داد حریف دست و پا بسته ای نیست. گل دوم بلژیک هم واقعاً قشنگ بود که روی ضدحمله اون گلُ زدن. گفتم الان این هازارد توپُ لو میده و ضدحمله شون خراب میشه اما یه پاس قشنگ به مرتنس داد و اونم توپُ به زیبایی وارد دروازه کرد.
گزارش علیرضا علیفر از گزارش جواد خیابانی هم واسم غیرقابل تحمل تره :|

بازی برزیل-مکزیکُ خیلی خوب نتونستم ببینم و مشغول یه کاری بودم و تلویزیون هم روشن بود واسه خودش :-" همونطور که عادل فردوسی پور هم گفته بود برزیل بازم جلوی مکزیک دچار مشکل شد و نتونست بازیُ ببره. الانم همه میگن این برزیل درحد و اندازه های قهرمانی نیست اما من میگم شاید اینا مرحله گروهی زیاد به خودشون فشار نمیارن و تو مراحل حذفی میخوان خودشونُ نشون بدن ... البته امیدوارم حرف بقیه درست باشه :D
ولی مشخص شد که نیمارُ الکی بزرگش کردن! یه بازیکن بااین سن و سال هم نمیتونه تنهایی تیمشُ قهرمان کنه.

بازی روسیه-کره جنوبی هم شاید همه فکر میکردن چون مربی روسیه کاپلوئه باید حتماً کره رو ببرن! اما اینطور نشد و بازی 1-1 مساوی شد ... دیگه بعد بازی ِ ما همه یاد گرفتن چطور از حریفان 1 امتیاز بگیرن :Dهمه ی بازیها پرگل بود اما به یکباره بعد از بازی ایران-نیجریه ... :D
تا دقیقه ی 70 اینا هم داشتم چرت میزدم که گل اول کره منُ کاملاً هشیار کرد :D
دروازه بان روسیه اشتباه خیلی بدی کرد رو گل اول! یه چیزی تومایه های اشتباه گرین تو جام جهانی 2010. کره هم خوب بازی کرد. فکرمیکردم از این گروه روسیه و بلژیک بدون هیچ مشکلی صعود کنن اما بازی کره کلاً نظرمُ عوض کرد. خیلی تو ضدحمله ها خوب بودن و اگه کم تجربگی هیونگ مین سون تو ضربات آخر نبود شاید بازیُ میبردن.
درکل به نظرم بازی جذاب و دلچسبی نبود. هرچند نیمه دوم بهتر از نیمه اول بود ولی بازم مثل بقیه بازیها اون هیجانُ نداشت.
اگه بلژیک دو تا بازی باقی مونده شُ ببره و روسیه و کره هم هردو الجزایرُ ببرن کار خیلی جالب میشه و به تفاضل گل میکشه. درست مثل غنا و استرالیای دوره قبل تو گروه آلمان.

× کارشناس NTV Spor به طعنه راجع به بازی ایران-نیجریه گفت که این جذاب ترین بازی جام تا حالا بود! گفت موندم مردم کشور راجع به بازی صحبت کردن؟ چیزی داشت که صحبت کنن؟ یکی نیست به خودشون بگه کشور خودتون از یورو2008 تا حالا تو کدوم تورنمنت بزرگ بازی کرده؟!! :|
اصلاً شما سر پیازین یا ته پیاز؟ :|

× سردار آزمون گنبــــــــــــده! نمیدونستم :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

پارازیت: من اومدم سریع عمل کنم گفتم بذار استرالیا-هلند رو بفرسم زودی بره...بعد زدم 40. اس ام اس اومد:استرالیا:4 هلند:0. ینی :| کم بود واسش. خب وقتی همه بازیا تاحالا اینجوری بود که تعداد گلای تیم بزرگ تر اول بود من از کجا بدونم ایندفه تصمیم گرفتن برعکس باشه؟ :|
شانس نداریم کلا :-< حالا دست به دعاشیم استرالیا معجزه کنه 1-0 ببره =)) =)) =)) =)) =))

یادم رفت بگم این بلژیک بلژیک که میگفتن این بود؟! :-? دیقه 60 تازه یادشون افتاد بازی کنن...زیادی جوون و بی تجربه ن.شخصیت قهرمانی هم که 0. ولی صدرنشین گروهشون صعود میکنن. الجزایر هم خوبه.میتونه کره رو ببره.

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

به نقل از آیدا-ق :
پارازیت: من اومدم سریع عمل کنم گفتم بذار استرالیا-هلند رو بفرسم زودی بره...بعد زدم 40. اس ام اس اومد:استرالیا:4 هلند:0. ینی :| کم بود واسش. خب وقتی همه بازیا تاحالا اینجوری بود که تعداد گلای تیم بزرگ تر اول بود من از کجا بدونم ایندفه تصمیم گرفتن برعکس باشه؟ :|
شانس نداریم کلا :-< حالا دست به دعاشیم استرالیا معجزه کنه 1-0 ببره =)) =)) =)) =)) =))

یادم رفت بگم این بلژیک بلژیک که میگفتن این بود؟! :-? دیقه 60 تازه یادشون افتاد بازی کنن...زیادی جوون و بی تجربه ن.شخصیت قهرمانی هم که 0. ولی صدرنشین گروهشون صعود میکنن. الجزایر هم خوبه.میتونه کره رو ببره.

شما میتونی قبل بازی دوباره SMS بفرستی. الآن مثلا 04 (هر چند 4 تا بعیده!) رو بفرست به 20002014 خودش اصلاح میکنه برات. برعکس چیه؟ به ترتیب حروف الفباست دیگه :|

بلژیک و روسیه من رو ناامید کردند. خصوصا بلژیک! به هر حال آلمان باید با یکی از این دو تیم بازی کنه و بعید میدونم مشکلی براش پیش بیاد. مکزیک هم که کلا عجیب غریب داره نتیجه میگیره تو جام جهانی برعکس انتخابی :| خدا کنه کرواسی بیاد بالا ...

هلند 3 استرالیا 0
اسپانیا 2-شیلی 2 (کیا از شیلی غائبن؟)
کرواسی 2- کامرون 0
پیش بینی های من!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا