• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : جام جهانی 2014

جداً انتظار دیگه‌ای داشتید از تیم ایران؟ اینا دستِ خودشون باشه یازده‌تاشون هم صف می‌کشن جلو دروازه تا گل نخوریم. ینی می‌خوام بگم انتظار دیگه‌ای غیر از دفاع نمی‌شه داشت از تیم ایران. بازی بعدی رو که نگو دیگه اصلاً. اون حمله و تاکتیک و اینا مال ما نیست آقا. حداقل الآن.

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

خودشون خجالت نکشیدن؟ مثلِ خاله بازی بازی می‌کردن!
اصن نیمه‌یِ اول که کلا استرس داشت از کلِّ وجودشون داد می‌زد، کلِّ پاس‌آ (همون سه_چهار تا) رو هم به نیجریه دادن!
بعد کلِّ بازی‌کنا اومده بودن دفاع، اصن حمله که کلا خالی بود. بعد اصن می‌ترسیدن از این خطِ بیان این‌ور وارد زمین نیجریه بشن انگار کبدی (زو) بود مثلا. :)) :rolleyes:
بعد چرا این گزارشگرِ انقد ذوق کرد اون اولِ بازی که دروازه‌یِ ما باز بود گل خوردیم؟ :O
بعد چقدم گزارشگر هی با ذوق می‌گفت:« خطا به سود ایران» درسته عاقا ما هم خوشال می‌شدیم ولی دیگه انقد با ذوق نباید هی هر خطا رو دیویس بار اینجوری می‌گفت. ^-^

بعد ما داشتیم با داییمون حرف میزدیم، گفت:« بوسنی چجوریه اوضاش؟»
بعد گفتیم:« دیگه در این حد که باید با ارژانتین مساوی می‌شد، خودش یه گل زد به خودش.»
خیلی شیک فرمود که:« پس بوسنی عم پاره می‌کنه ما رو :))»

+بعد بازی‌کنا اصن فقط می‌خواستن از سر خودشون وا کنن، اصن عرق نداشتن چرا؟ :-?

ARAGOL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3 تهران
شهر
تهران

دوستان یه توصیه ای دارم، بشینید پیشبینی و توقع ـاتون رو بنویسید قبل بازی؛ بعد بازی نگاه ـش کنید. خیلی هم شاد میشید با نتیجه بازی. مثلا من از یه 0 _ 2 به نفع نیجریه رسیدم به 0 _ 0. کیفیت رو کاری ندارم، درصد مالکیت رو کاری ندارم، موقعیت گلزنی رو هم کاری ندارم و الی آخر. "درود بر تاکتیک بزن زیرش که اون هم درست و حسابی اجرا نشد." :-"
کلا هم بازی چیزی نداره برای گفتن؛ توپ به سختی به دست میومد و خیلی راحت میفتاد دست نیجریه؛ همش سر میخوردند رو چمن؛ به خودشون لایی میزدن؛ در نقش دفاع نیجریه ظاهر میشدن حتی؛ همون دو تا شوت رو درست استفاده نکردن؛ اعتماد به نفس بازی کردن نداشتن انگار و کلی چیز دیگه. ولی نیجریه هم تیم برتر نبود، هر دو تیم میرفتن که فقط تموم بشه.
ولی من اصلا با این وضع ناامید نشدم؛ یه فوتبال نتیجه گرا و محتاط و دفاعی، کیفیت و نتیجه بازی ـش همین میشه. در ضمن کل کیفیت داغون رو نباید کامل انداخت تقصیر ایران؛ نیجریه هم وضع ـش مثل ایران بود، حالا اون ـا رو خط حمله بیشتر نقشه داشتن، ایران روی خط دفاعی. در کل خیلی بد نبود بازی برای ایران. همونی بود که باید میشد.

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

جالبه همه نوشته بودن که ایران میبازه و الآن که مساوی کرده دارن میکوبن تیم رو :| درسته از نظر زیبایی و حمله در حد تیم فوتبال دبیرستان هم نبودن ولی هدف تیم اول از همه گل نخوردن بود که بهش رسیدن و گرفتن یه امتیاز تو بازی اول و حساس ترین بازی خودش برد حساب میشه. من هم از این سبک خوشم نمیاد ولی وقتی بهترین مربی های دنیا تو لیگ های معتبر اروپایی تقریبا در همین حد بازی میکنن چرا ما این کار رو نکنیم؟

من که به نظرم با همین سبک و کار کردن روی ضد حمله حتی اگه دو بازی بعدی رو هم ببازیم نتیجه ی قابل قبولیه برای تیمی که هیچ بازی تدارکاتی خوبی نداشته.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

جدای اینکه:
چقدر بد بازی کردیم و فقط به خواسته کیروش یعنی یه مساوی صفر-صفر به هر نحوی رسیدیم،
ایران تنها کشوریه که بوی تعفن و نژاد پرستی رو با شعارشون "افتخار پارس" و حرفهای امیرحسین صادقی قبل بازی "نژاد آریایی خود رو به همه نشون میدیم" رو به جام جهانی برده.این در حالیه که شعار مسابقات مبارزه با نژاد پرستیه.

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

مگه همین ما ها نبوودیم که می گفتیم با نیجریه مساوی کنیم خووبه؟؟
اصن مشکل بچه هاست که انتظار رو بالا می برن!
ما تا حالا و توو این 4 تا جام جهانی تو بازی های اول امتیاز نیاورده بوودیم و این یه اتفاق خووب بود!

منتقد

مهمان

نمیدونم شاید استثنا باشه این دید من و جز اونایی قرار نگیرم که اگر ایران 6 تا میخورد بیام بگم ای وایی چه خبره و فلان بلکه اگر بازی میکرد و واقعا بازی میکرد تشویقش میکردم چون من دیدم پرتغال توی این جام میاد و 4 تا میخوره اما هیچکس نمیگه توهین کرد با بازیش یا هر چیز دیگه ای بلکه حتی بازی رو لذت بخش میدونن حتی اون کسایی که از آلمان متنفرن یا به هر دلیلی از جمله حضور رونالدو به پرتغال علاقه دارن. جام جهانیه و تیم های بزرگی حاضرن و اتفاقا هیمن تیم های بزرگ نشون دادن که با گل باران شدن هیچ تیمی نمیره زیر این علامت : ؟

ای کاش بازی با بوسنی قبل از آرژانتین بود تا این حرفا زود تر ثابت میشد که ایران حداقل باید به فکر یه بازی خوب میبود تا اعصاب خیلیا خورد نشه چون چه روی کاغذ چه در عمل با حضور بوسنی و آرژانتین شانس ایران خیلی کم میشه و با این بازی کامل حس شد که پدیده شدن از ایران هم توقع بیخوده...

کی روش و تیممون شاید اون چیزی که خوساتن گرفتن اما خب باید ببینیم چی خواستن.

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

انتظار بالا ؟ ببین من خودم حداقل انتظارم این بود که به هم تیمی خودمون پاس بدن !!!!! توپ از جلوشون رد میشه به خاطر خدا پاشونو تکون بدن !!!!

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

اعلام خوشحالی میکنم که همچین بازی ای رو ننشستم ببینم؛؛):-"

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

ايران خيلي خوب بازي كرد،
يه جمله اي رو آقاي صدر(كارشناس فوتبالي) براي بازي رفت چلسي اتلتيكو گفت،
مجري ازش در مورد بازيه اتوبوسيه چلسي پرسيد و اون جواب داد كه هر مربي اي نمي تونه اتوبوس رو پارك كنه تو وينسنته كالدرون،
ما بالاترين سطح بازيمون فولام انگليس بود اونا ابي ميكل و ويكتور موزس،با توجه به اين ابزار واقعا خوب اتوبوسو پارك كردن و زحمت كشيدن همشون غيرتي بازي كردن ،پولادي بار ها دروازه رو نجات داد و اندو كه حرف نداشت ،اگه ايران دو تا اندو داشت نتيجه شايد برد ايران بود،
اگه بتونن اتوبوسو جلو آرژانتينم پارك كنن فوق العاده ميشه،از نظر من شدنيه.. اگه شما بازي هاي لاليگا و ساير ليگاي بزرگ رو نگاه كنين تيمايي مثل رءال بارسا ،چلسيو ... در بعضي بازي ها به مشكل مي خورن ،بازيكناشون خيلي بهترن از حريف ولي هر كاري مي كنن نمي تونن گل بزنن ،اين كار فقط با هماهنگي و تمركز و تمرين به دست مياد ، اگه بتونن به چنين تمركزي برسن ارژانتينم به بن بست مي خوره

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

اینایی که میگین عالی بود و به چیزی که خواستن رسیدن مثل اینه که یه نفر بگه من رتبه 1000000 کنکور بشم خوبه:)) حالا چون شده خیلی دانش اموز خوبی بوده !!

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

اصن ایران باید خیلی جوان‌مردانه می‌باخت که لااقل یه فکری به حالِ این وضع کنن. الان لابد شاد و سر خوش‌َن که امتیاز گرفتنُ فلان! :rolleyes: بعد باز هی میرن نرخِ این بازی‌کنا رو بالا میبرن. :-"

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

متاسفم که مجبورم اینو راجب تیم بگم ولی اگه این قرارداد های میلیاردی رو با سیب زمینی می بستن الان یه پا مسی شده بود واسه خودش :|

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

یونان 2004 یادتونه؟ کل بازی دفاع میکرد یه موقعیت داشت میکرد تو گل دوباره میچپید تو دروازه، آخرشم هم پدیده شد هم قهرمان شد هم رسید به اوج قدرت اروپا خب؟! پس نگید احتمال پدیده شدن نمیره.

حاجی فکر کردی دفاع جلو نیجریه آسونه؟! ببین خط افساید با دو تا بازیکن اشتباه داره بعد ایران داره با 7 نفر آفساید میگیره ینی هماهنگی در حد اجزای آفرینش رسمن. بعد اینکه میدونی تو نبرد تن به تن از لحاظ بدنی ایران پشم نیجریه هم نبوده و تو این یه ماه رسیده به جایی که آندو همه تن به تن هارو برده؟! بعد اینکه دفاع جلوی ابی میکل و ویکتور موزس که پادشاهی میکنن تو لیگ جزیره ینی عالی تمام.

پرتغال رو میتونی بری ببینی به لجن کشیدن همه سایتا. ینی دیگه رونالدو رو من که ازش متنفرم هستم واقن ناراحت شدم دیگه انقد چیزی براش نوشتن. پائولو بنتو تا تا چند سال پیش قهرمان ملی شده الان دیگه فوش مادر مونده ندن بهش فقط :)).

اگه من یه خط درس نخونم و حتی ندونم کنکور از چی میاد وقتی رتبم بشه 10000000000000 هم عالیه. هاع.. ضمنن مساوی با قهرمان قاره آفریقا ینی فلان هزار شدن؟ خنده داره.

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

مگه ملت رفتن سینما که بخان فیلم خوب ببین مثن :/ جام جهانی و قصدش صعود.ینی چی مهم قشنگیه @-) مهم امتیاز بود به نظرم.ملت با بازی قشنگ که نمیریزن تو خيابون :-"
اینم مهم نی اولین صفر صفرو حرفای بقیه :/ مهم روحیه ایه که الان دارن ؛؛)
+افتخار پارس چه مشکلی دارههه؟؟؟ کجاش نژاد پرستیه؟؟ افتخار ایران مشکل داره ینی؟ ؛|
#یک کلام از مادر عروس
gaucho بسیار لایک :د

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

باشه چون درسشو نمی خونه 10000000 براش خوبه ، ولی سوال اینجاست که به چه حقی درسش رو نمیخونه ؟ :|
این همه بهشون پول میدن ، این پولا رو اگه واسه یه چیز دیگه میزاشتن الان کشور به یه جایی میرسید والا! بعد نباید به قول شما درس بخونن اینا ؟

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

من هی حرف زدنم میاد( :)))
اصن اگه ایران واقعا در حدِّ مساوی بازی می‌کرد خیلی خوب بود؛ مسئله اینِ که ایران شانسی مساوی کرد. نیجریه مشکلِ اساسی‌ش این بود که یک گل زنِ حرفه‌ای نداشت که وقتی توپ همش جلو دروازه ما بود؛ لااقل یه دونه رو گل می‌کرد. منظورم اینِ که گل نخوردنِ ما (مساوی شدنمون) واسه خوب بازی کردنِ ایران نبود؛ مسائلِ دیگه‌ای باعث شد.

• لایک
امتیازات: Shery

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

مگه فقط پوله؟ ؛| بعدا نوشت: کیروش:《 برای کشوری میجنگیم که تحریم ها حق بازی دوستانه رو هم اونا گرفته.》

@بالایی:آره اصلا جلال و پولادی و 9 تا دفاع بوق بودن اونجا.نداشتن مهاجم هم بسیار شانسی بود ؛؛

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

اینکه حداقل دوتا مهاجم تو زمین اونا نداشتیم و همه تو زمین خودمون فقط دفاع میکردن یعنی اینکه فقط میخواستن گل نخوریم در این حد!!! دژاگه که دلم میخواست ... :| X-(
در کل بد نبود جلو این سیاها با حملات فیزیکی عجیب غریبشون خوب بازی کردن :D

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

نه خب من بیام الان مثن ساختار فدراسیونو تشریح کنم که به فلان دلیل و فلان دلیل نمیشه کاری کرد و برگرده به اساس و بنیان دولت و بعد بیام بگم که این پول که میگیرن واقن عادیه دیگه تو کشورا و این که این یه عرف غلطه مشکل ایران حل میشه؟!

همچنان عقیده دارن ملت که مساوی پیش قهرمان آفریقا ینی فلان هزار شدن تو کنکور. اینا خیلی جالبه.

در نهایتت مشکل پول نیست. آندو عالی بازی کرد. سید جلال یه هد نذاشتن بزنه. ویکتور موزس که مثن تو بازی با نیوکاسل که دفاع راستش خوناس گوتیرس فیکسه تیم ملی آرژانتین و پدیده ی 2010 آرژانتین بود رو به آتیش میکشه انقد دریبلش میزنه اینجا فقط یه بار رد شده ینی بی نظیر. پژمان منتظری چار بار از نیمه میاد اینور ینی دفاع میدونه داره چی کار میکنه.

چه خوبه که تحلیل کنیم و حرفایه ننه بابامونو کپی نکنیم. با تشکر. :ی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا