• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چهارمین مسابقه ی شعرخوانی سمپادیا

به نظر شما کدام بهتر بود؟!

• رای‌دهندگان
    82
وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
پاسخ : چهارمین مسابقه ی شعرخوانی سمپادیا

به نقل از فاطمه م. :
ببین دوست عزیز، همین طرز فکر باعث میشه سطح مسابقه بیاد پایین و پایین تر هم بره !
این کسایی که نظر دادن نباید حتما به تعبیر تو اسطوره باشن ! صرفا سعی کردن به چیزی که میشنون کمی بهتر گوش بدن و تحلیلش کنن، و ارتباطی بین اون و اطلاعاتی که کم و بیش همه مون تو زمینه ای مثل ادبیات داریم برقرار کنن ! همین، و این اتفاق خیلی خوبیه که وقت گذاشتن و این کار رو کردن ، وقتی چند نفر این کار رو انجام دادن، بهترین کار اینه که شما همه رو با هم تطبیق بدی و به اشتراکاشون دقت کنی و ازش استفاده ی مفید کنی ، چون در این صورت نظرات شخصی کمرنگ تر میشن.

البته نکته ی سومی که گفتی رو خیلی قبول دارم ، بهتره خودت هم بهش دقت بیشتری کنی (;
همه حرفایی که من بهش اعتراض کردم حذف شده...
الان همه فک میکنن من به اینایی که حذف نشده اعتراض کردم...
مثلا احسان واسه 9 نوشته بود تو مثه جنیفرلوپزی که لایکای فیس بوکش واسه صداش نیست واسه چیز دیگس...
واقعا حرفای زشتی زده شده بود که من به اونا اعتراض کردم...
+ عرض پوزش

ATE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94

1+ بنظرم کلمه های اخر هر جمله مخصوصا تو اولای شعر زود تموم میکنی و حس شعر تا میاد منتقل میشه جون نگرفته میمیره, و یه قسمت دیگه که سوگند داشت توشو بهتر میشد اگه دوتا سوگند بعدی رو مثل قسمت اول میچسبوندی و مکثی نمیکردی مثلا بین غلتیده و سوگند مکثی نبود ... اخرای شعر واقعا خیلی بهتر خوندی و اون غم و اهی که ادم وقت دعا داره خیلی بیشتر حس میشد و لذت بخش تر بود

2+ یکی از اون نیشخندا خوب بود (; با اینکه با لحن شاعرانه تر و بااحساس تر بهتر میشد اما احساسی که به شخصه به من دست داد این بود که انگار مثلا منه شنونده رو جلوی خودت نشوندی و داری رفتن یکی یا یه خاطره رو بی تفاوت تعریف میکنی و اینکه خیلی هم انگار برات مهم نیست مثل خیلی از ادما تو زندگی واقعی و اینجور نگاه کردن به قضیه بنظرم تا حدودی جالب هم بود حتی (; خیلی مطمعن نیستم که منظورمو خوب رسونده باشم...

3+ خب سلام علیکم. من فکر میکنم انتخاب کردن شعر جدا از اینکه شعر خوبی هم هست صرفا بخاطر اسم شاعرش جلب توجه میکنه مخصوصا واسه طرفداراش بعد انتخاب ظریفی بود که این شعر ازون دسته شعرای مهدی موسوی عه که نسبت به خیلی از شعرای دیگش متعادلتر محسوب میشه و حتی واسه اونایی که طرفدارش نیستن هم عام پسند حساب میشه و این خیلی خوبه که تو میدونی چه شعری رو انتخاب کنی (; :-"
تاکیدی که رو حروف داشتی واسه شعر لازم بود... فقط کاش یکم بالا پایین میخوندی چون شعر طولانیه اینجوری یکم خسته کننده تر میشه

4+ صدات خیلی بیشتر از این شعر پتانسیل داره بنظرم... مثلا شاید احساس این شعرو صدای یه خانم بهتر بتونه برسونه .. بعد این شعر دقیقا ازون شعراییه که باید با اهنگ زمینه و اینا خوند وگرنه کلا خوب از اب درنمیاد! در کل صدات بنظر کاربردی میاد (;
راستی میشه بپرسم با چی ضبط کردی؟ با ویس ریکوردر ایا؟!

5+ اول میخواستم بگم: به به بانو ... شعر بینظیره! افرین به این حسن سلیقه!
و بعد اینکه یکم تند خوندی بنظرم, اون یه تیکه "بشکن" رو قشنگ اومدی!
و اینکه بلند خوندی و صدات خش نداره مورد خیلی قابل توجه و خوبیه!

6+ اروم خوندن در مورد شعری که انتخاب کردی و بالا پایین کردن صدا مخصوصا اولاش لذت بخشه .. و راستی صدای خوبی هم داری (;

7+ بعنوان یه پسر بنظرم خیلی خوب بود, من به شخصه بیشتر از دو بار گوش دادم... تصور میکنم بدون اکو هم خوب میشد! بهرحال قوانینه دیگه ...
کلا هردوتا شعر رو پسندیدیم.

8+ واقعا افرین بخاطر تلفظ خوب تک تک کلمه ها و قافیه ها و ردیف سوخت... ادم واقعا فکر میکنم سوخت ^_^ ! اون غم تو مصرع های زوج مخصوصا حرفه ایه جناب :)
شعرم که کلا خیلی خوب بود…
اتش از برق نگاهش زد و ایمانم سوخت ... به به ...

9+ من ازت خوشم میاد چون دقیقا از داشته هات ب نحو احسنت استفاده میکنی و کاملا میدونی که چه شعری رو بخونی تا تاثیر صدات بیشتر باشه, شاید به جرات بتونم بگم بنظرم تنها کسی که خیلی متناسب با صداش شعر انتخاب کرده تو باشی! از قوی خوندن بعضی جاها معلومه که دقیقا شعرو میفهمی ....
(;

بچه ها همتون موفق باشین خوب بود ارزش وقت گذاشتن داشت :)

* فقط اگه موردی رو تکراری گفتم ببخشید من واقعا فرصت نکردم نقدای بقیه بچه هارو بخونم

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

+ حرفهایی در مورد شباهت رای آوردن شماره 9 و 30میلیون لایک جنیفر لوپز و 90میلیون لایک شکیرا
+ مترسک نوشت هایی در مورد تلِ.... تلِ.... تلفـــن..... و تلو تلو خوردن [ دارم تلو... دارم تلو....] و همید نقش دکارت رو بازی میکنه
+ کمی نقاشی با پالتی سراسر قهوه ای
+ اشاره به توانایی های دلبری و دلربایی که البته فهم این رندی برای اهل معنا سخت نیست! - دلبری خوب است اما دلربایی دبهتر است
+ کلا حرف حق!
من از اون‌روز دارم مرتب یک‌سری پست‌ها رو پاک می‌کنم؛ با این حال دوباره یکی میاد یه چیزی می‌گه می‌ره. اون بنده‌خدا یه وویسی داده، خوب یا بد، دلیل نمی‌شه بانمک بودن‌های شخصی‌تون رو این‌جا پست کنید.

Ehsan.Ansari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی شماره دار!
شهر
021
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کشاورزی

به نقل از Ham!D ShojaE :
من از اون‌روز دارم مرتب یک‌سری پست‌ها رو پاک می‌کنم؛ با این حال دوباره یکی میاد یه چیزی می‌گه می‌ره. اون بنده‌خدا یه وویسی داده، خوب یا بد، دلیل نمی‌شه بانمک بودن‌های شخصی‌تون رو این‌جا پست کنید.
این نمکا رو میپاشیم رو زخمِ سانسورگرایی توی سمپادیا (;

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

دوستان نمیخواین تمومش کنین؟ اگر جواب هم رو ندین کسی فک نمیکنه عرضشو نداشتین !

با درست کردن این همه حواشی و جوش آوردن های الکی خستگی رو به تن بچه هایی که زحمت کشیدن گذاشتین !

• شروع کننده موضوع

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

خب ...

ترجیح دادم تعداد زیادی از پست ها رو حذف کنم ... در این مورد اصلا هم جوابگو نیستم :-|

کچل کردین منو سر این مسابقه ...

بابا اسمش مسابقه ست ولی بیشتر یه کار ادبیه آبروی هر چی ادب دوسته رو بردین به خدا

مسابقه تموم

رای گیری هم قفل

داورا هم به وویس 1 و 7 رای دادن که 3 تا به رای هاشون اضافه میشه

با این حساب وویس شماره 3 که کهربا بود اول شد

به ایشون نشان مسابقه ی ادبی تعلق می گیره

تاپیک هم قفل میشه هر کس اعتراض یا دفاعیه ای داشت به من پی ام میکنه اگه صلاح دونستم میذارم :-|

همینه که هست ... استکباریه استکباری

• شروع کننده موضوع

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

تاپیک به علت درخواست دوستان و صلاحدید مدیر باز میشه :)

رعایت احترام و ضوابط عمومی انجمن ها الزامیه

کاملا مودبانه و آرام می تونین به بحث بپردازین

هرگونه پست که نامناسب تشخیص داده بشه بدون تذکر حذف میشه

هر کس هم دوست داشت می تونه بیاد بگه فلان وویس مال من بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا