• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پنجمین نمایشگاه دبیرستان فرزانگان3

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : پنجمین نمایشگاه دبیرستان فرزانگان3

میدون اختیاریه ایستگاه اتوبوس داره...
منتظریم

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از نُوَشَینِ :
میدون اختیاریه ایستگاه اتوبوس داره...
منتظریم
Brt عایا؟
اتوبوسهای کجا؟
* بعد از ایسگاه اتبوس خیلی راه تا مدتون؟

ویرایش:به لطف گوگل مپ متوجه شدیم که میتونیم از مترو حقانی اتوبوس هایی با کد947 رو سوار شیم به مقصد میدون اختیاریه!
گفتم ملت هم درجریان باشن،باتشکراز خودم!

mehrsa-smileyxxx

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران

به نقل از This is me :
Brt عایا؟
اتوبوسهای کجا؟

* بعد از ایسگاه اتبوس خیلی راه تا مدتون؟
باید اتوبوسای میدون اختیاریه رو سوار شین بی آر تی نیست از میدونم تا مدرسمون خیلی کم راهه

sheyda@@@a

کاربر فعال

به نقل از Mehr+sa :
باید اتوبوسای میدون اختیاریه رو سوار شین بی آر تی نیست از میدونم تا مدرسمون خیلی کم راهه
نه brt نداره عزیزم...دقیقابالای میدون یه کوچه ست.یزدانیان یکم.مدرسمون هم ته کوچه !!!!منتظریماااا /m\ :)) :)

sheyda@@@a

کاربر فعال

باااارووون!بارون باروون بااارون بارون بارون بارون بارو بارون بارون!!!بارون بارون بارووون بااارووون بارون!!!!!!!!!چی بگم خدایا؟؟؟ =)) :-/ ~X( ~X( :-?? ~X(

mehrsa-smileyxxx

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران

خب...اولین روز از نمایشگاهمون گذشت خیلی خوش گذشت و دوباره خاطره شد برامون مخصوصا اونجاش ک حلقه زدیم و سرود خوندیم جلو همه عالی بود بازدیدکننده زیاد داشتیم من که پاهام دیگه مال خودم نیست

sheyda@@@a

کاربر فعال

به نقل از Mehr+sa :
خب...اولین روز از نمایشگاهمون گذشت خیلی خوش گذشت و دوباره خاطره شد برامون مخصوصا اونجاش ک حلقه زدیم و سرود خوندیم جلو همه عالی بود بازدیدکننده زیاد داشتیم من که پاهام دیگه مال خودم نیست
یه بغضی توگلومه.البته هم صبح ترکید هم همین یه ساعت پیش!! :(( :((!عالی بود فکرنمی کردم اینقدر بازدید کننده داشته باشیم!!!واقعا واسه دوما امروزهم سخت بود دیگه چه برسه به فردا!!! :)

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

امروز کارگاهتونُ دیدم.
به نظرم پروژه های شیمی خوب و جالب بودن. کامپیوتر و روباتیک هم بعضی از پروژه هاش جالب بود. به نظرم این بخشا که گفتم قوی تر بود.
خسته نباشین.

Werner Karl Heisenberg

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران

امروز یک سری به این سمیناری که برگزار کردید زدم
سمینار بدی نبود در حد خودتون و سمینار خوبی برای کسی که سابقه کار توی پشت صحنه این سمینارا رو نداشت
پروژه هارو کامل ندیدم ولی شیمی رو کامل و روباتیک، کامپیوتر و زیست رو هم نصفه دیدم
پروژه های شیمی ظاهر خوبی داشت و بچه ها زحمت کشیده بودند(که جای خسته نباشید داره)ولی الارغم ظاهرشون کاربردی نبودند و بار علمی کمی داشتند و بیشتر از روی دستور کار عمل کرده بودند
پروژه های روبوتیک(شایدم الکترونیک!) تکراری و ضعیف بودند و پروژه های کامپیوترم از نظر الگوریتم اشکالات واضحی داشتند
ولی در کل خسته نباشید

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

ب من كه خيلي خوشگذشت.
تعداد بازديد كننده ها بالا بود.ولي من الان صدام در نمياد و سرم داره ميتركه.دست همه ي دوما درد نكنه.خيلي زحمت كشيدند.)
اگه ميشه كسايي كه اومدن اگه اشكالي بود بگن.تا برطرف بشه.)
راستي آيا كسايي هستن كه بخوان فردا از طرف مدرسه بياد؟؟
به هر حال از همه ي كسايي كه از مدرسه ي ما بازديد كردن تشكر ميكنم.

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

يادتونه قبلا جي گفته بودم؟؟
خوب ...
تر جيح ميدم ديگه راجبش بحث نكنيم

mahsa98

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران

م
به نقل از Bahar_R :
امروز کارگاهتونُ دیدم.
به نظرم پروژه های شیمی خوب و جالب بودن. کامپیوتر و روباتیک هم بعضی از پروژه هاش جالب بود. به نظرم این بخشا که گفتم قوی تر بود.
خسته نباشین.
مرسی که اومدی خیلی خوشحال شدیم
امیدوارم سال دیگه نقاط قوتم بیشتر هم باشه 8->
فردا هم منتظر حضور پرشورتان هستیم :D

mehrsa-smileyxxx

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران

به نقل از Werner Karl Heisenberg :
سمینار بدی نبود در حد خودتون و سمینار خوبی برای کسی که سابقه کار توی پشت صحنه این سمینارا رو نداشت
پروژه هارو کامل ندیدم ولی شیمی رو کامل و روباتیک، کامپیوتر و زیست رو هم نصفه دیدم
پروژه های شیمی ظاهر خوبی داشت و بچه ها زحمت کشیده بودند(که جای خسته نباشید داره)ولی الارغم ظاهرشون کاربردی نبودند و بار علمی کمی داشتند و بیشتر از روی دستور کار عمل کرده بودند
پروژه های روبوتیک(شایدم الکترونیک!) تکراری و ضعیف بودند و پروژه های کامپیوترم از نظر الگوریتم اشکالات واضحی داشتند
ولی در کل خسته نباشید
جناب خیلی ممنون از انتقادتون اما فکر نمیکنید کسی یه همچین انتقادی میکنه ک پروژه ی مدرسه ی خودش خیلی توپ بوده باشه؟؟؟!!!!! اگه بحث سر کاربردی بودنه ک پروژه های فیزیک شما امسال فقط بررسی پدیده ها بود :))

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Mehr+sa :
جناب خیلی ممنون از انتقادتون اما فکر نمیکنید کسی یه همچین انتقادی میکنه ک پروژه ی مدرسه ی خودش خیلی توپ بوده باشه؟؟؟!!!!! اگه بحث سر کاربردی بودنه ک پروژه های فیزیک شما امسال فقط بررسی پدیده ها بود :))
فک کنم درست نباش انتقاد های همدیگه رو این طوری جواب بدیم
چنین تاپیکی که زده می شه فقط برا شنیدن تعریف نیس قراره انتقاد هم دیگه رو بشنویم
دلیلی نداره کسی که انتقادی می کنه پروژه های مدرسشون خیلی توپ باشه (نمی دونم بوده یا نه حتی)
هر کارگاهی یه سری ایراد داره اگه این طور که شما می فرمایید باشه هیچ کسی حق نداره کارگاهی رو نقد کنه!

پ.ن:لطفا نقد هاتون هم با لحن بهتری باشه هر کارگاهی به هر حال یه سری ضعف ها ممکنه داشته باشه می خوایم ضعف ها رو دوستانه به هم تذکر بدیم :D

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

سلام،منم اومدم امروز و تمام پروژه ها رو دیدم،همه رو!
شیمی از بقیه به نظرم قوی تر بود و بیشتر از بقیه قسمت ها پروژه خوب داشت.
زیست بچه ها خیلی مسلط نبودن و یکی دو تا پروژه ها اشکالاتی داشت که به چشم میومد خیلی.چندتا هم بیشتر ریاضی بود. کلا فمر میکنم مشکل پروژه های زیست[ در همه جا!] اینه که پروسه ی طولانی ای دارند و این پروژه ها همه تو فاز اول کار اند.کلا توضیح میدادن که میخوان چیکار کنند.
رباتیک پروژه پنجره خودکار اگر عملی باشه [ منظورم از نظر هزینه است]میتونه خیلی مفید باشه! دوست داشتمش
دیگه کنترل هوشمند ورود ممنوع جالب بود تو رباتیک
ریاضی یه سری پروژه اماری بودبیشتر- سرماخوردگیه مثلا- نوار قلب خوب بود
کامپیوتر پروژه ی ایفون تصویری هوشمند [ با این که کامل نبود] بهتر بود از بقیه به نظرم.بعد فکر کنم خیلیاش کامل نبود:-?
فیزیک یه پروژه بود درباره سیالات مغناطیسی،جالب بود
بعد اون معلم دینی تون رو قرض نمیدید عایا؟:))
کلی لیدرامو خسته کردم یه پنج شیش بار عوض شدن:-" نقاشی کف حیاط زیبا! بعد یه ذره الویه چهار تومن؟! بی انصافا :D
دیگه کلی از بچه ها رو دیدیم خوشحال شدیم:)
و این که من نفهمیدم تم چی بود هرچی دقت کردم

خسته نباشین

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از negarkh77 :
منظورتون چيه؟؟
منظورشون چی میتونه باشه جز تحقیر ؟
شما که منظورشون رو فهمیدی میتونی به روی مبارک نیاری فعلا، تا این نمایشگاه تموم شه بعدشم بشینی حسابی کار کنی که دیگه جای ایرادی تو کارت نباشه که منظور بقیه برات مهم شه که بپرسی منظورتون چیه ؟
___
مهرسا ، اصلا درست نیست که این جوری حرف میزنی ...
اگه پروژه ی فیزیک اونا بررسی پدیده ها بوده ما هم تو قسمت فیزیکمون اتفاقایی افتاد که حتی اگه نسبیت عام رو هم به دست آورده بودیم قابل توجیه نبود ...
موضوعی نیست که بخوام این جا بازش کنم ولی یکم فکر کنیم ربطی به نمایشگاه نداره تو هر قسمتی از کارمون هر کی بهمون میگه بالا چشت ابروعه اول چشم طرفو در میاریم بعد میگیم خوب آره یکم حق با تو بود . چون یه هفته بعد قراره بگیم راس میگن پس لطفا فعلن چشم همو در نیارین ...
___
عاقا بوفه ربطی به بچه ها نداشت[ فکر کنم] ما خودمون هم یه ذره الویه رو چهار تومن میخریم :((
___
من به شخصه اصلا لیدر خوبی نبودم و دست اون گروهی که از 5 به من یک دادن هم درد نکنه :D واقعا حقم بود ... آخه آدم خجالتی که لیدر نمیشه .. والله

sheyda@@@a

کاربر فعال

به نقل از This is me :
سلام،منم اومدم امروز و تمام پروژه ها رو دیدم،همه رو!
شیمی از بقیه به نظرم قوی تر بود و بیشتر از بقیه قسمت ها پروژه خوب داشت.
زیست بچه ها خیلی مسلط نبودن و یکی دو تا پروژه ها اشکالاتی داشت که به چشم میومد خیلی.چندتا هم بیشتر ریاضی بود. کلا فمر میکنم مشکل پروژه های زیست[ در همه جا!] اینه که پروسه ی طولانی ای دارند و این پروژه ها همه تو فاز اول کار اند.کلا توضیح میدادن که میخوان چیکار کنند.
رباتیک پروژه پنجره خودکار اگر عملی باشه [ منظورم از نظر هزینه است]میتونه خیلی مفید باشه! دوست داشتمش
دیگه کنترل هوشمند ورود ممنوع جالب بود تو رباتیک
ریاضی یه سری پروژه اماری بودبیشتر- سرماخوردگیه مثلا- نوار قلب خوب بود
کامپیوتر پروژه ی ایفون تصویری هوشمند [ با این که کامل نبود] بهتر بود از بقیه به نظرم.بعد فکر کنم خیلیاش کامل نبود:-?
فیزیک یه پروژه بود درباره سیالات مغناطیسی،جالب بود
بعد اون معلم دینی تون رو قرض نمیدید عایا؟:))
کلی لیدرامو خسته کردم یه پنج شیش بار عوض شدن:-" نقاشی کف حیاط زیبا! بعد یه ذره الویه چهار تومن؟! بی انصافا :D
دیگه کلی از بچه ها رو دیدیم خوشحال شدیم:)
و این که من نفهمیدم تم چی بود هرچی دقت کردم

خسته نباشین
مرسییییی!!عزیزم!!!خانوم وثوقیان؟؟؟اصلا!!!حرفشم نزن؟؟؟قرض؟؟؟هاهاها
بابت کف حیاط هم باید عرض کنم پدرم دراومده!!!بارون دوروز پیش رو که یادتون میااد؟؟؟
بابت پروژه ی زیست هم نظرت کاملا قبول دارم.ولی ما امسال معلم پژوهشی خیلی خوبی داشتیم نسبت به سالهای پیشمون!!!کلا پروژه های زیست همین جوریه در عرض یکسال به جواب کامل و راضی کننده ای نمیرسی!!!ولی من دراین رابطه روی پروژم کار کرده بودم!!!

sheyda@@@a

کاربر فعال

به نقل از Werner Karl Heisenberg :
ولی در کل خسته نباشید
اول اینکه خیلی لطف کردین که اومدین!مرسی!!کاملا درسته ولی باید به این توجه کرد که ماپنجمین نمایشگاهمونه!!!

Werner Karl Heisenberg

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران

به نقل از sheyda@@@Ar :
اول اینکه خیلی لطف کردین که اومدین!مرسی!!کاملا درسته ولی باید به این توجه کرد که ماپنجمین نمایشگاهمونه!!!
دقیقا وقتی میگم در حد خودتون منظورم همین نکته بود وگرنه تحقیر کردن شما که کاری نداره
من سومم و هیچ اظهار نظری راجه به سال پایینیا نمیکنم هر چند بد بودن پروژه های ما بد نبودن پروژه های شما رو توجیه نمیکنه(خوب یا بد بودن نسبی نیست!)
بحث کردن با افرادی که چیزی از اصول بحث نمیدونن واقعا سخته چه برسه به این که دختر باشه [-( دست و پای آدم بسته میشه اصلا

ARAGOL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3 تهران
شهر
تهران

سلام و خسته نباشید همگی! ;;)
من که نمایشگاه رو ندیدم؛ امیدوارم خوب باشه و راضی باشید؛ یه کم صحبت بود راجع به لوگو (من متوجه نشدم پوستر کدوم ـه! :-" هست تو تاپیک؟)
در مورد لوگو؛ به نظرم ایده اش قشنگ بود، ولی میشد خیلی بیشتر روش کار کرد، ساده بود زیادی. شاید اگه کلا لامپ نمیبود و یه چیز مرتبط تری با نمایشگاه و پژوهش و این ـا استفاده میشد، بهتر هم میشد، ولی در کل خوب ـه. شبیه این نیست؟ :-" ( آک پارتی حزبی ـست در ترکیه) رنگی ـش هم خیلی قشنگتر ساده ـشه.
هدف از انتقاد هم پیشرفت شما دوستان عزیز هست. :D

× چند تا عکس از محیط مدرسه و نمایشگاه و کف حیاط ( :-") میتونید بذارید؟ لطفا؟ 8->

بالا