• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقه دانش آموزی دانشگاه امیر کبیر(هوا فضا)

rebuilding1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سمنان
با سلام خدمت دوستان عزیز
مسابقه ی هوافضای دانشگاه امیر کبیر در اردیبهشت 93 برگزار می شود و فراخوان ثبت نام آن نیز آغاز شده است
سایت مسابقه: www.aerocomp.ir

پاسخ : مسابقه دانش آموزی دانشگاه امیر کبیر(هوا فضا)

اخ من خیلی دوس دارم تو این مسابقات شرکت کنم...
کسی اطلاعاتی داره!؟
سطحش چطوره!؟
این چیزایی ک تو قوانین نوشته بود یه سری چیزاشو نفهمیدم چیه!!کسی میتونه کمکی کنه!؟

تو چه زمینه ای؟

تو زمینه ی گلایدر خیلی علاقه دارم...

به نظرم اسم این مسابقه رو میتونیم عوض کنیم با یه شوی کمدی :D
ناظران و داوران محترم به نظرم خیلی خوب میشه اگر قبل از مسابقه ازشون یه تست بینایی+حافظه ی کوتاه مدت گرفته بشه. :-"
طرف میومد توی پیست سرعت 3 دفعه از پیست خارج میشد بعد قشنگ هاور رو میذاشت روی نقطه شروع و دوباره میرفت و ناظر هم هیچی نمی گفت با وجود اعتراض همه. بعد حالا جالب تر اینکه بعد از 1 ساعت همون تیم دوباره اومد و وارد پیست سرعت شد و داور حتی متوجه نشد که این تیم قبلا اینجا بوده و ما اعتراض کردیم و ایشون فرمودن: اینا که دفعه ی اولشونه :)) این اتفاقا رو به شخصه نه یه مورد بلکه چند موردشو دیدم.
زمان بندی رو هم که اصن راجع بهش صحبتی نکنیم :-" نصف وقت داشت صرف خشک کردن پیست مانور با دستمال کاغذی میشد :))
ما با زمانی که برای هر تیم در نظر گرفته شده بود و اعلام کردن حساب کردیم که ما حدود ساعت 12 نوبتمون خواهد شد واقعا هم برنامه ریزی دقیق بود ما 5:45 نوبتمون شد :))
در کل به کسایی که قصد دارن احیانا وارد این نمایش کمدی بشن توصیه می کنم 1 روز با ارزششون + مستهلک شدن وسایلشون رو صرف نکنن :D

به نقل از Bahar_R :
به نظرم اسم این مسابقه رو میتونیم عوض کنیم با یه شوی کمدی :D
ناظران و داوران محترم به نظرم خیلی خوب میشه اگر قبل از مسابقه ازشون یه تست بینایی+حافظه ی کوتاه مدت گرفته بشه. :-"
طرف میومد توی پیست سرعت 3 دفعه از پیست خارج میشد بعد قشنگ هاور رو میذاشت روی نقطه شروع و دوباره میرفت و ناظر هم هیچی نمی گفت با وجود اعتراض همه. بعد حالا جالب تر اینکه بعد از 1 ساعت همون تیم دوباره اومد و وارد پیست سرعت شد و داور حتی متوجه نشد که این تیم قبلا اینجا بوده و ما اعتراض کردیم و ایشون فرمودن: اینا که دفعه ی اولشونه :)) این اتفاقا رو به شخصه نه یه مورد بلکه چند موردشو دیدم.
زمان بندی رو هم که اصن راجع بهش صحبتی نکنیم :-" نصف وقت داشت صرف خشک کردن پیست مانور با دستمال کاغذی میشد :))
ما با زمانی که برای هر تیم در نظر گرفته شده بود و اعلام کردن حساب کردیم که ما حدود ساعت 12 نوبتمون خواهد شد واقعا هم برنامه ریزی دقیق بود ما 5:45 نوبتمون شد :))
در کل به کسایی که قصد دارن احیانا وارد این نمایش کمدی بشن توصیه می کنم 1 روز با ارزششون + مستهلک شدن وسایلشون رو صرف نکنن :D
سلام
ببینید تا حدودی بهتون حق میدم . پیست سرعت رو که نبودم و کلا نظری نمیدم . من داور پیست مانور بودم . مشکل اول و اساسی مسابقات هاورکرفت بودجه بود که واقعا امسال مسابقات رو تحت تاثیر خودش گذاشته بود . پیست رو ما شب قبل مسابقه تونستیم آماده کنیم . مشکل خیس شدن زمین مشکلی بود که نیاز داشت پیست مهلت کافی واسه آماده شدن داشته باشه . که هم شما الاف نشید . هم من بدبخت کمر درد نگیرم :| در واقع امسال اگه بچه های دانشکده اینجور سختی رو به جون نمیخریدن مسابقه ای برگزار نمیشد .اون سازمان کوفتی که اسپانسر مسابقات بود و من الان اسمش یادم نیست اسپانسر بقیه مسابقات هوافضا هم هست . به همین دلیل امسال اعلام کرد که از سال بعد فقط یه دانشگاه رو ساپورت میکنه . که خوب ساپورت کنه . در واقع دلیل اصلی همه این مشکلات بودجمون بود که نبود !! اگه سال دیگه ما رو ساپورت کنن طبیعتا با توجه به تجربه برگزاری مسابقات که خیلی بیشتر از بقیه دانشگاه ها داریم مسابقات خیلی خوبی خواهیم داشت.
فقط یه سوال . شما همون تیمی بودین که بعد از پیست مانور سر استاندارد نبودن پیست به من اعتراض کردین ؟

سلام ببینید تا حدودی بهتون حق میدم . پیست سرعت رو که نبودم و کلا نظری نمیدم . من داور پیست مانور بودم . مشکل اول و اساسی مسابقات هاورکرفت بودجه بود که واقعا امسال مسابقات رو تحت تاثیر خودش گذاشته بود . پیست رو ما شب قبل مسابقه تونستیم آماده کنیم . مشکل خیس شدن زمین مشکلی بود که نیاز داشت پیست مهلت کافی واسه آماده شدن داشته باشه . که هم شما الاف نشید . هم من بدبخت کمر درد نگیرم
ما خیلی سر پیست مانور با پیست مشکل خاصی نداشتیم :-? مشکل اساسی ما سر پیست سرعت بود که خیلی ناداوری و بی عدالتی شد و ما به هر کس اعتراض کردیم کاری انجام نداد.بله واقعا راجع به اون قسمت خسته نباشید میگم حتما خیلی سخت بوده برای شما هم.
فقط یه سوال . شما همون تیمی بودین که بعد از پیست مانور سر استاندارد نبودن پیست به من اعتراض کردین ؟

نه ما اعتراضی نکردیم :-?

با اینکه نبودم تو پیست سرعت اما فک کنم اعتراضتون به جا بوده . کمیته داور ها 6 نفر بود به سرپرستی یه نفر که یه ساعت بود و بعد نبود . در نبود اون من سرپرست بودم . سه داور سر پیست سرعت بودن . تا اینکه ظهر نمیدونم کی اجازه داد و بدون هماهنگی دو سه تا از دخترای دانشکده اومدن داور شدن . که اصلا تو جلسه ای که ما داورا داشتیم نبودن و توجیه نبودن . تو بخش داوری خیلی جاها نیازه داور همون لحظه تصمیم بگیره . من از اولین تیمی که اومد تو پیست مانور تا آخرین تیم دونه به دونه بودم سر پیست و همه رو یه جور داوری کردم که خدایی نکرده ناداوری نشه . منتها این حرکت اشتباه تو پیست سرعت یکم کار رو خراب کرد . البته تقصیر افراد خاصی هم بود . بگذریم . تمام تمرکز امسال بچه ها رو برگزاری بود چون خیلی مشکل داشتیم . اگه جاهایی کوتاهی شده دیگه از دست بچه ها در رفته کنترلش . به امید سال دیگه :)

به نقل از شواليه سبز :
سلام
ببینید تا حدودی بهتون حق میدم . پیست سرعت رو که نبودم و کلا نظری نمیدم . من داور پیست مانور بودم . مشکل اول و اساسی مسابقات هاورکرفت بودجه بود که واقعا امسال مسابقات رو تحت تاثیر خودش گذاشته بود . پیست رو ما شب قبل مسابقه تونستیم آماده کنیم . مشکل خیس شدن زمین مشکلی بود که نیاز داشت پیست مهلت کافی واسه آماده شدن داشته باشه . که هم شما الاف نشید . هم من بدبخت کمر درد نگیرم :| در واقع امسال اگه بچه های دانشکده اینجور سختی رو به جون نمیخریدن مسابقه ای برگزار نمیشد .اون سازمان کوفتی که اسپانسر مسابقات بود و من الان اسمش یادم نیست اسپانسر بقیه مسابقات هوافضا هم هست . به همین دلیل امسال اعلام کرد که از سال بعد فقط یه دانشگاه رو ساپورت میکنه . که خوب ساپورت کنه . در واقع دلیل اصلی همه این مشکلات بودجمون بود که نبود !! اگه سال دیگه ما رو ساپورت کنن طبیعتا با توجه به تجربه برگزاری مسابقات که خیلی بیشتر از بقیه دانشگاه ها داریم مسابقات خیلی خوبی خواهیم داشت.

ما به آقای صادقی هم گفتیم حتی! سرپرستشون زورش به داورا میرسید شیش بار رفتن تو پیست سرعت .بعد به ما گفتن سوت نزده بودیم وقتی شروع کردین . ما هم اومدیم بیرون از اول بریم گفتن اوت!
راجع به پیست مانور هم : من شما رو نمیشناسم ولی به یکی از همین همکاراتون گفتیم پیست رو با سشوار خشک کنید هم خودتون زجر نکشید هم بالشتک هاور های ما از همون اول خیس نشه. فکر کرد داریم مسخره ش میکنیم. آخرین تیم مددسمون هم میخواست بره تو پیست خودمون پیست رو واسش خشک کردیم.
آخ آخ سلفتون !غذای روز جمعه رو واقعا نمیتونم راجع بهش توضیح بدم...

Back
بالا