• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طرفداری کورکورانه.چرا؟ :|

• شروع کننده موضوع

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق
خب از اسم تاپیک کاملا پیداست نمیدونم قبلا بوده همچین تاپیکی یا نه اگه بوده دیگه مدیرا زحمتشو بکشن :)

در کل میخام بدونم چرا گاهی اطرافیانمون یا خودمون الکی از ی کسی یا موضوعی طرفداری میکنیم؟
گاهی شده در شرایطی قرار گرفتیم ک از دوستانمون طرفداری کردیم با اینکه میدونیم در واقع حق با اونا نیس و صرفا چون خاطر دوستمون خیلی برامون عزیز بوده.
اما این ک این انتظار (طرفداری ) بین دوستا وجود داشته باشه درست هست یا نه.چرا؟

یا ی موضوع دیگه.توی بحثامون با بزرگترا.پدر .مادر. و ... کاری کردیم ک از نظر اونا اشتباهه.حرف ها زده میشه میفهمیم از نظر ما هم اشتباهه ولی باز برا کارمون بهانه میتراشیم.چرا نمیتونیم بگیم ک اشتباه کردیم؟

مثال های خیلی زیادی هست.میخام ببینم شما چیکار میکنید؟تو هر شرایطی طرفداری میکنید یا نه؟اگه خودتون وسط دعوا(مثلا) فهمیدین طرف اشتباهید جاتونو تغیر میدید؟ چجوری توجیح میکنید تغیرتونو؟چجوری اطرافیان رو قانع میکنید؟

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : طرفداری کورکورانه.چرا؟ :|

.

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

متنفرم از این طرفداریای کورکورانه به قول شما...

اینکه به خاطر کوبیدن یکی از کسی طرفداری کنی که به ناحق داره طرفو متهم میکنه...

به شخصه طرف دشمنمم باشه هیچ وقت همچین کاری نمیکنم

ولی واسم جالبه بدونم انگیزه مردم از این کار چیه؟

لذت داره کم آوردنو کسیو دیدن؟

خیلی رفتار غلطیه به نظرم و متاسفانه تو جامعه خیلی جا افتاده :-w
به نقل از فـاطّ.. :
اصـولا وقتی از یه فردی خوشت بیاد هرچندم ک حق با اون نباشه سعی میکنی ازش طرفداری کنی که نظر شخصو به خودت جلب کنی که اون سرف ازت خوشش بیاد من با چشم خودم این موضوعو دیدم و هر از چند گاهی هم برای لجبازی و رو مخ رفتن...
من اگه مقصر خودم باشم سعی میکنم در اون لحظه چیزی نگم ـو کنار بکشم هرچدم ک نمیشه... :-" ولی خوب دیگه.. :-"
ما می فهمیم داریم اشتباه میکنیم اما برای لجبازی هیچ وقت نمیخوایم قبول کنیم یعنی به خودمون می قبولونیم اما تو تنهایی خودمون ن جلو همه که ضایع بشیم.. :-"
اینکه ادم از کسی خوشش بیاد دلیل نمیشه به ناحق طرفشو بگیره! :|

به نظر من که به ضرر خود آدمم باشه نباید همچین کاری کنه...ارزش ناراحتی یکی دیگه رو نداره :|

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

.

بالا