• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحان ورزش به سبك اموزش وپرورش

• شروع کننده موضوع

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
سلام امسال اينجوري كه بوش مياد نمره يورزشم افتضاح پايينه... :-w
ايا به نظرشما مجبور كردن ما به ورزش ميتونه درست باشه...
چرا بايد كاراي رو كنيم كه اموزش خيلي كمي راجبشون ديديم... =((
منظ.رم اينه كه مثلا زدن 10 بارفيكيس روي چه چسابه؟ اخه با چه معياري تعريف اين مقدار صورت گرفته؟در صورت اموزش ميتوان قبول كرد كه چنين توقعي درسته.ولي در زمان حاضر من يكي كه نميتونم .ابا ورشم مگه بايد مثه امتحان رياضيووو ا؟؟ باشه ورزش براي سلامتيه نه نابودي تاندون ها...وغيره وو
:
راستي يه راهكارم بهم بدين چون فقط 3 تا بارفيكس زدم.. [-o<
(من الان در اوج خواب الودگيم اگه نوشتم اشكالي داره به خاطر بزرگي خودتون ببخشيد)

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : امتحان ورزش به سبك اموزش وپرورش

من ترسی که تو دادن امتحان ورزش داشتم رو تو هیچ امتحان دیگه ای نداشتم. مثلا بچه های قوی کلاس ما (که اکثر هیکلی هستن!) راحت امتحان ورزش میدادن و از دادن امتحان حسابان و ... میترسیدن. در صورتی که من احساس آرامش خیلی خوبی داشتم تو امتحانای دیگه ولی امتحان ورزش که میشد و نزدیک خوندن اسم من که میرسید ، اون وسط چنتا سکته ناقص میزدم!!!

بچه های ما تا 60 تا بارفیکس هم میزدن و من خیلی زور زدم 15 تا!!! در صورتی که باید بالای 20 تا میزدیم. دراز و نشست هم باید بالای 40تا میرفتیم من 55 تا رفتم :>

این واسه ترم اولمون بود. ترم دوم هم دوی 540 متر و دوی سرعت 45 متر داشتیم. من دوی 540 متر رو گند زدم و دوی سرعت رو هم تا هفت و نیم ثانیه طولش دادم. در صورتی که دوی سرعت تا 6 ثانیه هم داشتیم. و اینگونه شد که من ورزش شدم 18 . (البته دبیر گفت کسانی که کم رفتن باید تحقیق بیارن و من در مورد موضوعی که گفت یعنی آسیب های ورزشی تحقیق اوردم و ترم اول 20 و ترم دوم 17 شدم :-< )

دوره راهنمایی که بدتر بود. همه ی اون امتحانارو داشتیم که هیچ، یه انعطاف پذیری هم اضاف داشتیم منم که چوب خشک!!! و از همه بدتر، جزوه تئوری ورزش اونقد سخت و سنگین و نکته دار بود و ما هم فقط شب امتحان مینشستیم و میخوندیمش و هنگ میکردیم! 6 نمره هم داشت که فقط 3-4 نفر گرفتیمش! (خوشبختانه منم کامل گرفتم!) ولی شانس اوردم با اوردن تحقیق سر و ته قضیه رو هم اوردم و 20 شدم!
دوره راهنمایی ورزشش خیلی سخت تر از دبیرستان بود! از ریاضی و علوم هم برای من سخت تر بود! خدا رو شکر دبیرستان دیگه از جزوه تئوری خبری نبود!

mohammadjb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
زیست

دوستان ! برای دوی 540 ، اگه اون جایی که میخوایید امتحان بدید مربع شکل باشه (مث زمین والیبال ؛ که فک کنم همینجوریه) راهش اینه که ضلع کوچکتر رو به تجدید نفس اختصاص بدید (نرم بدویید) و ضلع بزرگتر رو بدوید :-/. این خیلی بهتر از اینه که همشو بدوید 2 3 دور آخر کم بیارید ؛
من خودم قبلا از بین 25 نفر کلاس تقریبا 20ام میشدم ولی امسال اول شدم :>.

در مورد دراز نشست هم باید آمادگی بدنی داشته باشین ؛ اما برای بهبودش باید با هر بار نفس عمیق حدود 5 تا دراز نشست برید ؛ به همین منوال تا آخر .

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

هر سال اینقد سخت میگیرن چاره ای هم نیست
مثلا برای انعطاف پذیری بعضیا مادرزادی بدن نرمی دارند ولی ی نرمش خوبش اینکه بشینی روی زمین بعد سعی کنی دستاتو برسونی به نوک پاهات بعد ی مدت هم راحت استاندارد 35 رو رد میکنی،من پارسال رکورد مدرسه رو زدم با حدود 54 تا یعنی از دستم از اون تخته ی اندازه گیری دوسه سانت اومد بیرون
برای بارفیکس هم دبیرمون میگفت که ی شیشه آب معدنی رو پر کنین آب بعد توی یکی از دستاتون بگیرین و اون دستو بگیرین بالا و چند ثانیه نگه دارین و هر دفعه چند ثانیه بیشتر نگه دارین دستتو!

• شروع کننده موضوع

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

خوب اين جوري كه بوش مياد امتحان ورزش هر جا يه جور خاصي برگزار ميشه...
توي مدرسه ما استاندارد انعطاف 42 تا ست كه من36 زدم...
بارفيكس 10 تا ... واااااي!
و بايد 5 دور بدوييم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

واقعا امتحان ورزش انقد جدي پيگيري ميشه تو مدارستون؟ :-/ :-ss
من خودم به لطف حكم و مدال قهرمانيام امتحان ورزش ندادم هيچ وقت ولي از بچه هامونم خيليارو ديدم كه ندادن و آخر ترم نمره كامل گرفتن! :-??

parham-ninja

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدسلطانی1
شهر
کرج

بابا دیگه 50 تا درازنشست و شنا و 100 متر دویدن کاری داره؟؟؟
کمتر بخورید و بخونید
یه ذره به این بدن برسید
درسته که ستاره ی سینمایی نیستید ولی کسی که ورزش کار باشه آموزش و پرورشو میزاره جیبش

بالا