1. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

یادگاری نوشت های سمپادیا

شروع موضوع توسط kahroba ‏2013/12/6 در انجمن مشکلات، نظرات و پیشنهادها

1. kahroba

kahroba کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    سلام

در یادگاری نوشت قرار بر این هست که تک تک اعضای سایت سمپادیا، با دستخط خودشون یک متن یادگاری بنویسن تا این دستخط به اسم خودشون برای همیشه تو تاریخچه سمپادیا بمونه...
    میدونید که افراد زیادی تا همین امروز به سمپادیا اومدن و خیلی هاشون هم از سایت رفتن... میخوایم یه دفتر بزرگی درست کنیم که توش حضور تک تک اعضای سایت ثبت شده باشه... شاید این سایت تا سالها باقی باشه و سالها بعد این دستخط میتونه خاطره ای باشه که روزی تو این سایت عضو بودیم و لحظه های خوب و بدی رو توش گذروندیم...
    نمی دونم منظورمو از هدفم برای این طرح رسوندم یا نه ولی به هرحال اگه میخواین اسمتون به عنوان کسی که روزی عضو سمپادیا بوده تو سایت ثبت بشه و باقی بمونه باید به شکل زیر عمل کنین...

× نکات مهم و ضروری:

_ نوشته ها میتونه شامل دل نوشته، خاطره، یا هرچیز دیگه ای با موضوع شما و سمپادیا باشه... نه درباره سمپاد! فقط شما و سایت سمپادیا

_ نوشته ها الزاماً با دستخط خودتون باشه

_ سعی کنین در عین درشت و خوانا نوشتن، از هرگونه تزیین صفحه با رنگا و شکلای مختلف خود داری کنین!

_ متن با خودکار آبی یا مشکی نوشته بشه و نه رنگ دیگه!

_ زیر نوشته تون به ترتیب اینا رو بنویسین:
    نام و نام خانوادگی ( جلوی نام و نام خانوادگیتون، نام کاربریتون رو تو پرانتز بنویسین)
    نام مرکز +نام شهرستان( مثلن: شهید بهشتی تنکابن)
    در آخر هم امضا و تاریخ نوشتن این متن یادگاری

_ شما به دو صورت می تونین کارتون رو آماده کنید و تحویل بدید:
    الف_ میتونین طرح صفحه ی یادگاری ما رو که در ادامه می بینید، پرینت رنگی بگیرین، روش با دستخط بنویسین و بعد اون رو اسکن کنین و برامون بنویسین.
    ب_ میتونین نوشته تون رو تو یه صفحه کاملا سفید و بدون خط بنویسین، اون رو اسکن کنین یا ازش عکس بگیرین و به ما بدین و ما اون رو با فتوشاپ در قالب صفحه ی یادگاری قرار بدیم.(در این صورت باید رعایت فاصله ی لازم متن از حاشیه صفحه، برای امکان قرار دادن اون در قالب یادگاری، مد نظرتون باشه)
    *اگر می خواین عکس بگیرین، حتمن عکس رو با زاویه عمود بر صفحه بگیرین که صاف باشه کاملا، ضمن اینکه تا حد امکان سعی بشه سایه ای چیزی رو صفحه نیفته

_ هر کاربر، در سال، یک بار مجاز به نوشتن یادگاری هست. یادگاریها در همین تاپیک قرار داده میشن و در پایان هرسال، مجموع یادگاریهای اون سال در یک فایل جدا گانه بایگانی میشن و یادگاری های سال بعد شروع میشه.

_ هر کار ارسالی که توش نکات گفته شده رعایت نشده باشه قابل قبول نیست و تو دفتر ثبت نمیشه!

یادگاری ها رو علی الحساب به من پ.خ کنید تا اگه ساز و کار دیگه ای اندیشیده شد بهتون اعلام کنیم.

طرح صفحه یادگاری:
    http://s5.picofile.com/file/8132060484/%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg

+تشکر زیاد از شـب بو بابت طرح صفحه و همینطور بنر

• لایک لایک x 56
  2. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    پاسخ : یادگاری نوشت های سمپادیا

آغاز شد!

تاپیک قفل میشه تا یادگاری ها برسه و قرار بدیم رو تاپیک.
    هرگونه سوال رو از طریق پ.خ بپرسین.

• لایک لایک x 4
  3. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    پاسخ : یادگاری نوشت های سمپادیا

خب خب... دو تا نکته!

یک اینکه برای کسایی که هیچ جوره امکان اسکن کردن رو ندارن و برای راحتی شما تصمیم گرفته شد که امکان ارسال متنتون با عکس هم مجاز بشه... یعنی از صفحه ی نوشته تون عکس بگیرین و برامون بفرستین!
    *حتمن عکس رو با زاویه عمود بر صفحه بگیرین که صاف باشه کاملا، ضمن اینکه تا حد امکان سعی بشه سایه ای چیزی رو صفحه نیفته

دوم اینکه میخواین صبر کنین شب عیدی همه یادگاریاتونو بفرستین؟! گفتیم تا آخر سال وقته ولی شما به اون "تا" هم توجه کنین دیگه ینی از الان میتونین بفرستین... دست به کار شین خب! مدیرا آستین بالا بزنن که بقیه هم بیشتر جذب شن!

قبلا متشکریم :)

• لایک لایک x 6
  4. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۱-۹۳ : مهسا مصلحی

داشتم فکر می‌کردم به سمپادیا... یادمه حالش بد بوده... یه عده امید داشتن خوب بشه... یه عده به فکرش بودن...
    احتمالاً خودشم به فکر خیلیا بوده و دوسشون داشته...
    همیشه طرح و برنامه می‌ذاشتن که بهتر بشه... همیشه انجمن نظرات و پیشنهاداتش داغ بوده و به توپ می‌بستنش...
    همیشه یه عده وقتی داشتن داغونش می‌کردن... فکر می‌کردن دارن بهش خدمت می‌کنن...
    خیلیا به مرور زمان ترکش کردن...
    یه مدت فیلتر شده بود و هیچکس نمی‌تونست ببیندش... مگر یه عده خاص که فیلترشکن داشتن...
    خیلی وقتا سایتای دیگه رو زدن تو سرش... گفتن از اونا یاد بگیر... هیچکس هم نفهمیده چرا با اینکه می‌خواد اما مثل اونا نمی‌شه...
    با این حال... با همه مشکلاتی که براش پیش می‌اد... هنوز نفس می‌کشه... هنوز به همه کسایی که موندن وفاداره... حتی خیلی وقتا به اونا که رفتن هم وفاداره... اسمشون رو تو لیست تولدهای نزدیک می‌نویسه... تولدشون رو فراموش نکرده... هرچند بهشون پیغام نمی‌ده که تولدتون شاد... هرچند دیگه قدرت نداره بگرده پیداشون کنه... اما اینجوری حداقل به خودش یادآوری می‌کنه که به یادشون هست...
    سمپادیا، رفیق خوب من...

مهسا مصلحی (مهسا م)
    فرزانگان رشت - ۱۳۹۳/۷/۱۵

• لایک لایک x 39
  5. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۲-۹۳ : ریحانه شهریاری

و سمپادیا آن سایت بسیار عزیز است که قریب به دوسال است با آن زندگی می کنم.
    سمپادیای دوست داشتنیِ من!
    به شدت خوشحالم از بودن در کنارت.

ریحانه شهریاری (Basile)
    فرزانگان کیش - ۱۳۹۳/۸/۲۳

• لایک لایک x 20
  6. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۳-۹۳ : امین محمد انوری

گاهی وقتا آدما از یه سری اجتماعات بزرگ به یه سری اجتماعات کوچیک پناه می‌برن. گاهی ممکنه دنیای مجازی رو به واقعیت ترجیح بدن. حتی ممکنه از این دنیای مجازی چیزایی بیشتر از اون چیزی که تو حقیقت یاد می‌گیرن یاد بگیرن.
    سمپادیا برام همچین جایی بوده. با خیلیا توش آشنا شدم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم که شاید هرگز شانس یادگیری شون تو جاهای دیگه برام پیش نمی‌اومد. فکر می‌کنم همه مون یه جورایی دین مون رو نسبت بهش احساس می‌کنیم. حالا کم و بیش.
    تقریبا دو سال و نیمی هست که از پیوستنم بهش می‌گذره. یادمه اوایل زیاد سراغشو نمی‌گرفم اما به تدریج بهش وابسته شدم. تو این مدت با عده زیادی با تفاوت‌های فردی و سلایق و رفتارهای متنوعی آشنا شدم. دوستای زیادی پیدا کردم که بعضا حتی بیشتر از دوستای دنیای بیرونیم برام ارزشمندن. دلم می‌خواد یه روزی این فرصت و اقبال رو داشته باشم تا بتونم حداقل اونا رو از نزدیک ببینم.
    سمپادیا! اینو بدون که خیلی خفنی! بدون خیلی متفاوتی! خیلیا اونم از قشر سمپاد جامعه باهات روزای تلخ و شیرینی رو گذروندن. خیلیا رو به هم رسوندی، اتفاقات مهمی رو شاهد بودی و حتی سرنوشت یه عده رو رقم زدی. پس بدون با ارزشی..

امین محمد انوری (The Merovingian)
    شهید بهشتی آمل - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱

• لایک لایک x 42
  7. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۴-۹۳ : سیّده صبا هاشمی

"به نام خدا"
    سمپادیا جاى خیلى خوبیه. درسته که خیلى وقت‌ها دیدیم دعوا مى‌شه و کاربر‌ها مى‌زنن تو سر و کله‌ى هم؛ درسته که شاید یکى یه‌چیزى بهمون گفته باشه و دل‌خور شده باشیم؛ درسته که خیلیا رفتن و خیلیا خواهند رفت؛ درسته که هزارتا مشکل دیگه وجود داره، اما بازم جاى خوبیه. سمپادیا آدم رو بزرگ مى‌کنه. شما رو نمى‌دونم البته، اما سمپادیا روى من تاثیرات خوب و بد زیادى گذاشته و انکارش نمى‌کنم. لحظات خوب بسیارى برام ساخته و از این بابت واقعا ازش قدردان هستم.
    مى‌دونید؟ دوست دارم سمپادیا تا همیشه بمونه. منظورم از همیشه، حداقل اینه که وقتى تو تولد شصت و چار سالگى‌م رفتم سراغ کامپیو‌تر و بعد سال‌ها تایپ کردم sampadia. com، سمپادیا بیاد و ننویسه «Page not found». تو پروفایلم مثل هر سال یه کیک با یه گیلاس روش باشه و جاى درجه کاربرى م نوشته باشه «پیر ِ رو به موت». برم تو پروفایل بچه‌هاى الآن و ببینم که آخرین زمان فعالیت شون مال سى-چهل سال پیشه. بعد برم تو ح.ب و خطاب بهشون بنویسم «آمدم، نبودید، رفتم.» و برم.
    من برم؛ سمپادیا هنوز باشه.

سیّده صبا هاشمی (صَواع.)
    دبیرستان فرزانگان یک تهران - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱

• لایک لایک x 29
  8. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۵-۹۳ : فاطمه سالاری

امروز تولدم بود! تولد سه سالگیم تو سایتی که خیلی از جنبه‌های شخصیتی منو رقم زده...
    سه سال پیش وقتی داشتم رو «عضویت» کلیک می‌کردم، فکرشو نمی‌کردم که تا این حد رو زندگیم تاثیر بذاره. فکر نمی‌کردم تقریبا ۸۰۰ ساعت از عمرمو قراره توش بگذرونم. فکر نمی‌کردم قراره این همه نقص‌های منو جبران کنه و روی تفکرم و اعتقادم و نگاهم به خیلی چیزا تاثیر بذاره...
    سمپادیا، جامعه مجازی‌ای که تاثیرش رو زندگی هممون غیرقابل انکاره. جامعه‌ای که ما، با یک ویژگی مشترک دور هم جمع شدیم تا فکر همدیگه رو کامل کنیم. تا کمک کنیم به بهتر شدن زندگی هامون و یک خاطرهٔ شیرین رو از این دوران دوست داشتنی جوونی و نوجوونی مون تو حرف بزن و شب نشینی‌ها و خونواده سمپادیا‌ها و پادکست‌ها ثبت کنیم...
    سمپادیای دوست داشتنی من... ممنونم به خاطر همهٔ لحظات خوب و بدت....! : )

فاطمه سالاری (Fateme.RMA)
    دبیرستان فرزانگان یک مشهد - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰

• لایک لایک x 17
  9. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۶-۹۳ : آرزو سعیدی

"به نام خدا"​
    سمپادیا عزیزم سلام... به نظر من، خیلی خوبه که همچین سایتی وجود داره تا من اوقات فراغتمو باهاش پر کنم... من یه بار دیگه‌م عضو شدم، فکر کنم دوسال پیش بود، ولی اون موقع سمپادی نبودم، برای همین برام خیلی جذاب نبود!
    اما امسال که سمپادی شدم برام واقعاً جذابه و همه بچه ها رو مجبور کردم بیان!
    تنها بدی سایت اینه که تاپیک های المپیاد شیمیش عملا غیرفعاله... ولی کلاً بقیه چیزاش خوبه...
    مرسی برای همه چی، سمپادیای خوبم​

پی نوشت:
    ما فرزانگانیم، فرزانگانیم، فرزانگانیم ما مظهر قدرت جهانیم​
    ما اینیم و آنیم، چنینیم و چنانیم از شیر نترسیم که خود شیر ژیانیم​

آرزو سعیدی (arezoo.s)
    دبیرستان فرزانگان یک مشهد - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴

• لایک لایک x 12
  10. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۷-۹۳ : مریم موحد‌زاده

سلام... فک کنم زمان خوبی رو واسه یادگاری نوشتن انتخاب کردم. ۱۰ دقیقه مونده به بیست و چهارمین ساعت روز ۲۲ اسفند تموم بشه... من اینجا همراه با نوای برخورد قطرات باران بر روی شیشهٔ پنجرهٔ اتاقم قلم به دست مشغول نوشتن یادگاری نوشت ۹۳ هستم... چقدر شاعرانه... :)))
    راجع به جایی یادگاری می‌نویسم که عقاید، طرز تفکر و حالت‌های روحی و شاید جسمی جماعت تحصیل کرده یا مشغول به تحصیل در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد: - ") رو به خوبی نشون می‌ده... یه محیط دوستانه و باحال.
    سمپادیا یعنی عشق... یعنی سرنوشت (حداقل برای من). باید مواظبش بود... باید ازش مث یه بچه مراقبت کرد... می‌دونم زمانی می‌رسه که من حسرت روزایی رو می‌خورم که کاربر عادی جامعه مجازی سمپادیا بودم و توش حتی زندگی کردم! وقتی که پیر شدم ( :)) ) دلم تنگ می‌شه واسه این روزام... همین الانم نمی‌خوام تموم بشه... آرزو می‌کنم هیچوقت تموم نشه...! هیچوقت... هر کی اینا رو می‌خونه... شاید یه سال بعد... شاید دو سال... صد سال... ازش خواهش می‌کنم که مواظب اینجا باشه... خودش رو مسئول بدونه... اینجا یه انجمن یا فروم عادی نیست... واقعاً نیست... پس مواظبش باشید... خیلی...
    و در آخر تشکر می‌کنم از آقای محمد مطهری واسه این گردهمایی بزرگ سمپادی!
    در پناه حق... شاد و موفق باشید.

مریم موحدزاده (ッ MαryαM ッ)
    فرزانگان یک اصفهان - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳

• لایک لایک x 10
  11. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۸-۹۳ : ایلیا معافی

سمپادیا یک فروم یا سایت ساده نیست.
    یه جامعه واقعی به اصطلاح مجازیه.
    خط منم خیلی خوبه: - " بعله.
    دلفینا هم پرواز می‌کنن تازه:))
    یکی‌ام می‌گفت پینوکیو دیگه دروغ نمی‌گه.

ایلیا معافی (ایلیا)
    سیّد رضی (پارچین) - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵

• لایک لایک x 13
  12. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۹-۹۳ : سمیرا جمال‌آبادی

تجربه‌های خوب، بحث‌های خوب، دوستان و هم صحبت‌های خوب، نتیجهٔ این سایت بود واسم.
    یه جاهایی زیادی جدی گرفته شده واسه بعضیا... شاید هم خودم گاهی.
    به هر حال... دوسش داشتم (دارم هنوز هم: - ")، بهش نیاز داشتم، خوب بود کلاً...
    + دوستایی که فراموش نمی‌شن هیچوقت! حتی بعضاً از مجازی به واقعی تبدیل شدن... :) و خواهند شد البته: -"

سمیرا جمال‌آبادی (samira :) )
    فرزانگان گنبد کاووس - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷

• لایک لایک x 12
  13. kahroba

امتیازات:
    +5,005 / -86
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    تنکابن
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    دانشگاه:
    پزشکی رشت
    یادگاری ۱۰-۹۳ : فاضل اذعانی

سمپادیای ۹۳ اهل معامله بود! خوب‌هایی رو بهم داد که قیمتشون بیشتر از وقتی بود که براش گذاشتم.
    من،
    در ۹۳ی سمپادیا،
    بودم!

فاضل اذعانی (کهــربا)
    شهید بهشتی تنکابن - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

• لایک لایک x 14
  14. a.khakpour77

a.khakpour77 عاطفه می‌باشم:) عضو کادر مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +13,519 / -170
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان 5 تهران
    شهر:
    فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    1396
    دانشگاه:
    علوم‌پزشکی تهران
    رشته دانشگاه:
    ژنتیک
    میشه این تاپیکو احیا کنیم؟
    ب شخصه خیلی دوست دارم همچین یادگاری خوبی ب جا بذارم اونم در سایتی ک بیشتر از نصف عمرم باهاش آشنایی و ازش خاطره دارم...
    شاید ده سال بعد وقتی دارم با بچه‌هام پستای اینجارو میخونم و براشون تعریف می‌کنم چ روزای خوبی اینجا داشتم، این تاپیکو باز کنم و سند عینی خاطراتمو نشونشون بدم...
    خدارو چ دیدی!

• لایک لایک x 7
  15. shnava

shnava نوا

امتیازات:
    +18,576 / -299
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان 2
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    94