• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یادگاری نوشت های سمپادیا

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
دوسال مرحله اول ادبی
دانشگاه
پزشکی رشت
سلام

در یادگاری نوشت قرار بر این هست که تک تک اعضای سایت سمپادیا، با دستخط خودشون یک متن یادگاری بنویسن تا این دستخط به اسم خودشون برای همیشه تو تاریخچه سمپادیا بمونه...
میدونید که افراد زیادی تا همین امروز به سمپادیا اومدن و خیلی هاشون هم از سایت رفتن... میخوایم یه دفتر بزرگی درست کنیم که توش حضور تک تک اعضای سایت ثبت شده باشه... شاید این سایت تا سالها باقی باشه و سالها بعد این دستخط میتونه خاطره ای باشه که روزی تو این سایت عضو بودیم و لحظه های خوب و بدی رو توش گذروندیم...
نمی دونم منظورمو از هدفم برای این طرح رسوندم یا نه ولی به هرحال اگه میخواین اسمتون به عنوان کسی که روزی عضو سمپادیا بوده تو سایت ثبت بشه و باقی بمونه باید به شکل زیر عمل کنین...

× نکات مهم و ضروری:

_ نوشته ها میتونه شامل دل نوشته، خاطره، یا هرچیز دیگه ای با موضوع شما و سمپادیا باشه... نه درباره سمپاد! فقط شما و سایت سمپادیا

_ نوشته ها الزاماً با دستخط خودتون باشه

_ سعی کنین در عین درشت و خوانا نوشتن، از هرگونه تزیین صفحه با رنگا و شکلای مختلف خود داری کنین!

_ متن با خودکار آبی یا مشکی نوشته بشه و نه رنگ دیگه!

_ زیر نوشته تون به ترتیب اینا رو بنویسین:
نام و نام خانوادگی ( جلوی نام و نام خانوادگیتون، نام کاربریتون رو تو پرانتز بنویسین)
نام مرکز +نام شهرستان( مثلن: شهید بهشتی تنکابن)
در آخر هم امضا و تاریخ نوشتن این متن یادگاری

_ شما به دو صورت می تونین کارتون رو آماده کنید و تحویل بدید:
الف_ میتونین طرح صفحه ی یادگاری ما رو که در ادامه می بینید، پرینت رنگی بگیرین، روش با دستخط بنویسین و بعد اون رو اسکن کنین و برامون بنویسین.
ب_ میتونین نوشته تون رو تو یه صفحه کاملا سفید و بدون خط بنویسین، اون رو اسکن کنین یا ازش عکس بگیرین و به ما بدین و ما اون رو با فتوشاپ در قالب صفحه ی یادگاری قرار بدیم.(در این صورت باید رعایت فاصله ی لازم متن از حاشیه صفحه، برای امکان قرار دادن اون در قالب یادگاری، مد نظرتون باشه)
*اگر می خواین عکس بگیرین، حتمن عکس رو با زاویه عمود بر صفحه بگیرین که صاف باشه کاملا، ضمن اینکه تا حد امکان سعی بشه سایه ای چیزی رو صفحه نیفته

_ هر کاربر، در سال، یک بار مجاز به نوشتن یادگاری هست. یادگاریها در همین تاپیک قرار داده میشن و در پایان هرسال، مجموع یادگاریهای اون سال در یک فایل جدا گانه بایگانی میشن و یادگاری های سال بعد شروع میشه.

_ هر کار ارسالی که توش نکات گفته شده رعایت نشده باشه قابل قبول نیست و تو دفتر ثبت نمیشه!

یادگاری ها رو علی الحساب به من پ.خ کنید تا اگه ساز و کار دیگه ای اندیشیده شد بهتون اعلام کنیم.

طرح صفحه یادگاری:
http://s5.picofile.com/file/8132060484/%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg

+تشکر زیاد از شـب بو بابت طرح صفحه و همینطور بنر

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
میشه این تاپیکو احیا کنیم؟
ب شخصه خیلی دوست دارم همچین یادگاری خوبی ب جا بذارم اونم در سایتی ک بیشتر از نصف عمرم باهاش آشنایی و ازش خاطره دارم...
شاید ده سال بعد وقتی دارم با بچه‌هام پستای اینجارو میخونم و براشون تعریف می‌کنم چ روزای خوبی اینجا داشتم، این تاپیکو باز کنم و سند عینی خاطراتمو نشونشون بدم...
خدارو چ دیدی!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه