• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فروش جزوه عمارلو مخصوص كنكور 93

• شروع کننده موضوع

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
من جزوه مارلو رو مخصوص كنكوري هاي 93 با قيمت 50 تومن ميفروشم.
مشخصاتش به اين شرحه :‌
جزوه كامل شامل پيش 2 و پيش 1 و سوم و دوم و ژنتيك به همراه پاسخ هاي تشريحي كه آقاي دكتر عمارلو در موسسه هدف ارائه ميكنه ( پاسخ هاي تشريحي توسط شاگردش نوشته ميشن و من هم به هركي كه جزوه رو بخره ايميل ميكنم )

جزوه آخرين نسخه هست و تست هاي كنكور 93 هم توش هست. ضمن اينكه با كيفيت ليزري عالي كپي شده و دقيقا همون نسخه اي هست كه خودم دارم استفاده ميكنم.

هزينه پست پيشتاز هم به مراكز استان ها ميشه 12 تومن و به شهرستان ها 13تومن.

انیشتن

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
قوچان ومشهد
پاسخ : فروش جزوه عمارلو مخصوص كنكور 93

من میخوامش لطفا برام بفرست

mehdimarzi92

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی تبریز
شهر
تبریز

بچه ها این کاربر خیلی کلاهبرداره.شما هر جزوه ویا دی وی دی بگین میگه دارم.فیلم هایی که میزنه چن تا فیلم دانلودی از آپارات واین ور و اون وره.خیلی مواظب باشین.
مشدی! جمع ایله کاسا کوزوه وی.بیلدون دا نه دئدیم.شماره حسابون زادین وار ها وییرم احمدی گیله فتی نین اوشاخلاری نان جیز ائله لر بلو وی ها.بیلدون یا یوخ؟ اردبیل کوپک اوغلو سی. گت داوار اوتار ماغوون دالیسی جا!

ترجمه:بچه ها یارو اردبیلی هس.براش به ترکی گفتم که جمع کنه کاسه کوزه شو.شماره حساب و کدش رو دارم میدم خدمت برو بچ استاد احمدی و اونها میدونن و بچه های فتی.ایکی ثانیه جلبش میکنن.هیچ گول نخورین.یه شماره حساب به نام محسن کوهی میده وبعد بقیه ماجرا.. >:p

• لایک
امتیازات: drA

انیشتن

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
قوچان ومشهد

خیلی از شما متشکرم که منو اگاه کردین

mehdimarzi92

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی تبریز
شهر
تبریز

سایت ایسام میتونه مطمئن تر باشه.من خودمم هم میخوام این جزوه رو داشته باشم ببینم چی چی نوشته که اینقدر قیمت گذاشته روش؟خرید اشتراکی باشه من هم هستم.

بالا