• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دومین گردهمایی رسمی سمپادیا - تابستان 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی
پاسخ : میتینگ تابستانه سمپادیا

به نقل از ساراخانوم :
عكس بزاريد زودتر خو ما ك نيمديم حداقل عكساتونو ببينيم :)
فکر کنم عکس هاشو هم فردا میذارن .

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

خیلی خوب بود.جرئت یا حقیقت و والیبال هم خیلی چسبید.میتینگ هم تا 7 حدودا طول کشید شایعه نسازین باو :D :چشمک
ممنون از هماهنگی و اینا..جای همگی خالی بود! :)

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از میعاد :
الان یکی به من زنگ زد گفت دقیقن وسط میتینگه بدون هماهنگیم رفته هیچ کسم هیچی بش نگفته. :))
عاغا من هماهنگ کرده بودم برادر من!!!اسمم مجهول بود فقط!! :D بعله!!!اینجوریاس :D :)

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

:)) ملت عالی میتینگ بسی خوب بود من الان از اقا محسن تشکر میکنم بابت میتینگ از اقای مطهری نمیکنم مثلا :))
+خدایی چسبید من ک یه فصل تصمیم گرفتم ساعت 3 اینا برم بعد توپم رو جا گذاشتم دوباره برگشتم :D مافیا یاد گرفتم اصن :-" +کلا خوش گذشت ایشالا یه دور دیگه بقیه دوستانم بیان (;

Seti

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران.
شهر
تهران.
مدال المپیاد
مدال طلای دورۀ بیست و شش المپیاد ادبی.
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی/ادبیات فرانسه

خُب من با وجودِ این‌که نیم ساعت کلاً موندم راضی بودم متشکّر. :‌دی

هماهنگی‌ش بسیار خوب. هرچند بنده تو پلّه‌ها و آبشارهایِ ساعی گم شدم ولی جدّاً خوب بود. آشنایی‌ها هم خوب بود مشکلی‌ئم اگه بود از صدایِ دوستان بود. :‌دی

تا باشه از این میتینگ‌ها. مرسی.

× حضور دوستانِ مخالف رو حقیقتاً پسندیدم.

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه نکته مثبت میخوام بگم در مورد بچه ها..
چیزی که اصلا فکرشم نمیکردم..

اینکه همه بچه ها خیلی خیلی گرم و صمیمی بودن..
همه دوست داشتنی

حتی نظرم در مورد خیلی شخصیت ها تغییر کرد..

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خوب بود. :D
آره میشه گف خیلی بهتر از میتینگای گذشته بود هر چند ما 1ساعت/1ساعت و نیم اینا موندیم فقط.
ببخشید که زود رفتیم. دوس داشتیم بمونیم بیشتر ولی پارسا افق یه کاری داشت منم استخر داشتم اگه میموندم خط میخوردم از تیم. :-"

بعد تو راه برگشت که بودیم ، یه سری نوجوون و جوون و اینا سرراهمون دیدیم ، بعد اینا تفریحشون فقط موزیک گذاشتن با صدای بلند و تیکه انداختن به مردم بود.جالب بود.همون موقع فک کردم که مثلا چی میشه که انقد تفاوت هس بین این جمع و بچه های ما ، که مثلا بچه های ما خیلی خوب و راحت دارن یه بحث مفید میکنن بعد اونا ب اون صورت مثلا تفریح میکنن.
خیلی خوشم اومد واقعا. جمع کلا جمعِ خوبی بود. خیلی خوب ، صمیمی .

بچه ها رو دیده بودیم اکثرا تو میتینگ های قبلی یا جاهای دیگه. به جز 5-6 نفر که ایندفه شناختم. نیرمان رو هم یه سال بود ندیده بودمش.دلم براش تنگ شده بود.:-"

ما نموندیم زیاد ولی ظاهرا هماهنگی خوب بوده خیلی. بازم مرسی از مسئول/مسئولین برگزاری میتینگ.

اگر هم حرفی بوده توی این تاپیک صرفا به خاطر بهتر برگزار شدن میتینگ بوده نه چیز دیگه. ;-)

+
یه سریا دیرتر اومدن ؟ :-? من تزار اینا رو ندیدم اصن.
تو راه برگشت فقط لیلی و دوستاشُ دیدیم که راهنماییشون کردیم بیان پیش شما.

به نقل از mohandes leily :
جدی راهنمایی کردین ؟؟ اصن متوجه نشدم
دیگه یه دس نشون دادیم ب سمت پایین. :-" خودتون باید متوجه میشدید. :-"

AGHA YASIN

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلي 1
شهر
TEHRAN
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از Mr.Mamareza :
یه نکته مثبت میخوام بگم در مورد بچه ها..
چیزی که اصلا فکرشم نمیکردم..

اینکه همه بچه ها خیلی خیلی گرم و صمیمی بودن..
همه دوست داشتنی بودن..

حتی نظرم در مورد خیلی شخصیت ها تغییر کرد..

آره واقعا جو صمیمی و عالیی بود و همه بچه ها هم تک تکشون ماهن

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

به نقل از PanterA :
جدی راهنمایی کردین ؟؟ اصن متوجه نشدم

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از PanterA :
+
یه سریا دیرتر اومدن ؟ :-? من تزار اینا رو ندیدم اصن.
بعله..!!!دخترتو تنها ول کردی رفتی گلایم میکنی؟؟؟!!!
راستی!!!!!!!
×لیلی دوست مهدکودکم بود ک یافتیم همو بعد این همه سال..×باتشکر از تقدیر :D ×بعد میگن میتینگ بد جاییه :D

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

من تازه رسیدم خونه! :))

آقا خیلی خیلی ممنون از همگی. انتظار نداشتم این بار هم با سریای دیگه فرقی بکنه و فکر میکردم هر کسی با اکیپ خودشه و تهشم همینجوری تموم میشه.اما برخلاف 1_2ساعت اول ، بقیش واقعا خوب بود
قسمت مافیا هم خیلی خوب بود بااینکه نذاشتین من 2ثانیه با گادفادر بودنم حال کنم! جرات حقیقتم دوس داشتیم.باعث شد استعدادِ سرشار بچه ها تو فیلم بازی کردنو کشف کنم! :D

دمِ همه بچه ها هم گرم.واقعا همه خیلی خونگرم و خوب بودن.من از ساعت 1قرار بود برگردم باید میرفتیم مهمونی ، بخاطر اینکه خوش گذشت هی عقب انداختم تهشم خونواده طردم کردن! :))

×اون خانومه هم بااینکه اون موقع رفتارش ضدحال بود ، هیجان و اینا داد ب فضا!

×آقا جمله بندیا داغونه ببخشید از خواب چشام باز نمیشه! میخواستم بیام جزء ب جزء رو بررسی کنم اما احتمالا چندروزی نیستم گفتم حتما اینجایه چیزی گفته باشم! :D حالا بعدا میام کامل میکنم

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نظر منم همه چی خوب بود. فقط من معذرت می خوام که یه بازه ی بعد ناهار من و اخوی و hespride نبودیم و انگار یه سریتون رفتین بعد ناهار .خلاصه ما نبودیم خداحافظی اینا کنیم.شرمنده!

اینم که مافیا یاد گرفتین خیلی خوبه. تو جمع ها بازی کنید تجربتون بره بالا:D منم همون اولا نکشید:|

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

به نقل از tezar :
راستی!!!!!!!
×لیلی دوست مهدکودکم بود ک یافتیم همو بعد این همه سال..×باتشکر از تقدیر :D ×بعد میگن میتینگ بد جاییه :D
وای معصومه عالی بود
اصن تو همه جا منو پیدا میکنی یهو
اون از اون عکس بچه گیام
اینم از امروز
مرسی بابت چسب زخم
میتینگ خیلی هم خوب جاییه این همه دوست خوب و ... آب بازی و :-"

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

در کُل خوب بود . خوش گذشت . لیست کردن غذا و حساب کتاب ها وقت گیر بود و از مُحسن تشکر میکنم چون واقعا زحمت کشید.

بحث رو خوب مدیریت کرد و نذاشت کسی تنها بمونه.

محمد مطهری اصلا ترس نداشت ، آدم باحالی بود بر خلاص تصورم ! عکس دو نفره هم انداختیم . :-"

با خیلیا آشنا شدم ، بچه های خوبی بودن ، محمد ،ندا مکرم ، آرمان،مهدی ( اخوی ) ، ناهید ،پگاه ،بهار ، فیتمال ، تزار ! حتی آقا یاسین وراج :| :D

دید َم نسبت به خیلی از کاربرا عوض شد ، کاپیتان پیسکو ، مطهری ، اخوی و ... ! واقعا آدم باید از نزدیک این آدما رو ملاقات کنه تا درک

کاملی ازشون داشته باشه.

بطری بازی محشر بود ! من اصلا فکرشم نمیکردم خانومِ هنگامه خانوم انقدر جرات به خرج بدن ! :D

مافیا هم بد نبود ! من سنت شکنی کردم و بار اول دقیقا توو دور اول بُردم ولی نامردا بعدا توو دور اول منو شهید میکردن :))

ممنون از اونائی که تولدم رو تبریک گفتن ، امروز یکی از به یاد موندنی ترین روزای تولدم خواهد بود. 8->

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

خب حالا من میخوام یه پست تقریبن طولانی بدم
نامردیه اگه اولش تشکر نکنم از محسن جان که واقعا برنامه ریزیت وکارات عالی بود هم چنین از آقای مطهری !!!! <D=
راستی محسن جان من موقع پیاده شدن از اتوبوس اونقدر شلوغ بود که نتونستم خداحافظی کنم به هرحال خداحافظ :D ازهمون اولش که وارد شدیم خیلی خوش گذشت اولش که بادوستان رفتیم نشستیم یه جا چون هیشکیو نمیشناختیم هر کسی که کیف داشت حدس میزدیم که سمپادی باشه بعد هرکیو دیدیم رفتیم پرسیدیم خدارو شکر همه سمپادی بودن !!! #S-: بعدش خداواکیلی معرفی خیلی باحال بود جدن اکثرن استرس داشتینا یا شایدم خجالت :-[ خلاصه چیز جالبی بود مخصوصن که میومدین وسط !!! دیگه پانتومیم و بقیه ماجرا هم که جای خود دارد !!!
باد شرطه آره ؟!؟!؟!؟ :)) یا مثلن شکوه !!! خیلی حال داد جرئت حقیقتم که ایده ی پگاه خیلی باحال بود وهم چنین اجرای هنگامه !!! ولی داشت قضیه ناموسی میشد خدابه خیر گذروند ( چی گفتم؟) :D مافیا هم که سوتی بنده خیلی جالب بود .... تو به من رای میدی ؟؟؟؟ :-" ولی کار رضا هم باحال بود ... مافیایی مافیا فروش !!! B-) خلاصه حرف واسه گفتن زیاده سعی کردم اونایی که مربوط بهم میشد رو بگم !!! من مث شما بلد نیستم مجهول حرف بزنم که خیلی ها رو بهتر شناختین ... اما خلاصه آقایان یاسین ، محمدرضا ، محمد ، محسن ، رضا ، پیام ، نیرمان ، مهدی ، آرمان ، اخوی و..... و خانم ها پگاه ، ستایش ، پریسا ، معصومه ، مینا ، ناهید ، بهار ، شکیلا1 ، شکیلا2 ، لیلی ، فاطمه ، الهه ، عسل ، هنگامه ، تارا ، ندا و خواهرم آیدا خیلی باهاتون بهم خوش گذشت !!!
به امید میتینگ های آینده ... h-:

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از pegah.nodet :

آقا خیلی خیلی ممنون از همگی. انتظار نداشتم این بار هم با سریای دیگه فرقی بکنه و فکر میکردم هر کسی با اکیپ خودشه و تهشم همینجوری تموم میشه.اما برخلاف 1_2ساعت اول ، بقیش واقعا خوب بود
قسمت مافیا هم خیلی خوب بود بااینکه نذاشتین من 2ثانیه با گادفادر بودنم حال کنم! جرات حقیقتم دوس داشتیم.باعث شد استعدادِ سرشار بچه ها تو فیلم بازی کردنو کشف کنم! :D

دمِ همه بچه ها هم گرم.واقعا همه خیلی خونگرم و خوب بودن.من از ساعت 1قرار بود برگردم باید میرفتیم مهمونی ، بخاطر اینکه خوش گذشت هی عقب انداختم تهشم خونواده طردم کردن! :))

×آقا جمله بندیا داغونه ببخشید از خواب چشام باز نمیشه! میخواستم بیام جزء ب جزء رو بررسی کنم اما احتمالا چندروزی نیستم گفتم حتما اینجایه چیزی گفته باشم! :D حالا بعدا میام کامل میکنم
جرات حقیقت پیشنهاد اولت عالی بود..

واقعا بعد اون 1-2 ساعت اول جو عوض شد..
به نقل از آرمان حقیقی :
به نظر منم همه چی خوب بود. فقط من معذرت می خوام که یه بازه ی بعد ناهار من و اخوی و hespride نبودیم و انگار یه سریتون رفتین بعد ناهار .خلاصه ما نبودیم خداحافظی اینا کنیم.شرمنده!

اینم که مافیا یاد گرفتین خیلی خوبه. تو جمع ها بازی کنید تجربتون بره بالا:D منم همون اولا نکشید:|
منکه کلا رو تو شک داشتم..
خیلیاش هم مافیا نبودی..

AGHA YASIN

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلي 1
شهر
TEHRAN
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
شیمی

این قسمت مافیاش خیلی عالی بود. به خصوص آخرش که من گاد شدم خیلی حال داد :D

دفه بعد انقدر به من شک نکنید نامردا :))

پانتومیم هم عالی بود البته >:D<

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از pegah.nodet :

یعنی من نمیگم که دکتری که من فکر میکردم گاد فادره و نهایتن 2-3 بار مافیا رو نجات داد کی بود:-"

AGHA YASIN

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلي 1
شهر
TEHRAN
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از نیرمـا)΄ :
در کُل خوب بود . خوش گذشت . لیست کردن غذا و حساب کتاب ها وقت گیر بود و از مُحسن تشکر میکنم چون واقعا زحمت کشید.

بحث رو خوب مدیریت کرد و نذاشت کسی تنها بمونه.

محمد مطهری اصلا ترس نداشت ، آدم باحالی بود بر خلاص تصورم ! عکس دو نفره هم انداختیم . :-"

با خیلیا آشنا شدم ، بچه های خوبی بودن ، محمد ، آرمان،مهدی ( اخوی ) ، بهار ، فیتمال ، تزار ! حتی آقا یاسین وراج :| :D

دید َم نسبت به خیلی از کاربرا عوض شد ، کاپیتان پیسکو ، مطهری ، اخوی و ... ! واقعا آدم باید از نزدیک این آدما رو ملاقات کنه تا درک

کاملی ازشون داشته باشه.

بطری بازی محشر بود ! من اصلا فکرشم نمیکردم خانومِ هنگامه خانوم انقدر جرات به خرج بدن ! :D

مافیا هم بد نبود ! من سنت شکنی کردم و بار اول دقیقا توو دور اول بُردم ولی نامردا بعدا توو دور اول منو شهید میکردن :))

ممنون از اونائی که تولدم رو تبریک گفتن ، امروز یکی از به یاد موندنی ترین روزای تولدم خواهد بود. 8->

نریما جان نظر لطفته :))

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از Mr.Mamareza :
جرات حقیقت پیشنهاد اولت عالی بود..

واقعا بعد اون 1-2 ساعت اول جو عوض شد..منکه کلا رو تو شک داشتم..
خیلیاش هم مافیا نبودی..
من کلا مافیا نبودم تقریبا! یه دست فول بودم زدین ناقص کردین منو :| گرچه بازم تو 2 روز 2 تاتونو لو دادم
دست بعدم که بازم 2 نفرتونو زدم
دست آخرم که کاراگاه بودم زدین ناقص کردین .مگرنه یکی که خورده بود یکی دیگم معلوم شده بود.:-اه!
کلا تو روز نمیمردم. فقط تو شب زورتون بهم میرسید:| :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا