• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد
پاسخ : سمپادی های دانشگاه فردوسی

چقدر بزرگه این دانشگاه
پریروز 4واحد استریتومتری(متر کردن خیابان)در این دانشگاه پاس کردم
همایش ما مسجد حضرت زهرا بود
حالا با هزار بدبختی پیاده رسیدم میگن مسجد حضرت زهرای پزشکی ها ی جای دیگس
ینی نمیشد اسمشو متفاوت بذارن؟

mavara

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

معماری شهرسازی خیلی خوبه8->
انجمن های علمی منحل ان؟!؟! تا کی؟!

روز اردو یه روحانی بود میگف برین پروفایلتون قسمت سایبان مهر(؟) پر کنین!واسه ازدواج دانشجویی:))
خوب کی پر میکنه! یعنی اطلاعات ادمو میدن به هرکی خواست؟!:O:|

• لایک
امتیازات: min3a

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از M.Sh :
معماری شهرسازی خیلی خوبه8->
انجمن های علمی منحل ان؟!؟! تا کی؟!

روز اردو یه روحانی بود میگف برین پروفایلتون قسمت سایبان مهر(؟) پر کنین!واسه ازدواج دانشجویی:))
خوب کی پر میکنه! یعنی اطلاعات ادمو میدن به هرکی خواست؟!:O:|

انجمن ها در ظاهر منحل هستند . بچه ها خودشون باز هم برنامه هایی که داشتن رو اکثرا دارن دنبال میکنن ، فقط به نشانه اعتراض نسبت به بعضی کار های انجام شده مثل همین تفکیک انجمن های علمی و ... اعلام انحلال کردن موقتا و پشت در هاشون اون اطلاعیه رو نصب کردن . :D

اون فرم هم ... :))
اگر دنبال شوهر میگردی میتونی پر کنی ، بعد اون ها فرم های ارسالی رو خودشون بررسی میکنن ، شما رو به کسی که از نظرشون مناسب باشه به هم معرفی میکننتون ... :))

m-h

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
حسابداری

الان من جا داره اعلام کنم سوز به دلتون :))
تکریم جنسیتی؟! :D
می گن که چیزای خوبش دانشکده های دیگس :-"
پسر می بودم در این زمینه به نفعم بود فک کنم :D

آقا این یارو خیلی بی شعور بود رسما!ینی دقیقا می خواین یخچال بخرین مگه که برین مشخصات بدین زن تحویل بگیرین؟! :)) :|

بعد الان 19 واحد به من دادن خیلی نیس؟! :-s
ترسناکه یکم :D
به خودم دلداری می دم حسابداری آسونه،چیزی نیس،من می تونم :))

×در خوب بودن معماری شهرسازیم که شکی نیس اصن :-"

hh73

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
كامپيوتر - رياضي
دانشگاه
دانشگاه فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

اول مرسي نيما (; <D=

بعدشم اين اردوهايي که ميگن در طول سال ميذارن در همين سطح اردوي وروديانه ؟؟ بهتر ؟؟ بدتر ؟؟ :-\

اين حراستاي دانشگاه چه جورين کلا ؟؟ :-ss :))

تو اين برنامه کلاسي هم اون جلسه دوم هر کلاس يک رنگ ديگس ! الان اين يعني اين کلاسا جلسه دومش يه هفته در ميونه ؟؟؟

يکي هم امروز تو جلسه پرسش پاسخ بود ماله قسمت هدايت استعداداي درخشان بود . ميگفت اگه تو کلاستون تو معدل نفر اول تا سوم چهارم بشين يا اگه اختراعي طرحي و از اينا داشته باشين واسه ارشد بدون کنکور هر دانشگاه ايران که بخواين ميتونين برين !!! 8-> درسته ؟!! :-?

دانشکده مهندسي تو خودش کتابخونه داره يا کتابخونش منتقل شده به کتابخونه مرکزي ؟؟!

اين طرحاي مزخرف و مسخره تفکيکم فک کنم ديگه ترم ۲ امسال بايد کارش تموم بشه :D

پرچم عمران که بالاست !! اين عمران فردوسي نسبت به عمران بقيه دانشگاها سطح علميش جه جوريه ؟؟؟ تو سايت کانون که ديدم از نظر سطح رتبه کنکور کسايي که رفتن عمران ، فردوسي بعد شريف و تهرانو و اميرکبير و علم وصنعت ۵ بود فک کنم !! :)

خب ديگه فعلا همين قدر کافيه !!! #S-: :))

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

اگه تو کلاستون تو معدل نفر اول تا سوم چهارم بشين يا اگه اختراعي طرحي و از اينا داشته باشين واسه ارشد بدون کنکور هر دانشگاه ايران که بخواين ميتونين برين !!! 8-> درسته ؟!! :-?

بدون کنکور ارشد فردوسی رو گفت فقط به گمانم

• لایک
امتیازات: min3a

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از m-h :
آقا این یارو خیلی بی شعور بود رسما!ینی دقیقا می خواین یخچال بخرین مگه که برین مشخصات بدین زن تحویل بگیرین؟! :)) :|

زن هم قرار نیست تحویل بدن !! فقط قراره 2 نفر رو به هم معرفی کنن که باهم آشنا بشن و ببینن به درد هم میخورن یا نه ... :D
یه خورده البته بد جا افتاده در مجموع ... دید زیاد جالبی معمولا نسبت به این قضایا و این شیوه ها نیست کلا ... :D

به نقل از m-h :

منم این ترم 19 واحد دارم ! 17 واحدش هم تخصصی !! :D
نه ! نترس ... برفرض دهنمون سرویس میشه ... همین ... :))
ولی بدون شوخی فکر نمیکنم به مشکلی بربخوری ... چون ترم اول احتمالا خیلی از درس ها حتی برات تکراری هست ....

به نقل از m-h :
×در خوب بودن معماری شهرسازیم که شکی نیس اصن :-"

اینجوری میگن دیگه در هر صورت ... :-"""" :))

به نقل از حـــــجـــــت 73 :
اول مرسي نيما (; <D=

بعدشم اين اردوهايي که ميگن در طول سال ميذارن در همين سطح اردوي وروديانه ؟؟ بهتر ؟؟ بدتر ؟؟ :-\

WTF ! اردو در طول سال ؟!!
ما رو که والا تا حالا اردویی نبردن ... :))
شاید البته برنامه ای دارن ، نمیدونم والا ... :D

اين حراستاي دانشگاه چه جورين کلا ؟؟ :-ss :))

عادی باشین کاری بهتون ندارن ... :D

راجع به پوشش و ارتباطات با جنس مخالف توی محیط دانشگاه کمی حساسیت ها بیشتر هست .
اما اگر موردی هم باشه اول بهتون چندبار تذکر میدن و بعد اگر رعایت نکردید و تکرار شد براتون توی کمیته انظباطی ثبت میکنن .

تو اين برنامه کلاسي هم اون جلسه دوم هر کلاس يک رنگ ديگس ! الان اين يعني اين کلاسا جلسه دومش يه هفته در ميونه ؟؟؟

آره ، البته اون دروس 4 واحدی تون مثل فیزیک1 هم توی برنامه اینجوری هست که اشتباهه ! اون رو باید ثابت برین هر 2 جلسه رو ...
دروس 3 واحدی دیگه هم که یه جلسه ثابت دارن و یه جلسه هفته در میون رو گاها خود استاد هر 2 جلسه رو ثابت میکنه .

يکي هم امروز تو جلسه پرسش پاسخ بود ماله قسمت هدايت استعداداي درخشان بود . ميگفت اگه تو کلاستون تو معدل نفر اول تا سوم چهارم بشين يا اگه اختراعي طرحي و از اينا داشته باشين واسه ارشد بدون کنکور هر دانشگاه ايران که بخواين ميتونين برين !!! 8-> درسته ؟!! :-?
آره ، این قانون برای همه ی دانشگاه ها وجود داره ! استعداد های درخشان هر دانشگاه اگر جزو معدل های برتر باشین یا ... میتونین بدون کنکور ارشد بخونید .

دانشکده مهندسي تو خودش کتابخونه داره يا کتابخونش منتقل شده به کتابخونه مرکزي ؟؟!

تا ترم اول سال گذشته داشت . اما الان همه ی کتابخونه های دانشکده های مختلف فردوسی منتقل شدن به کتابخونه مرکزی ... :D

پرچم عمران که بالاست !! اين عمران فردوسي نسبت به عمران بقيه دانشگاها سطح علميش جه جوريه ؟؟؟ تو سايت کانون که ديدم از نظر سطح رتبه کنکور کسايي که رفتن عمران ، فردوسي بعد شريف و تهرانو و اميرکبير و علم وصنعت ۵ بود فک کنم !! :)

فکر میکنم امسال عمران فردوسی 1500 پر شد ! در حال حاضر بهترین رشته ی فردوسی از لحاظ رتبه ای این 2 سال اخیر عمران بوده گویا ... :D
که البته یکی از دلایل اصلیش این بود که سال گذشته ظرفیتش رو کاهش دادن و موجب شد زودتر از برق و مکانیک پر بشه ... :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : سمپادی های دانشگاه علوم پزشکی مشهد

برو بابا..با بهمنی ها رقابت کرده هم شده حرف? بنیاد نخبگان مگه براش مهمه?یا رتبه خوب علوم پایه بندازتت یه بیمارستان خوب کی میاد بگه مهر افتادی یا بهمن...
من خودم جای تو بودم خیلی ناراحت میشدم ولی الان جای خودم دارم میگم که تجربه دو سال تحصیل دانشجویی رو دارم.. =))خوش باااااااااشید

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

من تسلیم شدم

mavara

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از m-h :
پرسیدم از ی سال بالایی حسابداری!19واحد درسته:)

ما الان شنبه بیایم دانشکده،چجوری باید کلاسارو پیدا کنیم؟مثلا شیمی عمومی و ریاضی1 رو باید بریم سالن عمومی دیگه:-?

کمد چجوری میگیرین:-?

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از M.Sh :

ما الان شنبه بیایم دانشکده،چجوری باید کلاسارو پیدا کنیم؟مثلا شیمی عمومی و ریاضی1 رو باید بریم سالن عمومی دیگه:-?

برو توی بخش آموزش ، برنامه کلاسی ، اونجا شماره های کلاس رو هم نوشته .

کلا یه راهنمایی برای کل دوستان مهندسی میزارم ...
دانشکده مهندسی یه راهرو اصلی و 3 راهرو فرعی متقاطع با اون داره ، اگر از ورودی اصلی دانشکده که سردر دانشکده مهندسی داره وارد بشین ، ابتدای اون راهرو اصلی نگهبانی هست و بعد یه ماکت از دانشگاه سمت چپتون گذاشته شده ، سمت راستتون که یکی از اون 3 راهرو متقاطع هست میره به سمت آموزش ( محلی که امور درسی و مشکلات آموزشی و ... رو میتونین پیگیری و دنبال کنن ) و انتشارات ( کپی فقط ) ، اگر راهرو اصلی رو ادامه بدید میرسین به 2 سالن آمفی تئاتر شماره 1 و 2 ، اگر اون مسیر اصلی رو ادامه بدید باز سمت چپتون یه دکه همراه اول میبینین ، و سمت راستتون اون راهرو دوم متقاطع ، اگر همچنان اون مسیر اصلی رو ادامه بدید میرسید به راهرو سوم متقاطع که به سایت میخوره و سمت چپتون هم که مسئولین دانشکده در رده های مختلف قرار دارن . و ادامه ی مسیر اصلی میخوره به نگهبانی و 2 تا دستگاه خودپردازی که گذاشته شده و در پشت دانشکده .

اما راجع به شماره کلاس ها ...
ببینین کلاس ها کلا 2 دسته هستند ، یا کلاس های عمومی یا کلاس هایی که شماره هایی 3 رقمی دارن !
کلاس های عمومی توی راهرو دوم ، سمت چب ، طبقه +1 برگزار میشه .
اما اون کلاس هایی که شماره هایی 3 رقمی دارن یه الگوی مشخصی داره شماره گذاری هاشون ... اول از همه اینکه همه ی این کلاس ها سمت راست راهرو ها هست و تنها کلاس هایی که سمت چب هستن همون کلاس های عمومی بودن ...
دقت کنین که رقم اول از سمت چپ اون عدد 3 رقمی ( صدگان ) مشخص کننده طبقه کلاس هست ، رقم دومش ( دهگان ) مشخص کننده شماره راهرو هست و رقم یکان اون هم در راهرو و طبقه معلوم شده کلاس رو مشخص میکنه .
فقط توجه داشته باشید عدد اول که برای راهنمایی طبقه است به این صورت هستش که : 1 ( همکف ) ، 2 ( طبقه +1 ) ، 3 ( طبقه +2) ...

با این حساب مثلا کلاس 112 یعنی راهرو اول ، طبقه همکف ( دقیقا رو به روی انتشارات میشه مثلا این کلاس )
یا کلاس 231 یعنی راهرو سوم ، طبقه +1 ...

انتهای اون 3 تا راهرو هم میخورن به راهرو های اساتید و اتاق های انجمن های علمی ... :D

بازم اگر توضیحاتم مبهم بود یا نفهمیدین و سوالی داشتین بگین ! :D

+ کمد هم ، بچه های ما که سال گذشته درخواست داده بودن ظاهرا اینجوری که شنیدم تازه این ترم بهشون کمد دادن !!! :D
اما خب برای درخواستش میتونی بری توی پرتال ، بخش خدمات ، درخواست کمد ... :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

منظورم این نبود :)
ببین رقابت انقده شدیده که از همین بهمنی ها هم بتونی ببری شاخ غولو شکستی..دست کم نگیر

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از M.Sh :

کمد از سایت بگیر

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

این 2 روز اول چه طورا بود ؟؟ :D
مشکل خاصی توی دانشگاه نداشتین ؟ :D

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از نــيما :
این 2 روز اول چه طورا بود ؟؟ :D
مشکل خاصی توی دانشگاه نداشتین ؟ :D

نیما در نقش بابای دانشگاه :))

جمع کن با این دانشگاهت بابا

رجوع کن به 3 تا حرف بزن اخرم :|

• لایک
امتیازات: farz

mavara

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

همه چی تقریبا چیزیه ک تصورشو داشتم..بجز اینکه فک نمیکردم استادا بگن پیش خوانی پس خوانی،3روز بعد مرور و..:|
کلاسا و استادا خوب بودن..البته هنوز اندیشه1 نداشتم:-"

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از امــیـــررضـــا :
نیما در نقش بابای دانشگاه :))

جمع کن با این دانشگاهت بابا

رجوع کن به 3 تا حرف بزن اخرم :|

من دیدم اینجا خیلی سوت و کور شده برای این پرسیدم ... :)

راستش نظر شخصمیم همین هست . به خصوص ترم های اول و دروس پایه اصلا اساتید قوی نیستن . من خودم به شخصه واقعا از این بابت گله مند بودم .

این بی برنامگی هایی هم که میگی البته بیشتر ترم اول هست معمولا ... چون باید دانشکده های مختلف باهم هماهنگ کنن ، مثلا مهندسی از دانشکده ریاضی استاد میخوان ، دانشکده علوم برای فیزیک و شیمی استاد میخوان ، دانشکده ادبیات برای زبان و فارسی استاد میخوان و ... ! همین قضیه خب برنامه های ترم اول رو معمولا خیلی به هم ریخته و نامناسب میکنه ...

ولی در هر صورت 4 سال قرار هست اینجا باشیم ، من توصیه میکنم از این اول سعی نکنید سر این موضوعات کوجیک کلا از دانشگاه زده بشین یا کلا یه دید نامناسب و ناخوشایندی برای خودتون ایجاد کنین ...

هرچند من به شخصه به نظرم تو حقت این بود که تهران هم قبول بشی ، اما خب ... باید با شرایط ساخت دیگه ...

به نقل از M.Sh :
همه چی تقریبا چیزیه ک تصورشو داشتم..بجز اینکه فک نمیکردم استادا بگن پیش خوانی پس خوانی،3روز بعد مرور و..:|
کلاسا و استادا خوب بودن..البته هنوز اندیشه1 نداشتم:-"
:))
جدی کسی همچین چیزی گفته ؟ :))
کدوم درس ؟ :D

• لایک
امتیازات: m-h

m-h

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
حسابداری

من بیشتر از اینکه از دانشگاه راضی باشم از موقعیت خونمون راضیم فعلا :))
هی کلاس کنسل میشه،هی من کیفمو می ندازم رو دوشم،میام خونه یه ساعت می خوابم،باز می رم دانشگاه :)) :D
ناهارای مامان پز نصیبم میشه حتی =P~ 8->
یه معضلیم که داریم اینه که تعدادمون از پسرا یکمی بیشتره (5برابریم،چیزی نیس که :-") بعد شاکین سر محدودیت مکانی که دارن :D
کلا راضیم! بسیار خوش می گذرد :D 8->

hh73

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
كامپيوتر - رياضي
دانشگاه
دانشگاه فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

به نقل از نــيما :
جدی کسی همچین چیزی گفته ؟ :))
کدوم درس ؟ :D

ديروز انديشه ۱ داشتيم . استادش ميگفت فقط همين کتاب جلد صورتيه رو بگيرين . اين مباحثي رو هم که سر کلاس ميگمو واسه جلسه بعد آماده باشين که پرسش ازش صورت ميگيره !!! ضمنا کلاس هم ۵۰ ، ۶۰ نفري هستن :O :-" =))

رياضي ۱ ----> ۱۰۰ نفر ، فيزيک ۱ ---> ۹۰ نفر :O

کلا بر خلاف انتظاراتم فرق چنداني با دبيرستان نداره (حتي در بعضي موارد دبيرستان شاخ تر !!! :) )

البته اين مورد شايد واسه کلاساي ترم اوليا صادق باشه . چون من و دوستم موقع حذف اضافه يه اخلاق اسلامي اضافه کرديم . بعد امروز رفتيم سر کلاس ديديم همه سال سوم يا آخرشونه !!! اصن يه حسي داشتيم !! نصف کلاسم نبودن !!! (بعد واسه کلاساي ترم ۱ نيم ساعت قبل کلاس ميري ميبيني هيچي جا نيس !!! همه از ۱ ساعت قبل ميان :)) ) ولي اين کلاس اخلاق اسلامي بسي حال داد و خنديديم (بر خلاف انديشه۱) . البته استادشم خيلي آدم باحال و خوبي بود !! اينجا آدم احساس ميکرد دانشگاهه !! :)

اصن کلاس با ترم بالاييا يه چيزه ديگس :D

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از نــيما :
هرچند من به شخصه به نظرم تو حقت این بود که تهران هم قبول بشی ، اما خب ... باید با شرایط ساخت دیگه ...
شما لطف داری
حالا تهران و فعالا بذار کنار

بگو ریاضی 1 و چیکار کنم؟ :D

بالا