• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »
پاسخ : سمپادی های دانشگاه فردوسی

به نقل از Mysterious Quéèn :
دخترای مهندسی صنایع با آقای شریفی کلاس دارن به‌شون گفته هالیدی بگیرن و خیلی هم رویِ حلِ کردنِ تمرین‌ـاش تاکید داشته.

استادِ فیزیکِ ما هم تغییر کرد، آقایِ کمپانی نیستن؛ خانومِ قاآنی‌ تدریس می‌کنن.( :rolleyes: )

سهیل شریفی؟! خب ما ک استادمون هنوز مشخص نـیس .. :-?

دوستام که باهش فیزیک داشتن امروز گفتن آدم جالبیه و باسواد اینا فک کنم؟! دقیق یادم نیس البت!! :-"

پ.ن: تو دخترای صنایع رو از کجا میشناسی حالا؟! :-? :D

.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از Fitz William . Darcy :
سهیل شریفی؟! خب ما ک استادمون هنوز مشخص نـیس .. :-?

دوستام که باهش فیزیک داشتن امروز گفتن آدم جالبیه و باسواد اینا فک کنم؟! دقیق یادم نیس البت!! :-"

پ.ن: تو دخترای صنایع رو از کجا میشناسی حالا؟! :-? :D

.
بله سهیل شریفی.
دخترایِ برق هم باش کلاس دارن؛ آره می‌گن خیلی آدم پُری‌ـه و خودش هم از چیزی که می‌گه لذت می‌بره. (برعکسِ استادِ ما که خودش هم نمی‌دونه چی می‌گه! البته می‌گه ساعت 11:30 به‌ش گفتن که 14 کلاس داره؛ فکر کنم باید به‌ش حق بدم اما از اخلاق‌ش و شیوه‌یِ درس دادن‌ش خوش‌م نیومد.)

پ.ن: من همه جا نفوذی دارم. :))

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

خب من از دانشکده مراحم (!!) میشم...طعم تشکیل نشدن کلاسم چشیدیم امروز...همه چیز خوبه ...هفته ای 35-36 ساعت کلاس!! استادا نییییز تااینجا خوب بودن..مخصوصا جناب سرمد ! هرچند هنو ندیدم ایشونو اما واسه خوب بودنش همین بس ک اولین جلسه نیومد سرکلاس...دیگه حرفی ندارم تا نت خابگاه وصل شه... :-"

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

صبح و ظهر دوبار رفتم آموزش تاکید کردم چه کنیم، گفتن هیشکدوم نـیست و برید خونه!! تا 2 هم دانشکده بودم، اطلاعیه ای درباره مکان/زمان تشکیل اندیشه1 نزده بودن ؛
بعد دمِ ساعت 4 رفتن اطلاعیه زدن تو دانشکده ک اندیشه1 در فلان کلاس تشکیل میشه ..
این کلاسایی که مکان‌ش مشخص نیست، تشکیل می‌شن‌ فقط آموزش از مکان‌ش بی اطلاع‌ست. :D
من‌م امروز با 45 دقیقه تاخیر رفتم سرِ کلاس.
همین دوستانِ خوابگاهی‌م لطف کردن و به‌م اطلاع دادن. :)

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

من‌م امروز با 45 دقیقه تاخیر رفتم سرِ کلاس.

خب اینکه تو با 45 دقیقه تاخیر میری سر کلاس بازم، نشان از همت عالی ت بعنوان یک دانشجوی کاملا ترم1 ای ست !! :-" :))

بالاخره برنامه مون درست شد! /m\ فقط همه چیشو به هم ریختن یجورایی!! :|

استاد فیزیک هم بالاخره رویت شد! خرّمی هستن و بهشون میاد واقعا خرّم و شاد هم باشن!! :D

استاد اقتصاد هم آدم خوب و معمولی بود. تا الان کلا اساتید خوب بودن برامون .. البت هنوز من نجفیِ اندیشه1 ک غیبت زیاده پشت سرش!! و اکبری نقشه کشی1 رو ندیدم دگ!

پ.ن: با اندیشه هم اگ جالب نبود استاد میسازیم! من تو درسای عمومی انعطاف خوبی نشون میدم از خودم!! :-"

اینم برا حُسن ختام!

5 دقیقه به کلاس رفتم برا اقتصاد1 .. دیدم دو سه تا پسرا نشستن بیرون جلو در! گفتم چرا نـمی رید تو؟! گفتن داخلو نگاه کن آخه!

هیچی دگ .. دو تا تشر!! زدم بهشون و رفتیم تو همگی و انتهای کلاس، اقلیت لژنشین رو تشکیل دادیم خیلی شیک و مجلسی!! :-"

البت این جمعیت دخترا میخورد خیلی بیشتر از لیست باشنا! نمیدونم !! :-?

.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

البت این جمعیت دخترا میخورد خیلی بیشتر از لیست باشنا! نمیدونم !! :-?
کلن مثلِ این که بیش‌تر از ظرفیتِ اعلام شُده دانشجو هست؛
من رشته‌یِ خودم رو چک نکردم اما بچه‌هایِ مکانیک می‌گفتن ظرفیتِ اعلام شده تو دفترچه شبانه و روزانه 100 نفر می‌شه اما وقتی لیست رو چک کردن 124 نفر بودن.
می‌گن اعمال سهمیه و مهمان و ایناست؛ نمی‌دونم. :-??

×واسه این آموزشِ مجازیِ فارسی از کجا بفهمیم تو چه گروهی هستیم؟
بعد این که شما می‌تونین درسا رو ببینین؟ تکالیف رو چه طور؟

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

کلن مثلِ این که بیش‌تر از ظرفیتِ اعلام شُده دانشجو هست؛
من رشته‌یِ خودم رو چک نکردم اما بچه‌هایِ مکانیک می‌گفتن ظرفیتِ اعلام شده تو دفترچه شبانه و روزانه 100 نفر می‌شه اما وقتی لیست رو چک کردن 124 نفر بودن.
می‌گن اعمال سهمیه و مهمان و ایناست؛ نمی‌دونم. :-??

×واسه این آموزشِ مجازیِ فارسی از کجا بفهمیم تو چه گروهی هستیم؟
بعد این که شما می‌تونین درسا رو ببینین؟ تکالیف رو چه طور؟

بیش از ظرفیت که آره خب! 25 تا روزانه رشته ما بوده .. اما تو لیست، 38 نفریم بدون گرایش و 9 نفرم با گرایش ک نمیدونم چرا اینجوری اند؟! و کلا 47 نفر تو لیست هستیم! :-"

والا منکه این ترم فقط زبان دارم و نحوه گروه بندی فارسی رو نـمیدونم .. تو همایشش هم فقط گفت مشخص میشه و اینا؟! :-?

البت راستی گفتن توی پرتال، اسم استاد کمکی رو میزنن حالا یا تو برنامه درسی یا امتحانی و .. !!

نمازخونه دانشکده عجب مکان استراتژیکی هستشا!! .. دو روز در هفته احتمالا گذرم بلندمدت میفته بهش! کلاسم ک نـداریم تو اون زمان و ..! :-"

پ.ن: ماکارونی سلف رو آشپز هندی میپزه؟! هرچی ادویه میشناسی انگار خالی کردن توش !! :|
..............

تکلیف ک هنوز چیزی نذاشتن برامون !!

درسا اما یه مشکل جالبی دیدم الان دارم! => وقتی روی درس 1 ک پیشتر کلیک کردم و الانم درس2 کلیک کردم ؛ همون موقع اجرا میشه و دیده میشه درس مذکور .. اما بعدش از منوی سمت راست و لیست دروس، دگ اون درس از دسترس خارج میشه و اجازه دوباره دیدنشون رو نـمیده به من!!

چرا اینطوریه؟! قرار بود ویژگی این سیستم مرور نامحدود دروس باشه مثلا ک! :-??

.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

درسا اما یه مشکل جالبی دیدم الان دارم! => وقتی روی درس 1 ک پیشتر کلیک کردم و الانم درس2 کلیک کردم ؛ همون موقع اجرا میشه و دیده میشه درس مذکور .. اما بعدش از منوی سمت راست و لیست دروس، دگ اون درس از دسترس خارج میشه و اجازه دوباره دیدنشون رو نـمیده به من!!

چرا اینطوریه؟! قرار بود ویژگی این سیستم مرور نامحدود دروس باشه مثلا ک! :-??

.
واسه من صفحه‌یِ درس بالا می‌یاد اما وقتی پِلی می‌کنم جلو نمی‌ره؛ رو همون صفحه‌یِ اول می‌مونه، هیچ صدایی هم پخش نمی‌شه.
من مشکلِ دسترسیِ محدود ندارم.

پ.ن: درست شد.

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

واسه من صفحه‌یِ درس بالا می‌یاد اما وقتی پِلی می‌کنم جلو نمی‌ره؛ رو همون صفحه‌یِ اول می‌مونه، هیچ صدایی هم پخش نمی‌شه.
من مشکلِ دسترسیِ محدود ندارم.
پ.ن: شنبه می‌رم با اون خانوم‌ـه دعوا می‌کنم. :|

من الان درس 1 و 2 م دگ حالت لینک نـداره و نمیشه اصن روش کلیک کرد تا درس اجرا شه!! اونم چون یبار رو هرکدومشون کلیک کردم و اجرا کردم درس رو !! :-??
_____
واقعا جا داره با اون طرف دعوای اساسی کرد!! خودش ک دعوا داشت با همه و اعصاب درسی نداشت ظاهرا !! :|

زبان سامانه رو انگلیسی کردم .. اجازه کلیک روی درس1 رو داد دوباره بهم!! بعدم ک برش گردوندم رو فارسی، درس 1 در دسترس بود اینبار!! :-?

دگ باز نرفتم رو درس2 برا تست، گفتم باز بهم میریزه و کارمون گیر میشه!! :| فعلا ک درست شد برا منم ..

.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

من الان درس 1 و 2 م دگ حالت لینک نـداره و نمیشه اصن روش کلیک کرد تا درس اجرا شه!! اونم چون یبار رو هرکدومشون کلیک کردم و اجرا کردم درس رو !! :-??
_____

واقعا جا داره با اون طرف دعوای اساسی کرد!! خودش ک دعوا داشت با همه و اعصاب درسی نداشت ظاهرا !! :|

.
خب از صفحه بیاین بیرون و دوباره وارد شین، شاید درست شه.

×من بیش‌تر از همه از اون لج‌م می‌گرفت که وقتی یه ذره همهمه می‌شد می‌گفت: الان شما وارد دانشگاه شدین و این جا دبیرستان نیست.
متنفرم از این حرف یعنی. :|

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

من جدا از شما دوستان درس خون ممنونم که همگی دارین درس هارو میخونین و گوش میدین :))
ولی خب کلا یکم وی یو مشکل داره ، گاهی این مشکلات پیش میاد براش ، کاریش هم نمیشه کرد ، با هرکسی هم دعوا کنین چیزی درست نمیشه ، سیستم مشکل داره ، حالا به هرکسی هم که گیر بدین فقط وقت خودتون رو گرفتین !
درس ها اگه لینکش باز نکرد میتونین لینک رو از توی سورس پیج پیدا کنین ، روی صفحه کلیک راست کنین و ویو پیج سورس رو بزنین ، بعد خطی که میخواین رو پیدا کنین یک لینک باید جلوش باشه که احتمالا همون لینکیه که لازم دارین :D

درباره ی این که پخش نمیشه هم شاید مشکل از نبود پلیر درست رو بروزرتون باشه :D

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

به نقل از A F S H I N :
من جدا از شما دوستان درس خون ممنونم که همگی دارین درس هارو میخونین و گوش میدین :))

چرا جوّ میدی آقا؟! :D .. منکه بشخصه هنوز چیزی نـخوندم اصن! کلا گفتیم با سیستم آشنا شیم.

پ.ن: انگیزه های قوی بچه های ترم1 رو دست کم نـگیر ولی در کل!! :-"

.

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

چرا جوّ میدی آقا؟! :D .. منکه بشخصه هنوز چیزی نـخوندم اصن! کلا گفتیم با سیستم آشنا شیم.

پ.ن: انگیزه های قوی بچه های ترم1 رو دست کم نـگیر ولی در کل!! :-"
جو چیه بابا ، معلومه درس میخونین دیگه ، البته خوب کاری میکنین ، بخونین ، دروس پایه رو خیلی سریع رد کنین خیلی خوبه ! :D

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از A F S H I N :
ولی خب کلا یکم وی یو مشکل داره ، گاهی این مشکلات پیش میاد براش ، کاریش هم نمیشه کرد ، با هرکسی هم دعوا کنین چیزی درست نمیشه ، سیستم مشکل داره ، حالا به هرکسی هم که گیر بدین فقط وقت خودتون رو گرفتین !
درس ها اگه لینکش باز نکرد میتونین لینک رو از توی سورس پیج پیدا کنین ، روی صفحه کلیک راست کنین و ویو پیج سورس رو بزنین ، بعد خطی که میخواین رو پیدا کنین یک لینک باید جلوش باشه که احتمالا همون لینکیه که لازم دارین :D

درباره ی این که پخش نمیشه هم شاید مشکل از نبود پلیر درست رو بروزرتون باشه :D
منم بايد عذرخواهى کنم از به کار بردن واژه ى "دعوا". :-"
درسته از پستم برداشت نمى شد اما صرفن يک شوخى بود و درکل حق با شماست.

quicktime_2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار

سلام.
کجایید دوستان؟
قضیه این «پایش سلامت» چیه؟

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

آیا شنبه و یک‌شنبه‌یِ هفته‌یِ آینده تعطیل‌ـه؟

به نقل از _quicktime_ :
سلام.
کجایید دوستان؟
قضیه این «پایش سلامت» چیه؟
این جا تاریخ‌‌ـاش رو نوشته.

روزِ جشنِ ورودی یه سری تهدیدات کردن ما رو که اگه نیاین عواقب‌ش رو باید متحمل بشین و اینا.
نریم مشکلی پیش می‌یاد؟

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

حذف ! :-"
.

quicktime_2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار

آیا شنبه و یک‌شنبه‌یِ هفته‌یِ آینده تعطیل‌ـه؟
این جا تاریخ‌‌ـاش رو نوشته.

روزِ جشنِ ورودی یه سری تهدیدات کردن ما رو که اگه نیاین عواقب‌ش رو باید متحمل بشین و اینا.
نریم مشکلی پیش می‌یاد؟
خب چه پایشی قراره انجام بشه؟ اصلا این اطلاعات رو می‌خوان چکار؟

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

دوستان کلا زیاد خودتون رو درگیر این پایش سلامت نکنید ، برید یکی دوساعت بیشتر وقتتون رو نمیگیرن ، چیز خاصی هم نیست ، یک سری اطلاعات و علاقه مندی ها و وضعیت سلامت رو چک میکنن !
این که به چه دردیشون میخوره رو دقیقا نمیدونم ولی خب مطمعنن یک چیز لازمه ایه که وقت و هزینه براش میزارن :D
پاشید با دوستان برید ، یک دور هم تو دانشگاه میزنید خوبه :D
قد و وزن و فشارتون رو هم میگیرن :D

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
دانشگاه فردوسی/ نیاز به راهنمایی درباره اطلاعیه !

اطلاعیه دانشگاه برای ما مهندسی ها که فردا باید بریم آموزش کل :

کلیه دانشجویان پسر مقطع کارشناسی جهت معرفی به دفاتر پلیس+ 10 و صدور معافیت تحصیلی با همراه داشتن فرم شماره 2 و یا 4 ( صادر شده توسط واحد پیش دانشگاهی ) طبق جدول ذیل به مدیریت آموزشی دانشگاه(باجه 12 ) مراجعه نمایند

خب من هرچی گشتم دنبال چنین فرمی، نـبود توی مدارک من و نه کسی میدونست چی هست اصن !

تا اینکه دیدم موقع ثبت نام کنکور 93 و در دفترچه شماره1، فرم شماره 2 ای هست که پُر کردنش و تاییدش توسط پیش دانشگاهی لازم بوده ظاهرا! اما ما هرگز اینکارو نـکردیم چون تمام این چیزایی ک خواسته اینترنتی شده بود و در توضیحات این فرم داریم :

فرم شماره 2: دانش آموزان سال آخر متوسطه و ديپلمه هاي سنوات قبل نظام قديم آموزش متوسطه ، فارغ التحصيلان و دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه شركت كننده در آزمون سراسري سال 1393 ، لازم است فرم شماره 2 مندرج در صفحه 43 اين دفترچه را از محل خط چين جدا نموده و پس از تكميل و تأييد كليه مندرجات فرم مذكور توسط دبيرستا ن يا هنرستان و يا مركز پيش دانشگاهي محل تحصيل و يا نواحي و مناطق وزارت آموزش و پرور ش آن را براي اقدامات بعدي نزد خود نگهداري نمايند.

منتها مسئله اینه که در ذیل همین مطلب، تبصره ای اومده که میگه :

همچني ن فارغ التحصيلان و دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه در صورتي كه محل اخذ مدرك پيش دانشگاهي و يا يك ي از دو سال آخر دبيرستان آنها يكي از بخش هاي مركزي شهرستان هاي :
اصفهان ، تبريز، تهران ، شميرانات ، شيراز و مشهد (مطابق جدول استان ، شهرستان و بخش مندرج در جدول شماره 7 اين راهنما) مي باشد، نيازي به تهيه اين فرم ندارند.

خب پس وقتی ما موقع ثبت نام این فرمو پُر نکردیم و تاییده مدرسه رو نـگرفتیم و اصن نیازم نـبوده به اینکارا، آیا از ما الان توقع داشتنِ چنین فرمی رو در فردا برای بحث معافیت دارن ؟؟!! :-?
یک با خبری بیاد و توضیح بده ممنون میشم! :-??

.

بالا