• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عضویت در كتابخانه عمومی

• شروع کننده موضوع

shernodet

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد صدوقي يزد
شهر
يزد
مقدار استفاده شما از كتابخانه عمومي چقدره ؟
درچه كتابخانه اي عضو هستيد

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : كتابخانه

حداقل روزی 3 ساعت .کتابخونه نجاریان بابل البته اگه با دوستام باشم این 3 ساعت فک زدن حساب میشه!

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

در کنار سوالات پست اول٬ به نظرتون ویژگی های مهم یه کتابخونه ی خوب چیه؟ و چه جوری میشه بیشترین استفاده مفید رو از کتابخونه کرد؟ :D

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

من خودم کتاب‌خونه زیاد می‌رم،ولی خوب سه تا کتاب‌خونه بیش‌تر ندیدم که اونم یکیش همش می‌رم،که اسمش«نجم آبادی»ـه توی منطقه5 تهران. دوتای دیگه رو یه بار دیدم فقط.
کتاب‌خونه‌های معروف و بزرگ رو بذاریم کنار، اکثر کتاب‌خونه‌های معمولی کتاباشون بره عهده بوقه!تخصّصی که اصلا هیچی ول معطلاً!کلّا آپدیت نمی‌شن انگار.
سالن مطالعه داشتنش خیلی خوبه؛حالا از این‌که بریم درس بخونیم بگذریم،اگه قرار باشه یه کتاب برداریم،خوب یه جا باشه یه نیم ساعت بشینی کتابرو بخونی ببینی چی به چیه دوست داری یا نه!
یه چیز خوب اینه که عضو ویژه باشیم تا از همه کتاب‌خونه‌های شهرداری بتونیم استفاده کنیم که خوب برای آدمایی که دنبال یه کتاب خاص هستن بتونن چندجا بگردن ببینن چون گفتم،به تنهایی یه کتاب‌خونه معمولی شهرداری جدا تنوع کتاباش کمه.
از لحاظ درس خوندنم،قرار نیست حتما کنکوری باشیم که بریم کتاب‌خونه؛مثلا می‌گم یه نفر امروز بره انجام دادن تکالیف مدرسه چهار ساعت وقت لازم داره،ولی یهو می‌بینه از 4 بعدازظهر نشسته تا 12 شب!انقد هی وسطش لفت(؟)می‌ده،ولی اگه بریم همین 4 ساعت رو کتاب‌خونه چون مجبوریم و جز کتاب‌خوندن اونجا کاری نمی‌شه کرد مجبور می‌شیم اون 4ساعت رو واقعا درس بخونیم و بقیه ساعات روز رو کلی کار دیگه کنیم حتی!
بعد این‌که آدم واقعا انگیزه می‌گیره می‌بینه یه عالمه آدم دیگه اون‌جا دارن کتاب می‌خونن.
خلاصه کلا سعی کنین حتما کتاب‌خونه عضو باشین و برین،حالا چه بره کتاب متفرقه اگه اهلش هستین،چه بره درس خوندن :]

بالا