• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

به نقل از معصومه :
من فقط يه نكته اي رو بگم!
اين خيلي زشته كه يه عده پاشونو ميذارن دانشگاه شروع ميكنن با ادماي ساده تر سر به سر ميذارن..خيلي كارتون زشته :|

تو بچه هاي همين بچه هاي پزشكي دانشگاه تهران (ديگه از اين خفن تر سراغ داريد؟ برق شريف تهش بتونه هم سطحش باشه نه بالاتر..) ترم 4 داشتيم كه يه گروه از پسرا سال دوم اومدن با هم قرار گذاشتن كه هر كدوم بره سمت يكي از اين دخترايي كه ساده اند و ارايش ندارن و با كسي دوست نشدن طي دو سه ترم اول..
بعد قرار ميذاشتن هركي زودتر مخ بزنه B-)..بعد فكر كنين دختر بنده خدا اعتماد كرده دوست شده بعد چند روز پسره گفته من فقط ميخواستم ببينم پا ميدي يا نه.. :|
الانم خدافظ! h-:
دختره هم تو اين مدت شروع به ارايش و اينا هم كرده بوده..بعدش افسرده شده و دو هفته دانشگاه نميومده..
شما باشين چي كار ميكنين؟ دختره هم كه ابرشو جلوي همه رفته ميبينه...چون اون جمع پسرا به همه كلاس ميگن افتخاراتشونو :)
ماشالا به اين پسرا :>..اين دعاهاي همين دختراست كه توشه ي بارشونه براي زندگي ايندشون.. ;;)

از اون ور تو دخترا هم داريم كه براي پسراي ساده دست ميگيرن! X_X

قشنگ قول ميدم نصفتون سه سال ديگه كلا ايدئولوژيتون روشن فكرانه اي ميشه كه تهش فقط بوي گند اين روابطو ميده..[nb]اين اموشناي سرخوش كه ميبينين همشون در واقع :| هستن..[/nb]

فقط بريد براي اينده تون دعا كنين.. >:D< >:D<
كلا كمي ادميت!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خدا سخت نيست!
دختری که بخواد در این حد احمق باشه همون بهتر که افسردگی بگیره :|
فک نکنم لا اقل دخترای اینجا این قـــــــدر ساده باشن :|
پسراهم دیگه در این حد نامرد نیستن :|
این قسمتی رو که بلد کردم هم به ما ربطی نداره هرکس رو تو گور خودش می خوابونن :)

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از imank92 :

چرا جبهه میگیرین؟ بده میان تجربیاتشونو میگن به ما؟ شما خیلی مطمئنی از خودت خوش به حالت خب. همه جا آدم ساده و همه جا دختر و پسر در این حد نامردم پیدا میشن.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از imank92 :

شوما خعلی آدم سالم و غیرساده‌ای هستی خوش ب حالت! (:|
من پسر ب قول شوما احمق و ب قول ما ساده هم دیدم که تو تور این جور دخترا افتادن! از دید خودتون ب مسائل نگا نکنین پلیز :)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از imank92 :
اين همه ادم سالم داريم..روابط درست با هم دارن..كسي با اونا كار نداره..منم كاري به كار همه ندارم..تو صفحه قبلم كه بحث شد بحث اين بود كه يه عده به اسم خواهر برادري گند ميزنن به روابط..ما نميگيم چه كينن چه نكنين..ما ميگيم ديگه يه سري چيزا افتضاحه! اون مورد اول بود اين موردم كه الان گفتم مورد دومه..

هيچ دروغي هم نگفتم..هيچ پياز داغي اضافه نكردم! از اين داستان دو ماه نگذشته هنوز..
دختره كار بدي نكرده! عادي بوده مشكل از پسره بوده كه با احساسات مردم بازي كرده و سر بدست اوردنش شرط بسته و بعدش ولش كرده!

جالب اينه كه همين قضيه رو به عنوان طنز و عامل سرخوشي پسرا براي دوستاي معموليشون ميشينن تعريف ميكننو ميخندن

كي تصور ميكنه يه سري همكلاسيش كه دو ساله همكلاسن در حقش چنين ظلمي كنن؟ ولي اين تنها مورد نيست!
به نقل از BUG :
چرا جبهه میگیرین؟ بده میان تجربیاتشونو میگن به ما؟ شما خیلی مطمئنی از خودت خوش به حالت خب. همه جا آدم ساده و همه جا دختر و پسر در این حد نامردم پیدا میشن.
بزن قدش :لایک

باور كنين نياز نداره احمق باشين! خوب وقتي پيشنهاد دوستي ميشه و ميبينين شما هم بدتون نمياد وميريد و طرفم واقعا صميميه و جو هم جو دانشگاهه و نه خيابون ...تقصير پسرا بود ديگه...
دختر هم كم نداريم با احساسات بازي كنه بعد ول كنه

به نقل از imank92 :
يادم رفت بگم تو همين سمپاديا هم كم نداريم عاقا.. :-<

ehsanehsan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
یادش به خیر هیییییییی!!
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
برق

عاغا من شنیدم کسایی که میرن علم و صنعت بعد یه مدت دچار افسردگی و... میشن بعد چند ترم هم میخان کلا فرار کنن درسته آیا؟؟؟

بعد الان من که تو عمرم به صورت پشت سر هم 5 دقیقه فارسی حرف نزدم لهجه و... مشکل میشه؟؟؟

نمیشه مثلا همه ترکی یاد بگیرن؟؟؟

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

به نقل از BUG :
من اگه از خودم مطمئن بودم که اصلا این بحث رو تو 5 6 صفحه پیش شروع نمی کردم :D (عجب اشتباهی کردما )
اون که آدم ساده پیدا میشه شکی نیست توش و زیـــــــاد دیدم ولی این که طرز تفکر من دو سه سال دیگه چی می خواد بشه و خوب هست یا بد فک نکنم زیاد به اطرافیانم تو دانشگاه ربط داشته باشه همون طور که تو دبیرستان هم اکثر کسایی که سال اول بسیجی و ... بودن سال چهارم هم همون طوری مونده بودن و بالعکس :)
پ ن : چرا ناراحت میشی :| ؟ :
به نقل از فَــرز :
شوما خعلی آدم سالم و غیرساده‌ای هستی خوش ب حالت! (:|
من پسر ب قول شوما احمق و ب قول ما ساده هم دیدم که تو تور این جور دخترا افتادن! از دید خودتون ب مسائل نگا نکنین پلیز :)
من اون چیزی که تا الان دیدم رو گفتم نه چیز دیگه ای :) کسی که ساده هستش و سرش بخواد خیلی راحت کلاه بره رو من و شما چه کار می تونیم بکنیم ؟؟ سال دیگه تو دانشگاه صد در صد ازین افراد زیاد خواهید دید ببینیم چندتاشون رو می تونین شما از سادگی (فک کنم این نوع سادگی رو بگیم جهالت بهتره)در بیارین :)

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

تو برنامه ویتامین ث یه استاد دانشگاهی اوورده بودند بعد میگفت پسره المپیادی بوده حتی برای همین مسائل سرکار گذاری و امثالهم خودکشی کرده .

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

به نقل از معصومه :
اين همه ادم سالم داريم..روابط درست با هم دارن..كسي با اونا كار نداره..منم كاري به كار همه ندارم..تو صفحه قبلم كه بحث شد بحث اين بود كه يه عده به اسم خواهر برادري گند ميزنن به روابط..ما نميگيم چه كينن چه نكنين..ما ميگيم ديگه يه سري چيزا افتضاحه! اون مورد اول بود اين موردم كه الان گفتم مورد دومه..

هيچ دروغي هم نگفتم..هيچ پياز داغي اضافه نكردم! از اين داستان دو ماه نگذشته هنوز..
دختره كار بدي نكرده! عادي بوده مشكل از پسره بوده كه با احساسات مردم بازي كرده و سر بدست اوردنش شرط بسته و بعدش ولش كرده!

جالب اينه كه همين قضيه رو به عنوان طنز و عامل سرخوشي پسرا براي دوستاي معموليشون ميشينن تعريف ميكننو ميخندن

كي تصور ميكنه يه سري همكلاسيش كه دو ساله همكلاسن در حقش چنين ظلمي كنن؟ ولي اين تنها مورد نيست!بزن قدش :لایک

باور كنين نياز نداره احمق باشين! خوب وقتي پيشنهاد دوستي ميشه و ميبينين شما هم بدتون نمياد وميريد و طرفم واقعا صميميه و جو هم جو دانشگاهه و نه خيابون ...تقصير پسرا بود ديگه...
دختر هم كم نداريم با احساسات بازي كنه بعد ول كنه

يادم رفت بگم تو همين سمپاديا هم كم نداريم عاقا.. :-<
ئـــِ این مطلب رو ندیده بودم :)
چکیده حرف من اینه که مثلا اگه یه کسی من رو به این نحوه که شما میگین گول بزنه و ... مقصر اصلی اون شخص نیست و منم که ساده اعتماد کردم بهش. همین :) (دل آدم اتوبان نیست که هر کسی بخواد بیاد و بره) (;
با توجه به این که تجربه ی شما به مراتب از من بیشتره و من هنوز پام به دانشگاه باز نشده فعلا رو روزه سکوت می گیرم :D و وامیستم یه دو سه ترمی برم دانشگاه :) ایشالا که به این وضعی که شما می گین گرفتار نشم .

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از معصومه :
تو بچه هاي همين بچه هاي پزشكي دانشگاه تهران (ديگه از اين خفن تر سراغ داريد؟ برق شريف تهش بتونه هم سطحش باشه نه بالاتر..) ترم 4 داشتيم كه يه گروه از پسرا سال دوم

برای حفظ حرمت دوستان ریاضی و علی‌الخصوص برقی ها: شاید طرف سهمیه ای بوده :-" :D

×معصومه: توصیه میشه با دوستان خوابگاه بریم خرید/بیرون؟! :-? سر رودربایستی و اینا ان تومن خرج کنه مثلا :-"

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

یک سوال حیاتی!
آیا دانشگاه نکته مثبتی هم دارد>>؟؟؟؟؟ حالم داره بهم میخوره بس بد گفتین از دانشگاه! هیچ ذوق و رغبتی ندارم دیگه :-&

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

به نقل از شواليه سبز :
یک سوال حیاتی!
آیا دانشگاه نکته مثبتی هم دارد>>؟؟؟؟؟ حالم داره بهم میخوره بس بد گفتین از دانشگاه! هیچ ذوق و رغبتی ندارم دیگه :-&
میگن به لقمان گفتن از که ادب آموختی گفت بی ادبان
ما هم فک کنم بتونیم تمام مواردی که تو زندگی بش نیاز داریم اونجا یاد بگیریم از یه سری افراد :)

Sarikhani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شيراز
شهر
شيراز

به نقل از شواليه سبز :
یک سوال حیاتی!
منم تا چند روز پيش همينطوري بودم ولي دو سه روز تو خوابگاه و دانشگاه با دانشجو ها بودم به من كه خيلي حال داد

همه چي به خودت بشتگي داره ميتوني اونجا حال كني ميتوني تريپ شكست عشقي داشته باشي يا ميتوني كلا بري سر وقت درس و.... كلا تو بحر اين مسايل نرو

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

مسئله اینجاس آخه!
نوبت به نوبت میان داستان های جنایی تعریف میکنن از اونجا ! "مواظب باشید" !!! از آمپول کمتر از دانشگاه میترسم الان! احساس میکنم یکم شورش دراومده! :-<

ehsanehsan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
یادش به خیر هیییییییی!!
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
برق

به نظر من برا کنترل رفتار تو دانشگاه بهتر همیشه در نظر داشته باشیم که یکی اون بالا هست که داره همه چی رو میبینه

بقیه ش هم دیگه بستگی به شعور و شرف طرف داره که بتونه اینو بفهمه یا نه

moh@m@dj

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه

یه سوال مهم
اگه کسی ماشین داشته باشه اجازه میدن ماشینشو بیاره تو دانشگاه؟
خصوصا در مورد دانشکده دندان پزشکی دانشگاه تهران

Sarikhani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شيراز
شهر
شيراز

به نقل از شواليه سبز :
مسئله اینجاس آخه!
نوبت به نوبت میان داستان های جنایی تعریف میکنن از اونجا ! "مواظب باشید" !!! از آمپول کمتر از دانشگاه میترسم الان! احساس میکنم یکم شورش دراومده! :-<
اتفاق ميافته ولي قرار نيست كه واسه تو هم اتفاق بيوفته

هزارتا فيلم دزدي از بانكو گروگانگيري كه داستانشون واقعي باشه تا حالا ساخته شده ولي تاحالا حتي يدونشو هم من نديدم

اگه تو نري سراغشون اونا هم نميان سراغت

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از moh@m@dj :
یه سوال مهم
اگه کسی ماشین داشته باشه اجازه میدن ماشینشو بیاره تو دانشگاه؟
خصوصا در مورد دانشکده دندان پزشکی دانشگاه تهران
جواب داده شده! انگار گفتن نه!

Sarikhani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شيراز
شهر
شيراز

به نقل از احسان94 :
به نظر من برا کنترل رفتار تو دانشگاه بهتر همیشه در نظر داشته باشیم که یکی اون بالا هست که داره همه چی رو میبینه

بقیه ش هم دیگه بستگی به شعور و شرف طرف داره که بتونه اینو بفهمه یا نه
مشكل اينه كه خيلي ها به خدا اعتقاد ندارن البته اين دليلي نميشه كه اونا هم بد باشن

چون جو عوض ميشه رفتار ها هم عوض ميشه و تقريبا همه در اوايل مشكل دارن ولي كم كم خودشونو تطبيق ميدن ولي بعضي ها كه نميخوان رفتارشونو اصلاح كنن رو هم نميشه كاريشون كرد جز اينكه باحاشون قاطي نشي

توي خوابگاه شيراز ميشه ماشين برد يعني ما كه برديم و فكر نميكنم بقيه جاه ها هم مشكلي داشته باشه

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از Ostad M.Shajarian :
اتفاق ميافته ولي قرار نيست كه واسه تو هم اتفاق بيوفته

هزارتا فيلم دزدي از بانكو گروگانگيري كه داستانشون واقعي باشه تا حالا ساخته شده ولي تاحالا حتي يدونشو هم من نديدم

اگه تو نري سراغشون اونا هم نميان سراغت
بد نیست یک مقدار از اون روی سکه هم گفته شه! نه؟

milad_khatmi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
با شکست مواجه شد
دانشگاه
دانشگاه امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Ostad M.Shajarian :
مشكل اينه كه خيلي ها به خدا اعتقاد ندارن البته اين دليلي نميشه كه اونا هم بد باشن

چون جو عوض ميشه رفتار ها هم عوض ميشه و تقريبا همه در اوايل مشكل دارن ولي كم كم خودشونو تطبيق ميدن ولي بعضي ها كه نميخوان رفتارشونو اصلاح كنن رو هم نميشه كاريشون كرد جز اينكه باحاشون قاطي نشي
ولی میشه رو اون دسته هم تاثیر گذاشت خب

جدی خیلی خوبه میاین اینجا تجربه هاتونو مینویسین ها کلی چشمو گوش آدم باز میشه مخصوصا ما ها که قراره از یه شهر کوچیک یهو بریم تو یه اقیانوس که ماهی آزادو کوسه باهم قاطیه ممنون از همتون.
پ.ن: خعلی دیگه داره اسپم بازار میشه الانه که قفل بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا