• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولین گردهمایی رسمی سمپادیا و بنیاد کودک در مشهد

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : گردهمایی سمپادیا و بنیاد کودک در مشهد

خب نمیدونم چقدر جالب باشه که این تعداد اسامی رو بخوام اینجا علنی اعلام کنم ! شاید خب خیلی ها ترجیح بدن حضورشون و اسمشون اینجا به طور خاص برده نشه ...
تعداد اسامی هم زیاد هست . تا الان نزدیک به 90 نفر اعلام حضور قطعی کردند و کد پذیرش گرفتند .

اما در صورتی که برای دوستان این مساله مهم هست که اشخاص به خصوصی که مورد نظرشون هست تا الان اعلام آمادگی کردن یا نه میتونن از طریق همون شماره ی تماس یا پیغام خصوصی اون مواردی که مورد سوالشون هست رو بپرسن تا بهشون به طور شخصی پاسخ بدم .

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از ♪♫♥ Zeinab.N ♥♫♪ :
نميشه يه پست بدين بگين كه كيا ميان؟ :-"

به نقل از نــيما :
خب نمیدونم چقدر جالب باشه که این تعداد اسامی رو بخوام اینجا علنی اعلام کنم ! شاید خب خیلی ها ترجیح بدن حضورشون و اسمشون اینجا به طور خاص برده نشه ...
تعداد اسامی هم زیاد هست . تا الان نزدیک به 90 نفر اعلام حضور قطعی کردند و کد پذیرش گرفتند .

اما در صورتی که برای دوستان این مساله مهم هست که اشخاص به خصوصی که مورد نظرشون هست تا الان اعلام آمادگی کردن یا نه میتونن از طریق همون شماره ی تماس یا پیغام خصوصی اون مواردی که مورد سوالشون هست رو بپرسن تا بهشون به طور شخصی پاسخ بدم .

نظر شخصی من بر اینه که این اتفاق نیافته. همونطور که نیما گفت این گردهمایی میتینگ نیست و اگر کسی میخواد تشریف بیاره برای خود بنیاد و مسایل مربوط به اون باشه؛ واسه دوستان و آشنایان وقت کافی هست... .

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از شقایـقツ :
من یه پیشنهادی دارم :D [که البته از بابت اینکه جای درستی دارم مطرحش میکنم اطمینانی ندارم :-"]
از اونجایی که این گردهمایی رسمی هست و به احتمال خیلی زیاد جمع زیادی از بچه های سمپادیا و سمپادی توش شرکت میکنن،پیشنهاد من اینه که یه طومار هم توی این گردهمایی امضا کنید و بخواین که از رشد ِ قارچی ِ مدارس سمپاد جلوگیری بشه !
شاید به واسطه‌ی این اجتماع صدامون حداقل یکم بلندتر بشه .
اصل هدف خوبه.

بنظر من بهتره این نباشه ، آخه میدونین اول اولش که هلند نیست که مثلا شما بتونی با امضا جمع کردن از مردم بدون رفتن به مجلس قانون تصویب کنی:د اگه صحبتای این یارو رییس نمیدونم چی چی و مربوط به آموزش رو که توی مصاحبه ی بعد اخبار شبانگاهی شبکه ی دو اومده بود گوش کرده بوده باشید که در مورد استعداد های درخشان آخرش ازش پرسیدن با افتخار از این یاد میکرد که تعداد رو رسوندنبه بالتر از 665 تا (روشون نمیشد بگن عدد بعدش از این مدارش زدیم :د) و این رو در جهت ارتقا سطح امکانات آموزشی و دسترسی میدونست که متناسب سازی با جمعیت بر اساس درصد فراوانی ضریب هوشی که ایران تیزهوشحساب کرده میدونست(خیلیم مسخره بود، بین 100 و خورده ای تا 137 فککنم، آخه مرزمیذارن ولی کدوم ابلهی محدودیت مرزی میذاره؟ مثلا طرف از 137بیشتر بود باید چیکار کنی مثلا نیاد مدارس سمپاد؟!! باید مرز قائل بشن اما محدودیت مرزی نه. )، این کلن بخاطر اینهکه مدارس رو برای یه ضریب هوشیی در نظر گرفتن که فروانیش طوریه که به این تعداد مدرسه نیاز بوده،فک نکنمتاثیری بذاره چون تعریف سمپاد درواقع همین بوده، درواقع باید ازپایه یه کاری کرد و مثلا یا یه مدل از مدارس چدید ایجاد کرد که این حد هوشی رو بالاتر براش در نظر بگیرن ، یا مثلا تعریف سمپاد رو در قوانین عوض کنن حد هوشی رو بکشن بالاتر، فک نمیکنم با چنین چیزی ممکن باشه،فقط امید میتونه این باشه که جهت سیاست های مسئولین آینده ی زیربطش این باشه که ملا لغتی به متن قانون و تعریفش عمل کنن یا قائل به کیفیت بیشتر و اون روح اصلی ایجاد این مدارس باشند؛
دوم اینکه میدونید سمپادیا یه ارگان واقعی نیستش ، برا همینم داریم کلن همایش رو درپوشش بنیاد کودک میگیریم و الا که اصن سمپادیا همچین مجوزی نمیدن که همایش رسمی اینطوری بتونه بگیره و مدرسه بمون سالن بده و اینا، برا همین هم محوریت بیشتر از حالت میتینگ وار واقعی روی تا حدی بنیادکودک و سمپادیاس، بنابراین بنظرم همچین درست در نمیاد بخوایم همچین کاری بکنیم و توبرنامه ها بگنجونیمش و اینا، میدونین آخه شکل برنامه هاش یه چیز دیگس،حالا شایدم بشه ها ولی نظر من اینه که اینطور فک نمیکنم.

به نقل از Black♦Death :
نظر شخصی من بر اینه که این اتفاق نیافته. همونطور که نیما گفت این گردهمایی میتینگ نیست و اگر کسی میخواد تشریف بیاره برای خود بنیاد و مسایل مربوط به اون باشه؛ واسه دوستان و آشنایان وقت کافی هست... .
ضمن اینکه از نظر منم کاملا کار غیر عقلانیه که اسامیشرکت کننده هاروبخوایم اینجا اعلان عمومی کنیم.
اما گردهمایی هست، برا دوستان و آشنایان هم هست و همین نکتس که باعث میشه اکثریت بیایم و زمینه یالبته ایجاد آشنایی با بنیاد کودک هست و سمپادیاس و بنیاد کودک، اینقدام که فقط بنیاد کودک و اینا نیس چون خب گردهماییه، ولی مسئله اینه که میتینگی نیس اما ، رسمی داره انجام میشه ، داره با عنوان بنیاد کودک انجام میشه و ولی ضمن رسمی بودن دوستانس و گردهماییمونه
کلا همه ی اینایی که نیما گفت دقیقا:
به نقل از نــيما :
باتوجه به سوال بعضی از دوستان باید تاکید کنم که به هیچ عنوان این مراسم یک میتینگ نیست و فضا در عین دوستانه بودن و صمیمیت رسمی خواهد بود .

قطعا بدونید به دلیل حضور خانواده ها و مسئولین بنیاد کودک فضا باید متناسب با حضور این عزیزان هم باشه . و همینطور از همه این ها مهم تر ، برای اعتماد نمایندگی سمپاد خراسان رضوی و در اختیار گذاشتن رایگان این سالن ازمون تعهداتی گرفتند و ما ملزم به رعایتشون خواهیم بود .
(خواستم تصور باز خیلی اونور بومی ازش بوجود نیاد بین بچه ها)

پ.ن:پست دادم تو پاسخ هام بیاد پستای جدیدش رو ببینم. اینجوری که هی با آیکون New چکش میکردم اذیت کننده بود.

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی

شايد اين اسپم باشه ولي عب نداره.
من از اين كه گفتم بگين كيا ميان اين نبود كه با فك كنم اين يه ميتينگه.اصلا. :-??ولي خب جدا دلم براي دوستاي مدرسم تنگ شده و ميخوام بدونم كيا ميان.البته ميتونم يكي يكي به همشون پ.خ بدم كه ميان يا نه. :-??
بهرحال خواستم بدونين كه من فك نميكنم ميتينگه!!! :D(هر چند توضيح دادن و بيان مطلب من خيلي بده.)

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

سلام آقا نیما B-)من برای 5 نفر رزرو کردم ولی دوستم لوس بازی در میارن میگن نمیان :rolleyes:5نفرو لطفا 3 نفر بکنید

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

از اونجا که در این گردهمایی در مورد انجمن سمپادیا و مزایاش و اینکه کلا چی هست، صحبت میشه؛ میتونه واسه خانواده ها خیلی موثر باشه.
به علاوه این که توضیحات در مورد بنیاد کودک و معرفی اون هم هست و خانواده ها میتونند جذب بشند.
ساعتش هم موقعیه که به نظر من اگر با خانواده باشیم، برای برگشت خیلی راحت تریم. (مخصوصا ما دخترا؛ ساعت 9:30 -10 شب یکم دیره واسه تنها برگشتن...)

پیشنهاد میکنم که همه دوستان تا جای ممکن، با خانواده هاشون تشریف بیارند. جو اونجا طوری خواهد بود که واسه اومدن خانواده ها بسیار مناسب باشه. به علاوه اینکه به نفع خودمون هست و خانواده هامون با یک طرز فکر درست با انجمن سمپادیا آشنا میشند. :)

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

لطفا یکی از دوستان مشهدی مکان تقریبی همایشو رو این عکس مشخص کنه که تو بلوار فروسی دس ب دامن بقیه نشیم

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از پــوریــا ل. :
لطفا یکی از دوستان مشهدی مکان تقریبی همایشو رو این عکس مشخص کنه که تو بلوار فروسی دس ب دامن بقیه نشیم
میدان فردوسی نه بلوار فردوسی! مکان دقیق رو توی نقشه گوگل مشخص کردم.

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از پــوریــا ل. :

جا داره اصلاح کنم البته این میدان فردوسی و ابتدای بلوار قرنی میشه . اشتباه بنده بوده که توی پوستر به جای میدان ، بلوار گفتم ... عذر میخوام .
هرچند اکثر دوستان مشهدی کاملا با سالن مجموعه ی استعداد های درخشان آشنایی دارن در هر صورت ...

راستی ، مهران فرهمند هم از نیشابور میاد . گفتم اطلاع بدم که اگر خواستین باهم هماهنگ کنید .

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

چجوریه الان وضعیت جمعیت؟زیادن؟امکان تکمیل ظرفیت هم وجود داره؟
ما هنوز مطمئن نیستیم که میام یا نه، میخواستم بدونم امکان رزو هست ؟

ermia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HnschII
شهر
mashad
مدال المپیاد
ادبیات
دانشگاه
سوال خوبیه‏!‏
رشته دانشگاه
اینم سوال خوبیه‏!‏

من احساس میکنم دوستان نسبت به موضوع خانواده ها یکم گارد دارن

اما فک نمیکنم ابدا برنامه های همایش طوری باشه که اومدن خانواده ها مخلّ روابط دوستان و لذت بردن اونها از کنار هم بودن باشه

و همونطور که کاربران دیگه هم گفتن

اونوقت شب فکر برگشت هم باشین (مخصوصا دخترها)

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از ناهیـــــــــــــــد :
چجوریه الان وضعیت جمعیت؟زیادن؟امکان تکمیل ظرفیت هم وجود داره؟
ما هنوز مطمئن نیستیم که میام یا نه، میخواستم بدونم امکان رزو هست ؟

تا الان بیشتر از 100 نفر اعلام حضور قطعی کردن . که البته با دوستانی که توی فیس بوک going زدند ولی هنوز کد پذیرش نگرفتند از مرز 150 نفر هم میگذره ...

اما به طور خاص باتوجه به اینکه شما از کاربران سایت هستید و از شهر دیگه ای هم میخواید تشریف بیارین و طبیعتا برنامه ریزی براش دشوار تر خوهد بود میتونین روز کنید و در صورتی که مشکلی داشتید بعدا تماس بگیرید و کنسل کنید .

+ چون راجع به خانواده ها هم دوستان بحث هایی مطرح کردن ...
خیلی از دوستان نگرانی ای دارند که شاید اونجا جو و فضا مناسب حضور خانواده هاشون نباشه ...
اما این اطمینان رو بهتون میدم که تمام مسئولین برگزاری خودشون با اعضای خانواده هاشون میان و قطعا بدونید اگر فضا مناسب نبود ما خودمون هم به هیچ عنوان خانواده هامون رو نمیاوردیم !! :D

و این نکته رو هم باید قید کنم که خیلی از برنامه های ما به گونه ای هست که قطعا برای خانواده هامون از خودمون هم جذاب تر خواهد بود ...
برنامه هایی مثل معرفی و تغییر دید نسبت به سمپادیا ، درخت آرزو ها ، نمایشگاه نقاشی ها و نامه های بچه ها بنیاد کودک و ... که قطعا مورد استقابل خانواده ها قرار خواهد گرفت .

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از نــيما :
تا الان بیشتر از 100 نفر اعلام حضور قطعی کردن . که البته با دوستانی که توی فیس بوک going زدند ولی هنوز کد پذیرش نگرفتند از مرز 150 نفر هم میگذره ...

اما به طور خاص باتوجه به اینکه شما از کاربران سایت هستید و از شهر دیگه ای هم میخواید تشریف بیارین و طبیعتا برنامه ریزی براش دشوار تر خوهد بود میتونین روز کنید و در صورتی که مشکلی داشتید بعدا تماس بگیرید و کنسل کنید .

+ چون راجع به خانواده ها هم دوستان بحث هایی مطرح کردن ...
خیلی از دوستان نگرانی ای دارند که شاید اونجا جو و فضا مناسب حضور خانواده هاشون نباشه ...
اما این اطمینان رو بهتون میدم که تمام مسئولین برگزاری خودشون با اعضای خانواده هاشون میان و قطعا بدونید اگر فضا مناسب نبود ما خودمون هم به هیچ عنوان خانواده هامون رو نمیاوردیم !! :D

و این نکته رو هم باید قید کنم که خیلی از برنامه های ما به گونه ای هست که قطعا برای خانواده هامون از خودمون هم جذاب تر خواهد بود ...
برنامه هایی مثل معرفی و تغییر دید نسبت به سمپادیا ، درخت آرزو ها ، نمایشگاه نقاشی ها و نامه های بچه ها بنیاد کودک و ... که قطعا مورد استقابل خانواده ها قرار خواهد گرفت .
پس من رزرو میکنم در صورت تغییر برنامه هامون میتونم کنسل کنم دیگه.
راستی از فرزانگان نیشابور کسی ثبت نام نکرده ؟

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از ناهیـــــــــــــــد :
پس من رزرو میکنم در صورت تغییر برنامه هامون میتونم کنسل کنم دیگه.
راستی از فرزانگان نیشابور کسی ثبت نام نکرده ؟

به اون شماره تماس گفته شده اطلاع بدید تا کد پذیرش بگیرید و در صورتی که نتونستید بیاید کنسل کنید .

حقیقت من اون دوستانی که نام کاربری شون رو توی سایت میپرسیدیم و عضو بودن رو دیگه مراکزشون رو نپرسیدم و نمیدونم آیا کسی از خانم های دیگه هم از نیشابور تشریف میارن یا نه .

+ ما تا الان از تهران ، قائم شهر در شمال ایران ، نیشابور ، قوچان و ... مهمانانی رو خواهیم داشت .

ERf@N

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد!
دانشگاه
هاردوار!!! :))

منم ثبتیدم! :D :D

lordshd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
مشهد

من همین الان ثبت نام کردم :> :> با خونواده میام ;;) ;;) ;;)

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

مهلت ثبت‌نام قابل تمدید نیست؟!

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

مهلت ثبت نام و اعلام حضور به دلیل درخواست دوستان تا شنبه 26 مرداد تمدید شد .

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

منم اونموقع مشهدم خودمو میرسونم /m\
اگه من همراهام 2نفر اینا بیشتر بشن اشکالی داره عایا؟ :-/

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از نــيما :
مهلت ثبت نام و اعلام حضور به دلیل درخواست دوستان تا شنبه 26 مرداد تمدید شد .
حالا شما بگین اسپمه اما فک کنم هیشکی نرفته الکی میگن به علت استقبال گسترده تمدید شد :))

×خب پاشین بیاین دیگه :|

بالا