• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات ماه رمضان

• شروع کننده موضوع

Danny

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرهنگ
شهر
زرند-کرمان
سلام.
اینجا به طور کل میتونید از خاطراتتون در رابطه با ماه رمضان بگید . افطاری ها ، سحری ها و..
.با توجه در پیش بودن شب های قدر میتونید تا از حال و حواتون تو این شب ها و شب های قدر سال های پیش برامون بگید.
تو این شب ها که تقدیر یکساله ادما رقم میخوره چه چیزایی با چشمای خیستون از خدا خواستید.کلا از خاطراتتون تو این شب ها بگید.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : شب های قدر

شب های قدر هر سال مخصوصا این دو سه سال اخیر برای من عالی بود...
واقعا اون حسی که داره رو من تو هیچ شب دیگه ای حتی تو هیچ مراسم مذهبی دیگه ای نمیتونم توصیف کنم.
شب قدر رو برای خودم یه جور دردودل کردن با خدا میدونم.. و نه یه عمل مذهبی. آرامش فوق العاده ای بهم میده ..
درکل عالی بودن جز سه سال پیش که موقع فراز 40 یه مارمولک اومد کنارم و.. :| هیچی دیگه من تا فراز صد که هیچ تا خود صبح نفهمیدم دارم چیکار میکنم ( از اونجایی که مارمولکه غیب شد :D )

( ولی اینم بگم موقع دعا خوندن به شدت خوابم میگیره اینجوری (:| )

secret.M

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
...

من تا حالا شبای قدر برام با شبای دیگه زیاد فرقی نداشت...دعای جوشن کبیر میخوندم ولی فقط میخوندم ...اصلا درکش نمیکردم...
ولی امسال یه جور دیگه بود...یه حال و هوای دیگه داشت ...
وقتی داشتم موقع سحر از مسجد برمیگشتم، احساس میکردم قلبم تمیز و پاک شده...احساس سبکی میکردم...
فک میکردم شدم یه آدم دیگه ... بهتر از قبل...نمیدونم چه جوری براتون بگم... فقط میتونم بگم شب عجیبی بود...
عجیب اما قشنگ... 8->

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

یادمه پارسال همین موقع داییم در قید حیات بود و با مامانم رفته بودیم مسجد . مامانم می گفت : دعا بکن چون خدا دعاها رو تو این روزها برآورده می کنه...
منم دعا کردم داییم خوب بشه...
ولی این خواست خدا بود که داییم الان پیش ما نیست... :( :( :( :( :(
خیلی دلم واسش تنگ شده... :-< :-<

ساررا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم

واي شب قدر كه خيلي خوبه x: x: x: x:ولي ماوقتي بچه بوديم مامانمون نميذاشت ازجامون پاشيم ولي ديشب اين بچه فسقلي ها انقد دويدن كه نگو [-( [-( [-(من شب هاي قدر كه بچه بودم خابم ميبرد ولي بچه هاي الان همه بيداربودن [-(

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

منوقتی رفتم توی مسجد روز اولیکم قیافم به مسجد نمی خورد 200 نفر همین طوری بهم زل زدن منم فکر کردم شلوارم افتاده پایین بابا چرا این طوری نیگا می کنید :O

روزدوم قشنگ یقه رو بستم شلوار رو عوضکردم تیپ هم همین طور با یه تسبیح و قران تو دستم واردمسجد شدم کلا نیگاهافرق کرده بود یک حالی داد :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

سالاي قبل شباي قدر خيلي دلم صافتربوداصلااينقدرباخداحرف ميزدم که نگوولي امسال دريغ ازيک قطره اشک فکرکنم ازعوارض سمپادياست دلسنگ شدم!

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
هممون خاطرات زیادی از ماه رمضون داریم شب زنده داری تا سحر بازی های بعد افطار .تدابیر جهت رفع تشنگی و گشنگی .خاطرات به یاد موندنی تون رو بیان کنید

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : تفریحات بعد افطاری

کاردک رو حتما تست کنید تو اون تاریکی این ورو نگا می کنی اون ورو نگا می کنی از اخرم عین زامبی میریزن رو سرت کثافتا خودشونم به کری میزنن تا می خوری میزنن بعد میگن ما نشنیدیم بگی تسلیم :)) :))

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد
پاسخ : تفریحات بعد افطاری

والا من پیشنهادی ندارم واسه تفریح بعد از افطار چون اکثر کارها روتینه و خ چیز خاصی به نظرم وجود نداره ولی خواستم بگم بعدافطار نرقصین ؛ معدتون پره خوب نیست. دل درد میگیرین بیچاره میشین. :-" همین دیگه. :-"

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری