• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آموزش گام به گام زیست شناسی

جزوه کمه از کدوم بخش زیست سوم باشه؟؟

• رای‌دهندگان
    13

هستی۹۲

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد بوشهر
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
شیمی
پاسخ : آموزش گام به گام زیست شناسی

منم خوشحال می شم به کنکوری ها کمکی کرده باشم
من تقریبا تمام قید های فصل ها ( به جز چندتا ) رو داخل اکسل دارم . اما هر چقدر سعی کردم نتونستم اپشون کنم . سعی می کنم زود اپشون کنم . (; اینم بگم که قید های هر فصل جداست و اینکه شما می تونید تو اکسل اون قید تو جمله پاک کنید و تو دفعات بعدب خودتون سعی کنید جمله رو کامل کنید که تو به یاد سپاری قید ها موثره .

• لایک
امتیازات: a17
  • شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

بچه ها پس تصمیم بر این شد فصل خون رو براتون بذاریم
اونایی ک مایل به همکاری این فصل هستن به من پ.خ بدن
مرسی

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

به نقل از z.n1994 :
خوب کسایی که میتونن همکاری کنن به من پ خ بدن .بگن تو کدوم قسمته همکاریشون :D
از فصلای کم حجم شروع کنیم بهتره.
مثلا همین قیدا استثناهاش چیه.توضیح شکلا.جملات کتاب که معمولا بهش توجه نمیشه.توضیح قسمتهای گنگ.نکته های ترکیبی و ...

خدارو شکر دیگه بیکار نمیمونیم [-o<
الان دوگانگی ایجاد شده ی سریا به من پ.خ میدن ی سریا هم Z.N1994
اینطوری بی نظمی صورت گرفته
کسایی ک مایلن ب من پ.خ بدن
الان ی سریا میگن بخش قلب نظر شما؟

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

نظرسنجی ایجاد شد

لطفا در نظرسنجی برای سهولت کار شرکت کنید

cannibal

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
UT

هرچی هس فقط گوارش و درسای سال سوم نه!

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

بچه ها خواستن که این کار انجام بشه و برای این که هرچه منظم تر شکل بگیره بهتره یک نفر باشه که
یجورایی حرف اخرو بزنه... من خودم هم رشته م تجربی نیست و هم زمانشو ندارم
مسئول این تاپیک خانم زهرا هستن
تاپیک 72 ساعت قفل میشه ... هرکس مایل به همکاری هست به ایشون پ.خ بده

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=6786

+ و هماهنگ کننده king daimon هستن ... به هرکدوم از این دونفر میتونین پ.خ بدین

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

بابت تاخیر عذر میخوام
بخش زیادیش تقصیر من بود
همین یکی دو روز جزوه ها آپ میشه...

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

خب ب سلامتیم اینجا باز شد...
بچها شرمنده کلی مشکل داشتیم...کلی مطلب...هماهنگی ب مشکل خورده بودو یه سری چیزارو نمیشد ب کتاب درسیو کمک آموزشیا اکتفا کردشو مجبور شدیم یه مقداری از کتابای دیگه کمک بگیریم...
الان دوتا جزوه برای سلولی(بخش2زیست دوم)و برای ژنتیکو میتوزو میوز(بخش6و7زیست سوم+مقداری از5و8)گذاشتیم ک برای المپیادیا بود ولی خیلی خیلی بدردتون میخوره...من هرچی مشکل داشتم برطرف شد با خوندن اونا برای کنکور(البته من جزوه دستیشو قبل کنکور دیده بودم و جزوه تایپیش بعد کنکور گذاشتن)...احساس کردم خیلی بدردتون میخوره...میخواستیم بزاریم چن وقت پیش ک تاپیک قفل بود سر مام شلوغ دیگه یادمون رفت... X_X :-[

همچنین قرار شده ک اونجا تمام جزوهارو بذاریم(آموزش گام ب گام زیست"جزوه ها")و بحثو بررسیش اینجا باشه...در صورت امکانم اسم این تاپیکو تغییر میدیم میذاریم"بحث راجب جزوهای آموزشی بچها"...یا یه چی تو این مایها...
هرچی نکات جا افتاده+تستو سؤال تشریحی+اشکالای خودتون+اشکالای جزوها+بحث راجب جزوها+یه یچ دیگه ک یادم نیستو اینجا میذارین...درکل همه چی اینجا قراره باشه و اونجا جزوها قرار میگیره...تشکراتونم تو پی اما انجام بدینو الکی اسپم ندین مدیرا گناه دارن...

بچها روال اینطوری میشه ک:
1.الان شما سالیو ک میخواین جزوه بعدی ازون داده بشه رو تو نظر سنجی اعلام میکنین ایشالا...
2.تا جمعه این نظرسنجی هستو تمدیدم نمیشه و بعدش مبحثای مهمو میذاریم ب مدت یه هفته برای نظر سنجی...
3.نظر سنجی ک تموم شد هر بار یه فارغ التحصیل(این بار من بودم)رو انتخاب میکنیم ک درکنار خود من سرگروه شن(من آفت تمام این جزوهام (< )...مثلا اینبار در کنار من "زهرا"بودش...فارغ التحصیل ب خاطر اینکه مطالبو خونده وتسلط نسبی ای روش داره و مطالب خارج از کتابو بلده و برای کنکور تست زده و باتجربه تره نسبت ب بقیه و وقتشم تا حدودی آزاد تره(چون راره ادامه پیدا کنه تو سال تحصیلیم پس کلی باید گفت)
4.جزورو میذارنو همین فرایند دوباره برای جزوات بعدی طی میشه...
خب حالا تا زمانی ک جزوهای بعدی اعلام میشه شما چیکارا باید بکنین اینجا؟؟خب این کارا:
1.بیاین نکاتو تستو سؤالو اینا بذارین اینجا...
2.اشکالاتونو اینجا بگین(اشکالایی ک مربوط ب جزوها و مباحثی ک جزوه ازش نوشته شده نه خارج ازون)
3.ایراد یا نکته ای خواستین اضافه کنین بگین...
4.از طریق پی ام ب من بگین ک دوست دارین چ بخشاییو تو نظر سنجیه بعدی بذاریم...مثلن میگم دیدین سال سوم رای بیشتری آورده پی ام بدین بگین مثلا فلان بخشا...خودمون بخشای سؤال خیزو میدونیم و در درجه اول اونارو براتون میذاریم ولی اگه ببینیم مثلا فصل اعصاب یا ایمنی خیلی خواهان داشت اونم میذاریم تو نظر سنجی...
5.در نهایتم ک بخش معلوم شد من یا مدیران با پی ام یکی از فارغ التحصیلان مشتاقو میذاریم سرگروه و اون با بقیه اعضا برای جزوه بعد هماهنگ میکنه...
خب امیدوارم ک بدرد همتون خورده باشه این سری...این سری استثنائا 3تا جزوه شد چون اونای دیگه آماده بود...ولی بقیه خواستن بنویسن یکیرو روش تمرکز کننو عالی بدن و اسم اعضای گروهشونم باید بنویسن...نهایتا دوتا بخشو ک کوتاه بودنو مهمم نبودن خیلی...یا ممکنه وقت کم باشه و نزدیک کنکور باشه...فک کنم یه هفته زمان مناسبیه برای خیلی بخشا ولی بخشای طولانیتر 2-3هفته...

فعلا بی هویت

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

خواهشا جزوه ها بیشتر اگر شد قبل از مهر اماده بشه چون پارسال که یکم بحثو دنبال می کردم کاملا ول شد
باز هم بابت تلاشتون ممنون

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

به نقل از MEN :
خواهشا جزوه ها بیشتر اگر شد قبل از مهر اماده بشه چون پارسال که یکم بحثو دنبال می کردم کاملا ول شد
باز هم بابت تلاشتون ممنون
سعی میشه ازین ب بعد دوفصل دوفصل معلوم شه...ینی یه فصل کوتاه ک یه هفته ای آماده شه توسط ی گروه و یه فصل زیاد برای یه گروه دیگه برای2-3هفته بعدش...
فقط ببینین آرمان زمانی ک داشت برای المپ زیستیا این کارو میکرد نزدیک 27-28تا پی ام تشکرو قبول همکاری داشت...ولی هیشکی اینکارو انجام نداد...ینی ادامه نداد...حالا شمام ک اینارو میخونین خواهشا همکاریم کنین برای سریای بعد...البته بگم من ب خیلیا پی ام دادمو قبول کردن...ولی ب مرحله جدیترش میرسه زیاد کار نمیکنن...
تو تابستون دو فصل دو فصل ممکنه انجام بدیم ولی موانع خودشو داره...ولی تو سال تحصیلی فقط یه فصل هر چند هفته یه بار...ایشالا از سه شنبه هفته بعد بخش بعدی شروع میشه...
فقط راستی بچها اگه خواستین میتونین خودتون هماهنگ کنینو یه بخشو بذارین...این نظرسنجی فقط برای اینه ک بدونیم کدوم فصلو بچهای بیشتری مشتاقن براش...مثلا میگم خواستین برین چن نفری یه گروهو تشکیل بدین...بعدشم ب من اعلام کنین ک دارین مینویسین ک منم اگه کمکی از دستم برومد انجام بدم براتون...پس صرفا این نیست ک هر فصلی ک انتخاب شه فقط تو اون مدت همون میتونه گذاشته شه...ولی فصله انتخاب شده حتما گذاشته میشه جزوش...
شما نگران این نباشین ک من و مدیران پیگیریش نمیکنیم...ابدا...من مصممم برای ادامش...ولی خب بچها بیشتر باید همکاری کنن...بیشتر نگران این موضوع باشین...
هماهنگ کنندهارو هم چن نفری با مدیران انتخاب میکنیم و ترجیحا برای هر فصل در کنار خود من ک هستم یکی دیگه هم انتخاب میشه برای هماهنگیای بیشتر...

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

خب از همینجا بابت تاخیر جزوه ها معذرت خواهی میکنم
فک نکنین تایپ کردن آسونه
اونم تو شرایطی مث من
بابام بیمارستان
خودمم ک داغون
دستم میلرزید ولی گفتم باید آماده بشه!
جزوه ها تاشب گذاشته میشه
تاساعت3صبح داشتم آمادشون میکردم
اگه بد بود درک کنین دیگ تو چ وضعی نوشتم

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

خب جزوه ت سر گیاهی گذاشته شد(توضیحات بیشتر تو تاپیکشه)
یه 2تاچیزو اونجا ازتون خواستم ک اینجا راجبش بحث میشه...
نظر سنجی3شنبه تغییر میکنه...پس سعی کنین تا3شنبه راجبش ب ی جمع بندی ای برسین...
تو پستای بالایی راجبشون گفتم...
فقط تست کم داره ک اینجا خودتون قرار میدین...اگه نکته ایم از دست ما در رفته بگین...
انتقاداتو پیشنهاداتو بدین ایراداشم بگیرین تا بعدیا بهتر ازینا پیش بره...
نمیدونم اسم اوناییم ک کمک کردنو نوشته یانه...ولی کلن اسما آخر جزوه تو گیاهیه بود...اگه ننوشته بو یه پی ام بدین من فردا مینویسم خودم

روزگار

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
بوشهر

گفتین این تاپیک جای بحث در مورد مشکل و سوالات مربوط به جزوه ها باشه خب کجا ازتون تشکر کنیم *-: x:

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

به نقل از روزگار :
گفتین این تاپیک جای بحث در مورد مشکل و سوالات مربوط به جزوه ها باشه خب کجا ازتون تشکر کنیم *-: x:
تو پی اما...البته اینجام میتونین...
بچها شنیدم یه سری انتقادایی ب فونتش شده...درست میشه ایشالا برای گیاهی...کلن دوباره فونتو عوض میکنیم...
درک کنین شرایط اون یکی king daimonبهم ریختسو ببینین داره چجوری آماده میکنه...من سعی میکنم اونو ک گرفتم دیگه فونتشو خودم درست کنمو زحمت ندیم ب اون یکی...جزوه جدیدم در ویرایش پستی ک همین جزورو گذاشتیم گذاشته میشه و اینجا اعلام میشه

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

خوبه
حداقل بگین فونتش چی باشه!
بعدشم واسه تشکر لایک آسون ترین راه هستش
اسپم ندین

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

خب نظر سنجی ایجاد شد...جمعه برش میدارم...بخش طولانیرو میذارم...
بچهایی ک حاضرن برای همکاری همینجا اعلام کنن...

درضمن 80تا دانلود داشته حدودا و فقط دوتا لایک؟؟جدن خیلی خسیسیدا

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

خب بااین استقبال بی نظیرتون فک کنم این کارم مثه فصل گوارش میشه...همون یکی...ینی همین یکی...
ببینین ب من و خیلیای دیگه هیچ ضرری نمیرسه...خودتونین ک ضرر میکنین...فک میکنین ک مثلا ی سری دیگه جزورو بنویسن شما استفاده کنین سود بردین...اما بدونین سخت در اشتباهین...هر کسی هر قسمتیو ک برعهده بگیره اون فصلو خیلی خوب یاد میگیره...کلی اطلاعات خارج از جزورو یاد میگیره+اینکه کلی کار پیرامونش انجام میده ک باعث میشه هرچی سؤال ازون قسمتا بیادش میتونه جواب بده...تجربه شده...
درضمن استقبالتونم از رای گیری بشدت کمه...اینو بچهایی ک دومو سومنم میتونن جواب بدن مگه چیه آخه؟؟852بازدیدو فقط7تا رای؟؟مگه چیزی میشه ک رای بدین؟یا110تا دانلودو فقط9تالایک؟؟کلی زحمت کشیدیما
هرکسی میخواد سرگروهیه این فصلو برعهده بگیره اینجا اعلام کنه فقط باید یا کنکوری باشه یا فارغ التحصیل...بقیه هم ک حاضرن کمک کنن از اول دبیرستان گرفته تا فارغ التحصیل همه میتونن همکاری کنن...این فصل یه هفته وقت میخواد...تایپشم مشکلی نیس خودتون نتونستین ب من بدین من تایپ میکنم...البته بگم فصلو خودتون میذارین...ینی لایکاش برای خودتونه...تهشم اسم همرو مینویسین دیگه...
اینجاهم میتونین اعلام کنین میتونین تو پی اما ب من یا ب shnkهم اعلام کنین...خب تا اعلامم نکنین کسی نیستش ک بنویسه...ینی خودتون منویسینش...من وshnkک ب تنهایی نمیتونیم بنویسیم همرو...زمانی ک گروهو تشکیل دادین فصل زیادرو رای گیریشو میذاریم بعدش اونم ی سریا میان آمادگیشونو اعلام میکنن برای نوشتن جزوه...بگم فصل8تا11میشه ب عنوان فصل طولانیه...حالا ببینم خودتون باعث خوابیدن این تاپیکا میشین یا ادامش میدین و بالاخره تمومش میکنین امسال کتاب درسیارو و یه چیزی میشه سالها ماندنی مثه گوارشه

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از King daiMon :
خب بااین استقبال بی نظیرتون فک کنم این کارم مثه فصل گوارش میشه...همون یکی...ینی همین یکی...
ببینین ب من و خیلیای دیگه هیچ ضرری نمیرسه...خودتونین ک ضرر میکنین...فک میکنین ک مثلا ی سری دیگه جزورو بنویسن شما استفاده کنین سود بردین...اما بدونین سخت در اشتباهین...هر کسی هر قسمتیو ک برعهده بگیره اون فصلو خیلی خوب یاد میگیره...کلی اطلاعات خارج از جزورو یاد میگیره+اینکه کلی کار پیرامونش انجام میده ک باعث میشه هرچی سؤال ازون قسمتا بیادش میتونه جواب بده...تجربه شده...
درضمن استقبالتونم از رای گیری بشدت کمه...اینو بچهایی ک دومو سومنم میتونن جواب بدن مگه چیه آخه؟؟852بازدیدو فقط7تا رای؟؟مگه چیزی میشه ک رای بدین؟یا110تا دانلودو فقط9تالایک؟؟کلی زحمت کشیدیما
هرکسی میخواد سرگروهیه این فصلو برعهده بگیره اینجا اعلام کنه فقط باید یا کنکوری باشه یا فارغ التحصیل...بقیه هم ک حاضرن کمک کنن از اول دبیرستان گرفته تا فارغ التحصیل همه میتونن همکاری کنن...این فصل یه هفته وقت میخواد...تایپشم مشکلی نیس خودتون نتونستین ب من بدین من تایپ میکنم...البته بگم فصلو خودتون میذارین...ینی لایکاش برای خودتونه...تهشم اسم همرو مینویسین دیگه...
اینجاهم میتونین اعلام کنین میتونین تو پی اما ب من یا ب shnkهم اعلام کنین...خب تا اعلامم نکنین کسی نیستش ک بنویسه...ینی خودتون منویسینش...من وshnkک ب تنهایی نمیتونیم بنویسیم همرو...زمانی ک گروهو تشکیل دادین فصل زیادرو رای گیریشو میذاریم بعدش اونم ی سریا میان آمادگیشونو اعلام میکنن برای نوشتن جزوه...بگم فصل8تا11میشه ب عنوان فصل طولانیه...حالا ببینم خودتون باعث خوابیدن این تاپیکا میشین یا ادامش میدین و بالاخره تمومش میکنین امسال کتاب درسیارو و یه چیزی میشه سالها ماندنی مثه گوارشه
حالا مسئله لایکش نیس
اگه بود خودم خو پستو میذاشتم
ولی خب حداقل عکس العملی که بدونیم کار چه طور بوده
همکاری کنید دیگه

بالا