• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قتل های ارزان

• شروع کننده موضوع

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد
چندوقت پیشا تو یکی از سایتا آمار ارزون ترین قتلارو دیدم

به عنوان مثال بخاطر 500 تومن کرایه تاکسی آدم کشته میشه این روزا

به نظر شما دلائل این قتل ها غیر از تورم و بیکاری و اعتیاد و ... چی میتونه باشه

خیلیا بیکارن و تورم بهشون فشار میاره ولی تن به همچین کارائی نمیدن

دلائل اصلیش چی میتونه باشه ؟

این عکس ، لیست ارزون ترین قتل هارو نشون میده

269671_697.jpg

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : قتل های ارزان

به نظر من این جور اتفاق ها از اول انگیزه قتل توشون نیس مثلا شوخی و دعوا...بعد یارو رو هول میده از طبقه 4 میافته میمیره خیلی ها فکر میکنن کشتن خیلی سخته در حالی که بعضی وقتاخیلی آسونه

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

غیر از تورم و بیکاری یا بی پولی شخصیت افراد هم میتونه خیلی تاثیر گذار باشه
اصولا افرادی که از بچگی در خانواده ای بزرگ میشن که اعضای اون خلافکار یا چیزی تو این مایه ها هستن خب شخصیتشون خیلی با کسی که از بچگی تو آرامش بوده فرق داره
برای همین فکر میکنم این افراد خیلی زود عصبانی میشن و در اثر همین عصبانیت هست که موجب این کارا میشن
ولی خب پشیمانی بعدش هم فایده ای نداره :-<

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

آقا من یه چیزی بگم ؟ نمی دونم مربوط میشه زیاد یا نه.

تو هلند ، آمستردام ؛ اگه یکی رو بکشی و ثابت شه که به عمد بوده ، فقط 5 سال زندان داره . (ینی ، خدایِ من. )
کلاً ازین مسئله ، در عجب بودم.. گفتم ذکر کنم ـش اینجا ..

به شخصه احساس می کنم این روزا اعصابِ مردم واقعا در هم ـه. این که می گیم ملّت بی اعصاب شدن ، واسه همینه.
انگار انقدر تو ذهنشون درگیره مشکلات و گرفت و گیر هایِ زندگیشون هستن ، که با یه جرقه ، کوچیکترین برخورد یا اختلاف نظر با کسی ، به مرزِ انفجار می رسن و اون لحظه ، کار به چیزه دیگه و بعد از دعوا ندارن. می خوان حرص و فشاره درونشون رو خالی کنن.

به شخصیتِ افراد مربوط میشه. خب آره ، یکی کلاً این سیستمی ـه که پیِ دعوا و اینجور کار هاست .(که خب خوده اونم این خصلت و حال و روزش ، برمیگرده به یک سری مشلاتِ درونیِ خودش و خانواده ـش و کلاً شرایطِ زندگیش.)
به نظره من ، دلیلِ اصلیِ همه شمول ای نداره واقعا. واسه هرکسی ، حتی هرکدوم از این آدمایی که گفته شده ، اون لحظه یک دلیلِ بزرگی وجود داشته که تا این سرحده جنون و از خود بی خود شدن برسوندشون.
حس می کنم این روزا آدم ها اونقدر گرفتاریِ فکری و درونی دارن که فرصتی واسه آروم کردن خودشون تو عصبانیت ها پیدا نمی کنن. این یه توجیه ـه. ولی واقعا گاهی می تونه دلیل بشه این بخشِ آخرش. این که آدم ها این روزا نمی دونن چجوری میشه به اعصابِ خودشون و کارهایی که ازشون سر میزنه ، مسلط بشن..

BRX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
96

به نظرمن این جور قتلا بیشتر به خاطر بیماری روانی طرف اتفاق میفته!
آخه آدم عاقل بخاطر 500تومن آدم میکشه؟
یا اینکه قاتل توی محیطی پرورش یافته باشه که از همه جهت در مضیقه باشه این کمبود ها و محدودیت ها همه رو هم جمع شدن و اینطوری بروز کرده باشن.

roya khanum

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران

به نقل از arvin.a :
به نظر من این جور اتفاق ها از اول انگیزه قتل توشون نیس مثلا شوخی و دعوا...بعد یارو رو هول میده از طبقه 4 میافته میمیره خیلی ها فکر میکنن کشتن خیلی سخته در حالی که بعضی وقتاخیلی آسونه
بله درسته بعضی وقتا هم سر کری خوندنه. 1 جوون رو که توی فلافلی کار میکرده به خاطر کری خوندن کشتنش سر اینکه دعوا میکنه با خریدار و بعد خریداره هم تهدیدش میکنه که با اسلحه میکشتش و فروشنده هم تحریکش میکنه و در آخر هم فوت میکنه

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

تورم و بیکاری که مهم ترینش میتونه باشه ولی کسی که به خاطر 500 تومن چنین کاری میکنه مطمئنا بیماره

بالا