• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون یک مرحله ای آری یا نه ؟

آزمون یک مرحله ای آری یا نه ؟

• آری

رای‌ها: 11 44.0%
  • نه

رای‌ها: 14 56.0%

• رای‌دهندگان
    25
  • شروع کننده موضوع

Fazel_rahmani

کاربر فعال
سلام . به نظرتون این تغییری که تو آزمون ورودی دادند خوبه یا نه ؟ آزمون های سخت و دومرحله ای واقعا هوش رو معلوم می کرد ؟ آزمون های یک مرحله و وابسته به علم و تا حدودی حفظیات بهتره ؟ نظرتون رو بگید .

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : آزمون یک مرحله ای آری یا نه ؟

به نقل از فــاضــل :
سلام . به نظرتون این تغییری که تو آزمون ورودی دادند خوبه یا نه ؟ آزمون های سخت و دومرحله ای واقعا هوش رو معلوم می کرد ؟ آزمون های یک مرحله و وابسته به علم و تا حدودی حفظیات بهتره ؟ نظرتون رو بگید .
منم موافقم.الان هم ازمونا يه مرحله اي شدن هم اينكه كيفيت سوالا اومده پايين.ديگه سمپاد داره از مقامي كه داش ميافته.

• شروع کننده موضوع

Fazel_rahmani

کاربر فعال

به نقل از reihanxxx :
منم موافقم.الان هم ازمونا يه مرحله اي شدن هم اينكه كيفيت سوالا اومده پايين.ديگه سمپاد داره از مقامي كه داش ميافته.
ولی به نظر من آزمون های قدیمی هیچ ملاکی نداشت . یعنی واقعا آزمونی نبود که هوش رو معلوم کنه . (:|

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از فــاضــل :
ولی به نظر من آزمون های قدیمی هیچ ملاکی نداشت . یعنی واقعا آزمونی نبود که هوش رو معلوم کنه . (:|
مرحله هاي دوم هوشي بودن.

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

به نظر من بهتره دو مرحله ای باشه
هم از حفظیات و مطالب علمی سوال داشته باشه هم هوش

به نقل از فــاضــل :

آزمونی که ما دادیم کاملا سوالاش هوش بودن
معلومات حفظی تو حل اون سوالا به درد نمیخورد و باید فقط فکر میکردی و جواب میدادی
قرار نیست که سوالات اونقدر سخت باشن که هیچ کس نتونه جواب بده!

ariahassanpour

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱ - تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مرحله اول فیزیک-مرحله اول ریاضی

نه . خیلی بده که ما چیز های خوبمون رو با دلایلی غیرمنطقی با اتفاقات خیلی بد عوض میکنیم. اگه حواسمون جمع بود آزمون ورودی همون طوری که بود باقی میموند و سمپاد هم به همون خوبی خودش میموند. متاسفانه خیلی غفلت شد و یواش یواش باید خودمونو برای شنیدن خبر تعطیلی سمپاد آماده کنیم که با ادامه همین غفلت ها به زودی میرسه. یکی از بد ترین اتفاقایی که افتاد این بود که آزمون به اون خوبی رو یک مرحله ای کردن و فیلتر قدرتمند سمپاد رو ازش گرفتن...امیدوارم معجزه ای بشه و سمپاد دوباره قوت بگیره...

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

ببينيد نميشه صرفا با يه تست دانش آموز رو سنجيد
متاسفانه الان نكور هم فقط داره با يه آزمون طرف رو مي سنجه
قبلا حتي از علايق و شخصيت طرف هم سوال ميپرسيدن ولي الان با نمونه دولتي يكي شده
امكان داره شخصي به هر دليلي آزمون يك مرحله اي رو قبول بشه در حالي كه لايق اون نباشه ولي شخصي كه لايق بوده ناكام بمونه
در كل بايد مثل گذشته دو مرحله اي باشه
و سوال هاي هوش و منطق و ... كه قبلا بود دوباره برگرده

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

ازمون دو مرحله ای باعث عادلانه شدن میشه +اشخاص با صلاحیت بیشتر قبول میشن چون از 2 تا فیلتر رد شدن ب طور کلی ب نظرم 2 مرحله ای بهتره هرچند سمپاد الان اینقد ازموناش داغون شدند و اینقد سرفیت ها بالا رفته ک دیگه بحث سر این چیزا مسخرست :-"

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

هه خوب معلومه دو مرحله ای (راستی منظور نظر ستجی بالا رو درس نفهمیدم یهو زدم آری L-:)
من خودم بدون هیچ گونه اغراقی باید بگم از مرحله اول فـــــــــــــقط و فقط 2 تا سوال حل کردم و برای بقیه به هیچ عنوان سوالارو نگاه نکردم و حتی زحمت 10-20-30-40 هم ب خودم ندادم و به سلیقه ی خودم پاسخنامه رو نقاشی کردم!!!
ولی خوب یادمه واسه مرحله دوم هر 8 تا سوال تشریحی رو با بسی دقت حل کردم مخصوصا اون سوال روبات ــَرو x:
و دیگر هیچ . . .

mehrad :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲ / سلام ایران‌زمین / انرژی
شهر
تِران

به نقل از mohandes leily :
هه خوب معلومه دو مرحله ای (راستی منظور نظر ستجی بالا رو درس نفهمیدم یهو زدم آری L-:)
من خودم بدون هیچ گونه اغراقی باید بگم از مرحله اول فـــــــــــــقط و فقط 2 تا سوال حل کردم و برای بقیه به هیچ عنوان سوالارو نگاه نکردم و حتی زحمت 10-20-30-40 هم ب خودم ندادم و به سلیقه ی خودم پاسخنامه رو نقاشی کردم!!!
ولی خوب یادمه واسه مرحله دوم هر 8 تا سوال تشریحی رو با بسی دقت حل کردم مخصوصا اون سوال روبات ــَرو x:
و دیگر هیچ . . .
اون سوال ربات من یادمه تو مرحله ۲ کامپیوتر دیدم (شبیهشو)
من عشق میکردم آزمونای اون موقع رو میدیدم
ولی الان آبکی شده و آزمون ورودیای سلام و انرژی به طبع خیلی سخت تر شده نسبت به الان ورودی سمپاد

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از صُپّان :
اون سوال ربات من یادمه تو مرحله ۲ کامپیوتر دیدم (شبیهشو)
من عشق میکردم آزمونای اون موقع رو میدیدم
ولی الان آبکی شده و آزمون ورودیای سلام و انرژی به طبع خیلی سخت تر شده نسبت به الان ورودی سمپاد
آره من هم دیدم ( در جهت تایید سبحان :D )
ببین انرژی و سلام اگه سوالاتش رو نگاه کنی میبینی اکثرا توش سوالات مربوط به المپیاد و یا روبوکاپ توش هستش
شما برو یه نگاه به سوالاتشون بنداز و بعد بیا با سوالای المپیاد مقایسه کن
متوجه میشی که خیلی شبیه هم هستن
ولی ,مه که نمیخوان المپیاد و یا روبوکاب برن پس این کار حقه افرادی رو که استعدادشون تو یه چیز به غیر از این هاشت رو
ضایع میکنه

در کل همه قبول دارن که باید بیش از یه مرحله ( ترجیحا 2 مرحله؟؟؟) باشه

nefas

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از ariahassanpour :
نه . خیلی بده که ما چیز های خوبمون رو با دلایلی غیرمنطقی با اتفاقات خیلی بد عوض میکنیم. اگه حواسمون جمع بود آزمون ورودی همون طوری که بود باقی میموند و سمپاد هم به همون خوبی خودش میموند. متاسفانه خیلی غفلت شد و یواش یواش باید خودمونو برای شنیدن خبر تعطیلی سمپاد آماده کنیم که با ادامه همین غفلت ها به زودی میرسه. یکی از بد ترین اتفاقایی که افتاد این بود که آزمون به اون خوبی رو یک مرحله ای کردن و فـیلت‍‌‍ر قدرتمند سمپاد رو ازش گرفتن...امیدوارم معجزه ای بشه و سمپاد دوباره قوت بگیره...
عزیزم من سال ششم هستم وامسال در آزمون تیزهوشان قبول شدم می خواهم یه چیزی بگم درسته که آزمون تیزهوشان به اون سختی قدیم نیست ولی زحمت های ما برای اومدن به اینجا هم کم نشده من شبا وروزهای زیادی رو که خیلی از دوستانم داشتن استراحت می کردن درس خوندم بعضی وقت ها اینقدر درس می خوندم که فرداش چشم تابلورا نمی دید وبه همین علتم حالا عینک می زنم :-<ببینید من اصلا دوست ندارم سمپاد از بین بره سمپادی که ما طعم شیرینشو چشیدیم باید کمی از اون هم برای نسل بعدی باشه ووقتی بچمون از مون پرسید که کدوم مدرسه درس می خوندی با افتخار بگی فرزانگان واین جوری
نشه که بچت بهت بگه همون مدرسه ای که تعطیل شده باور کنید من هم به خوبی شما ها هسنتم :(

• لایک
امتیازات: Kenji

fati80

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هنوز نرفتم سمپاد
شهر
تهران

والا حالا که سال دیگه من میرم این جور که معلومه ظرفیت رو بالا اوردن و آزمون یه مرحله ای شده من باید خوش حال باشم که راحت تر شده اما دوست دارم 2 مرحله ای باشه تا اگه یکیو گند زدم اون یکی جبرانش کنه

mehrad :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲ / سلام ایران‌زمین / انرژی
شهر
تِران

به نقل از fati80 :
والا حالا که سال دیگه من میرم این جور که معلومه ظرفیت رو بالا اوردن و آزمون یه مرحله ای شده من باید خوش حال باشم که راحت تر شده اما دوست دارم 2 مرحله ای باشه تا اگه یکیو گند زدم اون یکی جبرانش کنه
اگه یکیو گند بزنی به دومی نمیرسه !
اولی رو پاس کنی میری سراغ دومی

sanaz15

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
تهران

صد در صـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد آری
درسته که بیش تر درصد هوشیت با 2 مرحله ای معلوم میشه اما یکیو بدی سریع تموم شه بره ها شمام حوصله دارین (:|

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

دو مرحله هیجانش بیشتره

بالا