• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه های تلویزیون - ماه رمضان 92

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : برنامه های تلویزیون - ماه رمضان 92

فقط دودکش
یه طنز فانتزی عالی با بازی عالی
من که عاشق حاج اقا(جواد عزتی)هستم.
عاللللللللیییییییییییییه =(( =(( =((
%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B9%D8%B2%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%B4.jpg

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

من ک تا حالا نکته مثیت از سریال مادرانه ندیدم :-s

دودکش عااااالیه :لایک
انتخاب بازیگرشم 20 :لایک

خروس ک دیگه خعلی داغونه...ارزش پول دادن بخاطشو نداره #S-: چیه تورو قرآن؟؟؟

Marjan.N

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

مادرانه فاجعه س یه خورده شورشو در آوردن هر قسمت یکیو میزنن به ماشین با اون ضربه ها نمیدونم چرا نمیمیرن تو یه چیز عمیق نمیشه با یه ریتم تندی کلی مشکل میریزن سر یه آدم و حالا امشب بنا به رسم همیشگی باید همه چیی به خیر و خوشی تموم بشه شخصیتاش زیادی سیاه و سفیدن برگشتن مریم اصلا قابل باور نیست یه آبروریزی وحشتناک تو گذشته بعدشم یه شوهر خوب حالا کم مونده بود خودش بره خواستگاری اردلان اون خانواده ی محمد جوادم دیگه زیادی مقدسن حرف زدنشونم تو فیلم شدیدا تصنعیه مخصوصا این خانواده ی مقدس یه صحنه هایی دیگه خیلی بهش آب بستن اون پسره فرزادم که بازیگرش نمیدونم چه پارتی کله گنده ای تو صداسیما داره! والا
خروس که اصلا جای حرف زدنم نذاشته منم یه قسمت دیدم دیگه ندیدم چیزی نمیگم
دودکش خوبه اما خیلی قصه نداره یه کمم شلنگ گرفتن توش بازیا و دیالوگاش عالین
البته جای شکرش باقیه که امسال فیلم مالیخولیایی نداشتیم فک کنم دیگه خودشونم فهمیدن این چندسال با اون سریالای درخشان اغما و 5کیلومتر تا بهشت و شاهکارای دیگه چه گندی زدن

Lotfi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان- 92
شهر
قم
مدال المپیاد
يادمه روزگاري شيميايي شدم در حد 6 فصل مورتيمر فقط!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

يكي از دوستاي مامانم هنوز بچه ندارن شوهرش اين مادرانه رو ميبينه ميگه بچه م اينطور بشه ميكشمش :|
خود دوست مامانم هم از اول ميگفت تيزهوشان قبول شه به هيچ وجه نميذارم بره!
بيچاره بچه هه :))

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Fatemeh Lotfi :
يكي از دوستاي مامانم هنوز بچه ندارن شوهرش اين مادرانه رو ميبينه ميگه بچه م اينطور بشه ميكشمش :|
خود دوست مامانم هم از اول ميگفت تيزهوشان قبول شه به هيچ وجه نميذارم بره!
بيچاره بچه هه :))

ببخشید اینو میگم ولی این چیزا دیگه به آگاهی و فهم خانواده مربوطه
به فیلم نمیشه ربطش داد خیلی ...

• شروع کننده موضوع

ghazale.gh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
فیزیک

دودکش بهترین انتخاب ِ بازیگر ُ داشته به نظرم؛ همه ی بازیگراش کنار هم یه ترکیب ِ خیلی خوبی ُ به وجود آوردن.جواد‌عزتی هم توی ِ همین چند قسمت واقعا عالی بازی‌کرده.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از khadijeh1998 :
ببخشید اینو میگم اما سریال مادرانه شخصیت خانوما رو واقعا له کرده
به نظر من مریم زمان اصلا آدم مهربون و ... نیست اگه آدم فهمیده ایی بود با اون آبروریزی که اردلان درست کرده بود حاضر نمیشد حتی اردلانو ببینه چه برسه به اینکه باهاش ازدواج کنه
چه ربطی به فهمیدگی ش داره ؟ اتفاقا داره مور خوبی رو نشون میده و اون اینکه آدمی که از گذشته ش پشیمونه رو باید بخشید !!! میگه اگر کسی توبه کنه مثل آدمای دیگه س...
آبروشو برده ولی اولا که پشیمونه دوما عشق که هست ...

به نقل از khadijeh1998 :
رعنا هم که به نظر من از همه مظلوم تر واقع شده خیلی سخته ببنی کسی به خاطر پول و ثروت باهات ازدواج کرده حتی فکرشم آدمو دیوونه میکنه اما نمیدونم چرا ازش دیو ساختن
در حالیکه بهش خیلی ظلم شده و یه عالمه نقده دیگه که در پستای بعدی بیانشون میکنم
بله قبول دارم دردناکه که اینو بفهمه کسی , ولی مظلوم واقع نشده ، مادری که بچه 3 ماهه رو ول میکنه میره , مادری که بچه 13 ساله رو ول میکنه میره ، حق نداره برگرده ادعای گرفتن بچه ش رو بکنه ، ارسلان هم واقعا حق داره که مادرشو نشناسه و این تقصیر خودت مادرس ...
مورد دیگه ای که نشون میده محبتیه که باید به بچه ها بشه تا کمبودی حس نکنن...

در کل به نظرم نکته های خوبی رو در بر داره !!!

_.khakestari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
بيوتك

.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از khadijeh1998 :
در این که بعضی از نکته هاش خوبه که شکی نیست
اما بچه ها نیاز به مادر دارن ( هیچ محبتی نمی تونه جای محبت واقعی مادر رو پر کنه) نباید کار رعنا و اردلان به طلاق می کشید حتی به خاطر یچه هاشون هم باید سر زندگیشون می موندن همه چیز که عشق نیست باید اولویت زندگیشون بچه هاشون باشه
خب وقتی یه نفر می فهمه که همسرش دوسش نداره و همه ثروتشو بالا کشیده مطمئنا دوست داره سر به بیابون بذاره :| :| :|
قبول دارم که نباید بچه هاشو ترک میکرد اما خب مقصر فقط رعنا نبود
در مورد آبروی خانواده زمان هم باید بگم علاوه بر اینکه آبروشون رفت(آبرو چیز کمی نیست و به راحتی نمیشه ازش گذشت) تن دامادشون هم
تو خاک قطعا به لرزه افتاده اینجوری که من از حرفای مریم فهمیدم بعد از بهم خوردن نامزدیشون بازم به اردلان علاقه داشته :-\ :-\ :-\ :-\
خب این یعنی چی واقعا؟؟؟؟؟؟؟ یعنی به همسرش علاقه نداشته و چند سال بدون علاقه باهاش زندگی کرده؟ یا بهتره بگیم همه دیگه رو تحمل کردن؟؟ اگه اینجوریه که واقعا بهتره دیگه در مورد سریال هیچی نگیم {-8 {-8 {-8 {-8

بله منم گفتم قبول دارم سخته بفهمی طرف دوست نداشتهو صرفا واسه پول بوده ، ولی اون طلاق گرفته ، رفته خارج زندگی کرده و بچه 3 ماهه رو ول کرده ، میدونی بچه 3 ماهه یعنی چی ؟؟ یعنی بچه ای که هنوز به شیر مادر نیاز داره و همون خیلی از مسائل روحی و عاطفی بچه رو میسازه و این مادر این مورد رو دریغ کرده ، باید بخاطر بچه هاش میموند ، خداقل میخواست جداشه میذاشت بچه 3 ماهه ش بزرگتر شه ! و درست که فقط رعنا مفقصر نبوده ولی با کاری که کرده تقصیرش پر رنگ تر شده ، نباید سر بچه ها تلافی میکرد! بعدشم مگه اردلا چند بار بهش نگفت برگرد و پیش بچه هات بمون ؟؟ چرا قبول نکرد؟؟ اگر واقعا بچه هاشو میخواست باید قبول میکرد...
در ضمن مادری که بچه 3 ماهه رو ول میکنه حق اینو هم نداره که بعد 8 سال بگرده بگه بچه مو میخوام ببرم !
در مورد مریم هم مسلما اینجوری نبوده که هیچ علاقه ای بینشون نبوده ولی نمیتونسته که جلو دوست داشتنش رو بگیره! حالا وقتی آدمی برگشته و ابراز پشیمونی کرده و قبول کرده که اخلاقشو درست کنه و توبه کرده ، یعنی بخشیده شده !

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از khadijeh1998 :
بله این حرفتو قبول دارم باید رعنا بر میگشت سر خونه و زندگیش
به نظرم مریم به این سادگیا نباید تن به این ازدواج میداد ( در هرصورت ایشالا که خوشبخت بشن
درسته که نکات مثبتی تو سریال بود اما یه سری مواقع اتفاقات سریال بیشتر به رویا شباهت داشت که زیاد جالب نبئد

رعنا کی برگشت؟؟؟ همه ش با حرفای مریم بود که برگشت!
بعد مریم چرا نباید قبول میکرد؟! این همه سال به عشق تودلش زندگی کرده ، حالا میگفت نه؟

M.Y.B.Q

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4d
شهر
تهران
مدال المپیاد
نپرس!!!!
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
دندون پزشكي:*

به نظر من همچين بدم نبود

شايد خاستن نشون بدن هرجور ادميم باشي ميتوني اخرش خوشبخت باشي...اونجوريكه خودت ميخواي

مثلا اردلان با بد بودن پيشينش...اخر به ارامش رسيد

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

به غیر دودکش همه مزخرف :|

خروس که چندتاشو از سر بیکاری دیدم مادرانه هم از وسطاش حالم بهم خورد ندیدم. :|

البته شایدبرای شماهم اتفاق بیفتد هم خوب بود بد نبود.

برنامه های سحرکه هیچی نگم ..

افطارم که ماه عسل هرچند فصل تازه ای نبود اما خوب بود.

دیگه همین دیگه ;;)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از zrp :
خیلی عالی بود..

• لایک
امتیازات: zmaa

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

خروس --> افتضاح [-( واقعا از سعید آقاخانی بعید بود.
مادرانه ---> هی بد نبود ..فقط من قسمت اخرشو کامل ندیدم .. تهش رعنا بالاخره چی کار کرد ؟؟ :-?
دودکش --> عالی بود.. هم آموزنده بود هم تیکه های طنز داشت :D دیگه از کارگردانی مث محمدحسین لطیفی همچین کارایی بعید نیس /m\
بقیه ی فیلما رو هم ندیدم، ماه عسلم که بحثش جداس :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

میخواستم زود قضاوت نکنم، برای همین گذاشتم سریال‌ها تموم شه تا راجع بهشون نظر بدم. خیلی دیر شد اما. :س

سریال‌ها براساس برتری:

دودکش: یک طنز واقعی و ملموس برای جامعه‌ی الان ما. کاملاً به دور از لودگی‌هایی که اخیراً به اسم طنز معرفی میشن. لطیفی با دودکش ثابت کرد مردم ما رو خیلی‎خوب میشناسه؛ میدونه دغدغه‌هاشون چیه، جنس ناراحتی‌‎هاشون چیه و درعین‌حال، چطور میشه شادشون کرد. گره‌های کوچیک‌‎وبزرگ داستان‌فیلم باعث شد که تا قسمت آخر، سریال برام کشش و جذابیت داشته باشه و دنبالش کنم. تیکه‌کلام‌هاشون که عالی. «عزیزم» گفتن‌ـای فیروز، «میشه» گفتن‌ـای حاج‌آقا، گیج‌بازی‌ـای بهروز حتی. :)) بازی بازیگران هم بی‌نظیر بود! مخصوصاً هومن برق‌نورد و سیما تیرانداز که انگار از زندگی واقعی‌شون فیلم‌برداری شده بود. در کل به نظرم «دودکش» رو میشه جز سریال‌های خوب چندسال اخیر تلوزیون ایران به حساب اورد.

مادرانه: یه سریال «متوسط» که گاهی تا خوب بودن و گاهی تا مرز بد بودن پیش میرفت. چیزی که خیلی اذیت‌م کرد دیالوگ‌های به شدت کلیشه‌ای فیلم بود که بسته به توانایی بازیگر خوب یا بد اجرا میشد. مثلاً عباس غزالی (فرزاد) و مهدی سلطانی (اردلان) این کلیشه‌ها رو نسبتاً بهتر از یکی مثه بابای مریم اجرا میکردن. ما تا مدت‌ها مسخره میکردیم این دیالوگ باباهه رو: اردلان، سم-ـه، ممنوع-ـه، پس دخترش، ممنوع-ـه، پس هرچیزی به اون مربوط باشه، ممنوع-ـه! :‌))دقیقاً همین نبود البته، نقل‌به‌مضمون کردم. به نظرم خلاقیت فیلم، ترکیب‌‎کردن مناسب چندتا موضوع تکراری بود. شکاف نسل‌ها، اعتیاد، دوستی دختروپسر، خارج رفتن یکی از شخصیت‌های فیلم و طلاق خیلی تکراری‌ن. اما تو مادرانه همه‌ی اینا خوب کنار هم اورده شده بود. میشه گفت مادرانه دغدغه‌های عموم مردم رو درنظرگرفته بود و تاحدی عامه‌پسند بود.

خروس: خوب نبود، اما افتضاح هم نبود! اخیراً طنزـای این مدلی صداوسیما، صرفاً بودن که باشن! سرتا ته مسخره‌بازی، بدون «هیچ» داستانی. خروس حداقل یه نیمچه داستانی داشت. دغدغه‌های زندگی یه بازیگر رو هم خوب نشون داده بود. و اینکه به شخصه دلم برای بازی جواد رضویان تنگ شده بود. :د

درکل به نظرم سریال‌های ماه‌رمضون امسال از پارسال خیلی بهتر بود. حداقل میشد دیدشون! همین که بیخیال جنُ پری شده بودن خوب بود. :د موضوعات ماورایی پتانسیل خوبی دارن اما یکی دوسال بود که رسماً به مسخره گرفته شده بودن. امیدوارم که سال دیگه سریال‌ها قوی‌تر باشه و سریال‌هایی مثل دودکش رو همیشه از تلوزیون‌مون ببینیم.

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

نظراتم درباره ی سریال های امسال:نسبت به سریالهای سالهای قبل خیلی بهتر بود واقعا بعد از چند سال فیلم کمدی واقعا میچسبید و مجبور نبودم برای 1000امین بار خانه بدوشو ببینم.آخر سریال مادرانه خیلی قشتگ نبود.رها هم تا قبل تصادفش خیلی رو اعصاب بود.از شخصیتای همیشه+مثل محمد جواد واقعا حالم بد میشه.ولی در مجموع خوب بود
سریال خروسو زیاد ندیدم چون از طنزش خوشم نیومد.همزمان با خروس اوشین میذاشت.
سریال دودکش واقعا خیلی قشنگ بود مخصوصا اینکه هومن برق نورد توش بازی میکرد.فقط نصرت خیییییلی پررو بود.
مجری ماه عسلم که خدارو شکر ضیا نبود
ولی کلا ماه رمضان خوبی بود یادش به خیر =P~

ساررا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم

به نظرمن دودكش واقعا عالي بود خروس واقعا افتضاح بود مادرانه رو فقط ب خاطر اينكه بعد افطار سنگين ميشدم ونميتونستم هيچ كار ديگه اي بكنم ميديدم ولي بدنبود :)ولي شب عيد فطر كلاه قرمزي گذاشت ك بسيار عالي بود x: x:

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

به نقل از ساررا :
به نظرمن دودكش واقعا عالي بود خروس واقعا افتضاح بود مادرانه رو فقط ب خاطر اينكه بعد افطار سنگين ميشدم ونميتونستم هيچ كار ديگه اي بكنم ميديدم ولي بدنبود :)ولي شب عيد فطر كلاه قرمزي گذاشت ك بسيار عالي بود x: x:
من کلاه قرمزیو ندیدم :(از تو چه سایتی میتونم دانلودش کنم؟ :-?

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نظرم با سه فیلم ضعیف طرف بودیم به ترتیب ضعیف بودن اول خروس بعد دودکش بعد مادرانه

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از معصومه :
به نظرم با سه فیلم ضعیف طرف بودیم به ترتیب ضعیف بودن اول خروس بعد دودکش بعد مادرانه

مشکل دودکش از نظر شما چی بود؟

بالا