• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون های آزمایشی سنجش

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)
از اسم تاپیک مشخصه دیگه!
دیدم کسی راجب این آزمون نگف!
شاید نمیشناسین!
این آزمون چنتاخوبی داره
1- 3تای آخرش پرطرفداره
2.تغییراتی توکنکور رخ بده تو 3تا آزمونش مشاهده میشه
3.شبیه کنکوره و جامع آماری3تا آخرش تقریبا مث کنکوره
4.واسه هر آزمونش ک میخواین جدا میشه ثبت نام کرد1روکرد1رو نکرد

Darya1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4 کرج
شهر
کرج
پاسخ: آزمون های آزمایشی سنجش

چندسال پیشا اونموقع که هنوز گزینه2 باب نشده بود خیلی طرفداراش بیشتر بود.مثلا اون سالی که داداش من کنکور داد به جز تعداد اندکی که کانون میرفتن همه سنجش بودن اما الان کمتر شده.
با اینحال مدرسه ما 3تای آخرشو ثبت نام کرده.

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)
پاسخ : آزمون های آزمایشی سنجش

مدرستون بهترین کار رو کرد
اکثر بچه ها که درطول سال گزینه2یا کانون و...میرن 3تای جامع سنجش رو شرکت میکنن!
سوألاش شبیه کنکور تو 3آخر هم جامعه آماریش خیلی نزدیک ب کنکوره

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

اینجور که به من گفتن فقط 3 تای آخرش خوبه
ولا غیر
البته :-??

Hesan

کاربر فعال
شهر
مشهد

فقط یه چیزی خیلی مهمه...اونم اینکه تو 3 آزمون آخر خیلی به تخمین رتبش اعتماد نکنین... :)

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

من فقط يكي از آزموناي جامعش رو ميخوام شركت كنم. بقيه جامع هاش با كانون تداخل دارن

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

ثبت نام 3تا آزمون جامعش از کیه ؟؟؟؟چه جوریه؟؟؟

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نظر من سوالاش شبیه کنکور نیست زیاد
تخمین رتبشم زیاد درست نیست
جامعه آماریش خیلی با کانون فرق نداره، مثلا کانون 40 هزار نفره، سنجش 60 هزار نفره، کنکور 200,000 نفر به بالاس، ولی بازم رتبه تو همون رنجی هست که انتظار میره،
جامعه آماری خیلی مهم نیست به نظر من، مهم اینه که شما تا موقع کنکور خوب و درست درس بخونین تا اون موقع با بیشترین آمادگی تون برین سر جلسه

saba987

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار(ساسویه)
مدال المپیاد
من : جوان ناكام.... :|
رشته دانشگاه
cs

به نقل از Hydrus :
جامعه آماریش خیلی با کانون فرق نداره، مثلا کانون 40 هزار نفره، سنجش 60 هزار نفره، کنکور 200,000 نفر به بالاس، ولی بازم رتبه تو همون رنجی هست که انتظار میره،
آره خب.... کنکور سیاهی لشکر زیاد داره....

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

کسی که امسال تو یه رشته ای (مثلا ریاضی) تحصیل میکنه میتونه تو آزمون سنجش یه رشته دیگه (مثلا تجربی) شرکت کنه؟

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از IQ-High :
کسی که امسال تو یه رشته ای (مثلا ریاضی) تحصیل میکنه میتونه تو آزمون سنجش یه رشته دیگه (مثلا تجربی) شرکت کنه؟

آره توي همه آزمون ها براي همه رشته ها ميتونه شركت كنه. كسي مداركتو چك نميكنه كه !

======

بچه ها نميشه كاري كرد كه زمان آزموناي يكي از اين دو موسسه قلمچي يا سنجش تغير كنن ؟؟؟ از آزمون هاي جامع سنجش فقط يكيش تاريخش تداخل نداره با قلمچي

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا تغیی میکنه.ولی کاظم آخرش یه کاری میکنه که هر سه تاش بیوفته تو سنجش. :Dیه حس رقابتو حسادت تو وجودشه.نمیخواد کسی بره آزمون دیگه :))
چرا میشه.مثلا میشه به پشتیبانت بگی من جمعه نمیام آزمون بدم یا پنجشنبه ازت میگیرن یا شنبه.
اگه چن تا از پشتیبانام درخواس کنن فک کنم روزشو تغییر بدن

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از z.n1994 :
چرا تغیی میکنه.ولی کاظم آخرش یه کاری میکنه که هر سه تاش بیوفته تو سنجش. :Dیه حس رقابتو حسادت تو وجودشه.نمیخواد کسی بره آزمون دیگه :))
چرا میشه.مثلا میشه به پشتیبانت بگی من جمعه نمیام آزمون بدم یا پنجشنبه ازت میگیرن یا شنبه.
اگه چن تا از پشتیبانام درخواس کنن فک کنم روزشو تغییر بدن
واقعا من نميفهمم چرا عمو كاظم همچين كاري ميكنه :-\ به ما مجله آزمون دادن توي قلمچي كه مصاحبه با نفرات برتر كنكور 92 بود همشون گفتن كه توي سه تا آزمون جامع سنجش شركت كردن اونوقت چرا اجازه نميده امسال ما شركت كنيم ؟‌

يكي از آزموناي جامع سنجش هم قبل عيد هست كسي فكر نكنم توش شركت كنه به درد نميخوره من كه اين يكي رو ثبت نامم نميكنم.
اگه زمان آزمون ها رو تغير بدن خيلي خوبه حداقل بتونيم دوتا از آزموناي جامع سنجش شركت كنيم :rolleyes:

Sh_$IMI

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان گرگان
مدال المپیاد
المپياد شيمي D:
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از The Sniper :
واقعا من نميفهمم چرا عمو كاظم همچين كاري ميكنه :-\ به ما مجله آزمون دادن توي قلمچي كه مصاحبه با نفرات برتر كنكور 92 بود همشون گفتن كه توي سه تا آزمون جامع سنجش شركت كردن اونوقت چرا اجازه نميده امسال ما شركت كنيم ؟‌

يكي از آزموناي جامع سنجش هم قبل عيد هست كسي فكر نكنم توش شركت كنه به درد نميخوره من كه اين يكي رو ثبت نامم نميكنم.
اگه زمان آزمون ها رو تغير بدن خيلي خوبه حداقل بتونيم دوتا از آزموناي جامع سنجش شركت كنيم :rolleyes:

منم پارسال نمیفهمیدم چرا اینطوری میکنن :D

من دیگه بحثه تبلیغاتشونه دیگه که هی دارن اون سه تا آرمونه آخرو مهم میکنن!!!!!!

ولی سنحش رو حتمن بده، جامع کانونو ندادی ندادی ولی سنجشو بده، چون هر سال کنکور از سنجش همون سال الهام میگیره میتونی تقریبن سه تا کنکور تجربه کنی :) قلمچی سوالاش سخنه..اگ ذهنت فقط قلمچی باشه، از کنکور دور میشی!

من خودم سه تا جامعش رو تدارم بجاش سنجش دادم، الانم اصلن پشیمون نیستم، برگردم عقب همینکارو میکردم بازم :D

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

من فردا اگه امتحان نهاييم اوكي بشه ميرم براي همه آزموناي سنجش ثبت نوم ميكنم. قلمچي هم گور باباش :D

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از The Sniper :
من فردا اگه امتحان نهاييم اوكي بشه ميرم براي همه آزموناي سنجش ثبت نوم ميكنم. قلمچي هم گور باباش :D

چرا آخه؟! قلمچی که خیلی بهتره از سنجش!
به نظر من سنجش فقط 3 تای اخرو شرکت کن

payaaaaam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
از تحصیل فارغ شدم!
شهر
خرم آباد

یکی از بزرگترین سوالایی که از اول تابستون واسم پیش اومده اینه که واسه ثبت نام آزمون سنجش باید کجا برم؟ :D
واسه ثبت نام باید کجا برم؟ :D

• لایک
امتیازات: Quf

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها حتما آزمون های جامع سنجشو ثبت نام کنید آخرین آزمون سنجش انقدر شبیه کنکور بود که من سر کنکور یه لحظه فکر کردم دارم دوباره همون سنجشو میدم

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از Hydrus :
چرا آخه؟! قلمچی که خیلی بهتره از سنجش!
به نظر من سنجش فقط 3 تای اخرو شرکت کن

بقيش هم سوالاتش هرچي هست از قلمچي خيلي بهتره. قيمتش هم به ازاي هر آزمون كمتر از نصف قلمچي هست امسال قلمچي كمي گرونتر از حد معمول هست براي همين سنجش و گزينه دو افزايش پيدا ميكنن.

راستي سنجش يكي از آزمون هاي جامعش فقط از دروس پايه خواهد بود. خدا ميدونه امسال يا قراره توي كنكور سهم دروس پايه افزايش پيدا كنه يا بازم افزايش پيدا كنه ! به هر حال آدم توي 22 فروردين يه آزمون جامع از دروس پايه بده و عصر همون روز هم كارنامش رو دريافت كنه فوق العاده مفيدتر از آزمون هاي قلمچي هست كه فيزيكش محاسبات تخيلي داره !‌

به نقل از payaaaaam :
یکی از بزرگترین سوالایی که از اول تابستون واسم پیش اومده اینه که واسه ثبت نام آزمون سنجش باید کجا برم؟ :D
واسه ثبت نام باید کجا برم؟ :D

يا ميري دفاتر پست شهرتون از اين برچسب هاي ثبت نام ميگيري و بعدش از سايت تعاوني سنجش ثبت نام ميكني يا اينكه مثل من ميري از سايت تعاوني سنجش هم برچسب ثبت نام ميگيري هم ثبت نام ميكني.

من امروز 9 مرحله رو ثبت نام كردم، 5 تا مرحله اي و 5 تا جامع شد كلا 99 تومن ! يعني آزموني 11 تومن . قلمچي كسي الان ثبت نام كنه ميشه آزموني 23 تومن !

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از H.AFSHARI :
بچه ها حتما آزمون های جامع سنجشو ثبت نام کنید آخرین آزمون سنجش انقدر شبیه کنکور بود که من سر کنکور یه لحظه فکر کردم دارم دوباره همون سنجشو میدم
واقعاً؟!
برا ریاضیا که اینجوری نبود!! :-?

به نقل از The Sniper :
بقيش هم سوالاتش هرچي هست از قلمچي خيلي بهتره. قيمتش هم به ازاي هر آزمون كمتر از نصف قلمچي هست امسال قلمچي كمي گرونتر از حد معمول هست براي همين سنجش و گزينه دو افزايش پيدا ميكنن.

راستي سنجش يكي از آزمون هاي جامعش فقط از دروس پايه خواهد بود. خدا ميدونه امسال يا قراره توي كنكور سهم دروس پايه افزايش پيدا كنه يا بازم افزايش پيدا كنه ! به هر حال آدم توي 22 فروردين يه آزمون جامع از دروس پايه بده و عصر همون روز هم كارنامش رو دريافت كنه فوق العاده مفيدتر از آزمون هاي قلمچي هست كه فيزيكش محاسبات تخيلي داره !‌

نه اینطور نیست، ممکنه تو آزمون اولش پایه بیشتر بیاد ، بودجه بندیش این جوریه و ربطی به استاندارد بودجه بندی تو کنکور نداره. اینکه از پایه یا پیش چه قد بیاد ، فک نمی کنم هیچ وقت عوض شه...به هر حال فرقی نمی کنه... شما باید تمرکزت رو پایه و پیش به یک اندازه باشه.
به نظر من اگه به جای کانون بری سنجش به ضررت میشه، جامعه ی آماری در درجه سوم و چهارم قرار داره، مهم همون سبک سوالاس... گزینه 2 که اصلن سبکش شبیه کنکور نیست،جتی معلمای پیشمون اینو می گفتن ... سنجشو نمی دونم اما مطمئنم هم سطح سوالاش خیلی پایین تر از کانونه هم جامعه آماریش کم تره
به نظر من سبک سوالای کانون خیلی شبیه کنکوره، ولی به طور متوسط میشه گفت سخت تره که همینش خوبه، اگه شما یه درجه سخت تر کار کنی سر جلسه کنکور به نفعت میشه. به هر حال سطح سولای کنکور هر سال فرق می کنه، مثلاً امسال ریاضیش سخت بود...برا تجربیا شیمی و زیست سخت بود...باید به هر شرایطی عادت کنی

بالا