• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آتش زدن پرچم یک کشور!؟چرا؟

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
پاسخ : آتش زدن پرچم یک کشور!؟چرا؟

درود بر شرف و غیرت ملی شما!
شما تیزهوشای غرور آفرین هنوز نمی دونین پرچم کشور ۲۲ الله اکبر داره نه ۳۳ تا؟

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Nighttingle :
در مورد اون قضيه‌ي نبش قبر ميتونين اين سايت: http://www.gomaneh.com/?p=1404 رو ببينيد [nb]من امكان لينك گذاريم مشكل پيدا كرده ببخشيد اين جوري لينك ميدم[/nb] اگه واقعن چنين اتفاقي افتاده بود الان مثل توپ تو دنيا ميپيچيد ولي بياين الان سر اين موضوع بحث نكنيم چون ربطي به تاپيك نداره.

متوجه جمله‌ي دومتون نشدم. :-??

در مورد پاراگراف آخر هم، اين خيلي استدلال ضعيفيه كه بگيم همه‌ي اينها زير سر آمريكاست چون مسلمونا پرچم ما رو به خاطر الله هاش نميسوزونن.

سایتی که دادی واسه من باز نمیشه :-?? اصلا فرض میکنیم حرف شما درست به هر حال کارشون درست نبوده , حتی اگر جنازه سالم نبوده ...

جمله دوم هم مربوط به قضیه ای میشه که یک عده حیوون به ظاهر آدم یک عده آدم رو میکشن و جلو دوربین میخورنشون ... :-&

چون مسلمونا برای کلمه الله احترام قائلن و استدلال ضعیفی نیست ...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از اخوی! :
سلام
چند ماه پیش, در برنامه یکشنبه شب پایش اقتصادی, یک کارآفرین برتر را دعوت کرده بودند.
این فرد در یزد خانه های قدیمی را تبدیل به هتل کرده و میهمانان بین المللی زیادی دارد.
یک زوج آمریکایی وارد این هتل می شوند, و بر روی میز غذاخوری آنها یک پرچم کوچک آمریکا به احترام آنها قرار می دهند,
زوج امریکایی به شدت متعجب شدند, گفتند ما فکر می کردیم ایران همه اش پرچم ما را می سوزانند و چه و چه, هتل دار هم میگه ما به احترام هر ملیتی پرچم اون شخص رو روی میزش میزاریم و خلاصه کلی تحویلشون می گیره.
این زوج میرن امریکا کتاب می نویسن در حمایت از ایران و اینکه ایران اون چیزی نیست که اونها فکر می کنند. کلی همایش و سخنرانی می ذارند در حمایت از ایران.
به این میگن دیپلماسی فعال عمومی,
ما باید قلب ملت ها را به خود متمایل کنیم, جذب جذب حداکثری از اصول گفتمان انقلاب اسلامی است.
خب فک کنم این مثالتون دقیقا داره میگه آتش زدن پرچم چقدر کار زشتیه و در عوض احترام بهش چقدر کار درستیه و اتفاقا به ترویج چیزایی که میخوایم هم کمک میکنه.
خیلی وقت پیش چن تا فیلم منتشر شده بود از سوریه که توش افرادی پرچم چین،روسیه و ایران رو داشتن توی سطل زباله آتیش میزدن :|
خب واقعا خیلی حس بدی بود :| حالا تصور کنید حال اون آمریکایی رو که لزومی هم نداره با سیاستای دولتش موافق باشه وقتی که میبینه دارن پرچم کشورشو آتیش میزنن. اونم به صورت مستمر :| یا لگد میکنن :| اونا هم به خاطر استقلالشون خون دادن و این پرچم نماد ایالات متحده ی آمریکایی ه که با اون ارتش عظیم امپراطوری انگلیس-که میگفتن شکست ناپذیره- جنگید،کشته داد و آزادیش رو به دست آورد و نه نماد دولت بوش،کلینتون یا اوباما یا هر دولت دیگه ای.

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از اخوی! :
درود بر شرف و غیرت ملی شما!
شما تیزهوشای غرور آفرین هنوز نمی دونین پرچم کشور ۲۲ الله اکبر داره نه ۳۳ تا؟
حالا 33 یا 22! اصلاً یکی!
مهم اینه که به آتش کشیده شدنش توهین به مقدساته!

..زهرا..

محب الرقیه (سلام الله علیها)
نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

خیلی هم مهمه که 33تاست یا 22تا
33یکی از اعداد شیطانیه .
مثه این که در این زمینه اطلاعات ندارینا :)
پس فردا اینم میچسبونن ب خودشون :-??

tufan_h91

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوی
مدال المپیاد
خیییییلیی ... خیییلییی.... از کجاش بگم؟؟! :P
رشته دانشگاه
پزشکی

پرچم نماد مردم و فرهنگ یه کشوره ... تو دنیایی هستیم که باید به تمدن ها احترام گذاشت .. وقتی کسی این کارو نمیکنه شعوورش هنوز تو جاهلیت مونده.... فرقی هم نمیکنه چه پرچم ایران باشه چه امریکا.... !

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از F@|-|!mEh :
سایتی که دادی واسه من باز نمیشه :-?? اصلا فرض میکنیم حرف شما درست به هر حال کارشون درست نبوده , حتی اگر جنازه سالم نبوده ...

جمله دوم هم مربوط به قضیه ای میشه که یک عده حیوون به ظاهر آدم یک عده آدم رو میکشن و جلو دوربین میخورنشون ... :-&

اگه سایت رو باز کنید! میفهمید که سخت در اشتباهید! و جنازه ای پیدا نشده! :)

http://www.gomaneh.com/

این نحوه نتیجه گیری های شما برام جالبه!!!
مثل این می مونه که برید از یک کشور یک فیلم نگاه کنید حکم کلی صادر کنید!!!
ببخشیدا اگه قراره این جوری نتیجه گیری کنید
من راحت میتونم ثابت کنم شیعه ها خیلی خشن اند و به دور از اخلاق!!!
ببینید! اینم مدارکش!!!

31153.jpg

iranparsi1417564.jpg

اما واقعاً شما این نتیجه گیری رو درست میدونید که در رابطه با دیگران این نتیجه گیری رو میکنید؟ :|

اگه آره خب پس به نتیجه گیری منم ایرادی وارد نیست!!!! :D

چون مسلمونا برای کلمه الله احترام قائلن و استدلال ضعیفی نیست ...

ممکنه مسلمون اجباری باشه و ارزش قائل نباشه!

و از این که مسلمونه شما نمیتونید نتیجه بگیرید که همه چی تمومه!!! آیا مسلمون ها با جنس مخالف دوست نمیشن؟ :D

آیا مسلمون ها گرون فروشی نمیکنند؟

آیا مسلمون ها آهنگ های غیر مجاز گوش نمیدن؟ :D

...

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از پرنیرا :
اگه سایت رو باز کنید! میفهمید که سخت در اشتباهید! و جنازه ای پیدا نشده! :)

http://www.gomaneh.com/

این نحوه نتیجه گیری های شما برام جالبه!!!
مثل این می مونه که برید از یک کشور یک فیلم نگاه کنید حکم کلی صادر کنید!!!
ببخشیدا اگه قراره این جوری نتیجه گیری کنید
من راحت میتونم ثابت کنم شیعه ها خیلی خشن اند و به دور از اخلاق!!!
ببینید! اینم مدارکش!!!

اما واقعاً شما این نتیجه گیری رو درست میدونید که در رابطه با دیگران این نتیجه گیری رو میکنید؟ :|

اگه آره خب پس به نتیجه گیری منم ایرادی وارد نیست!!!! :D

ممکنه مسلمون اجباری باشه و ارزش قائل نباشه!

و از این که مسلمونه شما نمیتونید نتیجه بگیرید که همه چی تمومه!!! آیا مسلمون ها با جنس مخالف دوست نمیشن؟ :D

آیا مسلمون ها گرون فروشی نمیکنند؟

آیا مسلمون ها آهنگ های غیر مجاز گوش نمیدن؟ :D

...

:)) حرفای شما هم خیلی واسه من جالبه , چون اکثر مواقع جواب هایی که از شما خودندم کمترین ربط رو به بحث داشته و اکثرا مقلطه یا همون پیچوندن خودمون بوده !!! حالا یا واقعا اشتباه متوجه میشید یا اشتباه چیزی که میخوای رو میگی یا واقعا کلا یه چیز دیگه میگی!!!
بعدش از کجا ایتقدر مطمئنید که گمانه همه چی رو درست میگه؟ ( اینو فقط در مورد شما نمیگم منظورم همه اونایی هستش که تا یه چیزی میشه یه لینک از گمانه میدن , نمیگم اشتباه میگه , ولی اینم مثل خیلی جاهای دیگه تو مطالبش اشتباه میکنه )
بعد اصلا خبر درست , به هر حال نقش قبر حرامه و یه عمل نا درسته و در هر صورت چه جنازه باشه چه نباشه کارشون نا پسند بوده و منظور کلی حرف منم همین بوده که شما به یه جمله ش فقط گیر میدید!!!

در مورد موضوع بعدی من کی به همه همچین چیزی رو گفتم ؟! من منظورم اون عده ای بود که این کارو میکنن , حالا هر کی میخوان باشن وهابی , صحیونیست و ... ! مهم عملشونه !!!

در مورد عکس ها هم بحثش جداست ! مال زمانی هستش که به اشتباه قمه زنی جا افتاده بود و تو هیچ احکامی این عمل رو پسندیده اعلام نکرده !!!

در مورد تیکه آخر حرفت هم باید بگم بازم داری یه چیز دیگه میگی ! شاید هر کاری بکنن اصلا من کاری به این ندارم بحثشم اینجا نیست ولی حداقلش اینه که به مقدساتشون بخصوص بزرگترین چیزی که واسشون مقدسه بی احترامی نمیکنن!!!

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از F@|-|!mEh :
:)) حرفای شما هم خیلی واسه من جالبه , چون اکثر مواقع جواب هایی که از شما خودندم کمترین ربط رو به بحث داشته و اکثرا مقلطه یا همون پیچوندن خودمون بوده !!! حالا یا واقعا اشتباه متوجه میشید یا اشتباه چیزی که میخوای رو میگی یا واقعا کلا یه چیز دیگه میگی!!!
بعدش از کجا ایتقدر مطمئنید که گمانه همه چی رو درست میگه؟ ( اینو فقط در مورد شما نمیگم منظورم همه اونایی هستش که تا یه چیزی میشه یه لینک از گمانه میدن , نمیگم اشتباه میگه , ولی اینم مثل خیلی جاهای دیگه تو مطالبش اشتباه میکنه )
بعد اصلا خبر درست , به هر حال نقش قبر حرامه و یه عمل نا درسته و در هر صورت چه جنازه باشه چه نباشه کارشون نا پسند بوده و منظور کلی حرف منم همین بوده که شما به یه جمله ش فقط گیر میدید!!!

:)
بله! کلاً بچه ها عادت دارند که وقتی حرفی برای گفتن ندارند توهین کنند! بهتره خودشون رو اصلاح کنند

من فکر نکنم نظرم بی ربط با حرف های شما باشه

اگه هم حرف های خودتون یادتون رفته بهتره یاد آوری کنم! :)

مهم ترین بحث در مورد آتیش زدن پرچم یک کشور پیامد های سیاسی اون هستش.
شما وقتی پرچم آمریکا رو آتیش بزنی هیچ آمریکایی ای هیچ ضرری نمی بینه. فقط سیاستمداران اون کشور و کشورای دیگه می تونن از این ذهنیت ایجاد شده تو ذهن مردم عادی استفاده کنن. و جامعه جهانی پتانسیل همین اتفافایی که این پایین نوشتی رو داشته باشه. شما نمی تونه این کارارو انجام بدی بعد توقع داشته باشی بهت نگن تروریست.
از طرف دیگه این آتیش زدن پرچم مصرف داخلی داره یجور پتانسیل برا کنترل عوامه که خیلی جای بحث داره.

اونا هم پرچم ما رو آتش بزنن ضرری به ما نمیرسه میخوان بزنن بزنن, به درک , بد تر از اون نیست که مسلمان ها میکشن و تیکه تیکه میکنن و جلو دوربین میخورنشون ...
هر غلطی هم بکنن به اون جایی نمیرسه که جنازه یکی از یارای امام حسین رو سالم از قبر در میارن و معلوم نیست چیکارش کردن , که ی ذره عقل هم تو کله شون نیست که نمیپرسن از خودشون که چرا بعد از این همه سال این جنازه سالمه...

حالا میخوان پرچم آتیش بزنن بزنن که چی؟!
الان شما فکر میکنید جوابتون کوچیکترین ربطی به حرف های ایشون داشت؟؟؟؟؟ :D

کاری که شما کردید باور کنید عین همین بود! :| باور کنید! :|

×کاش به هم احترام میذاشتیم
××کاش حرف زدن هامون یکم بر پایه حقیقت بود نه عکس های تخیلی! و کلیپ های خرافی! :|
×××من برای این که واضح بشه حرف هام از مثال استفاده میکنم! :| اگه این امر شما رو ناراحت میکنه دیگه مثال نمیزنم! :|

در مورد تیکه آخر حرفت هم باید بگم بازم داری یه چیز دیگه میگی ! شاید هر کاری بکنن اصلا من کاری به این ندارم بحثشم اینجا نیست ولی حداقلش اینه که به مقدساتشون بخصوص بزرگترین چیزی که واسشون مقدسه بی احترامی نمیکنن!!!
مثلاً چی؟
یک کشور لائیک دینی نداره که بخواید بهشون توهین کنید! :D

برای اون ها پرچم و عقایدشون مهمه که شماا زیر پا لهش میکنید! :|

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از پرنیرا :
بله! کلاً بچه ها عادت دارند که وقتی حرفی برای گفتن ندارند توهین کنند! بهتره خودشون رو اصلاح کنند

من فکر نکنم نظرم بی ربط با حرف های شما باشه

اگه هم حرف های خودتون یادتون رفته بهتره یاد آوری کنم! :)

من توهین کردم؟!
ولی کمترین ربط رو داره!!!

به نقل از پرنیرا :
الان شما فکر میکنید جوابتون کوچیکترین ربطی به حرف های ایشون داشت؟؟؟؟؟ :D

ایشون در مورد این که ضرری نداره و طرز فکر رو. عوض میکنه و میگن تروریست گفتن , منم مثلا هاشو گفتم که بدونن هیچ کاری بدتر از اونا نیست!!!!

به نقل از پرنیرا :
جنازه یکی از یاران امام حسین هم که منتفی شد و بر کسی پوشیده نیست!
حالا میخواید باور کنید میخواید باور نکنید سایت گمانه هم با سند و مدرک حرف میزنه و میگه این جنازه ماله یک فرد دیگه ای بوده که فیلمش هم گذاشته! :D
در ضمن این جنازه خواری هم شما بسته بودید به آمریکا و اسرائیل! :| و خب منم مثل شما قمه زنی رو میبندم به شیعیان! :D

کاری که شما کردید باور کنید عین همین بود! :| باور کنید! :|

×کاش به هم احترام میذاشتیم
××کاش حرف زدن هامون یکم بر پایه حقیقت بود نه عکس های تخیلی! و کلیپ های خرافی! :|
×××من برای این که واضح بشه حرف هام از مثال استفاده میکنم! :| اگه این امر شما رو ناراحت میکنه دیگه مثال نمیزنم! :|

اونو که من قبول کردم و گفتم حتی اگر جنازه ای نبوده باشه بازم کارشون اشتباه بوده !
بی احترامی من کدوم جمله بوده دقیقا؟!

به نقل از پرنیرا :
مثلاً چی؟
یک کشور لائیک دینی نداره که بخواید بهشون توهین کنید! :D

برای اون ها پرچم و عقایدشون مهمه که شماا زیر پا لهش میکنید! :|

شما داری میگی خیلی از اینایی که پرچم ما رو آتش میزنن مسلمونن , منم دارم میگم مسلمونا این کارو نمیکنن !!!
الان من چیکار به کشور لائیک که میگی داشتم؟!

Persian Knight

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اسفراین
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر/سخت افزار

بیاین قبول کنین آتیش زدن پرچم یکی از بدترین انواع اعتراضه.
1- با آتیش زدن اون پرچم شما به تمام سربازانی که زیر لقای اون پرچم کشته شدن بی احترامی می کنی ... و البته که اون سرباز ها تو هر جنگی مردن برای مردم خودشون قهرمان ملی اند
2- احتمالا میدونین که دور تابوت سربازای کشته شده تو جنگ پرچم کشورو می پیچن این اهمیت پرچم رو می رسونه و از همین جا میشه نتیجه گرفت که پرچم نماد کاخ سفید نیست که شما با آتیش زدنش اعتراضتو به دولت آمریکا اعلام کنی
3- حالا شما پرچم آمریکا و انگلیس و اسرائیل رو آتیش بزنی یه عده دیگه پرچم چین و روسیه ... الان سیاستمدارای اون کشور از سیاستاشون پشیمون میشن؟ فقط باعث جبهه گیری مردم اون کشور علیه ایران میشه
4- اگر امروز در یک کشور در یک تظاهرات رسمی که توسط دولت هم اداره میشه پرچم ایران رو آتیش بزنن کمترین خواسته من اینه که دولت ایران ازون کشور بخواد ک عذرخواهی رسمی کنه و در غیر اینصورت روابط دو کشور به حداقل برسه ... حالا شما فرض کن ما هر سال پرچم آمریکا رو آتیش بزنیم ; آیا بعدش میتونیم ادعای دوستی با دنیا و مذاکره رو داشته باشیم ؟

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

شما داری میگی خیلی از اینایی که پرچم ما رو آتش میزنن مسلمونن , منم دارم میگم مسلمونا این کارو نمیکنن !!!
الان من چیکار به کشور لائیک که میگی داشتم؟!

##الان متوجه شدم که منظور شما اعراب بوده!

خب همونطور که یک مسلمون (شناسنامه ای) ممکنه شراب بخوره ممکنه دزدی بکنه ممکنه آدم بکشه ممکنه ربا بخوره ممکنه هر کاری بکنه!!!

یک مسلمون (شناسنامه ای) ممکنه الله رو هم آتش بزنه! و به طور کلی نمیتونید این نتیجه گیری رو بکنید که چون اینا مسلمونن اصلاً این کار رو نمیکنن!!!
این خیلی بدیهیه!!!

شما برید پرونده قاتل ها رو نگاه بکنید! :D (توی همین ایران) بالای 90% لاقل دین ظاهریشون اسلامه! :|
__________________________________________________________________________________

حرفای شما هم خیلی واسه من جالبه , چون اکثر مواقع جواب هایی که از شما خودندم کمترین ربط رو به بحث داشته و اکثرا مقلطه یا همون پیچوندن خودمون بوده !!! حالا یا واقعا اشتباه متوجه میشید یا اشتباه چیزی که میخوای رو میگی یا واقعا کلا یه چیز دیگه میگی!!!

این واقعاً توهین ه! :)
شما اگه توهین نمیدونید که دیگه جای بحثی نمیمونه :|
__________________________________________________________________________________

مهم ترین بحث در مورد آتیش زدن پرچم یک کشور پیامد های سیاسی اون هستش.
شما وقتی پرچم آمریکا رو آتیش بزنی هیچ آمریکایی ای هیچ ضرری نمی بینه. فقط سیاستمداران اون کشور و کشورای دیگه می تونن از این ذهنیت ایجاد شده تو ذهن مردم عادی استفاده کنن. و جامعه جهانی پتانسیل همین اتفافایی که این پایین نوشتی رو داشته باشه. شما نمی تونه این کارارو انجام بدی بعد توقع داشته باشی بهت نگن تروریست.
از طرف دیگه این آتیش زدن پرچم مصرف داخلی داره یجور پتانسیل برا کنترل عوامه که خیلی جای بحث داره.
این حرف واقعاً درسته! :|

و جوابش این نیست که اونا آدم میکشن میخورن! :D
قبر رو باز میکنند! :|
ما هم این کارو میکنیم!!!

تازه جنازه خوری و باز کردن قبر چه ربطی به آتش زند پرچم داره ما شعور خودمون رو نشون میدیم! :D
اون ها هم شعور خودشون رو! :D
والا! :|
...

باید قبول کنید که اصلاً حرف های من بی ربط با حرف های شما نبود! :D

شما از این که یک عده یک مسلمون میشکن و میخورن نتیجه میگیری مشکل نداره پرچمشون رو آتیش بکشیم و به کلشون توهین کنیم

منم از این که یک عده قمه میزنن تو سر بچه هاشون نتیجه میگیرم که کل شیعه ها خشن و بی اخلاقن؟ :D

:|

من نمیفهمم کجاش بی ربط بوده؟

اون قسمت توهین به مقدساتم که توضیح دادم! :|

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از پرنیرا :
##الان متوجه شدم که منظور شما اعراب بوده!

خب همونطور که یک مسلمون (شناسنامه ای) ممکنه شراب بخوره ممکنه دزدی بکنه ممکنه آدم بکشه ممکنه ربا بخوره ممکنه هر کاری بکنه!!!

یک مسلمون (شناسنامه ای) ممکنه الله رو هم آتش بزنه! و به طور کلی نمیتونید این نتیجه گیری رو بکنید که چون اینا مسلمونن اصلاً این کار رو نمیکنن!!!
این خیلی بدیهیه!!!

شما برید پرونده قاتل ها رو نگاه بکنید! :D (توی همین ایران) بالای 90% لاقل دین ظاهریشون اسلامه! :|

این واقعاً توهین ه! :)
شما اگه توهین نمیدونید که دیگه جای بحثی نمیمونه :|
این حرف واقعاً درسته! :|

و جوابش این نیست که اونا آدم میکشن میخورن! :D
قبر رو باز میکنند! :|
ما هم این کارو میکنیم!!!

تازه جنازه خوری و باز کردن قبر چه ربطی به آتش زند پرچم داره ما شعور خودمون رو نشون میدیم! :D
اون ها هم شعور خودشون رو! :D
والا! :|
...

باید قبول کنید که اصلاً حرف های من بی ربط با حرف های شما نبود! :D

شما از این که یک عده یک مسلمون میشکن و میخورن نتیجه میگیری مشکل نداره پرچمشون رو آتیش بکشیم و به کلشون توهین کنیم

منم از این که یک عده قمه میزنن تو سر بچه هاشون نتیجه میگیرم که کل شیعه ها خشن و بی اخلاقن؟ :D

:|

من نمیفهمم کجاش بی ربط بوده؟

اون قسمت توهین به مقدساتم که توضیح دادم! :|

بازم اشتباه متوجه شدی ! من نمیگم چون مسملونن این کارو نمیکنن ! حرف من اینه که مسلمونا این کارو نمیکنن!
میگی مسلمونا آتیش میزنن , من میگم اونایی که آتش میزنن مسلمون نیستن !

من توهین نکردم چیزی که از پست هات برداشت کردم رو گفتم ! حالا اگر به نظرت توهین بوده معذرت میخوام !

در مورد قسمت بعدی هم باید بگم بازم اشتباه متوجه شدی چون من نگفتم چون اونا این کارو کردن کار ما درسته , گفتم اونا هر کاری هم بکنن ( مثل آتش زدن پرچم ) بد تر از اون عملشون که گفتم نمیشه !

برداشت من از پستات و اون حرفم هم دقیقا واسه همین چیزا بود که گفتم که البته قصد توهین نداشتم!!!

و اینکه نگفتم پستات بی ربطه , گفتم کم ربطه !

Nightiingle

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

بازم اشتباه متوجه شدی ! من نمیگم چون مسملونن این کارو نمیکنن ! حرف من اینه که مسلمونا این کارو نمیکنن!
میگی مسلمونا آتیش میزنن , من میگم اونایی که آتش میزنن مسلمون نیستن !

از نظر فني حرف شما درسته، كسي كه از اسلام اطلاعت نكنه مسلمان نيست... و طبق اين استدلال الان حداقل نصف مردم ايران مسلمان نيستن...
ولي اين معنيش اين نيست كه همه‌شون گماشته‌ي آمريكان و هركي به مقدسات اسلام توهين كنه مزدور اسرائيله!

در مورد قسمت بعدی هم باید بگم بازم اشتباه متوجه شدی چون من نگفتم چون اونا این کارو کردن کار ما درسته , گفتم اونا هر کاری هم بکنن ( مثل آتش زدن پرچم ) بد تر از اون عملشون که گفتم نمیشه !

ببينيد، شما وقتي پرچم يه كشور رو آتيش ميزنيد، به همه‌ي مردم اون كشور دارين توهين ميكنيد.
آيا همه‌ي مردم اون كشور مسلمون كشتن خوردن؟

عكسهايي رو ديدين كه چند تا شيعه داشتن به بچه‌هاي كوچيك قمه مي‌زدن.
آيا اين يعني همه‌ي شيعيان اين كار رو مي‌كنن؟

الان با اين استدلال شما هركي دوست داره مي‌تونه بره تو خيابون به شيعيان توهين كنه بگه اينا كودك آزار و آدمكش و دزد و اينا هستن... بعد اگه كسي اعتراض كرد بگه "شيعه‌ها به بچه‌ها قمه مي‌زنن... حرفاي من از كار اونا بدترنيست!"

منور اينه كه شما نمي‌تونين عمل خوب يا بد چند نفر رو به گروه يا دين يا كشوري كه از اون ميان وابسته بدونين.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Nighttingle :

ولي اين معنيش اين نيست كه همه‌شون گماشته‌ي آمريكان و هركي به مقدسات اسلام توهين كنه مزدور اسرائيله!

منم اینو نگفتم!!!

به نقل از Nighttingle :

ببينيد، شما وقتي پرچم يه كشور رو آتيش ميزنيد، به همه‌ي مردم اون كشور دارين توهين ميكنيد.
آيا همه‌ي مردم اون كشور مسلمون كشتن خوردن؟

عكسهايي رو ديدين كه چند تا شيعه داشتن به بچه‌هاي كوچيك قمه مي‌زدن.
آيا اين يعني همه‌ي شيعيان اين كار رو مي‌كنن؟

الان با اين استدلال شما هركي دوست داره مي‌تونه بره تو خيابون به شيعيان توهين كنه بگه اينا كودك آزار و آدمكش و دزد و اينا هستن... بعد اگه كسي اعتراض كرد بگه "شيعه‌ها به بچه‌ها قمه مي‌زنن... حرفاي من از كار اونا بدترنيست!"

منور اينه كه شما نمي‌تونين عمل خوب يا بد چند نفر رو به گروه يا دين يا كشوري كه از اون ميان وابسته بدونين.

باور کنید من اصلا حرفی از درست یا غلط بودن آتش زدن یه پرچمی توسط خودمون نزدم که هی اینا رو میگید ! ^#^

به نقل از Nighttingle :

باز هم من چیزی مخالف اینو نگفتم!! X_X

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

منم اینو نگفتم!!!
و در جواب :

مثلاً خانوم فهیمه ادعا کردند پرچم ها رو اراذل و اوباش آمریکایی آتش میزنن لدفاً مدرک معتبر بدید!

من این حرف رو از اونجایی زدم که تو افغانستان ملتی هستن که از طرف آمریکا اونجان
تو سوریه ملت ارازل و اوباشی از طرف آمریکا هستن که دارن سعی میکنن دولت رو متلاشی کنن

و همونطوری که گفتی تو کشور های مسلمان مردمان مسلمان همچین کاری نمیکنن و فقط بخاطر همون22تا الله که رو پرچمه ...

استدلال میکنید که مردم آمریکا که توی بحرینن آتش زدن پرچم ایران رو چون با ایران دشمنی دارند!

واقعاً به نظرتون این استدلال ضعیف نیست؟ ؟ ؟ ؟ ؟

از کجا آخه انقدر مطمئنید؟
آره , کسانی که از طرف دولت آمریکا مامور شدن که دولت این کشور ها رو بهم بزنن این کارو کردن , چون خودت داری میگی اکثر مردمشون مسلمونن و حتی به خاطر 22 الله ش هم که شده همچین کاری نمیکنن ...

باز هم من چیزی مخالف اینو نگفتم!!

اونا هم پرچم ما رو آتش بزنن ضرری به ما نمیرسه میخوان بزنن بزنن, به درک , بد تر از اون نیست که مسلمان ها میکشن و تیکه تیکه میکنن و جلو دوربین میخورنشون ...
هر غلطی هم بکنن به اون جایی نمیرسه که جنازه یکی از یارای امام حسین رو سالم از قبر در میارن و معلوم نیست چیکارش کردن , که ی ذره عقل هم تو کله شون نیست که نمیپرسن از خودشون که چرا بعد از این همه سال این جنازه سالمه...

حالا میخوان پرچم آتیش بزنن بزنن که چی؟!

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

× پرنیرا: اینا رو گفتم ولی نگفتم همه شون !!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظر من اگه ما حق کشور دیه رو میخوردیم حق داشتن.ولی آمریکا مانع پیشرفتمون میشه.پس ما حق داریم.
ولی اونا.................. :-<

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از :::ســـــ ــــمآنــــ ـــه::: :
به نظر من اگه ما حق کشور دیه رو میخوردیم حق داشتن.ولی آمریکا مانع پیشرفتمون میشه.پس ما حق داریم.
ولی اونا.................. :-<
مردم آمریکا حق مارو خوردن ؟؟؟ اگه حقی خورده شده دولت ها اینکارو کردن .
پرچم هم نماد مردم یک کشوره نه نماد دولت .
مثلا شما وقتی یه نفر بهتون ظلم می کنه به یه نفر دیگه بد و بیراه میگین ؟؟

M@hsaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانداب
مدال المپیاد
اووووووووووف زیاد
رشته دانشگاه
بزشکی

به نظر من اتش زدن برچم یه ملت توهین به مردم فرهنگ دین و... اون ملته اگه ما با دولت و مسوولان اون کشور مشکل داریم مردم چه گناهی کردن اونطوری باعث میشه مردم اون کشور دید بدی نسبت به مردم ما داشته باشن

بالا