• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93

fatima74_2010

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93

به نقل از IQ-High :
دارم پیف پیف کنان این درس نفرت انگیز رو میخونم :))

سال دومش زیاد سخت نیست چون برا خودم یه پا دکترم :D مسائل درون بدن و قلب و عروق و ... رو مشکلی باهاش ندارم.

ولی زیست سال سوم :-&

میدونی نمیخوام بگم درس شیرینی نیستا ... ولی همچین مورد علاقمم نیست.

حاظرم 100 صفحه گسسته و دیفرانسیل بخونم ولی 10 صفحه زیست نخونم :D
شماکه اینقدرعلاقه دارید به زیست چرامیخواین تغییررشته بدید؟

goldstar

کاربر فعال
دانشگاه
اگه خدا بخواد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از IQ-High :
دارم پیف پیف کنان این درس نفرت انگیز رو میخونم :))

سال دومش زیاد سخت نیست چون برا خودم یه پا دکترم :D مسائل درون بدن و قلب و عروق و ... رو مشکلی باهاش ندارم.

ولی زیست سال سوم :-&

میدونی نمیخوام بگم درس شیرینی نیستا ... ولی همچین مورد علاقمم نیست.

حاظرم 100 صفحه گسسته و دیفرانسیل بخونم ولی 10 صفحه زیست نخونم :D

اگه به زيست علاقه نداري تغيير رشته نده ؟چون درساي دانشگاه اگه سه تا رشته ي تاپ و مي خواي همشون زيسته ؟ اگه نه خوشت مياد ولي خوندنش خيلي وقت مي بره نگران نباش زيسته ديگه !!من خودم روزانه 10 ساعت درس مي خوندم 7 ساعت اش زيست بود بازم واسه زيست وقت كم ميومد

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

کتاب زرد عمومی رو خریدید؟؟؟واسه آزمونا میخواید بخونید؟؟؟

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

به نقل از s H a D i :

الان؟ زرد عمومی؟ اونم واسه ازمون کانون؟؟ میشه ی جور سوال حفظ کردن فک کنم :-?
واسه بعد عید کاربردش بیشتره

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

عاقا چقدر با برنامه کانون پیش رفتید عایا؟؟

عایا تمام کرده اید؟؟

NiIiIRa

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانـــــــگان2
شهر
mashHad
رشته دانشگاه
پزشــکی

به نقل از HotMe :
عاقا چقدر با برنامه کانون پیش رفتید عایا؟؟

عایا تمام کرده اید؟؟

کلــا ب نظرم کانــون بــد نیــس! ولـــی پیشنهاد میکنــم بعضی برنامهاش واســه 2هفته باید 9و8ص از یه درسو بخونــی اصــن با اونا پیــش نروو!! آره تموم ک میــشه!

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

از درسای عمومی دوم چه قدرشو خوندید؟؟؟من یه چندتا درس از دینی 2 خوندم ولی یادم رفته همش!!! :Dنمیدونم تو آزمون چجوری بزنم این همه رو ! :-sشما تونستید باهاش کنار بیاید؟؟؟

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از s H a D i :
از درسای عمومی دوم چه قدرشو خوندید؟؟؟من یه چندتا درس از دینی 2 خوندم ولی یادم رفته همش!!! :Dنمیدونم تو آزمون چجوری بزنم این همه رو ! :-sشما تونستید باهاش کنار بیاید؟؟؟
من قبلنم بتون گفتم تو تابستون با کانون پیش نرید دروس عمومیو چون تند تند پیش میره شما با برنامه خودتون پیش برید و کاریم به تراز و درصداتون نداشته باشید :D

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از s H a D i :
تحت هیچ شرایطی رو رتبه و تراز تابستونتون حساب نکنین...چه خوب چه بد
ممکنه ترازتون 5000 باشه اما ارزششو داره که به تقویت نقاط ضعفتون بپردازین

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

من دارم مثل آهو چارنعل میدوم هنوز نرسیدم ... پس فردا هم که آزمونه :-ss

ولی اگه با بیخیالی نسبت به تراز و درصد بریم سر جلسه ممکنه حتی بالای 7000 8000 بشیم :-" ..... شایدم نشیم :D

ترس اصلی من از دروس عمومی ای هست که از زرد عمومی میاد. (چون ندارمش) میترسم اون کار منو خراب کنه. اختصاصیارو مشکلی ندارم

ولی قلمچی مارو بدعادت کرد نسبت به عمومیها از چند جهت:

1. برنامه ریزیش افتضاحه در حد تیم ملی کشور بوووق!

2. تراز عمومیا تاثیر چندانی نداره در قبال تراز سنگین اختصاصیا (مثلا یه آزمونی بود عمومی 5800 شده بودم اختصاصی 8000!!! تراز کلم شد 7682 :) )

این باعث میشه عمومیا رو دست کم بگیریم و برا کنکور (که کلید موفقیت در اون، عمومیاس) دچار مشکل شیم.

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

میخوام بیخیال باشم نسبت به ترازاش ولی نمیشه خو !!آدم یه جوری دلسرد میشه اگه ببینه ترازش پایینه هر چی هم که به خودش بگه مهم نیست!!
در جواب حرف بالایی دقیقا هر وقت نمیخونم زیاد و میرم آزمون میدم خیلی بهتر میشه تا وقتی که میخونم و میرم چون واقعا استرس میگیرم وقتی میبینم خوندم و فک میکنم باید همرو جواب بدم!! :-sمن میدونم تا کنکور دووم نمیارم با این استرسای الکیم!!! :D

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نظر من اگه آدم بتونه تو تابستون با توجه به برنامه ی کانون و برنامه ریزی خودش پایه رو ببنده (در حد کنکور!) خیلی جلو میفته و کارش راحت میشه،اما زیاد فشار آوردن به خود خیلی بده چرا؟ چون ممکنه از درس زده بشین!!!! :D دیدم که میگما...تابستون بهترین زمان برای تغییر عادت های به ظاهر بده! مثه تماشای زیاد تلویزیون،FB،ولگردی و CSS . . . این نظر من بود حالا خوبه یا که بده B-)

fatemeh_jafari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan.
شهر
اذربایجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از s H a D i :
مگه میشه نخوند نامردا واسه 100 تا سوال عمومی 60 دقیقه وقت دادن فقط کسی که بشینه حفظ کنه میرسه جواب بده

• لایک
امتیازات: Shery

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

شيمي خيلي خيلي تخيلي بود زبان و معارف هم چرت بود سوالاشون. براي 3 درس معارف همش 10 تا تست داده بودن‌ !
شيمي سوالات تخيلي وقت گير داشت دوتا.
زيست شناسي خوب بود ولي من چهارتا اشتباه داشتم كه الان بهشون نگاه ميكنم از اشتباهات خودم خندم ميگيره.
عربي و ادبيات و رياضي هم كه نزدم فيزيك 3 تجربي هم چرت بود اون سوالايي كه داده بود حركت شناسي و كار و انرژي بودن بيشتر تا الكتريسيته ساكن ! از چيزاي مهم قانون كولن و ميدان و ... كه تست خيز در كنكور هستن سوال كافي نداده بودن.
فقط شيمي 2 خوب بود كه فكر كنم همش رو درست جواب دادم.
زبان مسخره بود. من كه زبان كنكور رو 89 زدم زبان قلمچي رو زير 60 ميزنم !

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

سوالای زیست منو مجذوب خودش کرده x: (با تشکر از آقا علی!) ;))
فیزیکش بد نبود.
دینی خیلی آسون.
باقیش هم مزخرف !
ولی انصافا ریاضیش خیلی اسمی بود.
شیمیش هم وقت گیر.
نتیجه:
تلاش واسه آزمون بعد :D

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

دینی گلابی بود......

شیمی 3 خوب بود......یه سوالش فقط خیلی وقت گیربود.....(اون که باید 4 تا معادله مینوشتی موازنه میکردی)

شیمی 2 هم بد نبود......فقط سوال 245 اش مشکل داشت(هر چند سوال کنکوره) گفته موزلی و همکارانش ولی جواب میشه رادفورد و همکارانش...... L-: آخه مگه موزلی و رادرفورد همکار نبودند؟؟؟

فیزیک 2 هیچی نخونده بودم اما یه چن تایی زدم :P

زیستش یه جورایی بود ها........

---------------------
پ.ن: بالایی اسمی یعنی چی؟؟

• لایک
امتیازات: gjit

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از HotMe :
دینی گلابی بود......

شیمی 3 خوب بود......یه سوالش فقط خیلی وقت گیربود.....(اون که باید 4 تا معادله مینوشتی موازنه میکردی)

شیمی 2 هم بد نبود......فقط سوال 245 اش مشکل داشت(هر چند سوال کنکوره) گفته موزلی و همکارانش ولی جواب میشه رادفورد و همکارانش...... L-: آخه مگه موزلی و رادرفورد همکار نبودند؟؟؟

---------------------

اسمی یعنی خوب B-)

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از HotMe :
دینی گلابی بود......

---------------------

سوال 245 هيچ مشكلي نداره. رادرفورد و همكارانش اون آزمايش ورقه طلا رو انجام دادن و پروتون رو كشف كردن. موزلي و همكارانش هم ارز رادرفورد و همكارانش نيستن اولا شما از كجا مطمعني كه در سالي كه اين آزمايش انجام شد موزلي و رادرفورد همكار بودن ؟ ( در كتاب درسي اشاره نشده كه كي و كجا همكار بودن ) ثانيا طبق متن كتاب درسي موزلي نقشي در آزمايش ورقه طلا نداشت. حالا رادرفورد و موزلي يه زماني همكاري داشتن باهم دليل نميشه كه موزلي در همه كارهاي رادرفورد نقش داشته باشه و در همه آزمايش ها باهاش همكاري كرده باشه.

در ضمن گزينه 1 گفته كه در سال 1919؛ در حالي كه آزمايش ورقه طلا در سال 1910 انجام شده بود و اصلا در سال 1919 موزلي زنده نبود ( بنده خدا جوون مرگ شده بود )‌

از نظر من گزينه 1 مشكلي براي غلط بودن نداره

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از The Sniper :
سوال 245 هيچ مشكلي نداره. رادرفورد و همكارانش اون آزمايش ورقه طلا رو انجام دادن و پروتون رو كشف كردن. موزلي و همكارانش هم ارز رادرفورد و همكارانش نيستن اولا شما از كجا مطمعني كه در سالي كه اين آزمايش انجام شد موزلي و رادرفورد همكار بودن ؟ ( در كتاب درسي اشاره نشده كه كي و كجا همكار بودن ) ثانيا طبق متن كتاب درسي موزلي نقشي در آزمايش ورقه طلا نداشت. حالا رادرفورد و موزلي يه زماني همكاري داشتن باهم دليل نميشه كه موزلي در همه كارهاي رادرفورد نقش داشته باشه و در همه آزمايش ها باهاش همكاري كرده باشه.

در ضمن گزينه 1 گفته كه در سال 1919؛ در حالي كه آزمايش ورقه طلا در سال 1910 انجام شده بود و اصلا در سال 1919 موزلي زنده نبود ( بنده خدا جوون مرگ شده بود )‌

از نظر من گزينه 1 مشكلي براي غلط بودن نداره

چرا حالا میزنی؟؟؟ L-:

قبل از اینکه اینقد کوبنده صبت کنی برو کتابو یه نگاه بنداز....
اولا تو آزمایش ورقه طلا پروتون کشف نشد فقط فهمیدن اتم هسته داره که هستشم کوچیک و سنگینه......
دوما برو صفحه 11 کتاب شیمی 2 و آزمایشگاه :-" رو نگاه کن میفهمی موزلی از دانشجویان رادرفورد بوده و رادرفورد با تحلیل داده های اون تونسته پروتون و عدد اتمی رو کشف کنه...... پس موزلی همکار رادرفورد بوده .......

بگو خـــُب

تازه اگه میخای بیشتر بدونی حاشیه صفحه ی 11 گفته از موزلی به عنوان کاشف پروتون یاد میشود....
اگه تند صحبت کردم معذرت میخام

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از HotMe :
چرا حالا میزنی؟؟؟ L-:

قبل از اینکه اینقد کوبنده صبت کنی برو کتابو یه نگاه بنداز....
اولا تو آزمایش ورقه طلا پروتون کشف نشد فقط فهمیدن اتم هسته داره که هستشم کوچیک و سنگینه......
دوما برو صفحه 11 کتاب شیمی 2 و آزمایشگاه :-" رو نگاه کن میفهمی موزلی از دانشجویان رادرفورد بوده و رادرفورد با تحلیل داده های اون تونسته پروتون و عدد اتمی رو کشف کنه...... پس موزلی همکار رادرفورد بوده .......

بگو خـــُب

تازه اگه میخای بیشتر بدونی حاشیه صفحه ی 11 گفته از موزلی به عنوان کاشف پروتون یاد میشود....
اگه تند صحبت کردم معذرت میخام

داداش به حضرت ابولفضل من نزدمت فقط داشتم توضيح ميدادم :O گربه هام منو بخورن اگه كوبنده صحبت كرده باشم :O ايشالا به حق اين ماه مبارك همين امشب با دوچرخم برم زير تريلي 18 چرخ اگه بخوام تند حرف بزنم B-)

من گفتم شايد كشف هسته و كشف پروتون رو قاطي كرده باشي كه اينطوري فكر كردي؛ آخه هيچ جاي كتاب درسي نگفته كه توي كشف پروتون با كمك موزلي بوده/ به طور ضمني اشاره كرده كه موزلي در كشف عدد اتمي نقش داشته ( كه از نظر علمي اصلا موزلي كاشف عدد اتمي هست ) ولي همون جمله اول كتاب در اون صفحه كه گفته آزمايش رادرفورد و همكارانش يعني اينكه رادرفورد اين كار رو انجام داده حالا بقيه هم بهش كمك كرده باشن. در ضمن اون آزمايش هايي كه موزلي انجام داد مال سال ها قبل از اثبات پروتون هست. در سال 1919 كه رادرفورد و همكارانش پروتون رو اثبات كردن موزلي 5 سال قبلش اين آزمايش ها رو انجام داده بود و همون سال هم به رحمت خدا رفت. فكر كنم تو جنگ كشته شده باشه دقيق يادن نيست

به هر حال من تند حرف نزدم شرمنده اگه پستم شبيه تند بود .

بالا