• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران
پاسخ : سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

به نظر من خوب اگه سمپاد ۱۲ هم باشه بازم یعنی یه فرقی با بقیه داشته که اوردنش دیگه!!! من خودم به شخصه بچه های فرز۶ رو خیلی

دوس دارم. البته بقیه رو نمیدونم چون روبرو نشدم باهاشون. داشتم میگفتم... بچه های ۶ واقعا مثه خودمونن. در کل بدونین که اونا

هم مطمئنا خاص بودن که اینجان.

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

کی گفته فقط یک مثلا توی فرز 4 یه مسابقه ریاضی بود حلی 1 شد هفتم بعد ما که هفت بودیم شدیم سوم دیدی کار خدارو :D

• لایک
امتیازات: tezar

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نظر من سمپاد 1 واقعا لیاقت بیشتری دارن مدرکم داریم تو المپیاد مرحله اول ما 50 تا قبولی دادیم در صورتی که فک کنم تعداد اونا به دو رقمم نرسید

Mordred

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۲
شهر
مشهد

این خیلی مسخرس که فرق بذاریم اگه مرکز های دیگه بهتر نباشن بدتر نیستن حداقل میتونم اینو درباره سمپاد مشهد بگم دلیل هم زیاد دارم ولی نمیخوام به اختلاف دامن بزنم
یه معلم داریم که میگه همین تفکر فاشیستی باعث شروع جنگ های جهانی شده(true story)

سحرجون

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شیـــــــــــــــش
شهر
طهـــــــــــرانـــ
مدال المپیاد
در طفولیت یکم کار می کردم
دانشگاه
زرشک
رشته دانشگاه
کمپ.ت سازی

به نقل از ديــِــگو :
به نظر من خوب اگه سمپاد ۱۲ هم باشه بازم یعنی یه فرقی با بقیه داشته که اوردنش دیگه!!! من خودم به شخصه بچه های فرز۶ رو خیلی

دوس دارم. البته بقیه رو نمیدونم چون روبرو نشدم باهاشون. داشتم میگفتم... بچه های ۶ واقعا مثه خودمونن. در کل بدونین که اونا

هم مطمئنا خاص بودن که اینجان.
مرسی دوسته عزیزم...لطف داری منم شما رو دوس دارم و خداییش هیچوقت ادعامون نشدها...از اول همه ی بحثمون این بوده که ما با شما مشکلی نداریم و خیلیم سعی میکنیم جوری عمل کنیم تا فرزانگان و سمپاد زیره سوعال نره حتی خیلی وقتا با لباسه مدرسه خیلی چیزا رو رعایت کردیم تا ثابت کنیم مدرسمون برامون مهمه...
به نظره من اگه فرقی هم بینه دبیرستانامون هس به خاطره امکانات و کادره..وگرنه بچه ها قابلیتای زیادی دارن
البته در اینکه مدارسه سمپاد عینه قارچ شدن بحثی نیس

h@n!E

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان یک تهران
شهر
یالغوزآباد(تهران)

دو ساعت تایپ کردم کیبورد اینگیلیسی بود.... ~X(
خب ینی یه نفر>!حتا یه نفرم نی ک ا فرز1 راهنمایی باشه؟!
خب تنها مشکله اونایی ک مشکل دارن اینه ک دیرتر از فرز1 بقیه تاسیس شدن وگگرنه چندان مشکلیم نیس....! :D
+تو تهران بر اساس رتبه بندی تقسیم کردن،حداقل مارو....بعد ینی رتبه های بالاتری رو گذاشتن 1 بقیه رو پخش کردن تو بقیه بر اساس رتبه!کاملن بر اساس رتیه ها!کاملن!

• لایک
امتیازات: s123

esike

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزآنگآن 1 تهرآن
شهر
اهواز-تهران

به نقل از h@n!E :
دو ساعت تایپ کردم کیبورد اینگیلیسی بود.... ~X(
خب ینی یه نفر>!حتا یه نفرم نی ک ا فرز1 راهنمایی باشه؟!
خب تنها مشکله اونایی ک مشکل دارن اینه ک دیرتر از فرز1 بقیه تاسیس شدن وگگرنه چندان مشکلیم نیس....! :D
+تو تهران بر اساس رتبه بندی تقسیم کردن،حداقل مارو....بعد ینی رتبه های بالاتری رو گذاشتن 1 بقیه رو پخش کردن تو بقیه بر اساس رتبه!کاملن بر اساس رتیه ها!کاملن!

عاقا من فرز 1 راهنمایی میرم...
راس میگه تهران بیشتر بر اساس رتبه ست...
فرزانگان 1 و 2 و 6 رو من از همه بیشتر دوست دارم و قبول دارم...
اما بچه ها باور کنین ما مغرور نیستیم...بچه ها خیلی خاکین...نمی دونم چه تصوری از فرزانگان 1 تهران دارین اما مطمئن باشین به اون بدی ای که شما دارین فک می کنین نیستن...
خیلی خاکین...!!!
من تا حالا ندیدم کسی پُز بده...چون خودمم ندادم...!!!
این طرز فکر راجع به فرزانگان 1 ای ها رو تغییر بدین...

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

این مدارسی که تازه تاسیس هستند فقط به حلی و فرزانگان ۱ دارن آسیب میرسونن.
حتما میگید چرا داره این حرفو میزنه؟:-)
چون الان که مدارس رو چند قطبی کردن هم.حلی وهم فرزانگان ۱ رو به تضعیف شدن نهادند.( عجب جمله ی ادبی شد.))
قبلا همه ی افتخارات برای این دو مدرسه بود ولی الان هر دو نسبت به دوران طلایی خودشون ضعیف تر شدن

• لایک
امتیازات: hk hk

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

به نقل از BLACK CHEER :
این مدارسی که تازه تاسیس هستند فقط به حلی و فرزانگان ۱ دارن آسیب میرسونن.
حتما میگید چرا داره این حرفو میزنه؟:-)
چون الان که مدارس رو چند قطبی کردن هم.حلی وهم فرزانگان ۱ رو به تضعیف شدن نهادند.( عجب جمله ی ادبی شد.))
قبلا همه ی افتخارات برای این دو مدرسه بود ولی الان هر دو نسبت به دوران طلایی خودشون ضعیف تر شدن
اولا که فرزانگان یک علامه حلی یک همچنان با قوت واقتدار دارن به کارخودشون ادامه میدن وهمه ی مدارس ازشون حسابی حساب میبرن.
دوما اگرهم ازدوران طلایی خودشون دور شده باشن (که البته نشدن) چه ربطی به مراکز تازه تاسیس داره؟؟؟
(داخل پرانتز بگم که من خودم ازمخالفای طرح مدارس تازه تاسیسم)

Werner Karl Heisenberg

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
پاسخ : سمپاد=فقط 1 ها?!?!

به نقل از مازیمون :
ولی کلن فکر کنم بعده این که اقایه بریری رفتن از مدرسه و نصرت زاده شد مدیر (معلمه خوبی بود ولی مدیره خوبی اصلن نبود هرچند هنوزم فکر کنم مدیره) کلن گند خورد به مدرسه
هر چی بود گذشت الان خیلی برام سمپاد مهمه.
دوست دارم اگه یه روز برگشتم ایران اونقد توانایی داشته باشم که بتونم یه خدمته هر چند کوچیک به سازمان بکنم.
.duste aziz reis(ma helli 1 haye rahnamayi me osrat zadaro reis seda mikardim) behtarin modiri budand ke dashtim.
man jenabe bariri ro nadidam vali kasayi ke didand migan reis behtar bud
sare jash harfesh ro mizad va dar baghieye halat mizash kar ruye ghaltak pish bere
shayad un moghe ke shoma budi napokhte bude vali dar hale hazer daghighan 1 modire khube

men babe bahse asli
dar rahnamaye helli 1 va hell 2 farghe chandani nadaran faghat ma yekam ghadimi tarim
vali dar dabirestan faghat helli(bedune shomare) sampade.unam na hame danesh amoozash unayi ke dore dr ejei umadan va az helli 1,2 rahnamayi
inayi ke vorudian va makhsusan unayi ke az 6 umadan yek mosht nokhalean

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از S E V D A :
اولا که فرزانگان یک علامه حلی یک همچنان با قوت واقتدار دارن به کارخودشون ادامه میدن وهمه ی مدارس ازشون حسابی حساب میبرن.
دوما اگرهم ازدوران طلایی خودشون دور شده باشن (که البته نشدن) چه ربطی به مراکز تازه تاسیس داره؟؟؟
(داخل پرانتز بگم که من خودم ازمخالفای طرح مدارس تازه تاسیسم)
ببین اون زمان که فقط این دوتا بودن همه ی بچه های باهوش و تیز هوش تو این دو تا بودن ولی الان تو حلی هاو فرزانگان ها پخش شدن .مشکل من این نیس که بعضی ها که در حد سمپاد نیستن وارد شدن،نیس...بلکه اینه که باهوشا تو اونا پخش شدن و الان یه خورده .فقط یه خورده ضعیف شدن .
البته اینم بگم که فقط این پخش شدن نیس که الان این دو مدرسه اینجوری شدن ....موضوعات دیگه ای هم هست که اینجا قابل گفتن نیس .جون که ممکنه به اون بالایی ها بر بخوره...
پ.ن.با خط اول حرفات به شدت موافقم...و اینو بازم میگم که هر چه قدر این دو تا ضعیف بشن بازم فرزانگان۱ و حلی ۱ هستن.

• لایک

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

به نقل از BLACK CHEER :
ببین اون زمان که فقط این دوتا بودن همه ی بچه های باهوش و تیز هوش تو این دو تا بودن ولی الان تو حلی هاو فرزانگان ها پخش شدن .مشکل من این نیس که بعضی ها که در حد سمپاد نیستن وارد شدن،نیس...بلکه اینه که باهوشا تو اونا پخش شدن و الان یه خورده .فقط یه خورده ضعیف شدن .
البته اینم بگم که فقط این پخش شدن نیس که الان این دو مدرسه اینجوری شدن ....موضوعات دیگه ای هم هست که اینجا قابل گفتن نیس .جون که ممکنه به اون بالایی ها بر بخوره...
پ.ن.با خط اول حرفات به شدت موافقم...و اینو بازم میگم که هر چه قدر این دو تا ضعیف بشن بازم فرزانگان۱ و حلی ۱ هستن.
اکی این شد یه حرف حسابی منم موافقم که اگه همه ی باهوشا نه خرخونا توی یکی دوتا مدرسه جمع بشن خیلی بهتره. ولی خب بچه های سمپاد خیلی تلاش کردند که جلوی این قضیه رو بگیرند ولی متاسفانه نتونستن کاری ازپیش ببرن :( :( :(

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

سیستم که تو همشون یکیه
اونایی که ضعیفن خود بخود از سیستم خارج میشن
اوناییم که میمونن خوبان
که الکی پخش شدن
و اینکه الان مثل اینکه دانش آموزا بر اساس منطقه تقسیم میشن و بدبختی همینه!!

ghese goo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
واسه المپیاد فیزیک تلاش مستمر دارم!
دانشگاه
دانشگاه باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی مواد

به نقل از smartboy :
به نظر من سمپاد 1 واقعا لیاقت بیشتری دارن مدرکم داریم تو المپیاد مرحله اول ما 50 تا قبولی دادیم در صورتی که فک کنم تعداد اونا به دو رقمم نرسید
دلیلش اینه که مدرسه شما سال1366 تاسیس شده یعنی 26 سال پیش و مدرسه ما سال 90 یعنی 2 سال پیش حال خودتون قضاوت کنین ماها باید به اندازه شما قبولی داشته باشیم آیا مدرسه ی شما 24 سال پیش همین قد که الان موفقه موفق بود؟واقعا بود؟
درضمن بچه های شما حداقل 4.3 سال دارن واسه المپ میخونن ولی بچه های ما حداثر 2 سال

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

شما انرژی اتمی ها و سلام ها رو در نظر بیگیرید !
یا علامه طباطبایی ها !
به نظرم همه ی دانش آموزان انرژی از همه ی دانش آموزای سلام بهتر نیستند ! دانش آموز های خوب انجا هم پخش شدن ولی تعداد خوب ها توی انرژی بیشتره و همین قضیه بین حلی ها و فرزانگانی ها هم وجود داره ! باهوش ها پخش شدند ولی تعدادشون تو حلی 1 و فرز 1 بیشتره

ولی اونا با هم وحدت دارند ، حتی موفقیت هاشون رو با هم حساب می کنند ولی به نظرم این قضیه بین مدارس سمپاد اصلا وجود نداره ! یعنی وحدت که نیست هیچ ، دشمنی هم داریم با هم :|

و دلیل این امر رو هم این میدونم که اونا یه مدیریت قوی دارند که همه رو با هم یکی می کنه ولی ما دیگه اون مدیریت قوی رو نداریم و این اصلا خوب نیست

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از sajadrahimi :
سیستم که تو همشون یکیه
اونایی که ضعیفن خود بخود از سیستم خارج میشن
اوناییم که میمونن خوبان
که الکی پخش شدن
و اینکه الان مثل اینکه دانش آموزا بر اساس منطقه تقسیم میشن و بدبختی همینه!!

کی گفته تو همشون سیستم یکیه؟؟؟؟؟
یه دوست دارم الان تو حلی 11 درس میخونه.میگه یه مشاور دارن که همه کاره مدرسه ـست.
میگه که تا حالا 6 ,7 تا معلم عوض کردن.
تو مدرسه شما هم آیا همینطوره؟؟؟
نتایج که نشون میده که و حلیا فقط 2,3,4,5 خوب کار میکنه. بقیه...
دلیل اینکه ۱ ننوشتم اینه که ۱ وجود نداره.اسم اصلیش علامه حلی تهران هستش.

• لایک

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

اصلا این چیزا مهم نی ک دربارش فک کنیم ی سری دلشون ب این چیزا خوشه ما هم خوشالیم ک خوشالن.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

منظور سیستم آموزشی و این داستانا بود
وگرنه تو مدرسه مام یه معلم کامپیوتر پشت همه ماجرا هاست!!!
بعدم حلی ها از یه جایی به بعد بچه هاشون قدیمی اند
مثلا حلی 10 همون حلی2 راهنمایی هست که دبیرستانشونو کردن 10!
بعدم اینکه میخواید باور کنید میخواید نکنید میخواید فحش بدید و این ها
تو مدرسه ما یه سری معلم مشترک با حلی1 و حلی4 و اینا هست
میگه الان مثلا حلی5ای ها سطحشون بالاتر از حلی یک هست
آقای ملکی معلم هندسه ما که تو حلی1 میگه درس میدم
میگه شما سوالایی حل میکنید که حلی یکی ها نمیتونن حل کنن
حالا اینکه حلی ها زیاد میشن مشکلی نیست
مشکل اینه که با این شرایط بازم دانش آموزای دبیرستانای دولتی اعتراض میکنن
حتی تو دوره ما که امتحان خیلی آسون برگزار شد
از من خفنتراش قبول نشدن
اصلا اینکه حلی ها زیاد شد
خوب شد
چون نشون داد بابا بازم یه عده تون مشکل دارید
قبلا حرف این بود چرا یه دونس و سخته؟
الان 11 تاس اینا
بازم عده ای که قبول نمیشن اعتراض میکنن
گفتن تقاضا زیاده و حلی ها کمن
حلی ها زیاد شدن
بازم مشکل دارن!!!!!!
آقا اصلاً میدونید چیه؟
حلی ها از وقتی که حلی1 اسم خودشو گذاشت دبیرستان علامه حلی تهران
لوث شدن!
بعد شما میاید میگید اتحاد؟!
وقتی مدیرا با هم لج میکنن؛ اتحاد؟!
--------------------------
والا آدم میخواد حرف بزنه ولی میدونم جاش اینجا نیستو این داستانا!
تازه بگم که اینجا دعوا میشه

• لایک
امتیازات: Hmd

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

الان مشكلتون اينه كه نميخوايد متحد باشيد؟!
من تابستون خيلى عصبانى بودم..خيلى،پست هامم هست ميتونيد عمق فاجعه ى عصبانى بودنم رو درك كنيد،خب؟

ولى الان نكته اينجاست كه دوتا موضوع بود،يه مركز براى كلان شهر هاواقعا كم بود باتوجه به آمار،واين كه نبايد يهو اينقدر زياد ميشد.
مثلا براى تهران حداكثر سه تا مركز دخترانه و سه تاپسرانه معقوله.

اتفاقى كه افتاد اين بود كه خيلى زيادى زياد شد متاسفانه :|
اين نه دست من بود نه دست تو نه دست اونايى كه رفتن تو اين مدرسه ها.
ولى الان اتفاقى كه داره ميوفته خيلى وحشتناك تره،همين الان يه قدم، فقط يه قدم برو عقب،از دور به قضيه نگاه كن.
الان مقصر من و تو و همه اونايى كه ميان اينجا ميگن مدرسه من اِلِ و بِله.
اين رفتار ها واقعا از يه سمپادى انتظار نميره،من انتظار دارم وقتى ميام اينجا ببينم بجاى اين بحث ها يه سرى ادمِ ديگه هم سمپاد رو مثله خانوادشون ميبينن.

چرا اين كارو ميكنيم؟!
چرا به جاى متهم كردن همديگه تلاش نميكنيم از اين شرايط بهترين استفاده رو ببريم؟!
نميبينى انداختنمون به جون هم و هرغلطى ميخوان ميكنن؟!
نميبينى مدرسه تون دوتا مُهر داره؟!نميبيني كه پاى بخشنامه هايى كه ميره اداره مُهرى ميزنن كه روش نوشته"مركز ملى پرورش استعداد هاى درخشان"ولى روى تقديرنامه ها مهرى ميزنن كه نوشته" سازمان ملى پرورش استعدادهاى درخشان"..
بااين بحث ها به كجا ميرسيم؟!هان؟!سواله برام واقعا..

يه نفر بيشتر توى سمپاد يعنى يك ادم.يه ادم كه شايد به اندازه شما باهوش نباشه و لى خنگ هم نيست.اين يعنى اين كه ميتونيم يه كارى كنيم كه سمپاد رو دوست داشته باشه ،بزرگ كه شد بمونه پشت سمپاد.
احساس ادم ها ربطى به هوششون نداره،همين آدمايى كه اينطورى دارى دربارشون قضاوت ميكنى دارن تلاش ميكنند،شايد برااين كه دوست دارن مدرسه شون رو..چرا خراب ميكنى تمام دوست داشتناشونو؟!

اگه باهم باشيم ميشيم يه لشكر "سمپادى" .اگر جوى حاكم باشه كه هركس مياد تو سمپاد رو سمپادى كنيم يه لشكر خيلى بزرگ درست ميشه..يه جامعه كه كو هم تكونش نميده،اونوقت ديگه اونان كه ميترسن از زياد كردن مركزا ..نه ما...ولى ماداريم دقيقا كارى رو انجام ميديم كه اونا ميخوان...

خواهش ميكنم بزرگ شيد :)[مخاطبم شما نبوديد جناب چند تاقبليه !هركسى بود كه اين پست رو خوند.]

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

به قولِ محسن که اولین صفه گفته بود به تلاشُ اینا بستگی داره...مثلا تو 1مشهد تعداد دانش آموزا شاید 3برابر مدرسه ی ما باشه...اینارو هم باید درنظر گرفت...

علاوه بر بحثِ محلِ سکونت باید به انتقالی هام توجه کرد...
من که خودم انتقالی بودم اجبارا رفتم 2...چون میگفتن همه ی انتقالی ها باید برن 2،که خوب البته الان 3 هم اضافه شده،و یه عده از انتقالی ها میرن 3...
پس کلا میشه گفت فرقی نداره..._البته اگه بخوای غروری که بچه ها رو گرفته نادیده گرفت!_

• لایک
امتیازات: Hmd
بالا