• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیم ملی فوتبال ایران

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
پاسخ : تیم ملی فوتبال ایران

بچه ها متشکریم!دیگه توان تیم بیشتر این نیست دیگه باید بپزیریم. =))

nm68

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اموزشكده فني
شهر
تبريز

به نقل از آیدا-ق :
نه دیگه این حرفو نزنین...این بازیکنا دو زار نمی ارزن خداییش...
ببینید...2 تا موقعیت نصفه نیمه داشتیم...2 بار کریمی دریبل زد...یه بار رحمتی دفع کرد... :rolleyes:
چرا بریم جام جهانی؟؟؟خداییش این تیم در حد جام جهانیه؟یه لحظه فراموش کنین این تیم ملیمونه...خداییش حقشه بره جایی که تیمایی مثه اسپانیا و آلمان و اینا هستن؟ نه خدایی حقشه؟؟؟

به کیروش ایراد نگیرین(هر چن من از همون اول میگفتم کیروش به درد ایران نمیخوره و باید از اروپای شرقی مربی بیاریم)...به نظرم بازیکنامون خیلی خیلی بی انگیزه ن...بار فنی تیم هم که 0.
اصلا متوجه نشدم چي گفتين!تنها اين رو فهميدم كه گفته هاي من رو رد كردين!من با توجه به گذشته و جام جهاني 2010 و مربي گري ايشون در رئال اين حرف رو ميزنم!!!!شما ميگين بازيكنا به درد نخورن بعد اين نتيجه رو ميگيرين كه مربي اروپاي شرقي بهتر بود!!!همچنين ميگين بار فني صفر هست!پس ما چطور به اين نتيجه برسيم كه كيروش حقا كه بار فني اش در حد يك مربي معمولي ليگ ماست البته بدون دادن زحمت به خود براي شناختن و ساختن تيم!بازيكناي مغرور ما حرفه اي نيستن و تنها مدل موي چندين ابداع ميكنند و كاري به ارتقا قابليتهاي خودشون ندارن!باز هم ميگم كيروش كارش اصلا جاي دفاع ندارد!مربي قابلي نيست دنيزلي تاثيراتش در بازيهاي اخر پرسپوليس رو ديدين!بازي پرسپوليس سپاهان در اصفهان بهترين بازي بود كه من در ليگ ديده بودم!دنيزلي شرايط مارو درك ميكنه چون وجه اشتراك زيادي ما با تركها داريم!گاس هيدينك تركيه موفق نشد تركيه رو ببره جام جهاني الان سكان دارش يك مربي جوان هست كه سابقه مربي گري در چهار تيم مطرح تركيه رو نداره ولي بازيهاي جالبي تركيه از زمان حضور اين مربي انجام ميده بهترين نتايج تاريخ تركيه با دنيزلي تريم و شنول گونش بوده!بيگانه بخصوص در شرايط حاضر تنها به فكر چپاول ما خواهد بود!

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

حیف این همه پول مردم که صرف این فوتبال میشه.تنها چیزی که داره نشستن پای تلوزیون و حرص خوردنه.

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

بابا حالم از این بازی بهم خورد.از خرداد منتظر امروز بودم.اون از بازیشون اونم از پخششون :-w ~X(

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

جدا امروز که داشت کارتون فوتبالیست ها رو میداد، فک کردم اگه بشینم اینُ ببینم و طرفدار تیم ملی شون شم سود بیشتری خواهم کرد.
بشینم پای بازیای سوباسا به خدا. :rolleyes:

خب چه وضشه؟؟!
از لبنان ببازیم؟!
دیگه غیز قابل تحمله ...

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از nm68 :
اصلا متوجه نشدم چي گفتين!تنها اين رو فهميدم كه گفته هاي من رو رد كردين!من با توجه به گذشته و جام جهاني 2010 و مربي گري ايشون در رئال اين حرف رو ميزنم!!!!شما ميگين بازيكنا به درد نخورن بعد اين نتيجه رو ميگيرين كه مربي اروپاي شرقي بهتر بود!!!همچنين ميگين بار فني صفر هست!پس ما چطور به اين نتيجه برسيم كه كيروش حقا كه بار فني اش در حد يك مربي معمولي ليگ ماست البته بدون دادن زحمت به خود براي شناختن و ساختن تيم!بازيكناي مغرور ما حرفه اي نيستن و تنها مدل موي چندين ابداع ميكنند و كاري به ارتقا قابليتهاي خودشون ندارن!باز هم ميگم كيروش كارش اصلا جاي دفاع ندارد!
اصلاکیروش انگارهیچ اشنایی بافوتبال ایران نداره بایدکلی بش زمان بدن تاچطورکارکردن دستش بیاد ^-^
الان دیشب چراشجاعی ازاول تااخربازی بود؟بااینکه این همه مدت ازفوتبال دوربوده؟ :-?
اصلاهیچ مربی بزرگ دیگه ای هم نمیتونه بااین بازیکناکارکنه.وقتی هیچ انگیزه ای ندارن وقتی کلااعصاب ندارن. توبازی دیشب خودشون باخودشون درگیربودن. :-\
این بازیکنافقط بلدن بول بگیرن,ماشین بخرن,اعتراض کنن,موهاشونودرس کنن وهیچ استعدادی ندارن. :|

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نظرم كاري از كيروش برنمياد طفلك
اين همه بحث نداره
برين بشينين كارتون فوتباليستارو نگاه كنين
نمي دونم واقعيته يا نه اما ايده هاش مهمه
اما بچه ها از اون سن به صورت جدي فوتبالو ياد ميگيرن
نه مثه اينجا كه تازه تو ليگ برتر بايد بشيني تكنيكاي پاسو شوتو ياد بدي به طرف :-w :-w
بازم آفرين به سوباسا :)

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بابا به این مربی پرتقالیا کلا نمیشه اعتماد کرد؛ این کی روش که خوبش بود ...
حالا من در حالت عادی حرفای مظلومی رو قبول ندارم ولی راس میگف دیشب،کی روش چیکا کرده تا حالا؟

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از nm68 :
اصلا متوجه نشدم چي گفتين!تنها اين رو فهميدم كه گفته هاي من رو رد كردين!من با توجه به گذشته و جام جهاني 2010 و مربي گري ايشون در رئال اين حرف رو ميزنم!!!!شما ميگين بازيكنا به درد نخورن بعد اين نتيجه رو ميگيرين كه مربي اروپاي شرقي بهتر بود!!!همچنين ميگين بار فني صفر هست!پس ما چطور به اين نتيجه برسيم كه كيروش حقا كه بار فني اش در حد يك مربي معمولي ليگ ماست البته بدون دادن زحمت به خود براي شناختن و ساختن تيم!بازيكناي مغرور ما حرفه اي نيستن و تنها مدل موي چندين ابداع ميكنند و كاري به ارتقا قابليتهاي خودشون ندارن!باز هم ميگم كيروش كارش اصلا جاي دفاع ندارد!مربي قابلي نيست دنيزلي تاثيراتش در بازيهاي اخر پرسپوليس رو ديدين!بازي پرسپوليس سپاهان در اصفهان بهترين بازي بود كه من در ليگ ديده بودم!دنيزلي شرايط مارو درك ميكنه چون وجه اشتراك زيادي ما با تركها داريم!گاس هيدينك تركيه موفق نشد تركيه رو ببره جام جهاني الان سكان دارش يك مربي جوان هست كه سابقه مربي گري در چهار تيم مطرح تركيه رو نداره ولي بازيهاي جالبي تركيه از زمان حضور اين مربي انجام ميده بهترين نتايج تاريخ تركيه با دنيزلي تريم و شنول گونش بوده!بيگانه بخصوص در شرايط حاضر تنها به فكر چپاول ما خواهد بود!
خب وقتی متوجه نشدین من چی گفتم چطوری میخواین جوابمو بدین؟؟؟ :rolleyes:
بله کیروش هیچ وقت سرمربی موفقی نبوده...نه تو رئال نه تو پرتغال...ولی تیم ملی ایران که رئال و پرتغال نیس که بگیم هیچ مشکلی از جهت بازیکن نداشتن فقط مربیشون بد بود،ایران بازیکن درست حسابی هم نداره،حالا شما گواردیولا و مورینیو رو بیار، بازم هیچ فرقی نمیکنه...ینی مقصودم این بود که کس دیگه ای هم بود فرقی نمیکرد و نباید همه تقصیرا رو گردن مربی انداخ

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از خاطه ره :
بابا به این مربی پرتقالیا کلا نمیشه اعتماد کرد؛ این کی روش که خوبش بود ...
حالا من در حالت عادی حرفای مظلومی رو قبول ندارم ولی راس میگف دیشب،کی روش چیکا کرده تا حالا؟
اصلا امسال معلوم بود این دلالا گیر دادن به مربی پرتغالی.از کیروش شروع شد تا مربی نفتو مربی تراکتورو مربی پرسپولیسو......همشونم تا حالا گند زدن.مسخره اینجاس که از وقتیم کیروش اومده فکر میکنه صاحب فوتبال ایرانه به همه چی از بالا نگاه میکنه.کسی جرئت نداره بهش بگه بالا چشت ابرو.

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

زمان ایوانکوویچ = کریمی
زمان قلعه نویی= کریمی
زمان علی دایی= کریمی
زمان قطبی= کریمی
زمان کی روش= کریمی
آغا تموم نشد این کریمی پ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
اه
د ادم باید خودش قهم داشته باشه دیگه ختما باید بندازنتون بیرون؟؟؟؟
با اینکه پرسپولیسیم ولی خو هر چیزی ی حدی داره خووووو

Dandelion

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Q

فوتبال ایران خیلی بی هدفه ، هر چه قدر هم خرج بشه تا وقتی که برنامه ریزی درست نداشته باشیم بیهوده است ... وقتی لیگ برتر ما انقدر مشکل داره و سطح پایینه از تیم ملی هم نمیشه انتظاری داشت ... اگه این هزینه ها رو توی ورزش های دیگه بکنن خیلی مفیدتره ، مثلا همین والیبال آدم لذت میبره بازی رو میبینه .

S...4Rmahtab

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

خدا رو ده هزار بار شکر که تلویزیون خراب شد نتونستم بازیو ببینم رفتیم بیرون کلی هم خوش گذشت! :D
ولی واقعا دیگه ایران اینقد بدبخته؟!
این فوتبالیستا فاتحه ی غرور ملی رو خوندن بوخودا!خسته شدم بس که نشستم فک کردم ما چیمون از ژاپن و کره کمتره!
ینی واقعا فوتبال ایران اینقد بیچاره شده که یه خبرنگار لبنانی بیاد و به سرمربیش بگه خفه شو [-(
باخت یه چیزه باخت به کشورهای عربی اونم یکی مث لبنان یه چیز دیگس،با اینکه تیم ملیه اما وقتی فهمیدم از لبنان باخته دعا کردم جام جهانی نره که حداقل اونجا جلوی تیمای بزرگتر از لبنان دورقمی نشه
ما را همین لبنان و اردن و کشور های درجه پایین آسیا بس!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به کی روش بعد از بازی توهین کردن ؟
امروز اخبار ورزشی گفت ولی من بخاطر شلوغ بودن خونه نفهمیدم دقیقا چی گفت !

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از NEO :
به کی روش بعد از بازی توهین کردن ؟
امروز اخبار ورزشی گفت ولی من بخاطر شلوغ بودن خونه نفهمیدم دقیقا چی گفت !
مثه اینکه لبنانیا بهش توهین کردن

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

تا جایی که من تو سایتا خوندم
کیروش گفته لبنان وقت کشی میکرد
1 خبرنگار لبنانیم گفته خفه شو ...

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ینی تو ورزش ایران به هرچی توجه کنی وا میره
فوتبال مرکز توجه مسئولین اینجوری
والیبال که کمتر بهش توجه شده اونجوری
(;

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از speed :
ینی تو ورزش ایران به هرچی توجه کنی وا میره
فوتبال مرکز توجه مسئولین اینجوری
والیبال که کمتر بهش توجه شده اونجوری
(;
کلا به فوتبال چه توجه کنن چه نکنن همینه و عوض نمیشه تازه روز به روز بدترم میشه!!! ~X( ~X(

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

صعود تیم ملی نوجوانان به رقابت های جام جهانی رو با شکست مقتدرانه ی استرالیا تبریک میگم <D=
راستی انگار بازیکن ای تیم ملی بعد چند هفته تازه فهمیدن چه غلط بزرگی مقابل لبنان مرتکب شدن و تازه الان معذرت خواهی کردن :-"
خودمونیم ... تیم ملی بسیار جالبی داریم !

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از NEO :
صعود تیم ملی نوجوانان به رقابت های جام جهانی رو با شکست مقتدرانه ی استرالیا تبریک میگم <D=
راستی انگار بازیکن ای تیم ملی بعد چند هفته تازه فهمیدن چه غلط بزرگی مقابل لبنان مرتکب شدن و تازه الان معذرت خواهی کردن :-"
خودمونیم ... تیم ملی بسیار جالبی داریم !
نه نه ! این معذرت خواهیُ پساپس برا بازی بعدی با کره جنوبی گفتن! دیگه خودشون میدونن چیکا میکنن اخه! :))
جام جهانی نوجوانان کیه؟

بالا