• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شیطنت ها

نظر شما راجع به گول زدن چیه؟

• انجام دادم.بد نیست.

رای‌ها: 52 73.2%
  • انجام ندادم.بد نیست.

رای‌ها: 4 5.6%
  • انجام دادم.بده.

رای‌ها: 9 12.7%
  • انجام ندادم.بده.

رای‌ها: 6 8.5%

• رای‌دهندگان
    71
  • Poll closed .

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO
پاسخ : شیطنت ها

به نقل از soroush sep :
سر كلاس زيست نشسته بوديم...ناگهان صداي شعله ور شدن چيزيو شنيديم...به پشتم نگاه كردم ديدم يكي از بچه ها تو اتيشه....واي بدبخت يكم از موهاش سوخت.(علتش فندك اتمي بودكه البته تقصير يكي ديگه بود كه شعلش رو تا اخر زياد كرده بود) و زنگ زيبا و شيرين زيستو ايشون قال كرد(لازم به ذكر است كه معلم زيست ما دهنش باز مونده بود اين طوري :O.اما بعدش گفت بوي كله پاچه مياد) اما...بدبختا به محض اينكه زنگ خورد.ناظم مدرسه اين دو نفرو تا حد گريه در اورد(اين دو نفر تو عمرشون اصلا گريه نكرده بودند)
اتهاماتي كه به انها وارد شد:
1-به خطر انداختن جان 400دانش اموز.
2-اغتشاش در مدرسه
3-تخريب اموال عمومي
جالبه كه فقط موي بدبخت سوخته بوده بودنه چيز ديگه.

کاشکی اشکمو در میورد
از این ناراحتم که یه ...مالی سریع رف دستمال کشی پیش صیفی [-(
یکی از اتهامای دیگه ای که بهم زدن
گفتن تو معتادی؟؟؟؟ :O :O :O :O :O :O

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد

سالی که امتحانه مرحله دوم تیزهوشان داشتم ( اون سال 8 تا سواله تشریحی دادن که ما دقیقا سره امتحان فهمیدیم و خیلی استرس داشتم و زیاد خوب ندادم ) وقتی از در اومدم بیرون تمام مادر پدرا منتظر بودن و از هرکی میومد بیرون سوال میکردن که امتحان چه جوری بود و اینا من که اومدم یکی ازم پرسید امتحان چه جوری بود منم اعصابم خورد بود گفتم خیلی آسون بود خیلی خوب دادم بعد موقع رفتن دیدم همون که ازم این سوالو پرسید داره با دخترش میره دخترشم داره بدجوری گریه میکنه برا امتحان!!!!

نوواندا

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران

نزدیکای چهارشنبه سوری وسایل آتش بازی که بچه های شیمی ساخته بودن رو ( خودم هنرم ) از آزمایشگاه کش رفتم ...
از آبدارخونه هم چوب کبریت کش رفتم ( دفعه ی اول فقط چوب کبریت ها رو برداشتم بعد یادم اومد باید جعبه اش رو هم بردارم تا کبریتا روشن بشه !!! ) بعد هم مدرسه رو گذاشتم رو سرم ... خیلی حال داد !!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
شنوایی شناسی

زنگ دینی سر کلاس نرفتیم فوتبال بازی کردیم چه قدر کیف داد همه هم منفی گرفتیم ولی به فوتبالش میارزید /m\

گردآفريد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

يه بار من يه آبکش پلاستيکي رو چپه گذاشتن روي جوجه ي ايمان بعد سبدو آتيش زدم جوجه هه توش ذوب شد:عذاب وجدان!!!!

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

من کوچیک که بودم رفتم تمام دسته چکه بابامو روش جوجه کشیدم وقتی اومده بهش گفتم نگاه کن بابا برات امضا کردم فرض کن چه حال پیدا کرده.یه بار دیگه هم جوجمو گذاشته بودم تو کفش بابام که گرم بشه بد خراب کاری کرده بود بابام هم همون کفش رو پوشیده بود

zahra yousefi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
مدال المپیاد
یه بار نزدیک بود برم المپیاد شیمی

ما (من و دوستان) یه بار یک عدد پوست موز گذاشتیم دم در دفتر معلم ها.معلم هنرمون تا در رو باز مرد پاش رفت روی پوست موز.شانس آورد و شانس نیاوردیم که با سر نخورد زمین .

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

ما یه پارکینگ داشتیم که خیلی بزرگ بود ولی چون کوچمومن کوچیک بود ماشین نمی تونست بیاد توش
ما هم توش دچرخه سواری می کردیم B-)
یه بندم دور پلیسی و تک چرخ و اینا ... :-"
اینقدر دور پلیسی زده بودم کفش سر شده بود
خلاصه یه بار که ما تک چرخ زدیم چرخ عقب لیز خورد خودمون و چرخ افتادیم رو دسته چپم
اونم نامردی نکرد جفت استخوناش شیکست =((
به هر دکتری نشون میدادم میگفت با کامیون تصادف کردی :D

agha mahdi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

خودم که یادم نیست ولی برام تعریف می کنن
داشتم تو خونه بابا بزرگم شیطونی میکردم و بازی می کردم
در یه حرکت خیلی توپ با سر رفتم تو شیشه میز تلویزیون :O :O :( {-8 {-8

یه بار دیگه هم با کله رفتم تو تیزی فواره
جاتون خالی یه خونی اومدا :))

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

اومدم کفش یکی از بچه هارو قایم کنم گذاشتمش رو سطل آشغال . خدمتگزار مدرسه اومده بود سطل رو خال کنه کفشای نوی بیچاره رو برادشته بود می خواسته بندازه بیرون از دستش گرفت.
کلا در مورد کفش استعداد بسیار دارم

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

یه معلم عربی داریم خیلی به خودش میرسه و همیشه لباس های مارک دار میپوشه. یه بار یه جفت کفش زارا خیلی خوشگل پوشیده بود،ظهر که رفت نمازخونه ما رفتیم کفشاشو قائم کردیم. وقتی نتونست کفشاشو پیدا کنه ناظم ها رو صدا کرد و چون کلاس ما نزدیکه نمازخونه بود اول از همه اومدن سر کلاس ما ،ما هم اصلا به رو خودمون نیاوردیم. آخرش بهمون گفتن بیاین شما هم بگردین کفشای خانم پیدا شه ما رفتیم مثلا بگردیم یه کم الکی گشتیم بعد به طوز کاملا اتفاقی!کفشاشو پیدا کردیم بهش دادیم!

هفته اول مدرسه ها بود و اولین جلسه زبان. من خیلی سر به سر معلم زبان میذاشتم. اومد سرکلاس گفت:خب تابستون چطور بود؟خوش گذشت؟
من گفتم:نه خانم!! مگه غم فراق(فراغ) شما گذاشت که به ما خوش بگذره!
معلم یه نگاه مرموزی به من کرد گفت:ببین این از اون دروغا بود که الان سقف کلاس میاد پایین رو سرت هااا!!

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

ماکلا تواتيش درست کردن تبحر داريم 4-5دفعه توي مدرسه اتيش درست کرديم

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS & Math

یه بار یکی از بچه ها یه فندک اورده بود تو مدرسه تصمیم گرفتیم تو کلاس یه اتیش درست کنیم که همه جای کلاسو دود بگیره تا وقتی که معلم میاد تو کلاس :O شاید هم سنسور آتیش کلاس به کار بیفته واسه همین روکششو برداشتیم یه دونه از پرده های کلاس که کنده شده بود و کلی کاغذ و آشغال پلاستیکی (برای بو) ریختیم تو چند تا از نقاط کلاس بعد هم فندک رو گرفتیم زیرشون یه 5 دقیقه ای داشت میسوخت در و پنجره ها رو هم بسته بودیم دود همه جا رو گرفته بود که سرایدارمون دود رو دید رفت که به مدیر (اجله) خبر بده ما هم تمام اتش ها رو خاموش کردیم ولی همیطور داشت دود می کرد ما هم از کلاس رفتیم بیرون تو راهرو، مدیرمون که اومد گفتیم زنگ تفریح یکی روشن کرده و ^#^ معلم زبان فارسی که اومد سر کلاس یه ریع ساعتی از وقت کلاس رفت.
بنده خدا داشت خفه می شد :-\
ما هم =))

raha.pg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farz4
شهر
tehran

یه بار در سایت مدرسه قفل بود کلیدشم پیدا نمیشد. ما هم از پنجره رفتیم تو.... :D

یه بار دیگه هم سر زنگ عربی داشتیم کلیپ خنده دار میدیدیم، دسم خورد، گوشیم از حالت سایلنت در ویومد.... :D (البت دبیر عربیمون کلا نفهمید...) ولی هر دفه سر کلاسش سوت میزنم میفهمه.... :D :D :D
----------------------
راهنمایی ک بودیم یه بار نخ بستیم ب نیمکتا از این سر تا اون سر کلاس....
فردا رفتیم مدرسه دیدیم پای چشم معاونمون کبوده....
ما همه: =)) =)) =)) =))
---------------------
تا حالا کپسول آموکسی سیلین تو بخاری انداختین؟؟؟؟؟
راهنمایی ک بودیم یه بار سر زنگ تاریخ آموکسی سیلین انداختیم تو بخاری.... آخخخخخخخخخخخ بوی گندی داشت ک نگو....
معلم تاریخ ما هم ک ب اندازه دایناسورای گونه آروسوروس سن داشت، دیگه داشت میمرد از دسش راحت شیم..... :D :D

×لطفا پست متوالی ارسال نکنین!ممنون : )

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

سال اول راهنمایی یکی از بچه ها واسه ناهار کنسرو ماهی اورده بود نمی دونست باید چه طوری بجوشونه
منهم بهش گفتیم همین طور بزار روی بخاری کافیه
بیچاره باور کرد
ده دقیقه نشده کنسرو رفت تو هوا وای که چقدر بهش خندیدیم
ولی خوب بعد عذاب تحمل بوی گند ماهی رو همه با هم کشیدیم جاتون خالی :)) :)) :)) :D :D :D =)) =)) =))

zeynab75

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

انقد زیادن فقط باید فهرستوار بگم:
1)گچ مالی کردن صندلی معلم :D
2)گذاشتن ماژیک غیر وایت برد جلوی تخته(که دبیر شیمیمون که کل تخته رو پر میکنه و منتظر میمونه تا ما بنویسیمو یه تخته دیگه واسمون بنویسه.....!!!) =))
3)در آوردن دستگیره ی در کلاس :-??
4)چسبوندن برگه ی "لطفا تلفن همراه خود را خاموش کنید"روی میز معلم ^#^
5)بعضی دبیرا وقتی سر صحبتو باز کنی تا ته زنگ نصیحتو خاطره و ... تعریف میکنن به خصوص دبیر دینی!! B-)
6)به دبیر ریاضی بگیم کار پژوهشی داریم اونم از خداشه و کلاسو تعطیل میکنه و میره کلاسای بیرون!!!(آخه اونجا بهش حق الزحمه ی بیشتری میدن!!!) :-$
7)به دبیر بالایی بگیم کلاس رفع اشکال بذاره و اونم قبول نکنه و بگیم بچه ها نفری ده تومن با خودتون بیارین و اونم بلافاصله میگه حالا چون شمایین.... x:
فعلا دیگه یادم نمیاد :-/
بدآموزی نشه ها!!

arghavana22

کاربر فعال

واسه روز معلم تو مدرسه بهمون کیک خامه ای دادن بعد تا کیکا رو دادن که بخوریم جنگمون شروع شد
از هر طرف کیک و خامه پرت میکردن کلاسمون مثل میدون جنگ شده بود
من و دوستم از همه بد تر بودیم بعد مونده بودیم با مانتوی پر خامه چی کار کنیم
زنگ بعدشم کنفرانس زمین شناسی داشتیم
بعد همین طور که داشتیم میخندیدیمو فکر میکردیم مانتومونو چجوری تمیز کنیم
معاونمون اومد تو کلاس منو دوستمم رفتیم پشت در کلاس قایم شدیم که زنگه بعدو قرار نشه بریم دفتر
این دوستای خنگمونم همگی با هم زل زده بودن به ما دوتا,معاونمونم فهمید بعد یه نگاهی به ما دو تا کرد زد زیر خنده و از کلاس رفت بیرون اصلا یادش رفت واسه چی اومده بود تو کلاسمون
زنگ بعدم با مانتوی خیس رفتیم کنفرانس زمین شناسی :)

h_h1234

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
اگه خدا ب خواد تهران!!!!!!!!!!!!!!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي/دندان پزشكي

همین سه شنبه یعنی 26 شهریور امتحان ریاضی از مبتکران داشتیم L-:(فرض کنین روز آخر از سال تحصیلی ک ما 3راهنمایی بودیم) :(( بعد معلم ریاضی وزارتیمون سر کلاسمون بود ماهاهم غر میزدیم ک این سوالا چه سوالای مزخرفیه و از این حرفا یک دفعه نجمه گفت: خانوووووم ببخشید 18*25 چند میشه معلمم نگاهش کرد بعد از چند دقیقه گفت خانوووووووووووم میشه از ماشین حساب استفاده کنیم ! ماها زدیم زیر خنده اخرش گفت اییییی خانوم اهههههههههههه این چه زندگییه ماشین حساب ک نمیزارین استفاده کنم ،خودتونم ک حساب نمی کنین نکنه می خواین خودم حساب کنم؟ ماها =)) معلمه :))

فرشاد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

یه روز داشتم سر کلاس یکی از دبیرا ادای معلمارو یک به یک درمی اوردم که دبیرمون در حالت قهقهه گفت ادای منم در بیار، منم با کمال پررویی اداشو در اوردم .!!!
کلاسو میگی داشت از شدت خنده منفجر می شد =))

بالا