• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

• شروع کننده موضوع Nz
  • تاریخ شروع

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق
پاسخ : مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

سطح این مدارس در حال حاضر بد نیس اما خداییش دیگه نمیشه گفت تیز هوشان!وقتی ما تو راهنمایی نصب درسایی که الان دارن به صورت اضافه میگن رو خوندیم! :rolleyes:
B-)

fa.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرمان
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
ژنتیک

چون ميخوان سمپاد كم كم عادى و بعش منحل بشه!
يكى از دوستام تو اون مدرسه ميگه سطحش افتضاحه همه فقط خرخونن! البته استثنا هم وجود داره!

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

قضیه این نیست که کسی جای کسی دیگه رو گرفته قضیه اینه که با افزایش مراکز سمپاد دارن آروم تبدیلش می کنن به یه مدرسه معمولی.

f66

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
چن روز دیگ معلوم می ش!
رشته دانشگاه
اینم چن روز دیگ معلوم می ش!

ببین یه جایی خوبه تو میگی چرا واسه همه این خوبی نباشه؟
میای اونو همگانیش میکنی خراب میشه
چون خوبیه اونجا به اسمش یا ساختمونش نیست که هرکی رفت توش خوب بشه
بعد اون سری که ایل و تباری رفتن تو خوب نمیشن تو به این نتیجه میرسی که اون جاهه خوب نیست پس جاهه رو منهل میکنی میگی سرمایه تلف میشه
(شاید نخان خراب کنن ولی نفهمن دارن چیکار میکنن مشکلشون اینه که قبل از اینکه دلیل یه چیزیو بفهمن دارن سعی میکنن ازش استفاده کنن مثل اینکه یه چیزیو بلد نباشی بخای در بارش مقاله بدی )

• لایک
امتیازات: tezar

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

خب اینو قبول داری که این که سطح مدارس میاد پایین به هیچ وجه دست بچه های تازه وارد و مدارس تازه تاسیس نیست؟؟؟؟خدایی ما چیکار میتونیم بکنیم؟یعنی اگه تو خودت تیزهوشان قبول میشدی نمیومدی چون شاید کسایی از تو بهتر و تیزهوش تر باشن؟؟؟؟؟ :-?
خب پس افزایش سطح دست اون بالایی هاست و الان همه ی ما عضو سمپادیم!از طرف بچه های شیش هم باید بگم ما نه با کسی مشکل داریم نه قصد داریم گند بزنیم به درسا و نه از متحد بودن بدمون میاد! :)
اما چیکار کنیم که بقیه به خونمون تشنن! :-s
از حالا ما برای دوستی دست دراز کردیم دیگه بقیش با شماها که تجربتون از ماها بیشتره.ما ته اتحادیم دوستان!!!! B-)

elsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
?
رشته دانشگاه
?

مشهد امسال هفتاد نفرورودی جدید گرفته
شدن سه تاکلاس توی یک مرکزجدید
تهران چندتا گرفته شدن سه تا مدرسه ؟

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اگر هم قبول نداشته باشی، خوب باید اعلام کنی بچه های مراکز شهرستان هم معمولین که این توهین بزرگیه..

من تو پرانتز یه چیزی بگم.... خیلی خیال می کنن کف نمره ورودی شهرستانا از تهران خیلی کم تره!!

چیزی که من می دونم این که تا زمانی که مدارس تهران شعبه های جدید رو نداشتن....کف ورودی های ما - یعنی یزد - از تهران بیشتر بود اختلافش هم کم نبود...

از چند تا شهر دیگه هم که پرسیدم مثل اصفهان از اونا هم بیشتر بودیم!

فک کنم الان که سه تا شعبه اضافه شده به تهران و فقط یه شعبه به ما اضافه شده خیلی تفاوت داشته باشیم.

شاید سقف نمره - بالاترین نمره- مال ما نباشه- شاید... ولی کسی نمی تونه بگه نمره ورودی ما پائین تراز تهرانی ها بوده!

نمونش دوستام که خیلی راحت انتقالی گرفتن به سمپاد تهران ! ولی بودن بچه هائی که از شیراز نتونستن بیان سمپاد یزد!

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

من با مراکز جدید مخالفم، ولی از یک نظر دیگه، مقدار دانش آموزان تیزهوش در تهران به نسبت کل جمعیت و بقیه شهر ها رو هم در نظر بگیرید. ( ولی 6 تا خعـلی زیاده بازم!)

جیگیییلی

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

ما که نفهمیدیم کدوم خنگا رو الکی الکی قبول میکنن ولی یادمه 3سال پیش کلی خنگولو کردن تو فرزانگان راهنمایی (< (<
بگذریم ولی نمیدونید که تو فرزانگان 1 چه خبره کلی ادم خنگ جدید گرفتن که خودشونم توش موندن. :P

آلا ح.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شش تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از E L S A :
مشهد امسال هفتاد نفرورودی جدید گرفته
شدن سه تاکلاس توی یک مرکزجدید
تهران چندتا گرفته شدن سه تا مدرسه ؟

5 و 4 رو نمی دونم ولی 6، 170 تا دانش آموز تو ی 6 تا کلاسه

به نقل از جیگیییلی :
ما که نفهمیدیم کدوم خنگا رو الکی الکی قبول میکنن ولی یادمه 3سال پیش کلی خنگولو کردن تو فرزانگان راهنمایی (< (<
بگذریم ولی نمیدونید که تو فرزانگان 1 چه خبره کلی ادم خنگ جدید گرفتن که خودشونم توش موندن. :P

نوع حرف زدن در باره ی دیگران شخصیت گوینده رو میرسونه!
یعنی بچه های مدرسه ی شما هیچ کدوم نموندن تو درسا دیگه؟!

بیشتر دبیرای ما که با 1 یکیه گفتن دوتا مدرسه توی بیشتر درسا هم سطحن!
(مخاطب نداشتم!) :-"

fa.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرمان
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
ژنتیک

اين مسئله واسه اين بده كه ارزش سمپاد كم شده مگه نه ما از اينكه بقيه هم بيان و استفاده كنن ناراحت نمى شيم! و اين به گند كشيده شدن سمپادم تقصير ورودى هاى جديد نيس و الانم مراكز سمپاد اصلا شاخ نيستن كه جديدا كلى خوشحال بشن!!
بعضى از اينايى كه ورودى دبيرستان اومدن واقعا از باهوشاى قبلى باهوش ترم هستن! و تيزهوش واقعى خيلى داريم اما قبول كنيم كه الكى خرخونم زياد داريم!
كلا با هم دوست باشيم به شهرستانيا (!) م توهين نكنيم! :-D

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

حساب فرزانگان 6 از 3و4و5 جداست چون ما کادرمون همون کادر 1 عه
+
این که کسی نمیتونه در باره بقیه راحت نظر بده

اینم بگم مختصf1 که از رفتار پسندیدتون در مسابقات رباتیک متشکریم

بعدن نوشت :
ساینا جدن تشکر کردم تیکه نبود

• لایک
امتیازات: tezar

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

حساب شما از 3و4و 5 جداست ؟ یعنی خودتم زیر مجموعه ی فرزانگان یک بودن رو امتیاز می دونی بعد به رفتار ِ فرزانگان یکیا اعتراض می کنی؟

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

یه سوال اینا چرا این جور می کنن بهترین راه اینه که سر هر کوچه ی فرز و حلی بزنن راحت تره که

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

باز شما فکر کنم وضعتون خوب باشه...حلی رو رسما دارن نابود میکنن :|
تصویب کردن X-(که از سال بعد بچه های سوم و پیش برن واحد شهید همت(حلی6)...
به خدا قصد توهین ندارم...اما یکی نیست بیاد به این الاغا بگه د آخه مردک(یا زنیکه X-()انقدر شعور نداری که بفهمی ماعاشق مدرسمونیم؟؟؟؟؟؟
بعد من بچه های حلی6 رو دیدم...واقعا قصد توهین ندارم...اما برای سمینار ما یه دفعه گله ای(120 نفر)ریختن تو مدرسه و تا یه دختری رد میشد اینا متفرق میشدن :-" X-( :-&
واقعا اختلاف سطح حلی ما با حتی حلی3 خیلی خیلی زیاده...یعنی در این حد که توی سیمنار دو طرف این اختلاف کاملا مشهود بود...و توی کادر آموزشی هم فکر کنم فقط زیستشون باشه که در حد ما هست(چون کادرشون رو آقایان امیدمعظم و لاری و غفورزاده تشکیل میدن که دقیقا بچه های :-"زیست ما هستن)
از طرفی این اعصاب آدم رو خرد میکنه که این اختلاف سطح رو نمیپذیرن...
بابا به خدا ما نمیگیم سیستم یه امتحان سیستم خوبیه برای سنجش...اما راحتترین سیستم بوده و آقایان بالا این سیستم رو انتخاب کردن...
بعد سال ما برای راهنمایی کلا فکر کنم200 نفر رو گرفتن...بعد ما اومدیم تو این مدرسه"تیزهوشان واقعی وقتی انتخاب شدند که 200نفر ورودی راهنمایی وجود داشت
بعد سال بعد از ما بود که فکر کنم اون فضاحت"اشتباهات فاحش در سوالات و فساد :-""اتفاق افتاد...بعد از اون سال دیگه هر ننه قمری رو راه دادن تو حلی X-( X-(
و الان به جایی رسیدیم که دارن خود"حلی"(دبیرستان ما)رو هم با این ورودی های صرفا"خرخون"خراب میکنن...

وقتی دارن سمپاد رو میکنن"ممپاد دپج"دیگه به این کاراشون نمیشه انتقادی وارد کرد [-(...
کاش دکتر اژه ای بود 8-> :-<

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عاشقی :
به خدا قصد توهین ندارم...اما یکی نیست بیاد به این الاغا بگه د آخه مردک(یا زنیکه X-()انقدر شعور نداری که بفهمی ماعاشق مدرسمونیم؟؟؟؟؟؟
اینکه پیش دانشگاهیو از پایه جدا کنن تقصیر آقای پوردسمال چیه! (مشاورتون؟مشاور سابقتونه؟)
اومدن به مدرسه ی ماام زمانی که مشاور مدرسمون شدن گفتن این کارو بکنین و مدرسه نکرد و ایشون قهر کردنو اینا!
مثه اینکه اگه جدا نباشه ایشون نمی تونن کار کننو ازین لوس بازیا!
البته بدم نیس جدا کنن!
چون ما هر کاری میایم بکنیم می گن هیس پیشا کلاس دارنو اوناام به هر حال...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از گولـی :
اینکه پیش دانشگاهیو از پایه جدا کنن تقصیر آقای پوردسمال چیه! (مشاورتون؟مشاور سابقتونه؟)
اومدن به مدرسه ی ماام زمانی که مشاور مدرسمون شدن گفتن این کارو بکنین و مدرسه نکرد و ایشون قهر کردنو اینا!
مثه اینکه اگه جدا نباشه ایشون نمی تونن کار کننو ازین لوس بازیا!
البته بدم نیس جدا کنن!
چون ما هر کاری میایم بکنیم می گن هیس پیشا کلاس دارنو اوناام به هر حال...
بابا پیش هامون که جدا بود گولی...اینا اومدن میگن از سال دیگه سوم هاتون(یعنی ما که الان دومیم)هم باید بریم پیش اونا :|...انقدر حالیشون نیست که وقتی ما تا ساعت چند تو مدرسه میمونیم یعنی عین چی مدرسه و محیطش رو دوست داریم؟؟؟
از سال دیگه میخوان پدرمون رو در بیارن...انگار یه نظامیان هست که :((
ولی مشکل من اینه که این حلی6 ها (:|

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از پوریا عاشقی :
بعد من بچه های حلی6 رو دیدم...واقعا قصد توهین ندارم...اما برای سمینار ما یه دفعه گله ای(120 نفر)ریختن تو مدرسه و تا یه دختری رد میشد اینا متفرق میشدن :-" X-( :-&
واقعا اختلاف سطح حلی ما با حتی حلی3 خیلی خیلی زیاده...یعنی در این حد که توی سیمنار دو طرف این اختلاف کاملا مشهود بود...و توی کادر آموزشی هم فکر کنم فقط زیستشون باشه که در حد ما هست(چون کادرشون رو آقایان امیدمعظم و لاری و غفورزاده تشکیل میدن که دقیقا بچه های :-"زیست ما هستن)
از طرفی این اعصاب آدم رو خرد میکنه که این اختلاف سطح رو نمیپذیرن...
بابا به خدا ما نمیگیم سیستم یه امتحان سیستم خوبیه برای سنجش...اما راحتترین سیستم بوده و آقایان بالا این سیستم رو انتخاب کردن...
بعد سال ما برای راهنمایی کلا فکر کنم200 نفر رو گرفتن...بعد ما اومدیم تو این مدرسه"تیزهوشان واقعی وقتی انتخاب شدند که 200نفر ورودی راهنمایی وجود داشت
بعد سال بعد از ما بود که فکر کنم اون فضاحت"اشتباهات فاحش در سوالات و فساد :-""اتفاق افتاد...بعد از اون سال دیگه هر ننه قمری رو راه دادن تو حلی X-( X-(
و الان به جایی رسیدیم که دارن خود"حلی"(دبیرستان ما)رو هم با این ورودی های صرفا"خرخون"خراب میکنن...

وقتی دارن سمپاد رو میکنن"ممپاد دپج"دیگه به این کاراشون نمیشه انتقادی وارد کرد [-(...
کاش دکتر اژه ای بود 8-> :-<

کاری ندارم که کلاَ گند زدن به سمپاد و این چیزایی که گفتی. راجع به حلی 3 الان پیش دانشگاهیشو که من می دونم داره خیلی بهتر از ما کار می کنه و با وجود این که الزاماَ معلماشون از مال ما بهتر نیست خیلی قوی تر داره ظاهر میشه.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Stewie Griffin :
کاری ندارم که کلاَ گند زدن به سمپاد و این چیزایی که گفتی. راجع به حلی 3 الان پیش دانشگاهیشو که من می دونم داره خیلی بهتر از ما کار می کنه و با وجود این که الزاماَ معلماشون از مال ما بهتر نیست خیلی قوی تر داره ظاهر میشه.
حقیقتا پیش اونا رو نمیدونم که بخوام نظری بدم...
اما تا الان(اول و دوم دب)که دارم میبینم بچه هاشون رو رسما در حد رقابت نیستن...چه تو کنکور چه تو خوارزمی چه تو المپیاد...
فقط هم حرف خودم و قیاسی که خودمون کردیم نیست...تمام معلم های مشترکمون هم اینو میگن...
ولی پیش رو نمیدونم :-?

empress

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهـــران
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

اینجا تاپیک "فرزانگان"4و5و6ــه نه "حلی" :|
به نقل از yasna.m :
اولا حساب فرزانگان 6 از 3و4و5 جداست چون ما مدیر و معاون اموزشیمون با 1 یکیه ثانیا ما مثل شماها درس خوندیم به ما چه که ازمونش ساده بود ثالثا ما نمیتونیم درباره ی مغز مردم نظر بدیم رابعا انقدر به خوتون مغرور نشید چون سرتر از ما نیستید اینم بگم مختصf1 که از رفتار پسندیدتون در مسابقات رباتیک متشکریم (از طرف برو بچ3 باحال رباتیک)
چرا فرزانگان 3؟فرز3 که امسال تأسیس نشده.
ثانیاً دلیل اینکه فرزانگان یک مدرسه خوبیه مدیر یا معاون آموزشیش نیست..حتی اگر هم باشه صددرصد مدیر فرز1 بهترین مدیر نیست پس نمی شه اینو یه امتیاز بدونید(حالا باز معلم یه چیزی :-")
+بهتر بودن یک مدرسه رو بچه هاش و عملکرد اونا تعیین می کنه نه معلماش یا مدیرش پس بهتره بجای اینکه همش بگید که معلمای ما با یک یکین و اینا... بهتره سطح درسی و کارای پژوهشتون رو بالا ببرید که البته کسی همین سال اول تاسیس از یه مدرسه انتظار نداره :)

بالا