• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خودسوزی دختر فوتبالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
هر وقت یه لایحه جدی میخواد تصویب بشه تو مجلس این رسانه ها میان یه چیز تکراری رو بولد میکنن.مثل این قضیه ازدواج دختر 11ساله با پسر 30 ساله. یا این کنسرت ها یا علم الهدی چی گفته یا همین قضیه ورود دخترا......
اینا بازی های سیاسیه. ول کنید.اصل رو بچسبید.

با همین کارا دولتشون رای آورده که وعده هاشو پخش کنن خندتون میگیره.....

اون موقع هم با وعده کنسرت و دختر پسر بازی و اینا رای آورد......

بازی نخورید و مطلب صحیح رو مطالبه کنید......
برید ببینید نماینده مجلستون کیه و چیکار کرده.دوباره بهش رای بدید یا نه؟؟......

این مجلس و شورای شهر مفت نمیارزه....

دوستم خوبم درباره دولت انقباضی کمی مطالعه کن مطمئنم بینش شما تغییر پیدا میکنه نسبت به این که این دولت خوبه یا بد

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
ارزش دموکراسی را هزاران مرتبه پایین بردند
دقیقا تضاد بین دموکراسی و مخالفت با خشونت علیه زنان چیه؟! نکنه اینکه چون زنان وسیله مرد خودشونن، پس هرکاری میشه باهاشون کرد و دخالت بقیه در این باره(از جمله، محکوم کردن کتک زدنش) نوعی دیکتاتوری و دخالت نابجاست؟!
اری من که همیشه مخالف مارکس بودم به این جمله او ایمان می اورم (در کتاب سرمایه مارکس) که دین افیون توده هاست
البته این جمله مال کتاب نقد فلسفه حق هگل هست، نه کاپیتال

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
خب رائفی پور خبرگزاری معتبری نیستش :))
بنظرم پست اول خودم تو این تاپیک رو بخونی متوجه می‌شی که چیزی که مصاف نوشته صرفاً دغدغه خودشه اینکه بگه مسیح علی‌نژاد چرت گفته.
به هر حال من خبری که شما انتشارش دادی رو جای دیگه خونده بودم.
خب برای اینکه یه مروری داشته باشیم می‌تونیم به این لینک‌ها نگاه کنیم:
لینک 1 لینک 2 لینک 3 لینک 4 لینک 5 لینک 6 لینک 7
اتفاقاً اولین لینک مشابه صحبت شما رو بیان کرده و آخرین لینک هم از باشگاه خبرنگاران جوان هستش که کاملاً مشخصه جهت فکریش در خط تایید نظامه.
خب لینک اول یا رائفی‌پور چی می‌گند؟
می‌گویند مسیح علی‌نژاد عکس اشتباهی گذاشته و کسی به 6 ماه حبس محکوم نشده بوده. خب اینا درسته ولی این دلیل بر این نمی‌شه که خودسوزی رخ نداده باشه. صرفاً می‌شه گفت که خبر رو اشتباه پوشش دادند.
اصلاً خود خبرگذاری‌های داخلی هم گفته بودند که نتونسته وارد ورزشگاه بشه و موقع بازرسی بدنی دستگیر می‌شه در صورتی که اون عکس برای داخل ورزشگاه هست.
اصل ماجرا که یک خودسوزی رخ داده و فردی که خودسوزی کرده با عنوان جریحه دار کردن عفت عمومی و توهین به مامورین متهم شده بوده زیر سوال نمی‌ره.

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
من الان درک نکردم شما چی گفتی :|
الان بنظرت اینکه یه نفر خودسوزی کرده بازی رسانه هست؟؟؟
اتفاقاً خیلی از رسانه‌ها دوست نداشتند که پوشش بدند.
چه ربطی به مجلس داره؟
یعنی برای اینکه مردم به این واقعه بخواند واکنش نشون بدند باید برند با درایت و تفکر خودشون حضور پرشور در انتخابات چند ماه آینده داشته باشند؛ انتخاب اصلح انجام بدند و امیدوار باشند که سال‌های آینده اونا بخوان واکنش نشون بدند؟ :| :|
خود مردم توانایی واکنش ندارند؟
پیشنهاد می‌کنم این کلیپ که مربوط به ترکیه هست رو نگاه کنید.
می دونی منظورش چیه ،
میگه ک اومدن این چیزا رو بولد کردن ما از اصلش جا بمونیم نفهمیم چی ب چیه

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
دقیقا تضاد بین دموکراسی و مخالفت با خشونت علیه زنان چیه؟! نکنه اینکه چون زنان وسیله مرد خودشونن، پس هرکاری میشه باهاشون کرد و دخالت بقیه در این باره(از جمله، محکوم کردن کتک زدنش) نوعی دیکتاتوری و دخالت نابجاست؟!

هر وقت دموکراسی بیاد ازادی شخصی هم میاد
چون که صد امد نود هم پیش ماست
در حال حاضر اینا بازی های سیستم تا توجه شما رو از مسائل مالی وارزش های واقعی دموکراسی مثل ازادی (کارگران هفت تپه ) پرت اینجور مسائل مبتذل و عوام فریبانه کنه

البته این جمله مال کتاب نقد فلسفه حق هگل هست، نه کاپیتال
اینکه در اون کتاب اومده یا نه رو نمی دونم ( چون راجب به هگل کتاب لوکاچ رو خوندم ) در کتاب سرمایه داری که من دارم تو پاورقی سه صفحه ایی کامل دیدگاه علنی مارکس نسبت به دین رو بررسی کرده/ البته شما سرمایه رو به انگلیسی خوندید؟

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
هر وقت دموکراسی بیاد ازادی شخصی هم میاد
چون که صد امد نود هم پیش ماست
در حال حاضر اینا بازی های سیستم تا توجه شما رو از مسائل مالی وارزش های واقعی دموکراسی مثل ازادی (کارگران هفت تپه ) پرت اینجور مسائل مبتذل و عوام فریبانه کنه
نمیفهمم کلمه "ابتذال" توی محکومیت نمونه های عینی ظلم چه موضوعیتی داره؛ و اینکه دائما تمام وقایع رو نوعی فریب و دسیسه میدونیم هم برای من بیشتر شبیه نمونه های رایج توهمات توطئه و پارانویاست!
اتفاقا این روش ناب کردن دموکراسی و بی توجهی به نمونه های عینی، باعث بی توجهی مردم به خودِ دموکراسی میشه! چون دیگه بیشتر شبیه یه امر بی ارتباط با زندگی روزمره و مخصوص نخبگان میشه که هیچ ربطی به مردم عادی نداره. راه حل، مبتذل و گوسفندوار نامیدن این اعتراضات نیست، بلکه حمایت از اون ها و همزمان، توجه به علل بنیادی اون هاست. راه حل مشکل کارگران هفت تپه، عوام فریبی دونستن اعتراض علیه سگ کشی و حجاب نیست؛ بلکه توجه به همه اون ها به مثابه جلوه های متفاوتی از کلیت کراهت بار نظام حاکمه.
اینکه در اون کتاب اومده یا نه رو نمی دونم ( چون راجب به هگل کتاب لوکاچ رو خوندم ) در کتاب سرمایه داری که من دارم تو پاورقی سه صفحه ایی کامل دیدگاه علنی مارکس نسبت به دین رو بررسی کرده/ البته شما سرمایه رو به انگلیسی خوندید؟
کاپیتال معروف ترین کتاب مارکسه، اما موضوعش فقط تحلیل فرایندهای بنیادین سرمایه داریه. فلسفه(مثل "دست نوشته های اقتصادی و فلسفی 1844")، بررسی تاریخی(مثل "نقد برنامه گوتا") یا حتی نظراتبقیه سوسیالیست ها(مثل "فقر فلسفه") از موضوعات این کتاب نیستن؛ پس طبیعتا خبری از دین هم نیست(مگر بصورت پاورقی های مترجمین برای توضیحات بیشتر). این عبارت معروف، مربوط به کتاب "نقد فلسفه حق هگل" است.

Lordsadraa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
میگن دختر نمیونه بره ورزشگاه چرا؟ چون یسری مریض میان اونجا فقط به قصد فحاشی و...
پوووووف
این دلیل بنظر منم خیلی مسخرست
1.یعنی ملت فقط در ورزشگاه فحش میدن؟؟؟
2. تو خیابون و بازار و... هم فحاشی میشه پس با این منطق بهتره اجازه ندیم بانوان از در خونه بیان بیرون که یکدفعه با فحش روبه رو نشن
3. اگر واقعا مشکل مسئولین اینه که میدونم نیست راه حل زیاد داره : فرهنگ سازی ، نظارت رو بیشتر کنن ، قوانین سخت برا فحاشی بزارن و...
4. راستی یه سوال چرا هیچ جای دنیا از غرب و شرق تا این کشور های عرب همسایه این مشکل رو کشف نکردن ؟؟؟

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
راه حل مشکل کارگران هفت تپه، عوام فریبی دونستن اعتراض علیه سگ کشی و حجاب نیست؛ بلکه توجه به همه اون ها به مثابه جلوه های متفاوتی از کلیت کراهت بار نظام حاکمه.

منظور بنده کم ارزش بودن دفاع ازاین عقاید هست الان برزیل وشیلی دچار دموکراسی هستن /این عقاید ضربه زننده به دموکراسی هست به صورتی که مردم خودشون فریب میخورن ودچار توهم خودمختاری وازادی میشن الان از قرن بیست ملت هایی که عقلشون رو فدای ازادیشون کردن دچار چه مشکلاتی شدند میتونید ببینید
این بازی سیستم هست چه اون دختره بدون چه اون دختره ندونه الت دست هست ودشمن همون ازادی های شخصی هست چون باعث تنزل دموکراسی میشه من خواهان دموکراسی ناب نیستم من معتقدم شما وروزنامه کیهان ومذهبیون هر دو چه دانسته وندانسته عضو یک گروه هستین و منجر به ریزش عقل در جامعه میشید و این ریزش عقل شما رو ماشین میکنه و نه فقط به این هدف ازادی شخصیتون میرسید و نه به دموکراسی
پایه های دموکراسی از اقتصاد وفرهنگ (هنر) هست نه جامعه زیرا اکثریت جامعه عوام اند و ما دادن ازادی شخصی رو نمی تونیم ارزش پایه دموکراسی بدونیم
دادن ازادی های شخصی رو در اکثر دیکتاتوری ها هم داریم چه بخوایم چه نخوایم ازادی شخصی در جهان توتالیتر وجود نداره اگر دوست نداری زادگاهت رو تغییر بده زیرا ارزش جامعه رو کارکرد ان جامعه برای حاکمانش تعیین میکنه واین ها بازی برای سرگرم کردن جامعه هست و در دموکراسی واقعی و ناب چون اختیارات انچنانی برای رییس نداریم ارزش ها را مردم تعیین میکنند نه یک شخص خاص

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
منظور بنده کم ارزش بودن دفاع ازاین عقاید هست الان برزیل وشیلی دچار دموکراسی هستن /این عقاید ضربه زننده به دموکراسی هست به صورتی که مردم خودشون فریب میخورن ودچار توهم خودمختاری وازادی میشن الان از قرن بیست ملت هایی که عقلشون رو فدای ازادیشون کردن دچار چه مشکلاتی شدند میتونید ببینید
این بازی سیستم هست چه اون دختره بدون چه اون دختره ندونه الت دست هست ودشمن همون ازادی های شخصی هست چون باعث تنزل دموکراسی میشه من خواهان دموکراسی ناب نیستم من معتقدم شما وروزنامه کیهان ومذهبیون هر دو چه دانسته وندانسته عضو یک گروه هستین و منجر به ریزش عقل در جامعه میشید و این ریزش عقل شما رو ماشین میکنه و نه فقط به این هدف ازادی شخصیتون میرسید و نه به دموکراسی
پایه های دموکراسی از اقتصاد وفرهنگ (هنر) هست نه جامعه زیرا اکثریت جامعه عوام اند و ما دادن ازادی شخصی رو نمی تونیم ارزش پایه دموکراسی بدونیم
دادن ازادی های شخصی رو در اکثر دیکتاتوری ها هم داریم چه بخوایم چه نخوایم ازادی شخصی در جهان توتالیتر وجود نداره اگر دوست نداری زادگاهت رو تغییر بده زیرا ارزش جامعه رو کارکرد ان جامعه برای حاکمانش تعیین میکنه واین ها بازی برای سرگرم کردن جامعه هست و در دموکراسی واقعی و ناب چون اختیارات انچنانی برای رییس نداریم ارزش ها را مردم تعیین میکنند نه یک شخص خاص
متاسفانه حرف های شما خیلی پراکنده و بدون اوردن دلیل برای این مدعیات هست.
مثلا چطور کسی که خودکشی کرده، آلت دست حکومته؟! چطور دفاع از آزادی های شخصی، باعث تنزل دموکراسی میشه؟ این نمونه همون دور توجیه کننده ظلمه که در جواب به اعتراض به یک مشکل، یهو میگید این بی ارزشه و مشکلات دیگه ای رو مطرح می کنید. تلاش برای برداشتن همزمان تعداد زیادی چیز، باعث میشه که نهایتا هیچ چیزی رو بر ندارید! هرکسی متناسب با دانش، توانایی و علایق خودش، به بخشی از این بیشمار مشکلات موجود در کشور می پردازه. یکی فعال حقوق زنانه، یکی فعال حقوق حیوانات، یکی تحلیلگر اقتصادیه و...که همشون هم مورد نیازن؛ هیچکدوم ابتذال نیست. و البته، اینطور هم نیست که دموکراسی، همیشه درونِ خودش آزادی شخصی هم داشته باشه(این دوتا، مصداقی از "چو صد آمد نود هم پیش ماست" نیستن). میشه دموکراسی داشت، اما بدون آزادی های شخصی؛ مثلا حکومت آتن هم دموکرات بود، هم برده دار! در حالی که واضحه برده داری، خلاف آزادی های فردیه. این "حقوق" هست که دموکراسی رو شکل میده و نه بالعکس؛ چرا که اصلا دموکراسی در واقع یعنی حق مالکیت و حاکمیتِ مردم بر کشور و سرنوشت خودشون؛ مسلما دفاع از این امر و رسیدن بهش، مستلزم داشتن یک نظریه حقوقیه. آزادی های شخصی هم در واقع نمونه هایی از همین حقوق هستن. دموکراسی و درخواست برای آزادی فردی، نه باهم متناقضن و نه یکیشون از اون یکی کامل تره.
البته این اعتراض قابل درکه که از خیلی مسائل غفلت شده و اغلب هم تحلیل های غلطی از علل مسائل داده میشه، اما از این نمیشه نتیجه گرفت که پس فقط باید به یکسری مسائل دیگه توجه کرد و بقیه، یا مبتذل و عوام فریبانه هستن، یا تنزل دهنده دموکراسی.

MAHDI.....

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
والا رفتیم ولی دریغ از برگزیده شدن.......
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد
حالا اینجا هی بیاید بخاطر اون دختره تو سر و کله هم بزنید حکومت بازی تون بده. مجلس هم cft رو همینجوری تصویب کنه بره.
خود مسئول خارجی FATF میگه ارزش پول ملی ایران رو ما آوردیم پایین...
وقتی FATF رو همینجوری تصویب کردن رفت هم گفتن آره علم الهدی گفته فلان بهمان...... یکی از مردم ما نرفت بپرسه این FATF چی هست؟؟ هی گفتن آره حقوق بشر کجا رفت؟ آزادی هامون کو؟ دختر باید تو حجاب آزاد باشه. ورزشگاه برن و......
حقوق برانکو چرا کمه؟

یکی نیومد بگه آقای دولت دلار چرا رفت بالا؟؟

به قول یه بنده خدایی فردا روزی گفتن اصلا خدا پیغمبری هم نیومده تو بگو دلار چند؟؟ وعده هات کو ؟ یک میلیون شغل کو؟

بفهم هموطن. حقوق زنان هم به جاش بررسی کنید.

پ. ن: اینم عکس برای اثبات چرت و پرت بودن اصل مطلب .استوری های های خودشونه.حتما بزرگ کنید بخونید.....
IMG_20190908_072529_259.jpg

باز خود دانید بشینید تا صبح درباره دختره حرف بزنید .....

پ.ن 2 : فردا روزی نیاید دوباره تاپیک بزنید که عه این دختر پسره با هم رفتن بیرون گرفتنشون.حقوق ما کو؟ اینا همش بازیه

پ.ن 3 : اینم لینک با فیلم رییس Fatf که چون فیلم داره فک نکنم بشه گفت مشکل داره. فیلم رو ببینید تمام.

https://www.farsnews.com/news/13971...ر-به-۱۴-هزار-تومان-نتیجه-تلاش‌های-ما-بود-فیلم
:|

آخرین ویرایش:

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
مثلا چطور کسی که خودکشی کرده، آلت دست حکومته؟! چطور دفاع از آزادی های شخصی، باعث تنزل دموکراسی میشه؟
دفاع از ازادی های شخصی من نباید باعث رخ دادن اتفاقاتی دیگر بشه که ضربه زننده به دموکراسی هست / الان همه اونایی که الت دست هستن خودشون خبر دارند ؟ مزدور و منافق با الت دست بودن فرق میکنه(الان تمام مجلات ج . ا چه امید چه کیهان الت دست هستن مردم اکثرن الت دست هستن و اکثریت مردم همون راهی رو میره که دولت میگه حالا این دولت بیاد نقش منفی اون رو باز کنه ،مثل این مسئله ، باعث نمیشه من بگمخب مردم چون به ظاهر مخالف دولت هستن الت دست نیستن / در جامعه شناسی عمل و نتیجه اون مهم هست نه نیت افراد ، از افراد عوام اندیش چه یک نفر بمیره چه صد نفر چون کار دولت بوده میشه برنامه خیمه شب بازی این حرکت)
مجله ارغنون شماره 7 رو یک نگاه بکنید، دهه هفتاد چاپ میشد و مجله خوبی بود تو حوزه فلسفه ، جامعه شناسی و....

آخرین ویرایش:

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
ببینید یه خانوم اگه بیاد ورزشگاه چه آسیبی به بقیه میرسه؟ فقط اگه قرار باشه آسیبی برسه ب خودش میرسه.
درحقیقت بهتره چیزهایی آزاد باشه که ب بقیه صدمه جدی نمیرسونه و تقریبا سلیقه ای و یا شخصیه.
وجدانا من یک چیز دیگه گفتم من با شخص کار ندارم من با جامعه کار دارم
مثلا الان اهنگ شجریان که من عاشقش هستم پخش شه از صدا و سیما خوب چه اتفاقی رخ داد من ازادی بیان به دست اوردم یا جامعه دچار برابری شد ، نمیگم مهم نیست چرا مهم ولی نه در این حد که به خاطر رسیدن به این هدف الت دست دولت بشیم وسرش دعوا کنم سر مسائل دیگه که باید درجامعه حرکت ایجاد بشه که نمیشه به دو دلیل 1- ناامیدی مردم بعد از موفق نشدن در این مسائل 2- به ابتذال کشیده شدن اندیشه ها

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
شما داری میگی که این خانوم بره بهش اسیب میرسه من میگم این به من ربط نداره که یکی بره ورزشگاه یا نه این یک مسائل ساده وشخصی هست دوست داشت بره ، دوست نداشت نره /منتها تو کشورما سیستم به کمک این مسائل مغز شما رو فاسد میکنه وپرت میکنه و حالت گوسفندی به شما میده تا سر این مسائل دعوا کنید وبه مسائل اصلی نرسید وخودش به سرمایه و قدرت و پولش برسه....

fati82

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
توی ایران ورزشگاهی که اسمش آزادیه آزاد نیست!
چه طور زندان جای دختر هست؟
چه طور زندان جا واسه دخترا داره؟
ولی ورزشگاه آزادی جایی نداره؟
خیلی مسخرست!

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
دفاع از ازادی های شخصی من نباید باعث رخ دادن اتفاقاتی دیگر بشه که ضربه زننده به دموکراسی هست / الان همه اونایی که الت دست هستن خودشون خبر دارند ؟ مزدور و منافق با الت دست بودن فرق میکنه(الان تمام مجلات ج . ا چه امید چه کیهان الت دست هستن مردم اکثرن الت دست هستن و اکثریت مردم همون راهی رو میره که دولت میگه حالا این دولت بیاد نقش منفی اون رو باز کنه ،مثل این مسئله ، باعث نمیشه من بگمخب مردم چون به ظاهر مخالف دولت هستن الت دست نیستن / در جامعه شناسی عمل و نتیجه اون مهم هست نه نیت افراد ، از افراد عوام اندیش چه یک نفر بمیره چه صد نفر چون کار دولت بوده میشه برنامه خیمه شب بازی این حرکت)
مجله ارغنون شماره 7 رو یک نگاه بکنید، دهه هفتاد چاپ میشد و مجله خوبی بود تو حوزه فلسفه ، جامعه شناسی و....
قاعدتا چنین اتفاقی(تضاد بین دفاع از ازادی های شخصی و دموکراسی) پیش نمیاد، چون هردو زیر مجموعه یک چیز هستن(حقوق). حقوق هم اموری پیشینی و عقلانین که بخودی خود، باید رعایت بشن، و به هیچ بهانه و نتیجه ای، قابل زیر پا گذاشتن نیست. یک حکومت حتی بخاطر جلوگیری از اشوب و...نمیتونه حق ازادی بیان(انتقاد از حکومت) رو انکار کنه. کلا، نه نتیجه و نه حتی رای مردم، تعیین کننده حقوق نیست(بنابراین، حتی اگه تمام مردم یک کشور هم موافق اعدام یک فرد بی گناه و یا ممنوعیت یک اقلیت باشن، این رای هیچ ارزشی نداره!).
دفاع از حقوق و ازادی های شخصی هم باعث نمیشه که ج.ا قوی تر شه؛ بلکه اتفاقا یکی از مهمترین مواردیه که میشه باهاش نقدش کرد و ظلمش رو نشون میده. من همچنان هیچ دلیلی از جانب شما نمیبینم که چرا دفاع از ازادی های شخصی، ناخواسته باعث تقویت ج.ا شده یا همون مسیریه که اون تعیین کرده!
هرچند، حتی اگه اینطور هم باشه، باز فرقی نمیکنه! چون گفتم که آزادی های شخصی و حقوق، فارغ از نتیجه کاملا معتبرن؛ و دموکراسی هم لزوما همراه با ازادی های شخصی نیست. در اینصورت، راه حل نه محکوم کردن دفاع از ازادی های شخصی، بلکه توجه همزمان به موارد دیگه ست که میتونن نقش بازدارنده تری داشته باشن. فرضا(که من هنوز هیچ دلیلی براش نمیبینم) اگه اعتراض علیه حجاب اجباری باعث سرپوش گذاشتن و فراموشی کارگران هفت تپه شده، شما نباید اولیو به نفع دومی کنسل کنید؛ بلکه باید علاوه بر اولی، به دومی هم بپردازید؛ چون هردو کاملا درست و به حق هستن!

fati82

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
من با این موافقم ک هرکس خودش میدونه چی کار کنه(تو این مسائل شخصی البته) اما با این حال مقایستون ربطی نداشت اصلا=/
خب منظورم این بود که رفتن به آزادی مجازات ۶ ماه زندان خیلی گرونه!!

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
حواستون باشه توی بازی های رسانه ای حکومتی نیفتین!....سیستم کلا وقتی میخواد کسی رو بکوبه موضوعش رو وصل میکنه به هتک حرمت یا مسایل پایین تنه یا فروش مواد و قاچاق یا ربا و رشوه یا رسوایی و غیره!.....خلاصه حواستون باشه گول بچه بازی این سیستم رو نخورید!....

رفع اسپم:
شما موافق ورود بانوان به ورزشگاه هستید اگر نه چرا ?? موافق صد درصدی!

به نظرتون رفتن بانوان به ورزشگاه آسیب بیشتری داره یا نرفتنشون?? سوال جالبی نیست! و علت پافشاری مسئولین چیه ?? به خطر افتادن اسلام!

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
این ماجرا شایعه ای بیش نبوده
بر فرض این که این قضیه شایعه باشه

حتما باید کسی خودسوزی کرده باشه؟
ینی قرار نیس مسئولین راضی بشن حق طبیعی نصف ملتو بدن بهشون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا