• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خودسوزی دختر فوتبالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:
چند روزی میشه که از انتشار خبر خودسوزی یک دختر ایرانی به خاطر محکومیت به شش ماه زندان به دلیل ورود به ورزشگاه می گذره سحر الان بیمارستان و وضعیت خوبی نداره حالا سوال پیش می یاد که شما موافق ورود بانوان به ورزشگاه هستید اگر نه چرا ?? به نظرتون رفتن بانوان به ورزشگاه آسیب بیشتری داره یا نرفتنشون?? و علت پافشاری مسئولین چیه ??

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
صد در صد موافقم...
و بنظرم هیچ اشکالی ندارع ورود زنان ب ورزشگاه‌ها
و متأسفم برای افرادی ک جلوی ورودمون ب ورزشگاه‌هارو میگیرن

پ.ن: من تاپیک مشابه اینو قبلاً دیدم فکر کنم

_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
دکتر شهریاری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
دو تا نقره
من مشابه همین تایپیک رو زنده کردماااا
تایپیک تکراریه :-"

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
  • شروع کننده موضوع

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
تغییر موضوع تاپیک هم ایده‌ی جالبی بود
لایک

• شروع کننده موضوع

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:
خب نظر نميدين خودم نظر میدم :))
من خودم ورود به ورزشگاه انقدر برام مهم نیست ولی وقتی برای یک سری دیگه آنقدر مهمه که دست به چنین کاری میزنن چرا نباید اعتراض کنم من ندیدم اخبار در مورد این دختراطلاع رسانی کنه آیا این گلچین کردن اخبار نیست ?? لابود همون چهارتا فوتبالیستی هم که اعتراض کردن ميبرن کمیته انضباتي. چرا همون چهارتا سیاستمدار زنی هم که توی دولت هست از حقوق زنان دفاع نمی کنن فکر کنم درسته که بزرگ ترین فرق زنا و مردا اینه که مردا از همدیگه دفاع میکنن ولی زنا به هم آسیب می زنن

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
فکر می‌کنم یه مقدار نیاز به شفاف‌سازی هست.
من چندین منبع خبری رو چک کرده و هر کدوم یه چیزی می‌گفتند و از بین تمام آن‌ها می‌شه اینطور نتیجه گرفت که این خانوم وارد ورزشگاه نشده بودند. و اینکه به حبس 6 ماه هم مجکوم نشده بودند. دلیلی اتهامشون با عنوان جریحه دار کردن عفت عمومی و توهین به مامورین بوده. که خب احتمالاً وقتی می‌خواسته وارد ورزشگاه بشه و موفق نشده به مامورها فحاشی کرده یا کارهای مشابه.
نکته قابل توجه در خصوص این خانوم اینه که ایشون اختلال دو قطبی داشتند و با وجود اینکه خانواده‌اش به اطلاع مسئولین می‌رسونند ایشون رو آزاد نمی‌کنند و یک شب در بازداشگاه سپری می‌کنه که روشون اثر خیلی منفی می‌ذاره. و اینکه در روز خودسوزی هم ظاهراً کسی ترسوندتش که 6ماه زندان در پیش داره.
جدا از تبعیضی جنسیتی که توی داستان مشهود و تاسف‌باره. بی‌توجهی به اختلال این خانوم هم دردناکه، یادآور این موضوع هست که در این کشور اکثر مواقع که با نهادهای قضایی سر و کار داریم با کمترین درک و فهم رو به رو می‌شیم. با افرادی که در چشمانشون ارزش انسان‌ها پایین هست و هیچ انعطاف‌پذیری از خودشون نشون نمی‌دهند.
بله خبرگزاری‌ها هم در قبال این فاجعه کم‌کاری کردند و حتی بعضی‌ از خبرگزاری‌ها خودشون رو درگیر این کردند که مسیح علی‌نژاد مقداری از خبر رو اشتباه انتشار داده بود.
فقط درگیر این که ثابت کنند که فلانی جایی از کارش ایراد داره و اصل ماجرا رو فراموش کنند. ترفندهایی که قبلاً هم دیده بودیم.
من دلم به اعتراض‌های اینستاگرامی فوتبالیست‌ها و کامنت گذاری‌ها خوش نمی‌شه فکر می‌کنم حالا که یه پای این ماجرا به فوتبال وصل شده باید مردم اعتراض‌های خودشون رو به ورزشگاه‌ها بیارند. ولی امید خیلی کمی دارم که رخ بده.

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
میگن دختر نمیونه بره ورزشگاه چرا؟ چون یسری مریض میان اونجا فقط به قصد فحاشی و...
پوووووف

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
میگن دختر نمیونه بره ورزشگاه چرا؟ چون یسری مریض میان اونجا فقط به قصد فحاشی و...
پوووووف
ی چیزی میگم، شاید موافقش نباشین
اما توو این دوره و زمونه دیگه کسی نیست ک فحش نشنیده باشه یا بلد نباشه، چ زن، چ مرد
پس این ک بخاطر فحاشی نمیذارن زنا برن ورزشگاه ی دلیل مسخره‌س

• شروع کننده موضوع

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:
پوووووف
با عرض معذرت به نظرم نظرتون خیلی سطحی خب وقتی زنان برن ورزشگاه بعد یک مدت فرهنگسازی میشه اولش سخته مامانم میگه اولی که تلفن ثابت اومده بود خیلی مزاحم تلفنی بود الان مزاحم تلفنی کجا بود?? بعدم وقتی پسرا ببینن خانوم تو ورزشگاهه مادر و خواهر خودشون هست رعایت میکنن بعدم مثلا این خانوم میرفت فحاشی آقایون می شنید بهتر بود یا حالا که خودسوزی کرد اصلا مگه فقط توی ورزشگاه فحاشی هست

• شروع کننده موضوع

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:
آخرین ویرایش:

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
ی چیزی میگم، شاید موافقش نباشین
اما توو این دوره و زمونه دیگه کسی نیست ک فحش نشنیده باشه یا بلد نباشه، چ زن، چ مرد
پس این ک بخاطر فحاشی نمیذارن زنا برن ورزشگاه ی دلیل مسخره‌س

با عرض معذرت به نظرم نظرتون خیلی سطحی خب وقتی زنان برن ورزشگاه بعد یک مدت فرهنگسازی میشه اولش سخته مامانم میگه اولی که تلفن ثابت اومده بود خیلی مزاحم تلفنی بود الان مزاحم تلفنی کجا بود?? بعدم وقتی پسرا ببینن خانوم تو ورزشگاهه مادر و خواهر خودشون هست رعایت میکنن بعدم مثلا این خانوم میرفت فحاشی آقایون می شنید بهتر بود یا حالا که خودسوزی کرد اصلا مگه فقط توی ورزشگاه فحاشی هست
دوستان من خودم موافق حضور بانوان هستم اما میگم چرا بخاطر فحاشی یه عده مریض ،مانع خانم ها میشن؟! چرا اون با اون افراد برخورد نمیشه

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
هر وقت یه لایحه جدی میخواد تصویب بشه تو مجلس این رسانه ها میان یه چیز تکراری رو بولد میکنن.مثل این قضیه ازدواج دختر 11ساله با پسر 30 ساله. یا این کنسرت ها یا علم الهدی چی گفته یا همین قضیه ورود دخترا......
اینا بازی های سیاسیه. ول کنید.اصل رو بچسبید.
با همین کارا دولتشون رای آورده که وعده هاشو پخش کنن خندتون میگیره.....
اون موقع هم با وعده کنسرت و دختر پسر بازی و اینا رای آورد......
بازی نخورید و مطلب صحیح رو مطالبه کنید......
برید ببینید نماینده مجلستون کیه و چیکار کرده.دوباره بهش رای بدید یا نه؟؟......
این مجلس و شورای شهر مفت نمیارزه....
من الان درک نکردم شما چی گفتی :|
الان بنظرت اینکه یه نفر خودسوزی کرده بازی رسانه هست؟؟؟
اتفاقاً خیلی از رسانه‌ها دوست نداشتند که پوشش بدند.
چه ربطی به مجلس داره؟
یعنی برای اینکه مردم به این واقعه بخواند واکنش نشون بدند باید برند با درایت و تفکر خودشون حضور پرشور در انتخابات چند ماه آینده داشته باشند؛ انتخاب اصلح انجام بدند و امیدوار باشند که سال‌های آینده اونا بخوان واکنش نشون بدند؟ :| :|
خود مردم توانایی واکنش ندارند؟
پیشنهاد می‌کنم این کلیپ که مربوط به ترکیه هست رو نگاه کنید.

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
کسایی که دیس لايک میدن چرا نظر نمیدن ما منتظریم نظرات بشنويم. @احسان از نوع قیچی ساز @MAHDI..... @vernal

نظر منفی بنده این است (با اطلاعات که در حد پنچ تا شیش تا کتاب جامعه شناسی خوندم)که این زن کار اشتباهی کرده ،خودسوزی کرده ، و خودسوزی کردش نه اعتراض بلکه بیفایدگی است( ومنجر به هدر رفت شد ) وسوءاستفاده بازیکن ها از او بازی رسانه ایی /من مخالف ازادی های شخصی وحضور زنان در ورزشگاه نیستم بلکه معتقد هستم برجسته کردن این مسائل از سوی دوستان در جامعه یک نوع خیانت و پنهان کاری برای سرمایه دارها است تا دموکراسی وشعور مردم از مسائل مهم تر به مسائل کم ارزش بره/ چرا از ایجاد همچین تاپیک تو سایت مخالف هستم اولا باعث ابتذال سایت میشه این سایت همینجوری که در اوایل ورود من بود (راهنما کننده به کتب رفرنس و اموزش دهنده هر نوع مهارتی )برگرده و ثانیا مطالعه بنده ودیگر خوبان در ان حدی نیست که این مساله رو از دیدگاه جامع و کلیت بررسی نماییم (من خیلی هنر کنم در حوزه ادبیات داستانی کلاسیک و یا فلسفه قاره ایی و فلسفه هنر بتونم نظر بده تخصصی نه به صورت دیگر که مطالعات بسیار اندک بود مثلا در ریاضیات و فیزیک مطالعات فرا مدرسه ایی هم داشته ام ولی در ان حد اعلام نظر تخصصی نیستم)/یک عده از دوستان نگن خوب بیاین حرف خودمون بزنیم نه اینکه تخصصی بررسی نماییم که ان هم باز منجر به ابتذال هست از دیدگاه من

الان بنظرت اینکه یه نفر خودسوزی کرده بازی رسانه هست؟؟؟
اتفاقاً خیلی از رسانه‌ها دوست نداشتند که پوشش بدند.

یک مثال میزنم در موردش کمی مطالعه کنید بعد اعلام نظر کنید
پلیس خوب ، پلیس بد / میتونید به جامعه شناسی گیدنز مراجعه کنید

خود مردم توانایی واکنش ندارند؟

عزیز من در دور پوچ نیوفتید همه این مردمی که عرض میکنید نمی تونند رای بد همون ها هستند که میان این ماجرا را بولد میکنند
#جامعه گوسفندی
#ناموسا گوسفند نباشیم

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
نظر منفی بنده این است (با اطلاعات که در حد پنچ تا شیش تا کتاب جامعه شناسی خوندم)که این زن کار اشتباهی کرده ،خودسوزی کرده ، و خودسوزی کردش نه اعتراض بلکه بیفایدگی است(منجر به هدر رفت شد ) وسوءاستفاده بازیکن ها از او بازی رسانه ایی /من مخالف ازادی های شخصی وحضور زنان در ورزشگاه نیستم بلکه معتقد هستم برجسته کردن این مسائل از سوی دوستان در جامعه یک نوع خیانت و پنهان کاری برای سرمایه دارها است تا دموکراسی وشعور مردم از مسائل مهم تر به مسائل کم ارزش بره/ چرا از ایجاد همچین تاپیک تو سایت مخالف هستم اولا باعث ابتذال سایت میشه این سایت همینجوری که در اوایل ورود من بود (راهنما کننده به کتب رفرنس و اموزش دهنده هر نوع مهارتی )برگرده و ثانیا مطالعه بنده ودیگر خوبان در ان حدی نیست که این مساله رو از دیدگاه جامع و کلیت بررسی نماییم (من خیلی هنر کنم در حوزه ادبیات داستانی کلاسیک و یا فلسفه قاره ایی و فلسفه هنر بتونم نظر بده تخصصی نه به صورت دیگر که مطالعات بسیار اندک بود مثلا در ریاضیات و فیزیک مطالعات فرا مدرسه ایی هم داشته ام ولی در ان حد اعلام نظر تخصصی نیستم)/یک عده از دوستان نگن خوب بیاین حرف خودمون بزنیم نه اینکه تخصصی بررسی نماییم که ان هم باز منجر به ابتذال هست از دیدگاه من
من در پست ابتدایی خودم توضیح دادم که این فرد دچار اختلال دو قطبی بوده. شما نمی‌تونید با عینک ایده‌آل‌ گری خود، کودکانه افراد دیگر رو قضاوت کنید.
البته که این کار رو دارید انجام می‌دید. من فقط می‌تونم صحبت خودتون رو به خودتون ارجاع بدم.
#ناموسا گوسفند نباشیم
==========
شایعه بودنش تایید شده
اگه لینکی داری ارائه بده لطفاً

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
پیشنهاد می‌کنم این کلیپ که مربوط به ترکیه هست رو نگاه کنید

:((:((:((:((:((خدایا مرا بمیران از ان پروفسورها واساتید که زیر این ویدئو نظر تخصصی دادند وارزش دموکراسی را هزاران مرتبه پایین بردند اری من که همیشه مخالف مارکس بودم به این جمله او ایمان می اورم (در کتاب سرمایه مارکس) که دین افیون توده هاست . هزاران سال مردم سرگرم زدن ودفاع کردن از دین در حالیکه عده ایی با تزویر ان ها را مانند گوسفند هدایت کرده وبا سوءاستفاده از دین کار خود را انجام داده اند اری دین و فوتبال وهرچیز که بولد وپررنگ شود افیون توده هاست

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
من در پست ابتدایی خودم توضیح دادم که این فرد دچار اختلال دو قطبی بوده. شما نمی‌تونید با عینک ایده‌آل‌ گری خود، کودکانه افراد دیگر رو قضاوت کنید.
البته که این کار رو دارید انجام می‌دید. من فقط می‌تونم صحبت خودتون رو به خودتون ارجاع بدم.

==========

اگه لینکی داری ارائه بده لطفاً
کانال مصاف:
⭕️ خبر دختر استقلالی که چند روز پیش مسیح علی نژاد و رسانه های اصلاح طلب گفتن به خاطر رفتن به استادیوم و حکم ۶ ماه زندانش خودسوزی کرده، دروغ بوده!

خبر دستگیری مربوط به ۴ سال پیش بوده و اسم دختر مذکور سحر نیست و ایشون یه ترنس هست و جالب تر اینکه خودسوزی هم در کار نبوده!

✅ @Masaf

البته شاید لینکم از نظر شما معتبر نباشه.

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
هر دم از این باغ بری میرسد ...................

با عینک ایده‌آل‌ گری خود، کودکانه افراد دیگر رو قضاوت کنید.

اگر خواهان بررسی جامع هستید بدون عینک ایده ال گرایانه میتونیم بحث کنیم
چندم مورد از این بازی در چند سال اخیر رخ داده و بی نتیجه مانده و صرفا حکم سرگرمی رو برا مردم داشته
چند بار سیستم سوءاستفاده کرده با این بازی ها از جامع ما / ایا سیست نمی خواد اون قدر شما رو در این دور بچرخونه تا خسته شید
اگر این دختر دوقطبی باشه واقعا باید برا جامعه افسوس خورد که سر چه مسائل حاشیه تو سر وکله هم میزنند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا