• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر
پاسخ : سوتی‌ها

یه ریاضی دان هست به اسم «کاردان» (خارجیه)
دوستم یه فیلم از این بنده خدا روی فلشش داشت، که اسم اون رو گذاشته بود «کاردان» (به فینگیلیش)
بعد فلش رو داده بوده به یکی از فامیلاش، وقتی پس گرفته، دیده Date Modified اون ویدیو عوض شده :)) [nb]اگر متوجه عمق ماجرا نشدید، کاردان رو به زبون فینگیلیش بنویسید...[/nb] [nb]البته ببخشید زشت بود[/nb]

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

دیروز کلاس شیمی:
من و دوسم مشغول حرف زدن
خانومه:شما دوتا زنگ تفریح نیس کــ X-(
سه ثانیه بعد...:
زنگ تفریح /m\
من ودوسم: :> :> :> :>
خانومه :| :| :| :| X-(
:))
خوشمان امد چسبید ب دیوااااااااااااااار :لایک

HELEYA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ی جایی همین نزدیکیا
دانشگاه
مهندسی فناوریهای نوین قوچا
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

از اونجایی ک ما تو حیاط مون درخت ميوه داریم ی ظرف میوه بردیم خونه همسایه فرداش بچه همسايه ظرفو آورد من رفتم درو باز کردم بدون اینکه حرفی بزنه
ظرفو داد .
من:دستتون درد نکنه .

دوباره من : خواهش میکنم.

بچه همسایه: :O

منم ک فهمیدم چه سوتی دادم سریع درو بستم. :-"

با ماشين داشتيم با رفيق مون ميرفتيم كه يه ماشين بوق زد منكه پشت فرمون بودم پرسيدم كي بود بوق زد رفيق ما كه استرس داشت جاده را

اشتباهي نريم خيلي جدي گفت برو ولش كن با يه خر ديگه بود با ما نبود :D :D :D :D =)) =)) =)) =)) =))

سوتی تا این حد دیده بودین میخوام از اتاقم برم بیرون در میزنم بعد درو باز میکنم میرم بیرون :D :D :D تازه مهمونم داریم :))

اینم قیافه مهمونامون :O :O :O فک کنم به عقلم شک کردن :D :D :D :D :D :D :D

sana Golaby

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1

رفتیم خونه یکی از آشناهامون تقریبا یه 20دقیقه ای گذشته بود که دخترش اومد بیرون از اتاقش و سلام کرد

منم گفتم : سلام عزیزم خیلی خوش اومدی زحمت کشیدی

خیلی قشنگ جو کرفته بودم که انگار اون اومده خونه ما
..............................

موقع رفتن مهمونامون بدرقه شون کردم و میگفتم : بازم تشریف بیارید خییییییییییلی زحمت دادید( به جای کشیدید)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

پريشب خونه خالم بوديم همگي، بعد پسرخالم ستايش خيلي دوس داره وسط مهموني نشسته بود داش اونو نگا ميكرد!
من به خواهرش گفتم: يه لحظه برو بگو مسعود بياد من كارش دارم
خواهرش: نمياد بابا اون الان تو ستايشه! :O
من: :-"
زن مسعود: :|
:D

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

دیشب داشتیم فوتبال می دیدیم بعد بابا بزرگم اومد پیشمون داداشم میگه بابا جون بیا بشین فوتبال ببین P:>
بابا بزرگم بر گشته میگه نه پسرم تو ببین من از اولش ندیدم نمیدونم قضیه چیه.. :-?
بابا جان داریم فوتبال میبینم اول و وسط و اخر نداره...مگه داستان...فیلم..سریال... :|

barani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو ^.^
شهر
تهرانـــ
مدال المپیاد
ادبـــی
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی تکنولوژی نساجی

سوتی ـه یکی از دوستان عزیز که اسم نمیبرم :-" !

داشتیم باهم تلفنی حرف میزدیم !
-معلم ادبیاتتون؟
-آره نمیشناسی ؟آقای افخمی !
-نه !اسم کوچیکش چیه ؟
-حنیـــف !
-آها !حنیف ینی لاغــــر ;;)

من: :))
نحیــــف: :|

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

من فوتبال که میبینم،نیمه اول که تموم میشه میره نیمه دوم درک اینکه جای دروازه ها عوض شده برام مشکله :-"
بعد نیمه دوم شروع شد یه تیمی گل زد.
من: =)) =)) =)) =))
مهمونا: فاطمه چی شد؟؟؟ ;;)
:خرا رو نیگا.گل به خودی زدن =)) =)) =)) =))
:مهمونامون: ^-^

solen

علی
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی (بخون لعنتی) اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام.
یه تابستون می رفتم مغازه ی یکی از آشناهامون کار می کردم . کارش یه جورایی فروش این چیزا بود. ینی باید از ملت پول میگرفتی. بعد ما عادت کرده بودیم به پول گرفتن ! یه بار رفتم سوپری یه چیز خریدم . بعد که داشتم پول بهش میدادم گفتم قابل نداره!

HELEYA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ی جایی همین نزدیکیا
دانشگاه
مهندسی فناوریهای نوین قوچا
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

دوستم میخواسته چهارصبح بیدارشه درس بخونه به مامانش میگه بيدارش کنه

صبح ک مامانش ميره بيدارش میکنه میگه پاشو درس بخون

دوستم (درعالم خواب وبيداري):مهم نیست بيداربشي مهم اینه ک درس بخوني :-? (:|

مامانش: :O ^-^
+
با دوستم توخیابون داشتیم ميرفتيم سه تاپسره افتاده بودن دنبالمون ک شماره بدن خیلی هم پیله بودن دوستم شروع کرد ب فحش دادن X-( X-( X-( اونم با عصبانیت تمام ی دفعه به پسره گفت برو بيرون X-( (آخه یکی نیست به این دوست ما بگه اگه بخوادبره بیرون باید کجابره¿¿) :-?
من: ;))
پسرا: :)) :)) :))
دوستم: X-( X-( :-s

آرامش : ترکیب شد

Roy@ 188

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395

من همیشه از بچگی آبگوشت و آش گوشت رو با هم قاطی می کردم و.........مسخره نکنینا........هنوزم قاطی می کنم.
یه روز تو مدرسه انگار واسه معلما آش گوشت درست کرده بودن.بوش تو مدرسه پیچید.با بچه ها پایین بودیم.شروع کردیم به حرف زدن درمورد آش گوشت.اینکه چقدر خوبه و کیا درست میکنن خوشمزه میشه و غیره.حالا من بازم قاطی کرده بودم و درمورد آب گوشت حرف میزدم.من گفتم خوردنش سخته.دوستم گفت چرا؟منم گفتم چون آب داره میخوام بخورم تمام وجودم قرمز میشه.
حالا دوستام: :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
من نگاشون کردم گفتم:ها...چیه؟؟؟؟؟؟
تازه دو هزاریم افتاد چه سوتیی دادم.دیگه جمعشم نمیتونستم بکنم.

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

دیشب موقع افطار داداشم داشت والیبال می دید برا همین رادیو رو روشن کردیم که ببینیم کی اذان میشه.
من آب جوش و خرما و همه چی رو آماده کرده بودم که تا الله اکبر ـو گف بخورم.
بعد رادیو گف اذان مغرب به افق اصفهان... مامانم همون موقع رادیو رو خاموش کرد که بره نماز بخونه ولی من نفهمیدم که خاموشش کرده...
حالا من یه دستم خرما یه دستم لیوان آب جوش منتظرم این الله اکبر بگه هیچ صدایی ازش نمیاد.هر چی منتظر موندم اصن انگار نه انگار... به داداشم میگم یه لحظه بزار شبکه اصفهان من ببینم اذان شده یا نه میگه ساعت اذان ـو اشتباه کردن یه 2 دقیقه زود گفتن حالام صداشون در نمیاد ضایع ترش نکنن.صبر کن حالا الله اکبر ـو میگه.من همین جور منتظر نشستم ، نشستم ، نشستم تا مامانم اومده بم گفته رادیو ـرو خاموش کرده... :-"

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

بحث درآمد و اینا شده بود بعدش یهو بابام به خواهرم (یه کم کوچیکتر از خودم) گفت تو 12 تومن هفتگی میگیری چجوری این همه پول جمع کردی ناقلا؟ :D
خواهرم: خب دیگه یه جوری، منظورت چیه؟! :|
بابام: :D
من: عجب آدمی هستی ...:))
خواهرم: یعنی میخوای بگی؟ میخوای بگی...؟ من دزدی میکنم؟ :-w
من که ترکیدم =)) بابام فهمید من چه فکری کردم کلا بحث رو عوض کرد =))

sana Golaby

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1

طولانیه ولی بخونید که باحاله:

خونه مامانبزرگ من از خونه خیلی قدیمیاس که 4 تا مستاجر دارن و حیاط بزرگ و اینا دو تا از مستاجرهاشونم 2تا خانوم حدودای60-70ساله هستن.

یه روز که رفتیم خونه مامانبزرگم اون دوتا خانوم تو حیاط نشسته بودن منم یادم رفت در حیاط رو ببندم . خلاصه باهاشون سلام و احوال پرسی اینا

کردم اومدم که خدافظی کنم دیدم دربازه رفتم ببندمش

یکی از خانوما گفت : دخترم توروخدا در رو نبند که یه کم هوا بیاد تو حیاط مردیم از گرما

( من موندم حیاط به اون بزرگی که سقف نداره تنها از راه در هوا توش جریان پیدا میکنه)

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

x آبجیم 2 سالشه خوب؟ :-" بعد من همش به داداشم میگم یه کم خانومونه رفتار کنه همش شوخیای پسرونه نکنه جلو این بچه :-" گوش نمیده دیگه :-"
بعد یه بار نشسته بودیم داداشم به طرز غیر خانومونه بادگلو زد! :-" یوهو آبجی کوچیکم برگشت بهش بگف: "داداش پی پی کردی! :-" ! " X_X
ببین بچس ولی بازم یه چیزایی میفهمه :-" یه کم متفاوت تر البته :-"

x من خودم یادمه اولین روزا که داشتم زبان یاد میگرفتم بعدش پیش دختر عموم بودم داشتم تعریف میکردمو اینا :-" بعد همچین با آب و تاب تعریف میکردم چیترمون فلان کارو کرد :-"چیترمون فلانو اینا :-" بعد این هی نمیفهمید منظورمو #S-: بعد آخر فهمیدیم منظورم تیچر بوده :| :-"

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

یکی از بچه های باشگاه خعلی هوگو ش رو ( همون لباسی که تکواندو کارها تو مبارزه میپوشن ) دوست داره و همش میگه این ناموووووووووووس منه دست نزنین بهش X-( :D
اون روز دسته جمعی حاضر شده بودیم بریم مسابقه
هوگوی این دوست ما افتاد زمین و کثیف شد L-: دوست ما هم حساسسسسسسسسسسسس رفت تو دست شویی تمیزش کنه :D
بعد مریم تازه رسیده بود نمیدنست قضیه چیه :-?? از من پرسید آرزو چرا فروغ با هوگوش رفت دست شویی؟ :-?
منم از دهنم در رفت با صدای نه چندان آروم گفتم
رفت ناموسش رو بشوره :|
من :-"
مریم :O :D :)) =))
بچه ها :O =)) =)) =)) =)) =))
استاد ^-^ :))
فروغ 8->
=))

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

یه عزیز دلی،توی سایت مدرسه،رفته بود توی صفحه لاگین جیمیل،بعد میخاست با اکانت یاهوش لاگین بشه :))
+
رفتم تو تاپیک دل نوشته های ماه رمضان،بعد مروگرو دادم پایین به کار دیگه رسیدم،بعد برگشتم فکر کردم حرف بزنه،پستارو هی میخوندم میدیدم مربوط به ماه رمضونه،حرسم گرفت گفتم بزا پاکشون کنم :)) بعد گفتم بیخیال پست میدم ازین به بعد تو دل نوشته ها ارسال کنین،پستو که دادم تموم شدم باز نفهمیدم ح.ب نیس :)) اومدم پایین فهرس اخرین ارسالارو دیدم تو دلنوشته ها پست دادم :)) هیچی سریع پاکش کردم لو نره :-"

آرامش : ب قوانین توجه کن برادر من ، ترکیب شد

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

خوب اینم از سوتیه ما. :))
رفته بودیم برا دوستم کادو تولد بگیریم یه تی شرت خوب دیدم قیمتشم خوب بود نسبتا منم با دوستام رفتیم تو مغازه داشتم حساب میکردم دوستم تو گوشم گفت اینو از طرف من خریدی دیگه!
منم حواسم نبود بلند گفتمwhat the f...
برا اولین بار محو شدن تو افقو درک کردم.

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

من تبلتم زنگ نمیخورد به مرده میگم عاقا این زنگ نمیخوره بعد گف تو زنگ بزن وقتی زنگ زدم تاچش کار کرد.... ~X(
واقعن این قوانین مورفی همه جا جواب میده...!!! اون لحظه بود که همه ی ساکنین مغازه: =)) =)) =))
اینم از سوتی مامانم که تا 1 ماه سوژه ی من شده بود: ما تازه خونمون رو عوض کرده بودیم مامانم میخواست به همسایه ی جدیدمون بگه سلام یهو گف صلوات تازه بدتر از اون هم بابام صلوات فرستاد یعنی اون لحظه بود که از دنیا اومدن خوم سیر شده بودم...!!!! :)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

مدرسه ی ما واحد پیش و سوم ها(همون ک ما بودیم یعنی واحد همت)دو طبقه داره اولی سوم ها بالایی هم پیش ها..قاعدتا امسال ما پیش بودیم و تو طبقه ی دوم ساکن بودیم
بعد توی طبقه ی سوم ها ی جایی هست دستشویی طبقه هست.توی طبقه ی پیش ها اما دقیقا همون معادلش دفتر و ایناست :-"
بعد ی بار صبح بود منم خوابم میومد طبقه مبقه حالیم نبود از کلاس زدم بیرون برم دستشویی تا درو باز کردم دستم ب کمربندم بود ک دیدم ی آقای عصبانی داره نگاهم میکنه :-< X_X
خلاصه سلام کردم و رفتم :-"

بالا