• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا حالا تو مدرسه آب بازی كردی..؟

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
پاسخ : تا حالا تو مدرسه آب بازي كردي....؟

پارسال این وقتا بود که قرار گذاشتیم هر کی یه بطری پر از آب با در سوراخ بیاره [یا مثلن تفنگ آب پاشی] :-"
بعد فرداش زنگ نماز بود ، که کل کلاس ریختیم تو حیاط و کلی اب پاشیدیم :D
بعد همینجور که وحشیانه در حال خیس کردن بودیم اسممونو از بلندگو اعلام کرد ناظممون ، همه‌گی تو افق محو شدن :-"
بعد رفتیم تو کلاس ، همه سر و وضعمون خیس [موش آب کشیده ] ، مانتو ـا رو در آوردیم که ناظممون اومد برا شناسایی :-"
بعدم بحث نمره انظباط و این حرفا :rolleyes: البته کم نکردن از هیشکی :D
در کل ؛ عاالی بود 8->

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

یادش به‌خیر... :) راهنمایی که بودیم دلخوشیمون همین آب‌بازی‌ها بود. یادش به‌خیر روز آخر سوم راهنمایی که دیگه تموم می‌شد دوران نه‌چندان شیرینی راهنماییمون یه دل سیر آب‌بازی کردیم. بعد راه افتاده بودیم با دفترخاطرات که به معلم‌ها و ناظم و مدیرمون بگیم برامون یادگاری بنویسن! بعد با همون سر و وضع خیس و داغون رفتیم تو دفتر مدرسه دفترمونو دادیم به مدیرمون که واسمون بنویسه :)) از پررویی ما خنده‌ش گرفته بود گفت فقط روز /اخره که جرئت دارین اینجوری بیاین تو دفتر ها!!
بعد هم دبیرستان که بودیم باز واسه کارسوق ریاضی‌ها که می‌رفتیم راهنمایی آب‌بازی می‌کردیم. تا اینکه یه روز یکی از بچه‌ها گفت وقتی مشکل کمبود آب هست، این هدر دادن آب واقعا زشت نیست؟!
از اون روز دیگه رسم آب‌بازی بین ما منسوخ شد.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

یه دفعه با دستم اب ریختم تو یقه ی یکی از دوستان ! بعد ایشون هم کم نذاشت وقتی حواسم نبود با شیلنگ گرفت خیسم کرد !
منم شیلنگ رو کردم تو یقش ! نمیدونم چی شد یه دبه که توش مایع دستشویی بود رو پر آب کرد روم خالی کرد :|
تا یه هفته بوی مایع دستشویی میدادم :|

Saghar98

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مادر
شهر
Sirjan

ما زماني كه راهنمايي بوديم يه مستخدم داشتيم بنده خدا رو انقد حرص داديم كه نگو هي ما اب بازي ميكرديم هي ابو قطع ميكرد ما وصل ميكرديم!!! يادش بخير

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

یه دفه با بچه ها شلنگ آب رو گرفتیم شروع کردیم رو هم آب ریختن تو حیاط وسطی مدرسه 4 تا شیر آب هست ما هم 4 نفر شلننگا رو گرفتیم هرکی رد میشد خیسش میکردیم خودمونم مث موش آب کشیده شده بودیم ( زمستون تو ماه دی بودیم یعنی باید بگم قندیل بستیم :D) مدیرمون مانتو سرمه ای پوشیده بود اومد مارو دعوا کنه هر چارتامون فک کردیم از بچه هاست شروع کردیم روش آب ریختن :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss بچه ها بیشورا فهمیدن این مدیره فرار کردن ولی من هنوز داشتم به کارم ادامه میدادم :D آخرش تا آخر روز مجبور شدم یه لنگه پا وایسم تو دفتر =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

اب بازی کم کردم,ولی کسایی که اب بازی کردن زیاد دفتر بردم :)) :-"

Rain Man

Monsieur Noir
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
University of Alberta
رشته دانشگاه
Computing Science

ما ی دفعه تو اردیبهشت امسال این کاره زیبا رو انجام دادیم!!! (البته به دفعات تو دبستان انجام داده بودم اما یه بار ی اتفاقی افتاد که دیگه با خودم عهد کردم این کارو نکنم!)
جای همه بروبکس خالی خیلی لذت داره این کار مخصوصا این که یارو کت داشته باشه یا بالاخره پیرهن و بری از پشت یقش بریزی تو بدنش!
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی اصلا لذتش قابل وصف نیست! 8-> 8->
یک دفعه دیگه هم تو راهنمایی آب بازی کردیم... تو دبیرستان نفهمید کسی و بمون گیر نداد واسه همین زیاد کیف نداشت اما تو راهنمایی چند تا از ناظمامون فهمیدن و ما هم چون بچه های خیلی حرف گوش کنی بودیم وقتی صدامون زدن که بریم دفتر نرفتیم! و در نهایت ناظممون خودش اومد دنبال ما و ما هم چون از جنبه ناظممون خبر داشتیم (البته بی جنبد شد یهویی نمی دونم چرا؟؟ :)) ) فاتحه هیکل ایشون رو خوندیم!!!
و طفلکی با این که مارو گرفت و ما هم دعوت ولی شدیم و تقریبا یه هفته از مدرسه محروم شدیم (!!!) اما وقتی برگشتیم فهمیدیم خودشم یک هفته سینه پهلو شده بوده!!! =)) =)) =)) =))

Baran.sampadi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانداب
دانشگاه
به لطف خدا نرفتم
رشته دانشگاه
دززز

بعله یه بار ماداشتیم باخیال راحت آب بازی می کردیم که یه دفه دیدیم خانم معاون بایه چوب بلند نگامون می کنه هیچی دیگه تایه ماه کبودی دستمون هنونرفته بود :P

ayda tak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا-کشتی سازی

روز سمپاد همه تو حیاط بودیم ما یه حوض داریم . اولش منو دوستم سعی کردیم یکیو بندازیم تو حوض نشد.بعد منتظر بودیم یکی پیدا بشه دوستم منو هل داد تو حوض . دستام تو حوض بود پاهام رو هوا :)) آخرش دیدم باو اینا چن تا شدن ول کن نیستن ( دومین بارم بود انداخته بودنمون تو حوض ) خودم با پا رفتم تو حوض .بعدشم خواهرمو انداختیم تو حوض :D
آخرش گند خورد تو حالمون مدیر محترمه اومد ....کم نذاش ماشاا.. برامون :|

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

یه روز خیلی گرم بود فک کنم تو اواخر فروردین بعد ما زنگ ورزش داشتیم بعد امتحان دو رو هم داشتیم :-& :-& بعد از امتحان دو همه خیس عرق شده بودیم بعد به معلممون میگفتیم بذاره بریم کلاس ولی نمیذاشت ما هم تا آب ذخیری تو مدرسمون بود همو خیس میکردیم لج معللمون رو درآریم آخه از آب بازی بدش میومد بعد قیافه ی معلممون این جوری شده بود: :-w :O :-\ :(( :-& [-( ~X( L-: X-(
ما هم اینجوری: :)) :D (< P:> ^-^ :P :Pاین قدر اون روز حال داد که نگو...!!!

N@R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان♥♥♥
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

حدالامکان سعی کردم قسر در برم!

ولی آخرشم نشد!! :|

یکی از دوستان گرامی، بنده رو پیدا کرد و ... ! :D

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

ما که کار همیشه امونه :)) یه 4-5 بار جدی بازی کردیم :-" خب معمولا ما از قبل برنامه میریزیم مثلا :-" ک مثلا فلان روز لباس اضافه بیارین میخوایم اب بازی کنیم !
یه بار که خیلی حال داد وقتی بود که شبی در مدرسه داشتیم پارسال بعد از ظهر بچه ها اب بازیو شروع کردن.. بعد که بازی تموم شد دقیقا نیم ساعت وایساده بودیم تا ابمون بچکه :)) بعدش که رفتیم لباس عوض کردیم باز هم نم داشتیم :)) و اونموقع بود ک بچه ها یه کار احمقانه کردن و اونم گچ بازی بود :| خفه شدیم لباسامونم ب فنا رفت :|
یه بار دیگه هم سال دوم بودیم تو مدرسه امون حوض داشتیم حوض پر اب بود هوا هم یخ اب بازی کردیم بعد دوستم منو هل داد تو حوض بعد بچه ها دونه دونه پیرو عمل دوست من همدیگه رو انداختن تو حوض :)) یه وضعی بود اصن :))

hosseinhbh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
mashhad
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی

با رفقا تو فصل زمستون از کلاس پرورشی جیم زدیم تو حیات بودیم داشتم دستم میشستم فقط یک قطره اب رویه دوستم ریخت هیکلمو خیس کرد طبق قانون سوم نیوتن هر عملی عکس العملی داره منم کل هیکلش خیس کردم از اخر با خنده تموم شد اما هر دو مون قندیل بسته بودیم و بعد رفتیم کلاس دو تا صفر خوشگل از پرورشی هم نصیبمون شد اما اخر فراموش کرد کلا رویه هم رفته با حال بود :)

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

یادش به خیر..
سوم راهنمایی...کلاسهای آمادگی برا آزمون تیزهوشان بودم..

وسط تابستون...هوا هم گرم،گفتیم بیایم به رفیقمون حال بدیم
این رفیقمون بچه مظلومی بود طفلک!
من و یه پسره دیگه دست و پاشو گرفتیم و حرکت کردیم سمت آب خوری..
بدبخت بیچاره داد و هوار میکرد تورو خدا ولم کنین :))
داد میکشید معاونموو صدا میکرد...اما کو معاون!؟ حال نداشت تو اون گرما از زیر کولر بلند شه

نامردی نکردیم درازش دادیم تو آبخوری و شیر آبُ باز کردیم (<
غسلش دادیم و به همون حالت گذاشتیمش د فرار...
فحش کیلویی یک قرون...بارمون میکرد =))

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بابا بچه های ما خیلی نامردن(البته خودمم جزوشونم) ...
تو دسشویی نشستی یهو میبینی از بالای در دسشویی داره بارون میاد نگو بچه ها با شیلنگ دارن از بالای در آب میریزن ... فکرشو بکن ...
ی بار هم یکی از بچه ها چند بار این کار رو با من کرد منم یه نوشابه خانواده مشکی روش خالی کردم ، خیلی حال داد(نوشابه خالی کردن!!!). :)

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از دهقان خلافکار :
بابا بچه های ما خیلی نامردن(البته خودمم جزوشونم) ...
تو دسشویی نشستی یهو میبینی از بالای در دسشویی داره بارون میاد نگو بچه ها با شیلنگ دارن از بالای در آب میریزن ... فکرشو بکن ...
ی بار هم یکی از بچه ها چند بار این کار رو با من کرد منم یه نوشابه خانواده مشکی روش خالی کردم ، خیلی حال داد(نوشابه خالی کردن!!!). :)

اره اینکار خیلی حال میده من امتحان کردم :D ولی خب پیامد های خوبی نداشت :-" مثن من یه بار رو دوستم نوشابه ریختم بعد اون شیر تو دستش بود رو من شیر ریخت و ب این ترتیب تو کل مدرسه شیر بازی شروع شد!!!!! همه بو گند میدادیم وقتی رفتیم خونه :-" :))

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

سوم راهنمایی یه معلم حرفه داشتیم خیلی بداخلاق بود سر کلاس... >:p
تو اردو، از پشت سر یه بطری آب روش خالی کردم، بعد رفتم اونطرف تر با بچه ها مشغول حرف زدن شدم... :-"
یکی از دوستام لباسش همرنگه لباس من بود، چند دقیقه بعد معلم حرفه یه بطری آب رو سر اون بیچاره خالی کرد... :)) =))
هیچی دیگه...همه همین باعث شد همه معلما و معاون و ... رو خیس کنیم:)) =))

emperor701

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین

عاغا ما یک شیراب توی ابخوریمون داریم که سر نداره وقتی که ابخوری پر میشه یکی مثه من که کخ داره شیرو باز میکنه وکلا هممون
عین موش آب کشیده میشیم :D :D:)) :)) :)) =)) =)) =)) =))
ما کلا تو مدرسمون نیازی به اب بازی کردن نداریم :D :)) :))

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397

اوووووووووووووووووووووووووووووووووف تادلت بخواد.....
هعی یادش بخیر واعنا...جدیدا دیگ اب بازی نمی کنیم...کلا جو خیلی سنگین شده...خوشم نمیادددددددددددد..... :(

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

دیروز یکیو گرفتم تو یقش آب ریختم!
یارو قشنگ خیس خیس شده بود :))

نامردا امروز سه چهار نفری بم حمله کردن با بطری آب
منم هدایتشون کردم دستشویی با شیلنگ همشون رو داغون کردم =))
در نهایتم طی یه غافلگیری تو کلاس تو یقم آب ریختن

بالا