کنکور مشکلات غیردرسی کنکور 1402

میشه اگه می‌دونین بگین که باید چی بزنیم جای معدل دیپلم و معدل نهایی؟ آخه ما که هنوز دیپلم نگرفتیم بدونیم معدلش چنده :‌[
معمولا میگن یه عدد الکی بزنین که ثبت نام نهایی بشه. بعدا میشه ویرایش کرد

سلام دوتا سوال داشتم برای ثبت نام کنکور کد سوابق تحصیلی همون قبلیه هست؟
و دیگه اینکه من دی ترمیم معدل کردم نمره نهایی و اینا رو همون قبلی رو باید وارد کنم؟

screenshot_20230404-204735_samsung_internet_n3ly.jpg

سلام؛ ببخشین من سر این قضیه واسه کنکور دی خیلی اذیت شدم آخرشم معدل یازدهممو زدم جای هر دو تاشون ولی الان نمی‌دونم. یعنی نمی‌تونم.
میشه اگه می‌دونین بگین که باید چی بزنیم جای معدل دیپلم و معدل نهایی؟ آخه ما که هنوز دیپلم نگرفتیم بدونیم معدلش چنده :‌[
همش رو همون معدل یازدهم وارد کن تا بعد

الان ما داشتیم ثبت نام می‌کردیم واسه کسایی که قبلی رو می‌زدن، کد سوابق قبلی جواب نداد
من وارد سایت هم نمیتونم بشم میگه سریال شناسنامه اشتباهه از مدرسه اقدام کنید
سایتی که سال قبل رفتم هم میگه عبارت امنیتی منقضی شد

من وارد سایت هم نمیتونم بشم میگه سریال شناسنامه اشتباهه از مدرسه اقدام کنید
سایتی که سال قبل رفتم هم میگه عبارت امنیتی منقضی شد
فتوکپی از شناسنامه قبلی نداری؟ یا تو اطلاعاتی که واسه کنکور دی ثبت کردی، سریال قدیمی نوشته نشده؟

برای بچه های فارغ التحصیل سال های قبل باید وارد سایت مای دیپکد بشن گزینه والدین و سایر رو بزنن تا بتونن وارد شن بعد اطلاعاتشونو بدن تا کد جدید بده برای من با پارسال فرق داشت

برای بچه های فارغ التحصیل سال های قبل باید وارد سایت مای دیپکد بشن گزینه والدین و سایر رو بزنن تا بتونن وارد شن بعد اطلاعاتشونو بدن تا کد جدید بده برای من با پارسال فرق داشت
ببخشید میشه آدرس سایتشو بدی؟
رمز چیز خاصیه؟من نمیدونم باید چه شماره موبایلی رو بزنم

یک سوال بسیار مهم.
میگم که باید همه شعر حفظیای کتاب درسی رو برای امتحان نهایی حفظ کنیم؟؟

کد سوابق تحصیلی با اونی که برای کنکور دی استفاده کردیم فرق داره ؟

یه سوال.توی دروس عمومی برای امتحان نهایی از پاورقی ها هم سوال میدن؟(خصوصا دینی منظورمه)

یه سوال.توی دروس عمومی برای امتحان نهایی از پاورقی ها هم سوال میدن؟(خصوصا دینی منظورمه)
عربی رو که قطعاً می‌دن، اون لغاتی که تو پاورقی‌ان مهمن.
دینی هم پاورقی‌هارو بخون؛ فقط تو فضای کار باشی.
خواستی محض احتیاط حفظ کن.

Back
بالا