• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشرفت تحصیلی سمپاد [پايش]

فشار اونجاس که معلم زیستمون که خودش زمین شناسی رو کلا درس نداده میخواد نمره ی علوم و کل رو تاثیر بده
بعد فیزیکم میخواد علومو تاثیر بده اما خودش فصل رو نصفه گفته

اما امروز چیزی که شنیدم این بود که معلما قرار نیست خیلی تاثیر بدن
ولی قطعا میدن 😐
ببین تاثیر منفی نمیده هیچکس، اصلا اجازه اینو ندارن و اگر تأثیر منفی دادن فکرکنم حق شکایت دارید، ولی تأثیر مثبت میدن

نمره منفی نداره

امروز با بچه ها به یه استراتژی واسه پایش رسیدیم: تخصصی ها رو صرفا به عنوان نمونه سوال نگاه میکنیم و میزنیم و برناممون برای عمومی اینه که؛ همه دینی ها رو میزنیم گزینه 1، همه عربی ها رو میزنیم گزینه 2، همه زبان ها رو میزنیم گزینه 3 و همه فارسی ها رو میزنیم گزینه 4 الی برکة الله
دوستان دبیرستانی که واقعا عمومی ها (و کلا پایش) براشون مهم نیست و مدیر و معاوناشون هم درک میکنن میتونن از این متد استفاده کنن. بسیار متد خوبیه و روش مطالعات زیادی کردیم

منی که با بچه‌ها تقلب سراسری هماهنگ کردیم: =))
عجبببب چیزی بود لامصب. در کمال تعجب دبیر ادبیاتمون پایه از آب دراومد و فقط میگفت یکم یواشتر همفکری کنید تا بقیه کلاسا نشنون :))

بچه ها، کسی مدت زمان آزمون رو میدونه؟ یازدهم تجربی.

من از یک ساعت و ۴۵ دقیقه آزمون یک ساعت و ربعشو خواب بودم.
کلا یه نیم ساعت پاسخنامه پر کردم. اونم به طور سرسره ای که اگه این سوالو زدم یک بعدی رو بزنم دو.

سلام به همگی
ببخشید میخواستم بپرسم ضریب دروس برای هفتم به چه صورته یعنی یکسانه یا خیر؟
و اینکه درسته میگن هر پاسخ صحیح ۳ نمره داره؟
الان منی که ۴۶ تا از ۹۰ تا درست زدم(نصف دفترچه رو اصلا وقت نکردم بزنم)الان معادل چنددرصده؟ و اینکه خیلی افتضاح زدم؟

سلام به همگی
ببخشید میخواستم بپرسم ضریب دروس برای هفتم به چه صورته یعنی یکسانه یا خیر؟
و اینکه درسته میگن هر پاسخ صحیح ۳ نمره داره؟
الان منی که ۴۶ تا از ۹۰ تا درست زدم(نصف دفترچه رو اصلا وقت نکردم بزنم)الان معادل چنددرصده؟ و اینکه خیلی افتضاح زدم؟
ضریبا یکسانه و امتحان نمره منفی نداشت. و اینکه اینطوری نیستش که درصد کلی بدن آخر سر. دونه دونه هر درس رو جدا درصدش رو خواهند داد (حداقل سالای پیش که همینجوری بود)

منی که ۳ تا صد داشتم ولی عوضش اومدم علوم و ریاضی رو زیر پنجاه زدم💀

کارنامه مرحله اول سال پیش رو که نگاه میکنم، ریاضی رو ۸۰ زدم. انصافا چجوری اخه💀😐

ضریبا یکسانه و امتحان نمره منفی نداشت. و اینکه اینطوری نیستش که درصد کلی بدن آخر سر. دونه دونه هر درس رو جدا درصدش رو خواهند داد (حداقل سالای پیش که همینجوری بود)
ممنون
ببخشید الان به نظر شما خیلی افتضاح زدم در کل؟

گایز نمره منفی که نداره نه؟
اگه سوالم تکراری بود ببخشید. حوصله نداشتم پی‌ام ها رو بخونم :'‌-

ممنون
ببخشید الان به نظر شما خیلی افتضاح زدم در کل؟
بستگی داره که اشتباهات توی کدوم درس بیشتر باشه. مثلاً ممکنه اون ۴۶تایی که زدی، ۱۰ تاش توی دینی باشه و دینی رو صد زده باشی. یا هم اینکه زده‌هات پخش شده باشن توی هر درس و درصدات توی اکثر درسا بیاد پایین

وایسا مگه واسه دوره دوم درصد کلی نمیدن؟ خب ببخشید بلانسبت مگه گاویم که بشینیم ازمونو بدیم درصد درس به درس به چه کار مون میاد اخه هر کی سطح درسی خودشو میدونه مهم درصد کله که مهارت ازمونی جامع رو مشخص میکنه!
سالای پیش کارنامه های دوره اول، درصد کلی نداشت. ولی ممکنه متفاوت باشه برای دوره دوم.
برای ما صرفا اینجوری بود که سالای پیش معلما میگفتن هرکس مثلا بالای فلان درصد زده کارنامه‌ش رو بفرسته تا براش نمره بدن
حتی رتبه هم ندادن به ما

بچه های المپیادی بیان بالا بگن چقدر پایش به کتفشونه؟

بستگی داره که اشتباهات توی کدوم درس بیشتر باشه. مثلاً ممکنه اون ۴۶تایی که زدی، ۱۰ تاش توی دینی باشه و دینی رو صد زده باشی. یا هم اینکه زده‌هات پخش شده باشن توی هر درس و درصدات توی اکثر درسا بیاد پایین
من نمیدونستم که درصد بطور جداگانه برای هر درس میاد بخاطر همین از اول دفترچه شروع کردم همینطوری پیش رفتم
بخاطر همین کلا به زبان نرسیدم و علوم هم خیل خیلی کم زدم الان این تاثیر منفی داره؟

من نمیدونستم که درصد بطور جداگانه برای هر درس میاد بخاطر همین از اول دفترچه شروع کردم همینطوری پیش رفتم
بخاطر همین کلا به زبان نرسیدم و علوم هم خیل خیلی کم زدم الان این تاثیر منفی داره؟
راستش این بستگی به مدرسه‌ت داره. مثلا ممکنه فقط بیاد نمرات خوبت رو تاثیر بده یا هم همش رو تاثیر بده(که بعید میدونم)
در کل همیشه بهتره از راحت‌ها مثل زبان و دینی اینا شروع کرد در هر حالت چون آخر سر به طور معمول به ریاضی و علوم وقت نمیرسه ذاتا و حداقل خوب دادن راحتا یکم اوضاع رو ماس مالی میکنه به قول معروف.

فقط اینکه حواست باشه ممکنه از سالای بعدی مصوب بشه که کل نمرات پایش باید مستقیم تاثیر داده بشه توی مستمر. تا الان مدارس دلبخواهی تاثیر میدن و تا جایی که مدیرمون بهمون گفت، این چن وقته تاکید سازمان داره روی پایش بیشتر میشه.

Back
بالا