کنکور مشکلات غیردرسی کنکور ۱۴۰۰

۹۹اخرین کنکوری بود که نڟام قدیم هم میتونستن امتحان بدن از ۱۴۰۰باید نظام جدید امتحان بدن همه !
سلام
شرایط شما خاصه به دلیل دوری چند ساله از درس خوندن ( اینطور برداشت کردم از حرفاتون )
و شاید نیاز داشته باشید که برای دروس تخصصی رشته ریاضی برنامه جداگانه ای داشته باشید.
احتمالا باید کنکور نظام جدید بدید و بعضی مباحث براتون جدید باشه.
با یه مشاور باسابقه موضوع تون رو مطرح کنید خیلی می‌تونه کمک تون کنه

بچه ها من پنل سال يازدهمم تو سايت ماز حذف شده( گويا هر سال سايت قبليشونو حذف ميكنن)
بعد الان دسترسي ب ازموناي سال قبلم ندارم كسي هس در راه رضاي خدا ازموناشو بم بده؟
با تشكر

سلام
شرایط شما خاصه به دلیل دوری چند ساله از درس خوندن ( اینطور برداشت کردم از حرفاتون )
و شاید نیاز داشته باشید که برای دروس تخصصی رشته ریاضی برنامه جداگانه ای داشته باشید.
احتمالا باید کنکور نظام جدید بدید و بعضی مباحث براتون جدید باشه.
با یه مشاور باسابقه موضوع تون رو مطرح کنید خیلی می‌تونه کمک تون کنه
منظورتون از برنامه ی جداگانه چیه؟
با نظام جدید بودنش مشکلی ندارم چون تا جایی که می دونم نظام جدید حجمش کمتره و منم خب فقط سال دوم ریاضی رو ده سال پیش خونده بودم.
سوال اصلی من اینه که به نظرتون از امروز تا کنکور ۱۴۰۰ می تونم سال دهم و یازدهم و دوازدهم رو بخونم و رتبه ی خوبی هم بیارم؟ با فرض اینکه کم کاری نکم و درست درس بخونم.
شما مشاور خوب می شناسید بهم معرفی کنید؟

یه سوال
آزمون 4 مهر یک پنجم کتابای پایه جدیده به نظرتون آزمون بزنیم کل دو هفته بعد از هر آزمون نقطه ضعف هامون رو بر طرف کنیم یا یه هفته مثلا یک پنجم آخر رو بخونیم یه هفته آزمون بزنیم؟

بچه ها من پنل سال يازدهمم تو سايت ماز حذف شده( گويا هر سال سايت قبليشونو حذف ميكنن)
بعد الان دسترسي ب ازموناي سال قبلم ندارم كسي هس در راه رضاي خدا ازموناشو بم بده؟
با تشكر
سلام این کانال تلگرام رایگان همه ی ازموناشو میذاره :)
@BankFilmkonkor

با خستگی و عوارض (از جمله گردن درد و کمر درد )بعد از کلاس های آنلاین چه کنیم؟
این سه هفته من 6 7 ساعت پشت لپتاپ می نشستم.بعدش که کلاسا تموم می شد از جام نمیتونستم پاشم.

من میخواستم با برنامه قلم چی پیش برم ولی عقب افتادم ازش و نمیتونم بهش برسم
کلا بیخیالش بشم؟ یا مثلا تستای کمتری بزنم و سعی کنم فاصلمو با برنامه کم کنم؟
به مطلبای کتابا چنگ نزن که بخوای به ازمون برسی !

منظورتون از برنامه ی جداگانه چیه؟
با نظام جدید بودنش مشکلی ندارم چون تا جایی که می دونم نظام جدید حجمش کمتره و منم خب فقط سال دوم ریاضی رو ده سال پیش خونده بودم.
سوال اصلی من اینه که به نظرتون از امروز تا کنکور ۱۴۰۰ می تونم سال دهم و یازدهم و دوازدهم رو بخونم و رتبه ی خوبی هم بیارم؟ با فرض اینکه کم کاری نکم و درست درس بخونم.
شما مشاور خوب می شناسید بهم معرفی کنید؟
اگه با برنامه خوبی بری جلو ، فکر کنم می تونی رتبه خوبی بیاری ، منظورم این هست که به نظر من وقت کم نداری . البته بستگی به این هم داره که پایه درسیت چقدر قوی هست اما در کل به نظرم کاملا ممکن هست ، من یه شاگرد داشتم که چند سال فاصله گرفته بود ولی خیلی تلاش کرد و تونست تهران قبول شه .البته این رو با توجه به این میگم که قبولی در رشته فیزیک‌ رتبه خیلی خوبی نمی خواد ، نسبت به بقیه رشته ها .

یه سوال
توی آزمونای آنلاین قلم چی بعد از یه مدت معین صغحه ی مربوط به پاسخ گویی خود به خود بسته میشه؟
من سوالات رو هم زمان روی سایت جواب نمی دم و ترجیح می دو روی کاغذ جواب بدم که بیشتر شبیه آزمون حضوری باشه پشتیبانم بهم میگه برای این که غیبت نخوری یه گزینه بزن بعد برو بقیه رو حل کن آخرش بیا کلشو وارد کن که حاضریت زده بشه میشه این کاری کرد یا بسته میشه؟
کاری که پشتیبان تو بهت میگه رو پشتیبان منم بهم میگفت ولی من انجام نمیدادم
اوکی بود

برنامه راهبردی قلم چی برای سال تحصیلی نیومده؟
و اونایی ک با برنامش کار کردن به نظرشون چطوره؟

من میخواستم با برنامه قلم چی پیش برم ولی عقب افتادم ازش و نمیتونم بهش برسم
کلا بیخیالش بشم؟ یا مثلا تستای کمتری بزنم و سعی کنم فاصلمو با برنامه کم کنم؟
اینکه توی تابستون یه پایه رو عاااااالی بخونی و تستاشم عااااالی کار کنی خیلی بهتر از اینه که دوپایه رو دست و پا شکسته کار کنی
حتی اگه به قلمچی نرسیدی اشکالی نداره از مهر دوباره از اول شروع میکنه
مهم اینه عااالی بخونی و تستهاشم بزنی

به نظرتون اصلا قلم چی بنویسیم یا گزینه دو؟؟؟
خوب الان گزینه دو بانک سوال داره و سوالاش استاندارده از طرف دیگه قلم چی جامعه ی اماری بالایی داره سوالاش غیر استاندارده و بن خرید کتاب های خودش رو در ازای درصدای بالا میده در عوض بانک سوال نداره...

به نظرتون اصلا قلم چی بنویسیم یا گزینه دو؟؟؟
خوب الان گزینه دو بانک سوال داره و سوالاش استاندارده از طرف دیگه قلم چی جامعه ی اماری بالایی داره سوالاش غیر استاندارده و بن خرید کتاب های خودش رو در ازای درصدای بالا میده در عوض بانک سوال نداره...
میشه یه نفر جواب بده؟
من تو تجربیات کنکوریای سالای قبل دیدم که خیلیا گفته بودن قلم چی ثبت نام نکنین ؛ ولی نگفته بودن چی ثبت نام کنیم! گزینه دو؟ سنجش؟ ماز؟ به نظرتون کدوم بهتره؟

میشه یه نفر جواب بده؟
من تو تجربیات کنکوریای سالای قبل دیدم که خیلیا گفته بودن قلم چی ثبت نام نکنین ؛ ولی نگفته بودن چی ثبت نام کنیم! گزینه دو؟ سنجش؟ ماز؟ به نظرتون کدوم بهتره؟
سلام...به نظرم برنامه خویشاوره خیلی میتونه بهتون کمک کنه....در قالب چند تا فیلم معایب و مزایای تمام آزمون های آزمایشی گفته شده و اگه سوالی هم داشته باشید مشاورینشون بهتون جواب میدن(اینطوری ام نیست که یه سری آدم که هیچی نمیدونن بیان مشاوره بدن...واقعا حرفای درست و منطقی ای میزنن).در کل به نظرم یه برنامه ایه که همه کنکوریا باید داشته باشن

آخرین ویرایش:
یه سوال
درسایی مثل هویت اجتماعی و مدیریت و سلامت و بهداشت و اینا رو واقعا باید بریم سر کلاس؟ واسمون یه برنامه فرستادن شنبه کلشو همین درسا گذاشتن که توی کنکور نیستن اگه سر کلاساشون نریم چی میشه؟؟

یه سوال
درسایی مثل هویت اجتماعی و مدیریت و سلامت و بهداشت و اینا رو واقعا باید بریم سر کلاس؟ واسمون یه برنامه فرستادن شنبه کلشو همین درسا گذاشتن که توی کنکور نیستن اگه سر کلاساشون نریم چی میشه؟؟

آم تو مدرسه ی ما از قصدی ۴ شنبه یا شنبه رو درسای غیر کنکوری میزارن که بچه ها خونه بمونن

یه سوال
هیچ اتفاقی نمی افته

بچه ها مدرسه شما هم داره حضوری برگزار میکنه یا فقط مدرسه ما به فکر سلامت دانش آموزها نیست؟

یه سوال
اینا همش ظاهر سازیه . مدارس سمپاد جای این درسا معمولا درسای اختصاصی رو میذارن

بچه ها مدرسه شما هم داره حضوری برگزار میکنه یا فقط مدرسه ما به فکر سلامت دانش آموزها نیست؟
مدرسه ما هم حضوری برگزار می کنه ولی نصف نصفمون کردن و هر روز فقط هشت نفر از کلاسمون میره مدرسه
و فکر می کنم کل کشور مجبور به برگزاری حضوری باشه طبق چیزی که وزارت گفته

Back
بالا