• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیا از مدرسه‌تان راضی هستید؟

• شروع کننده موضوع .Moon.
  • تاریخ شروع

سمپاد را چگونه ارزیابی می کنید؟؟

• رای‌دهندگان
    100

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
راست می گی قشنگ خارج از شهر یاد یه برنامه کودک افتادم یه خانواده انگلیسی بودن رفته بودن استرالیا بعد می خواستن زمین کشاورزی بخرن بهشون زمین نمی دادن می گفتن معلوم نیست محوطه شهری می خواد کجا باشه .
مسئولین شهر کرد هم احتمالا تو برنامشونه اون بیابونا رو بافت شهری کنن بعد مدرسه شما رو هم بافت شهری کنن بعد اون جا بشه مرکز شهر.:))

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
راست می گی قشنگ خارج از شهر یاد یه برنامه کودک افتادم یه خانواده انگلیسی بودن رفته بودن استرالیا بعد می خواستن زمین کشاورزی بخرن بهشون زمین نمی دادن می گفتن معلوم نیست محوطه شهری می خواد کجا باشه .
مسئولین شهر کرد هم احتمالا تو برنامشونه اون بیابونا رو بافت شهری کنن بعد مدرسه شما رو هم بافت شهری کنن بعد اون جا بشه مرکز شهر.:))
اره فقط معلوم نیس این برنامه دقیقا کی قراره اجرا شه لامصب:|از زمان خاله ی من همین مدرسه بوده و همین دانشگاه ها و همچنان همین بیابان...:-?

alireza.am

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی8
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
داره همه چی کنکوری میشه دیگه به پژوهش اهمیت نمیدن

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
من از مدرسمون راضیم اما هیچ جا بی عیب نیس
مثلا مدرسه ما از نظر اتصال به اینترنت (برای سرچ های علمی) و استفاده از تخته هوشمند مشکل داره
و ماژیکامونم خیلی بده

omidreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
مدرسه ما فقط به دلیل داشتن معاونای جدی و
2و3 معلم خوب با بقیه تفاوت داره
ولی تو مدرسه ما قانون روی کلاس دهمی ها و یازدهمی ها اجرا میشه
دوازدهمی ها انگار تافته جدابافته اند
با تیشرت میان گوشی میارن سر خیلی کلاسا نمیرن دعوا (به معنی واقعی کلمه) میکنن
کسی چیزی بهشون نمیگه
جز 20% که از بچه های انسانی هستن و چند تا از ریاضی که هم با اخلاق هستند و درسشون همه عالیه..

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
هوشمند نیس ولی خیلی خوبه. فقط از نظر اردو،بچه های مدرسه آلپ از ما بیشتر میرفتن اردو :/

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400
اگه از برخورد معاونا بگذريم واقعاااا عاليه(:
معاوناي ما واقعااااا انگار برده گرفتن:| اول كه از در مدرسه يه اتاقك هست اونجا بايد رد شيم(مثه زندانبانيه:|) پدر يا مادر بخوان بيان دنبالت بايد با كارت ملي بيان كه مبادا دزديده نشيم:| تا حدي خوبه درسته! قبول دارم ولي ما حتي اجازه خنديدن هم بهمون نميدن:| اوندفعه اي معاونمون اومده ميگه دختر كه تو راهرو نميخنده
يا مثلا دو تا از دوستام همو بغل كرده بودن اومده ميگه بغلش نكن:|
خدايا منو گاو كن

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
اگه از برخورد معاونا بگذريم واقعاااا عاليه(:
معاوناي ما واقعااااا انگار برده گرفتن:| اول كه از در مدرسه يه اتاقك هست اونجا بايد رد شيم(مثه زندانبانيه:|) پدر يا مادر بخوان بيان دنبالت بايد با كارت ملي بيان كه مبادا دزديده نشيم:| تا حدي خوبه درسته! قبول دارم ولي ما حتي اجازه خنديدن هم بهمون نميدن:| اوندفعه اي معاونمون اومده ميگه دختر كه تو راهرو نميخنده
يا مثلا دو تا از دوستام همو بغل كرده بودن اومده ميگه بغلش نكن:|
خدايا منو گاو كن
لامصب مگه زندان آلکاترازه:)):)):))

Elman

ترکم
نام مرکز سمپاد
سمپاد ناحیه 4 شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1403
دانشگاه
هر جا خدا انداختمون همونجا چادر میزنیم.
از نظر علمی عالیه ولی از نظرات دیگه افتضاح

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400
لامصب مگه زندان آلکاترازه:)):)):))

تازه يادم رفت بگم:)) دستگاه گوشي يابم داريم تو مدرسه سر كلاس نشستي يهو با دستگاه گوشي ياب ميريزن تو كلاسا:)):)) من يه بار شلوارم دكمه فلزي داشت بعد دستگاه رو گرفتن واسه من وقتي رسيد سر دكمه بوق زد نزديك بود از پنجره پرتم كنن بيرون:|

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
تازه يادم رفت بگم:)) دستگاه گوشي يابم داريم تو مدرسه سر كلاس نشستي يهو با دستگاه گوشي ياب ميريزن تو كلاسا:)):)) من يه بار شلوارم دكمه فلزي داشت بعد دستگاه رو گرفتن واسه من وقتي رسيد سر دكمه بوق زد نزديك بود از پنجره پرتم كنن بيرون:|
شوخی میکنی دیگه؟!اخه یه لحظه ترسیدم:((:((:((

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400
تا پارسال که اگه یه هفته هم مدرسه نمی رفتیم نمی فهمیدن ولی امسال ما از مدرسه فرار کردیم، منو دوتا دیگه از بچه ها
مدیر (خودش دبیر دفاعیه) فهمید گفت نمره ترم دفاعیتونو 10 میدم خدا رو شکر یادش رفت.

لعنتييي كدوم مدرسه ايد شما؟؟:| ما امسال ٤ نفر از بچه ها از كلاس جيم زدن رفتن تو نمازخونه قايم شدن معاونمون فك كرد فرار كردن، بعد غش كرد:|:)) با اب قند به هوشش اورديم:))

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
به نام خدا، خیر
اصلا مدرسه ما فقط وقت تلف کنیه
به جز دو سه تا درس که دبیراشون واقعا خوبن بقیه زنگا وتقعا عمر ادمو هدر میکنه. همه ترجیح میدن تو خونه شون درس بخونن تا اینکه بیان تو مدرسه سر کلاس بشینن
مثلا من شنیدم مدرسه هایی تو تهران هس مثل ابوریحان که بچه ها تا 4 5 بعد از ظهر تو مدرسه میمونن خیلیم خوب نتیجه میگیرن واقعا تضمین میکنن و قبولیم میدن. ولی اگه همچین کاری مدرسه ما بکنه مثلا بگه تا 5 بعد از ظهر با دبیراتون بمونین کار کنین قول کیدک تعداد قبولیا نصف میشه
والسلام!

بالا