• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیا از مدرسه‌تان راضی هستید؟

• شروع کننده موضوع .Moon.
  • تاریخ شروع

سمپاد را چگونه ارزیابی می کنید؟؟

• رای‌دهندگان
    100

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
اون مدرسه ي آرماني كه هركسي آرزوشو داره نيست، ولي نسبت به بقيه ي مدارسِ اهواز خيلي بهتره:|
هرچند كه پشيمونم و حس ميكنم شايد فرزانگان ٣ ميرفتم به نفعم بود...

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
نه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
باشیم یا نباشیم چی میشه تهش :|
گِلیه ک رو سرمون گذاشتن دیگ دست ما ک نیس:|

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
من دوسال در فرزانگان ۲ خرم آباد بودم، خیلی مدرسه ضایعیه!! کادر مدیریتش منظورمه که افتضاحه
مخصوصا اون خانم مروتی که واقعا از بدای روزگاره
بدترین و (نمیدونم چی بگم) نقطه چین ترین آدمیه که دیدم(دیگه نقطه چینو به دلخواه پرکنین:-)
دوستانی که در فرزانگان ۲خرم آباد درس میخونن خبردارن چی میگم
ببین به هیچی اهمین نمیدن،حتی درس و المپیاد
فقط کوتاهی ناخن و غیبت نکردن واسشون مهمه ولاغیر

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
شهید بهشتی دوره دوم گناباد.

یه چیزی اول بگم تو یکی از کتاب های طرح شهاب برای توصیف دانش آموزان استعداد و خلاصه خوب نوشته :«گنجینه ملی...»
از گنجینه های ملی به همراه دانش آموزان دیگر مدارس (انگار ن انگار گنجینه ملی توصیف شدن) در روز اول مهر به عنوان سیاهی لشکر شروع سال تحصیلی استفاده می کنن تق به توق می خوره می همانی چیزی برای آموز پرورش میاد میارن مدرسه ما سخنرانی کلن تو راهنمایی که بودم نمونه مدرسه ای که یکسره پاچخواری اداره آموزش و پرورش رو می کرد مدرسه نمونه بود عوضش تیزهوشان چنان استقلالی داشت که حصرت می خوردم.
واز حالا رفتم تیزهوشان پاچخواری ها کم که نشده بیش تر هم شده

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
اگه آوارگی و کلاس نداشتن المپیادی های بدبخت ( بخوانید نجومی های بدبخت اونم از نوع دهم ) فاکتور بگیریم مشکل خاصی نیست، کادرشم بد اخلاقن :/

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
من که از مدرسه ام یعنی مدرسه خرمی راضی هستم ولی متاسفانه هیچ کس این مدرسه رو نمیشناسه چون خیلی حدیده یعنی تازه ساز هستش و متاسفانه در منطقه بدی از قم قرار داره که این باعث میشه با کمبود امکانات مواجه بشیم مثلا مدرسه ما بخاطر مساحت کم ایی که داره سالن ورزشی نداره .
سالن ورزشی؟
تنها مدرسه ای که تو شهرستان ما سالن ورزشی داره یکی مدرسه مایه یکی فکر کنم مدرسه شاهد راهنمایی (چون این دو مدرسه تازه سازن) و حالا اون مدرسه شاهد رو نمی دونم ولی این مدرسه خودمون که موقع افتتاح دو متوسطه و سالن به هم وصل شد وقتی رفتیم مدرسه دیدیم دیوار برلین بین مدرسه ما و دوره اول کشیدن و سالن رو هم از دوره اول با نرده جدا کردن. و سالن به نفع آموزش پرورش ورداشته شده اجاره می ده

سالن ورزشی انصافا سالن می خوای؟

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
اگه آوارگی و کلاس نداشتن المپیادی های بدبخت ( بخوانید نجومی های بدبخت اونم از نوع دهم ) فاکتور بگیریم مشکل خاصی نیست، کادرشم بد اخلاقن :/
برو یره مدرسه ما دانش آموزا المپیاد شرکت می کنن مدرسه (کد نمی ده می گه شما هر چی می خواین ثبت نام کنین بگین پولش رو هم بدین ما براتون ثبت نام می کنیم) فراموش می کنه جا می ندازه دانش آموزا رو بعد تو می گی کلاس؟
برا ما شیمی به زور کلاس می زارن ریاضیش تق و لق چه برسه به نجوم و این جور چیزا.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
برو یره مدرسه ما دانش آموزا المپیاد شرکت می کنن مدرسه (کد نمی ده می گه شما هر چی می خواین ثبت نام کنین بگین پولش رو هم بدین ما براتون ثبت نام می کنیم) فراموش می کنه جا می ندازه دانش آموزا رو بعد تو می گی کلاس؟
برا ما شیمی به زور کلاس می زارن ریاضیش تق و لق چه برسه به نجوم و این جور چیزا.
در مقایسه با مدارس سلام که نصف مدرسه ما هم قبولی مرحله دو ندارن و علامه طباطبایی و انرژی اتمی و ایضاً حلی، وضعیت نجوم فرزانگان جالب نیست، طباطبایی n تا تلسکوپ داره =|

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
ما مدرسمون پارسال پر سوسک بود از تو کلاس گرفته تا دستشویی
در کلاس هم می بستی از سقفش گچ میریخت
امسال لطف کردن مدرسه رو عوض کردن اونم با ی مدرسه ای ک قبلا ابتدایی بود،حالا مشکلات جدید:
کلاسا کوچولوعه در حدی ک نمیشه تقلب کرد
رو در و دیوار مدرسه هم گل و بلبل کشیدن
تازه بغل دستشویی هم نوشته النظافت من الایمان
من سرمو ب کجا بکوبم:((
تازه تو کنکور منطقه دو هم حسابمون میکنن:((
نه خوبه مدرسه ما دو سال داره استفاده می شه موقع افتتاح مسئول نو سازی می گفت مدارس ما باید 150 200 سالی عمر کنن بعد سال اول کار کردنش دیوارا شروع کرد به ریختن مدرسه رو آب ور می داره هر 5 ماهی زمینش پوک ولی دیگه از سقفش گچ نمی ریزه چون سقف کاذب نه انصافا ما خیلی خوبیم.

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
در مقایسه با مدارس سلام که نصف مدرسه ما هم قبولی مرحله دو ندارن و علامه طباطبایی و انرژی اتمی و ایضاً حلی، وضعیت نجوم فرزانگان جالب نیست، طباطبایی n تا تلسکوپ داره =|
برو یره هر چی دارین از سرتون هم زیاده اصلا.
اونی بود که گفت مدرسمون کنار جنگله انگار مال ما هم تقریبا اون جوریه از شهر که می خوای خارج شی آخرین ساختمونی که می بینی مدرسه مایه.
من باید نیم ساعت تو راه باشم با سرویس که برسم مدرسه بعد جالیش اینه که بازم اولین سرویسی هستیم که می رسه مدرسه.
بدیش تو زمستونه که هنوز خورشید نیومده بیرون هوا سرده ولی مجبوری تو ایستگاه بلرزی و منتظر سرویس باشی داخل سرویس هم یخخخ
امکانات هم که خیلی افتخار می کنیم نصبت به بقیه مدرسه ها 4 5 لپتاب به همراه تجهیز بودن همه کلاسا به ویدو پلژکتر که می تونیم تو زنگ کارافرینی و ... تو کلاس فیلم نگاه کنیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
یذره چرت بگم راجع ب مدرسمون غر بزنم=)
کلاس المپ ک شیمی و ریاضی و کامپیوتر و زیست برقراره هیچی.
ولی چ برقراری
صد سال سیا برقرار نباشه
ما حتی کلاسامونم هوشمند نیس.
و اینکع تو کلاسامون نیمکت هس=)
و اینکه کلاسامون 36 نفرس=)
بعد اونوخ شما سالن ورزشی میخواید=|
مامانننن:((

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
یذره چرت بگم راجع ب مدرسمون غر بزنم=)
کلاس المپ ک شیمی و ریاضی و کامپیوتر و زیست برقراره هیچی.
ولی چ برقراری
صد سال سیا برقرار نباشه
ما حتی کلاسامونم هوشمند نیس.
و اینکع تو کلاسامون نیمکت هس=)
و اینکه کلاسامون 36 نفرس=)
بعد اونوخ شما سالن ورزشی میخواید=|
مامانننن:((
قبول دارم مدرسمون از نظر یه سری امکانات(همون ویدو پلژکتور و اینا ...) خوبه حالا نمی دونم بودجش از کجا اومده از رو شهریه مدرسه(اندازه مدرسه های مشهد شهریه می گیرن) یا خیری چیزی

سالن ورزشی رو هم نگفتم دنبالشم ولی منظورم این بود به اسم ما ولی به کام بقیه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
برق
منم با همه چیزش کنار میام، اما کلا مدرسه ی فرزانگان و علامه حلی هم دوره ی اول و هم دوره ی دوم رو یه جایی ساختن که شما اگه ساعت شیش و پنجاه دقیقه -بنا بر مشکلاتی که برات پیش اومده- اونجا باشی به احتمال نود درصد توسط گرگ ها خورده می شی(در مدرسه رو ساعت هفت بی برو برگرد باز می کنن ) : - |
تازه اگه از دست گرگ ها در امان موندی تازه سرمای کوهه که پدرت رو در میاره ، بعد همدان شهر سردی هم هست یذره برف و بارون بیاد آب هم که بشه اونجا یخ می زنه دیگه تردد اونجا واویلا (مدرسمون رو دامنه ی کوهه ، من خودم یه بار داشتم رد می شدم ، سه دور عین قلتک افتادم زمین و تا بلند می شدم دوباره لیز می خوردم و می افتادم زمین و مورد تمسخر همه قرار گرفتم؛ هیچ نامسلمونی هم نبود که کمکم کنه )
حالا از اینیکی هم می گذریم، یه باشگاه بالای مدرسه هست که باید خودمون پیاده تا اونجا بریم و دقیقا مسیرش یه خط راسته : | یعنی به آخرای مسیر که می رسیم من قشنگ حس می کنم که نخاعم داره پاره می شه : |
با این تفاصیر اصلا هدف اموزش و پرورش از قرار دادن مدرسه ی ما در اونجا اصلا دور از ذهن نیست : |
حالا تو ی این چند ساله هم برف کمتر میاد هم دیگه گرگ و سگ و اینا به اون صورت نیست اون بدبختایی که قبل ما بودن چی می کشیدن ؟ : /

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
فقط می تونم بگم هی

ali ahmady

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه ناشناسی
شهر
ناشناس اباد
سال فارغ التحصیلی
1400
وقتی این مطلب و خوندین قدر مدرستونو میدونین:
مدرسه ی ما:
آزمایشگاه داره ولی میکروسکوپش خرابه تجهیزاتم که چند تا لیوان انداختن اونجا بعد نصفشم شکسته؟؟؟
معلما:
سواد که کلا رو مخ واسه هر فصلی یه هدف میه 4 الی 5 سطر واسه هر درسم یه هدف میگه واسه هر تصویرم یه هدف میگه بعد وقت امتحان یه خطکش داره جواب سوالارو با اون متر می کنه نمره میده !!!!! البته من همیشه شعر غزل می نویسم نوزده بیست می گیرم:D بقیه بر و بچم از پتیه (تقلب)!! کتاب!!!! و گوشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! استفاده می کنن من حوصله و وقت تقلب نوشتن ندارم وگر نه حتما می نوشتم.
معلم زیستم که بهش می گیم God of zist ای کیوش اندازه جلبک مثلا تازه گیا نظریه داده بند پایان و حشرات از هم جدانO_o
بقیه معلما هم همینجورن اینها فقط مثال بود.
تکمیلی هم که دارم البته معلماش همونا هستن

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدرسه ی ما که به معنی واقعی وسط بیابونه!
یعنی حساب کنی از شهر ما تا شهرکرد 20 دیقس، تا مدرسه 45 دقیقه:-w

dalghak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
/:
شهر
:/
سال فارغ التحصیلی
1399
نننننننه خیلی چرته[-|

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
من که فارغ التحصیل شدم و تموم شد دیگه
ولی امروز چند تا عکس دیدم از دبیرستانمون بیام یه ذره غر بزنم -______-
دبیرستان من ، مدرسه ابتدایی مامانم بوده ! شما خودتون تصور کنین دیگه -______- ، در حالی که دبیرستان دستغیب سال ۹۵ ۹۶ تاسیس شده !
نمیدونم چرا انقدر حساس بودن که معلم مرد نداشته باشیم ! تنها معلمای مردمون ۲ تا پیرمرد بودن که به زور میومدن سر کلاس ، تقریبا همه بچه ها مجبور بودن با معلمای دبیرستان دستغیب کلاس خصوصی برن و خب کسی هم اجازه نداشت مدرسه رو تعطیل کنه !
از اون طرف ما میشنیدم که مدیر سمپاد پسرونه چند صد جلد کتاب کمک درسی گرفته که اردوی مطالعاتی بذاره واسه بچه ها و خوابگاه ساخته و بچه ها ۲۴ ساعته توی مدرسه ن ! ولی ما از همه اینا فقط یه کتابخونه پر کتاب رمان مذهبی و چند صد جلد قرآن و مفاتیح و فلان و فلان داشتیم

از اون طرف هم بعد اعلام نتیجه ها ما رو باهم مقایسه میکردن و سرکوفت هم میخوردیم -_______-

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
مدرسه ی ما که به معنی واقعی وسط بیابونه!
یعنی حساب کنی از شهر ما تا شهرکرد 20 دیقس، تا مدرسه 45 دقیقه:-w
کنجکاو شدم (جالبه این قضیه زمان بندی) رو گوگل ارث لینک می دی ببینیم؟

بالا