• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اردبیل

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
معلم ریاضی مون ک به نسبت سنش بیشتره ، خیلی انرژی منفی میده ، وقتی به موضوعی علاقه مند شدی و میخوای تهش رو بدونی میگه کنکور نمیاد:| کلی از برنامه قلمچی عقب میمونه ، خوب درس نمیده ، از دانش اموز کار نمیکشه ، جو کلاس معلم محوره و تکلیفی هم بهمون نمیده ، هر از چند گاهی امتحان میگیره و نمره بدش رو میکوبه تو سرمون :| منشا تفکرات و افکار منفی بی سر و ته
یه دل بسوز بهتون بدم
ما معلم ریاضی مون (حسابان) چیزایی که تو کتاب تاریخمون پارسال می خوندیم رو تجربه کرده(موقع انقلاب فرهنگی دانشجو بوده)
ولی کیف می کنی باهاش امتحان گرفت ده تست به غیر خودم پایین ترین نمره 8 بود ولی خودم 6 شدم ولی اصلا ناراحت نیستم بعد نمره ها رو بچه ها به شوخی پایین می گفتن (مثلا می گفتن فلانی 7 شده بعد معلم می گفت نه شده 20 از 10)
خلاصه خیلی معلم خوبیه تمرین اضافه وقتی می بینه کتاب کم گفته می گه کلاس کنکور هم برامون می زاره یک تستای نابی میاره بیا و ببین.
دلتون بسوزه

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
با احترام به کل بچه های مدرسمون سطح مدرسه پایینه و جوش نا مناسب ،
معلم ریاضی مون ک به نسبت سنش بیشتره ، خیلی انرژی منفی میده ، وقتی به موضوعی علاقه مند شدی و میخوای تهش رو بدونی میگه کنکور نمیاد:| کلی از برنامه قلمچی عقب میمونه ، خوب درس نمیده ، از دانش اموز کار نمیکشه ، جو کلاس معلم محوره و تکلیفی هم بهمون نمیده ، هر از چند گاهی امتحان میگیره و نمره بدش رو میکوبه تو سرمون :| منشا تفکرات و افکار منفی بی سر و ته
:|
دبیر شیمی مون ک اصن تباه :| ازشون ناراضی بودیم ، دبیر آزمایشگاه میومدن رفع اشکال میکردن :| ایشون فوکوس میکنه رو مطالب حفظی و قشنگ نمیتونه مطالب پایه رو توضیح بده ولی زنگ ازمایشگاهمون هم ک ترابی میاد فرصت مناسبیه ولی اکثرن دبیرای دیگه میگیرنش ک درسشون عقبه و فلان (دبیر آزمایشگاهمون قبلا دبیر شیمی بوده ولی دو قلوهاش دنیا اومد ، از 25 مهر اومد برا ازمایشگامون )
دبیر زیست هم ک عصبیٌ عصبیٌ عصبی -_- اصن با روح و روان ادم کار میکنه ، کتاب های کمک درسی رو قبول نداره، مطلب رو جا میندازه خدایی ولی برای تست زدن و کنکور نمیتونه درس بده ، کلی درس میده
ولی انصافا دبیر فیزیکمون عالیه ؛ با هیچ دبیری عوضش نمیکنم :)) :))
...................
وضع مدرسه از لحاظ نظم و قانون خرابه ، نظارت ضعیفه ، دانش اموزا خیلی هاشون تو جو درس خوندن نیستن ، خیلی ها هم میخوان بخونن ولی معلما منحرفشون میکنن ، فکر کنین ی دفعه از مدرسه ای که کلی سخت گیری بود توش و به نمره ها اهمیت داده میشد بری تو ی کلاسی ک معلم ها نمیپرسن و تلمبار میکنن و تنبلی میکنن و بیخیالی میکنن و الباقی!
.......
از اکثر معلما ناراضیم ، از این ک مدیریت اهمیت نمیده و مدرسه در و پیکر نداره ناراضیم ، از اینکه کلی دبیرا از برنامه عقب میمونن ناراضیم ، از اینکه کل معدلای 19.5 به بالا رو بدون هیچ ترتیبی جایزه دادن بدم میاد ، از اینکه مدیریت فقط رو کنکوری ها فوکوس کرده متنفرم ، از اینکه رابطه ی مدیر با بچه ها خوب نیس و پیگیر نیس بدم میاد ، از اینکه تلاش نکردن تا کلاسامون رو 3 تا کنن ک بچپیم تو ی کلاس کوچیک 34 نفره با هم متنفرم
:-"

.................
خیلی خیلی خیلی ممنونم ^__^
++ اضافه کنم ک میترسم برم اونجا غریب باشم و اینا :-"
(وی از ادم های جد ید همیشه میترسیده است :)) :)) )
ببین
کلاس ما از دبیر فیزیکش اصلا راضی نیست
کلاس ما دبیر ریاضیش از برنامه قلم چی عقبه، درسته همه چیو کامل میگه و یکم روحیه شوخی و اینا داره، ولی در کل ریاضیمون میتونست خیلی بهتر از این باشه، از اول سال دو تا امتحان کلاسی دادیم برا ریاضی، یکی برا فصل اول بود که تستی بود و درصد میدادن، سوالا به نظر خودشون نسبتا سخت بود ولی به نظر بقیه تقریبا خیلی سخت بود
این امتحان اخیرم ۶ تاش عین جزوه بود
مسئله ای که درمورد دبیر ریاضیمون وجود داره اینه که هیچ وقت نمیدونی میخواد چیکار کنه، آدم واقعا زحمت کشیه و اگه ببینه کسی زحمتاشو ندید میگیره واقعا ناراحت میشه، همسرشم تو مدرسمون معاون فناوریهD:
امتحان ترمی ک گرفته بود هم سخت بود تقریبا
ولی این که میگم سخت بود معنیش این نیست که ۲۰ نداشتیم تو کلاس
جو رقابت تو کلاسمون به اون صورت نیست
یعنی درسته که تعدادمون تو نفرات برتر قلم چی تقریبا بیشتر از کلاسای دیگه‌س
ولی هیچ کس تمایلش این نیس که ایندفعه باید از فلانی بزنم جلو
هرکی برا خودش درس میخونه
جو کلاس نامناسب نیس ولی مثلا فضای به شدت رقابتیم نداره
و از کلاسای دیگه هم خبر ندارم ک جوشون چجوریه
باز از nfsi هم میتونی بپرسی
شیمی رو ماهم تقریبا بیشترمون متوجه نمیشیم، معلم ما برعکس دبیر شما علاقه خیلی شدیدی داره که مطالبو از پایه بهمون بفهمونه برا همین بعضی وقتا مارو با چیزایی درگیر میکنه که نه تو کتاب هست نه تو کنکور میاد و نه حتی میشه فهمید، هر جلسه حرف جلسه قبلیشو نقض میکنه و کلا کلاس خوبی نداریم تو شیمی
ولی دبیر زیستمون به جرات میتوانم گفت بهتریننن دبیریه که به عمرم دیدم، ینی همه چی تموم، کامل حالیت میکنه مطلبو، امتحانای واقعا سخت میگیره که هم تستیه هم تشریحی، تستاشو خودش طراحی میکنه، خیلی دقیقه، کاملا مناسب کنکوره و درسته از بقیه دبیرامون سنش بیشتره ولی من بیشتر از همه باهاش ارتباط برقرار میکنم، از اون شخصیتاییه که معمولا جدیه و وقتی یه ذره شوخی بامزه میکنه تو دلت براش ضعف میره
ببین ما از هفتم تو این مدرسه‌ایم
یعتی کلاس من به جز ۵ یا ۶ نفرش بقیه ۵ساله که باهمن، برا همین شاید پذیرفتن یه نفر تازه تو جمعمون کار سختی باشه، ولی کلاسای دیگه میتونن انتخاب‌های خوبی برات باشن، ضمن اینکه من حتی نمیدونم تو دهمی یا یازدمD:
ما نهممون که تموم شد با مدیر حرف زدیم گفتیم خانوم ایکس نمیخوایم برا ادبیاتمون بیاد، ازش خوشمون نمیاد، باهاش حال نمیکنیم، مدیر جای اینکه ازمون ممنون باشه که برخلاف جریان معمول ناحیه ۲ نرفتیم و تو مدرسه‌ش موندیم، و بهمون دبیرهای خوب بده چون معتقده نتبجه مدرسه با ما بهتر از نتیجه مدرسه بی ما خواهد بود، دقیقا همون دبیری که ازش خوشمون نمیومد اومد برا ادبیاتمون، وا واقعا سال خوبی باهاش نداشتیم. میخوام بگم این جو تو مدرسه هس ک بچه ها فک میکنن مدیر فقط ب ی عده خاصی توجه داره و بقیه براش مهم نیستن، حتی وقتی دهم تموم شد گفتیم ک از دبیر فیزیکمون راضی نیستیم سال بعد نمیخوایمش، دوباره همون دبیرو برا فیزیک بهمون داد. ینی رابطه مدیر و بچه ها اینجا اصلا تعریفی نداره.
ولی خب اینجوری نیس ک معلما جلوی درس‌خونا رو بگیرن، مخصوصا دبیر زیستمون رتبه کنکورش ۵۰۰ بوده تقریبا همه چی بلده، ینی میگف پزشکی قبول شدم نرفتم، تو دانشگاه تهران زیر دست بهترین استادا زیست خونده و تقریبا هرجی میپرسیم دقیق و منطقی جواب میده، و تو امتحاناش چیزای خارج از کتابی که برای فهم بیشتر گفته بودو نمیخواد، فقط کتابو میخواد
اینجوری نیس ک نپرسن
تقریبا همه دبیرامون حداقل ترس پرسیدنو ایجاد میکنن و ما میخونیم، ولی مثلا تو ریاضی یکم عقبیم از قلم چی یه جلسه قراره تمرین حل کنیم یه هفته‌س خود دبیرمون هی موکول میکنه به جلسه بعدی.
کلاس ماهم خیلی خواسته ها داشته که مدیر بهش اهمیتی نداده، و ما، یا حداقل من خودم، دلم میخواد فقط دوازدهم تموم شه از این مدرسه برم بیرون
ببین من با گوشه گوشه اون مدرسه خاطره دارم، ینی ابتدایی که تموم شد من خودمو اونجا یافتم تا همین الان
پس یقینا وابستگی های زیادی بهش دارم، و گفتن اینکه میخوام تموم شه ولش کنم باید یه دلیل خیلی محکم داشته باشه. پس مطمئن باش چیزی از مدیریت مدرسه و کلا پرسنلش دیدم که کلا قیدشونو زدم.
بازم بپرس، تا بتونم جواب میدمD:

پ.ن: اینم اضافه کنم که تو ریاضی اصلا کتابو نمیخونیم و دبیرمون خودش جزوه میده و کل فصلو با اون میخونیم.
تو فیزیکم آخر فصل تمرینای دوره ای رو فقط از کتاب میخونیم بقیه شو معلم از رو جزوه‌ش میگه
تو زیست ولی کتابو کلمه به کلمه واو به واو اهمیت میدیم و خیلی خفته

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
ببخشید میام وسط بحث شیرینتون،ولی من میگم بیشتر سعی کنید خودتون پیش برید تا با معلم، و زیاد وابسته معلما و جو مدرسه و مدیر و ... نباشید،به جاش میتونید کمک درسی های مناسب و خوب بخرید و باهاشون یاد بگیرید و تمرین کنید، و اگه لازم شد توی مباحثی که واقعا مشکل داشتید میتونید از فیلمای آموزشی یا معلم خصوصی یا همکلاسی های زرنگ استفاده کنید...

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
آره خب درسته، ولی خب برای کنکور و موفقیت باید تلاش کرد و زحمت کشید...

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
اولا اختلاف بین مدارس تیزهوشان اردبیل حداقل برای دخترا، فکر نکنم خیلی زیاد باشه که با تغییرش پیشرفت چشمگیری بشه کرد و شاید بدتر هم بشه...راستش منم اولاش خیلی درگیر مدرسه و معلما بودم ولی دیدم اگه اون همه فکر که برای این چيزا کردم اون انرژی رو برای درسم میذاشتم قطعا وضعم بهتر بود...

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
ممنون خیلی بسیار ^____^
دبیر زیستتون اسمش چیه؟/
+ من دهمم :-"
++ ولی خوب نتایجتون خیلی بهتره ، مدرسه ما قبولی های پارسالش بهتر بودن ولی ازمون های ازمایشی اینو نمیگن -_- ی طورایی احساس میکنم مشکل از ماعه

شما دهم افت نداشتین؟/
:-"
با این حساب هر دو مدرسه شرایط مشابه دارن
ولی خوب اینایی ک 4 ساله با همن یکم بودن بینشون روحیه ادم رو خراب میکنه ، احساس تنهایی میکنه
ولی خوب واقعا از این مدرسه بدم میاد :|
خیلی سطح پایین کار میکنن بعضی معلم هاشون
خانوم پارسا
ببین از من به تو نصیحت
یه کلاس تو دهمامون هس، هم خیلی متحدن، هم حداقل ۱۰ نفرشون واقعا باهوشن، ینی نتایج قلم چیو ببینی رتبه های برتر بیشتر از اون کلاسن، جوشونم اتفاقا برعکس ما خیلی رقابتیه، کلاس سانلی قربانی و هلیا ذبیحی اینادو میگم نمیدونم اسم کلاسشونو، واقعا واقعا ببین اگه اجازه میدن بری تو اون کلاس اصلا ولش نکن، عالیه اون کلاس ینی
پ.ن: و اینکه میگی عقبین، ما تو دهم تو هیچ درسی از قلم چی عقب تر نبودیم، فک کردم یازدهمی چون برنامه یازدهم واقعا افتضاحه.

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
ببخشید میام وسط بحث شیرینتون،ولی من میگم بیشتر سعی کنید خودتون پیش برید تا با معلم، و زیاد وابسته معلما و جو مدرسه و مدیر و ... نباشید،به جاش میتونید کمک درسی های مناسب و خوب بخرید و باهاشون یاد بگیرید و تمرین کنید، و اگه لازم شد توی مباحثی که واقعا مشکل داشتید میتونید از فیلمای آموزشی یا معلم خصوصی یا همکلاسی های زرنگ استفاده کنید...
استفاده از همکلاسی های زرنگ برا دخترا تقریبا غیرممکنه

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
من تا جایی ک از عقب بودن و عقب موندن هم مدرسه ایام تعحب نکنم تو قید این چیزا نبودم :))
ولی از کجا میدونین؟/
ی نگا برترای اونا
ی نگا برترای ما
.....
خب خداییش همه چی که معلم نیست،خود دانش آموزای اونجا فک کنم قویترن، البته نمیگم معلما بهتر نیستن چون هیچ خبری ندارم از معلماشون،البته به شما توهین نباشه ها قطعا توی فرزانگان 2 هم دانش آموز زرنگ کم نیست...قبولی های پارسال فرزانگان 2 هم که خیلی زیاد بود،12 تا زیرهزار داشت...
حداقل میشه از این حجم از نفرتی ک نسبت به بعضی معلما و کلاسای کسل کنندشون داری رها بشی :)) :))
آره ولی امیدوارم از چاله به چاه نیفتی...

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
سخت هست ولی غیرممکن نه،حداقل چند تا دختر زرنگ مهربون پیدا میشه دیگه:|
نمیگم ک همه نامهربونن
ولی کسی که زرنگه و میبینه اگه به این یاد بده اینم زرنگ میشه، ترجیح میده اون وقتو رو خودش بذاره تا زرنگ‌تر بشه. از بیخ و بن اشتباهه ولی خب اینجورین دیگه.

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
من میگم یکم بیشتر به قلم‌ چی اهمیت بده،تا وقتی رفتی اونجا ببینن شما زرنگی و اینا،بفرستن جمع زرنگا، البته رتبه پارسالت هم عالی بود فک کنم سه یا چهار شدی اونم بگو... البته برعکسش هست ممکنه بخوان بفرستنت به ضعیف ترین کلاس تا سطح اون کلاس بره بالا:)):-?

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
معیارشون چی میتونه باشه ک من برم اون کلاس؟/:-"
نمیدونم
ظرفیته یکیش
الان تو یازدهما ظرفیت هرکلاس ۲۷ نفره. حتی ۱ نفرم نمیذارن اضافه شه. نمیدونم تو دهما ظرفیت چجوریه اونا چند نفرن.
و اینکه میگم دیگه مدیر ما توتماجا داره
بستگی داره به خودش کاملا ک قبول کنه یا ن

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
نمیگم ک همه نامهربونن
ولی کسی که زرنگه و میبینه اگه به این یاد بده اینم زرنگ میشه، ترجیح میده اون وقتو رو خودش بذاره تا زرنگ‌تر بشه. از بیخ و بن اشتباهه ولی خب اینجورین دیگه.
آره اینم حرفیه،ولی خب میشه از دانش آموزای مدارس دیگه کمک گرفت...

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
من میگم یکم بیشتر به قلم‌ چی اهمیت بده،تا وقتی رفتی اونجا ببینن شما زرنگی و اینا،بفرستن جمع زرنگا، البته رتبه پارسالت هم عالی بود فک کنم سه یا چهار شدی اونم بگو... البته برعکسش هست ممکنه بخوان بفرستنت به ضعیف ترین کلاس تا سطح اون کلاس بره بالا:)):-?
:)) مث را رفتن رو لبه تیغه دقیقا، ولی تو اینجوری نگو، بگو اگه میذارین اون کلاس بیام انتقالی میگیرم، وگرنه میمونم مدرسه خودمون. اونام نمیخوان که چون تویی رو از دست بدن

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
ایضا با حوصله -__-
کو خوب؟/
میگم سطح هم کلاسیام مث من‌ه بهتر نیس -__- باشه هم حوصله نمیکنن بگن
آقا من اسم دخترای زرنگو میدونم تقریبا ولی هیچکدوم جز یکی دونفر نمیدونم فرزانگان یکن یا دو تا مثال بزنم...
خانوم محمدی سطحش بالاتر نیست مثلا؟

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
ولی من خودمم خیلی زیاد تعجب کردم اینقدر توی یه سال افت کردین!

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
بالا