• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اردبیل

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا

nfsi

در چشم هاى من دقيق نگاه كن هيچ چيزى نيست جز تو
نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
:/
سال فارغ التحصیلی
99

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
:Dامیدوارم شهر ریاضیرم خوب داده باشی
گرچه سوالاش واقعا خوب بود سطحش
شهر ریاضی دو ساعت وقت داشت ما توی نیم ساعت از هفت تا شیش تا حل کردیم،بعد هعی هم گروهیام وقت تلف کردن و مغرور شدن آخرین ثانیه ها که داشت یکیشون می‌نوشت معلوم شد یکیشو غلط حل کردن به منم نشون ندادن،منم یکم عصبانی شدم و سریع چند ثانیه ای حلش کردم ولی تا اومدم بنویسم ورقه ها رو گرفت، که اون یکی سوال هم اگه به جای خاطره تعریف کردن میومدن کمکم میکردن درست حسابی فکرامونو بذاریم رو هم صددرصد حل میشد و امتیازمون میشد 100،ولی حالا حداکثر هفتاده...حالا دیگه گذشته، امیدوارم انفرادی خودم بتونم جبران کنم...
گروه شما چطور داد؟ فک کنم فقط یه گروه از یازدهم پسرا شرکت کرده بود که خیلیم قوی نیستن،گروه پویا فریور نمیدونم چرا شرکت نکردن...!

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
ببخشید وارد گپتون می شم ولی
شهر ریاضی دو ساعت وقت داشت
برین خدای خودتون رو شکر کنین مسئولین شهرستان به اندازه کافی به شهر ریاضی پول داده که مسابقه رو 2 ساعت بر گزار کنن . (به ما گفتن دو ساعت تو 1 ساعت برگزار کردن نیم ساعت آخر یه داوره (یه ربع آخر هم که اصلا داوری نمی کرد. )

و یک چیزایی در مورد خانه ریاضی می بینم. اونم خدای خودتون رو شکر کنین ما اونم نداریم خودم به شخصه رفته بودم مسابقات ریاضی پژوهان جوان(مقاله) یه دختر کلاس هشتمی تو گروه ما بود نمی دونم از استان شما بود یا آذربایجان شرقی برای پشتیبانیش یه دکترای ریاضی اومده بود ولی برای کل شهرستان ما یه لیسانس یا دیپلم جغرافی اونم به عنوان مسئولی از مدرسه.

نه که خانه ریاضی نداشته باشیم داریم ها (:(() ولی کاملا خصوصی اونم جاییه که توش کلاس خصوصی ریاضی می زارن حالا چه جوری؟
یه کتاب سیر تا پیاز گاج مثلا ور می دارن تو طول سال سؤالاش رو تمرین می کنن.:|
و دیگر هیچ

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
ببخشید وارد گپتون می شم ولی

برین خدای خودتون رو شکر کنین مسئولین شهرستان به اندازه کافی به شهر ریاضی پول داده که مسابقه رو 2 ساعت بر گزار کنن . (به ما گفتن دو ساعت تو 1 ساعت برگزار کردن نیم ساعت آخر یه داوره (یه ربع آخر هم که اصلا داوری نمی کرد. )

و یک چیزایی در مورد خانه ریاضی می بینم. اونم خدای خودتون رو شکر کنین ما اونم نداریم خودم به شخصه رفته بودم مسابقات ریاضی پژوهان جوان(مقاله) یه دختر کلاس هشتمی تو گروه ما بود نمی دونم از استان شما بود یا آذربایجان شرقی برای پشتیبانیش یه دکترای ریاضی اومده بود ولی برای کل شهرستان ما یه لیسانس یا دیپلم جغرافی اونم به عنوان مسئولی از مدرسه.

نه که خانه ریاضی نداشته باشیم داریم ها (:(() ولی کاملا خصوصی اونم جاییه که توش کلاس خصوصی ریاضی می زارن حالا چه جوری؟
یه کتاب سیر تا پیاز گاج مثلا ور می دارن تو طول سال سؤالاش رو تمرین می کنن.:|
و دیگر هیچ
خدا رو که کلا باید همیشه شکر کنیم ولی خب درسته شما از ما بدبخت ترید، ولی جفتمون جلوی خیلی شهرا مخصوصااااا یزد خیلی بدبختیم...مسابقاتشون،اردوهاشون به استان های دیگه،معلماشون و...
کل استان ما یه معلم المپیادی توش نیست...

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99
شهر ریاضی دو ساعت وقت داشت ما توی نیم ساعت از هفت تا شیش تا حل کردیم،بعد هعی هم گروهیام وقت تلف کردن و مغرور شدن آخرین ثانیه ها که داشت یکیشون می‌نوشت معلوم شد یکیشو غلط حل کردن به منم نشون ندادن،منم یکم عصبانی شدم و سریع چند ثانیه ای حلش کردم ولی تا اومدم بنویسم ورقه ها رو گرفت، که اون یکی سوال هم اگه به جای خاطره تعریف کردن میومدن کمکم میکردن درست حسابی فکرامونو بذاریم رو هم صددرصد حل میشد و امتیازمون میشد 100،ولی حالا حداکثر هفتاده...حالا دیگه گذشته، امیدوارم انفرادی خودم بتونم جبران کنم...
گروه شما چطور داد؟ فک کنم فقط یه گروه از یازدهم پسرا شرکت کرده بود که خیلیم قوی نیستن،گروه پویا فریور نمیدونم چرا شرکت نکردن...!

فریور اینا خوب نیستن؟
من شرکت نکردم
اصلا قسمت نمیشه بیام خانه ریاضی ولی حتما کانگورو رو میخوام ثبت نام بکنم اگه وقتش نگذشته باشه و ب قلم چی نخوره

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99
خدا رو که کلا باید همیشه شکر کنیم ولی خب درسته شما از ما بدبخت ترید، ولی جفتمون جلوی خیلی شهرا مخصوصااااا یزد خیلی بدبختیم...مسابقاتشون،اردوهاشون به استان های دیگه،معلماشون و...
کل استان ما یه معلم المپیادی توش نیست...

یزد چیه یزد امکاناتش خیلی کمتر از تبریز و اصفهانه
اصلا یزد ی الگو بزرگه

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
یزد چیه یزد امکاناتش خیلی کمتر از تبریز و اصفهانه
اصلا یزد ی الگو بزرگه
آره خب ولی یزد مثل تبریز و اصفهان کلانشهر یا یه شهر خیلی معروف نیست تازگیا هم اسمشو زیاد می‌شنوم...!
فریور اینا خوب نیستن؟
من شرکت نکردم
اصلا قسمت نمیشه بیام خانه ریاضی ولی حتما کانگورو رو میخوام ثبت نام بکنم اگه وقتش نگذشته باشه و ب قلم چی نخوره
چرا خب باهوشن...
عجب
اگه خواستی میتونی از سایت مبنا هندسه چیتا و کانگورو رو با هم توی یه بسته تخفیفی ثبت نام کنی،زیادم وقت نمیگیره...

آخرین ویرایش:

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
:‌/
اظهار نظرم به نظر خودم درست نیست ولی این‌طوری صحبت کردن دز مورد هم‌کلاسیا هم درس نیست نتیجه چ بد چ خوب حاصل فعالیت گروه بوده شما می‌تونستین گروه فعال تری انتخاب کنین یا تشویق به فعالیت‌شون کنین:/
نزارین کم‌کاری کنن

متوجه نشدم یزد امکاناتش کمتره و جز شهر های برتره و این دلیل الکو بودنشه یا چی؟/
هم کلاسی نیستن، من اصلا توهین یا بی احترامی هم بهشون نکردم،قبلنم گفتم الانم میگم پسرای باهوشی هستن، اما وقتی هرچی ازشون دوستانه خواهش میکنم صحبت بی موردو بذارن واسه بعد آزمون و وقت تلف نکنن ولی اصلا انگار نه انگار و به کارشون ادامه میدن واقعا آدم میترکه،A_لیمپیاد هم دقیقا ما همین دردو داشتیم من گفتم تجربه ای برامون میشه که دیگه تکرار نشه ولی...گروه فعال تر؟ شما یه نگاهی به پسرایی که امسال میان آزمونای خانه ریاضی بندازید کی بهتر از اینا مونده که باهاشون همگروه شم؟ تشویق که والا نمیدونم باید دست بزنم یا چی ولی توی اون همه تذکر دوستانه بهشون گفتم چه خوب میشه 100 امتیاز شیم و از این حرفا... و سعی کردم یه جوری انگیزه بدم که دیگه کامل جدی بگیرن ولی خب...

جزو شهرهای برتره صددرصد

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99
آره خب ولی یزد مثل تبریز و اصفهان کلانشهر یا یه شهر خیلی معروف نیست تازگیا هم اسمشو زیاد می‌شنوم...!

چرا خب باهوشن...
عجب
اگه خواستی میتونی از سایت مبنا هندسه چیتا و کانگورو رو با هم توی یه بسته تخفیفی ثبت نام کنی،زیادم وقت نمیگیره...

یزد بیشترین قبولی رو داره تو کنکور اینو معلم زیستمون گفت
میگفت با وجود امکانات نسبتا کم خیلی موفقن و به خودشون متکین

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99
:‌/
اظهار نظرم به نظر خودم درست نیست ولی این‌طوری صحبت کردن دز مورد هم‌کلاسیا هم درس نیست نتیجه چ بد چ خوب حاصل فعالیت گروه بوده شما می‌تونستین گروه فعال تری انتخاب کنین یا تشویق به فعالیت‌شون کنین:/
نزارین کم‌کاری کنن

متوجه نشدم یزد امکاناتش کمتره و جز شهر های برتره و این دلیل الکو بودنشه یا چی؟/
یزد با امکانت نسبتا کم بیشترین قبولی رو داره
ی الگوی تمام برای ب خود متکی بودنه بچه هاش

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
یزد با امکانت نسبتا کم بیشترین قبولی رو داره
ی الگوی تمام برای ب خود متکی بودنه بچه هاش
امکاناتشون خیلیم کم نیستا،من چند تا دوست یزدی از شهید صدوقی دارم،چند روز بعد قراره ببرنشون اصفهان،یا مثلا کانال خانه ریاضی شون که هستم همه مسابقات اطلاع رسانی و شرکت میکنن مسابقاتی که بعضیاش تا حالا اسمشونم نشنیدیم، توی مدرسه هم اونا کلاس های المپیاد دارن یعنی معلم المپیادی هم دارن و توی آزمون های آزمایشی موسسات مختلف میبینم که توی هر رشته حداقل یه نفر توی نفرات برتر هست،معلمای عادیشونم خیلی خوبه (البته همه جا استثنایی ممکنه وجود داشته باشه) و جزوه ها و آموزش خیلی خوبی دارن، ولی با گفتن اینا منظورم این نیست که خودشون زیاد زحمت نمیکشن اتفاقا خیلی پرتلاشن و اگه دقت کنی می بینی یزدیا خیلی تک رقمی ندارن و بیشترشون توی یه سطح رتبه عالی میارن یعنی بیشترشون توی یه سطحن و فاصله قوی ترین و ضعیف ترینشون کمه ،برعکس استان ما...

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99
با این جمله خیلی موافقم :‌-"

اردبیل جوش اصلن خوب نیس ، رقابت و رو کم کنی ، از دور خارج کردن و .. ک حتی والدینم درگیر کرده و چشم و هم چشمی و اینا همشون باعث شدن میانگین شهر پایین باشه
ک چی بشه:‌|
رقابت سالم عاغا رقابت سالم:‌|
بازی با روحیس کار بعضیاشون اصلن

دقیقا اردبیل همینه
دقت کنی سالایی ک این جو سالمتر بوده که سالها قبل بوده نتایج بهترم بوده
امروز شنیدم ک ی زمانی پسرا میگفتن دخترا رو یکی یکی داریم رد میکنیم اینو بعد عید گفتن و همینطوری دخترا کنار رفتن و فقط یکیشون پایدار مونده و رتبش ۲۳شده

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
با این جمله خیلی موافقم :‌-"

اردبیل جوش اصلن خوب نیس ، رقابت و رو کم کنی ، از دور خارج کردن و .. ک حتی والدینم درگیر کرده و چشم و هم چشمی و اینا همشون باعث شدن میانگین شهر پایین باشه
ک چی بشه:‌|
رقابت سالم عاغا رقابت سالم:‌|
بازی با روحیس کار بعضیاشون اصلن

باورتون میشه تو مدرسه ما یه نفر رفته ب دبیر ریاضی گفته چرا ب اونی ک مستمرش ۷.۵ئه ۱۰ دادی؟
گفته پس ب منم ۲.۵ ارفاق کن:||||
ینی در این حد چرت‌گویی داره رایج میشه

آخرین ویرایش:

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
از انواع و اقسام روش ها استفاده میکنن تا ضعیف شی، ممکنه این کارو حتی یکی از به ظاهر صمیمی ترین دوستات باهات بکنه...!

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
باورتون میشه تو مدرسه ما یه نفر رفته ب دبیر ریاضی گفته چرا ب اونی ک مستمرش ۷.۵ئه ۱۰ دادی؟
گفته پس ب منم ۲.۵ ارفاق کن:||||
ینی در این حد چرت‌گویی داره رایج میشه
برای ما یکی رفته گفته اگه ارفاق بدی من که خودم بیستم سود نمیکنم ولی بقیه میکنن پس به هیچکس ارفاق نده...!

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
برای ما یکی رفته گفته اگه ارفاق بدی من که خودم بیستم سود نمیکنم ولی بقیه میکنن پس به هیچکس ارفاق نده...!
آخه باز این یکم منطق داره توش، خب گفته من زحمت کشیدم که از بقیه جلوتر باشم زحمتم هدر میشه، هرچند من با اینم مخالفم
ولی اونی که میگه بهش ۲.۵ نده بذار رد شه رو دیگه اصلا درک نمیکنم
وات د فاز واقعا؟
فک کنم هیچ جای دنیا اینجوری نیس که اردبیل هس

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
آخه باز این یکم منطق داره توش، خب گفته من زحمت کشیدم که از بقیه جلوتر باشم زحمتم هدر میشه، هرچند من با اینم مخالفم
وات د فاز واقعا؟
اهوم...
کاش یه بار خودشونو جای طرف بذارن و ببینن اگه خودشونم توی اون شرایط بودن راضی بودن همچین اتفاقی براشون بیفته یا نه؟!...

whoisazin

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Ard
سال فارغ التحصیلی
1300
دانشگاه
شهيدبهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي
وات د فاز واقعا؟
شايد باورت نشه ولي همه جا همينه
بهش فك نكن اين روزام ميگذره ...

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
مسئله ای ک هست مسئله عدالت‌ه
خوب معلمی ک ۲ و نیم به کسی ارفاق می‌کنه باید محدودیتی برای ارفاقاش قائل بشه
مثلا من ۶ گرفتم رد شدم دوستم ۷.۵ گرفته ۲ و نیم ارفاق گرفته و قبول
معلم ۲ و نیم رو میده ولی کسی ک ۶ گرفته میگه چرا به من هم ۴ نمره ندادی ۱۰ شم؟/ مسلما ارفاق های زیاد درست نیستن ترم اول ک باعث میشه طرف ب خودش بیاد و نمرش رو اصللاح کنه اگه روحیشو از دست نده و ترم دو هم ارفاق واقعا عدالت رو زیر سوال میبره
به نظر من این ک نمره ی هر کسی تو کارنامش درج شه خیلی به‍تره
و اون ۷۵ هاییم ک کامل میذنش اثر سوختنامون بخاطر بی‌دقتی هامونو جبران می‌کنه :)) :))
این ک یکی بیفته یا نیفته دست معلم نیست دست خودشه
اینطوری باعث میشع دانش اموز به امید ارفاق درس نخونه
روش صحیحی نیست
کاملا کاملا موافقم، ولی خب هدف معلم مربوطه این بوده که کسی نیوفته دیگه، اگه کسی ۶ هم میگرفت بهش ۱۰رو میداد
و اینکه اون دانش‌آموزی که ۶ و ۷ میگیره دیگه لابد قید درس خوندنو زده دیگه، حالا هر چقدم تو میخوای سعی کن، تا خودش نخواد هیشکی نمیتونه باعث شه درس بخونه

بالا